Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 13:15   #61
Nakon sveg tog...

Otvoriti pivu i guštati u remek djelu.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 13:38   #62
a bušenje pločica za cijevi i ostale 3,14zdarije
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 14:19   #63
instalije su postavljene prije
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 01:47   #64
evo kako do pločica



koji bolesnik
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 12:44   #65
Quote:
Plavi Lav kaže: Pogledaj post
Nakon sveg tog...

Otvoriti pivu i guštati u remek djelu.
i odi se pohvalit susedi kak imaš nove full cool pločice pa ak hoće nek ih malo popipa
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 14:40   #66
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
evo kako do pločica



koji bolesnik


nešto su mi na photobucketu prtljali oko slike pa je sad ponovo stavljan
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 16:43   #67
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post


nešto su mi na photobucketu prtljali oko slike pa je sad ponovo stavljan
mamma mia,ne vjerujem...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 17:02   #68
Ovo je jadno i bolesno...taj lik zbilja nema karaktera kad troši pare na takve gluposti....
 
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:07   #69
kak bu to zgledalo ako ikad dobije pravi 6 pack
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:09   #70
silikonske sise u žena,silikonski six pack u muških
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:48   #71
Ovo nije six pack već eight pack.

Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 16:58   #72
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
kak bu to zgledalo ako ikad dobije pravi 6 pack
Bio bi neki 12 pack Šalu na stranu,mislim da neće nikad dobiti svoje trbušnjake nakon ovoga
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 17:24   #73
ovo je idealno za 99% ekipe sa ovog foruma

jer ih inače nećete nikad dobit...
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:42   #74
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
ovo je idealno za 99% ekipe sa ovog foruma

jer ih inače nećete nikad dobit...
zlocesti stricek
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 19:55   #75
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
ovo je idealno za 99% ekipe sa ovog foruma

jer ih inače nećete nikad dobit...
-.-

Što se tiče nabačaja,nisam ga još isprobavao,budem ovaj tjedan.Trebao bi početi raditi pa ne znam kako ću biti sa vremenom.
Ali naravno,čujemo se.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 13:38   #76
dobar dan svima!..ovako nisam htio otvarat novu temu pa da vas pitam ovdje... Sta treba sve radit da se postignu trbusni misici oko struka znaci oni 4 .moj problem je sto imam jako razvijena prsa i vide mi se trbusni kod rebara i prsiju al ne kod trbuha tj tako gdje imam dosta masnog tkiva sta sad treba radit da se vide i ti zadnji cetiri?? ..inace imam 14 god visok sam 179cm i imam 75 .. hwala vam unaprijed !! pozdrav ..zaboravio sam napomenut da kad malo s rukama pritisnem salo prema dolje da se vide ..znaci kolko sam ja skuzio moj problem je samo masno tkivo jesam li u pravu? znaci kako to ukloniti? hitno je ..molim vas

Zadnje uređivanje stormy : 24.11.2009. at 13:46.
stormy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 14:36   #77
najbolje ti je zamotat se u foliju i otvorit temu na samom vrhu ove stranice, cak nemoras ni citat od pocetka, vjerujem da je dosta procitati zadnjih 20ak postova (ok, mozda malo vise posto se pojavio onaj s hrenovkama)
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 01:28   #78
Pozdrav svima
Citao sam malo po forumu...netko kaze da moram u teretanu, netko da moram trosit tisuce kuna na prehranu, netko da moram radit milijun vjezbi, ali meni se ipak najvise svidja onaj post u kojem pise da moram radi 2x200 trbusnjaka na dan (a moj je problem sto mogu samo 50-60 odjednom ) jeli to istina??
samo puno trbusnjaka i to je to?? imam 14 god i 75 kg 185cm (nemogu rec da ih imam vec ali malko se vide (osim kad ih napnem, onda se sve vidi )
Takodjer sam cuo da su burpeesi dobri za to. A jeli postoji mogucnost da ih dobijem do ljeta? (kupalista,bazeni i to...a neda mi se stalno napinjat da izrazim misice ). Bilo sta samo da nije teretana i da me ne kosta jer..ipak je recesija -.-
Hvala unaprijed
__________________
Svi kompjutorski cipovi rade na bijeli dim...kad izadje iz njih vise ne rade
UWHero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 02:43   #79
Imaš odgovor na prvoj stranici. Ojačaj trbušne mišiće i skini masne naslage aerobnim treningom. Rekao bih po tvojim dimenzijama da imaš vrlo malo masnog tkiva, tako da bi trebao vjerojatno samo ojačati trbušne mišiće.
Evo ti par jednostavnih vježbi koje možeš doma raditi:
hanging leg lift


http://www.youtube.com/watch?v=hdng3Nm1x_E

Za ovo možeš kupiti šipku za zgibove u Turbosportu za 100 kn ili ići u neki parkić ili naći doma pogodno mjesto.
Ciljaš da napraviš 5 ponavljanja. Ako možeš, radi 5 serija po 5, odnosno koliko budeš mogao, ponavljanja. Kada ih budeš mogao raditi perfektno (5X5 s tempom 3-1-3; 3 sekunde dižeš noge, držiš 1 sekundu u krajnjem položaju i spuštaš noge 3 sekunde), probaj ispružiti noge jer će to dodati opterećenje. Onda razvijaš perfektnih 5X5 takvih. Poželjno je raditi ovo s nekom potporom za leđa (zid, vrata ili da ti netko gura leđa lagano naprijed dok ovo radiš) jer tako koristiš trbuh, inače vučeš i leđima.

L-sit


http://www.youtube.com/watch?v=3PDWa9Wo6pA

Pogledaj filmić i prouči varijacije, zatim kreni s najlakšom. Možeš to raditi na rubu veš mašine, stola ili koječega. Kada dođeš do punog L-sita, možeš i na podu. Možeš i kupiti držače za sklekove u Turbosportu za nekih 70 kn i postaviti ih na dvije stolice. Ciljaš da držiš poziciju 60 sekundi u komadu i to s dobrom formom. Znači, ako se zadnjih 15 sekundi treseš i noge ti počnu padati, vježbaj dok ne budeš mogao držati 60 sekundi ko od šale. Kreneš ovako: štopaš koliko sekundi možeš držati poziciju, recimo 31 sekundu. Podijeliš to sa 2 i dobiješ 15 sekundi. To ti je jedno "ponavljanje". Radiš ta ponavljanja do minute, znači 4X15 sekundi sa što manjom pauzom; ciljaš na 30 sekundi između ponavljanja, ali ako ti je preteško kreneš sa 45 ili 60. Kada budeš mogao držati poziciju 60 sekundi, prijeđi na slijedeću varijaciju.

Zadnje uređivanje cretino : 25.11.2010. at 03:31.
cretino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:55   #80
E hvala ti puno
Sto se tice ove prve... Radim pet serija po pet, nakon jedne serije ide odmor ili?
A druga...radim 4 puta po 30 sekundi ako sam dobro skuzio?
I koliko ce trebati da se vide neki rezultati, znam da to nemoze preko noci ili za mjesec dana, ali cisto ovako informativno?
__________________
Svi kompjutorski cipovi rade na bijeli dim...kad izadje iz njih vise ne rade
UWHero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.