Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2009., 17:51   #1
Kako pristojno odbiti curu?

Mislim ovako nabacuje, bar mislim da mi se nabacuje stalno jedna cura, ne znam ju nešto previše, al ono u istom smo društvu i tako to, ajmo reći neki frendovi. E sad počelo je bezazleno ba se meni tako činilo, gledali bezveze ja frend i dvije frendice nekakav film kod nje doma na laptopu izvaljeni na krevetu cuga i tak ništ posebno nije nam se dalo van i da uglavnom počelo je tako da je ona meni cijeli film pričala da ju bole leđa, nakraju mi je više bilo neugodno jer je preočito, pa sam pitao da ju izmasiram iako nemam pojma masirati. I ona je to valjda shvatila malo krivo i onda je počela stalno navaljivati nešto, od masaže uglavnom zadnje je bilo to da kad smo jednom spavali u kući više nas, pijanka neka, ostali nakraju budni ja frend i ona i ona je sad trebala ići spavati s frendicom. Ja sam nešt poupijan pričao da kakvo spavanje, ajmo van, ajmo još cugat, frend je reko da se njemu spava i onda je ona sad došla s nekom nebuloznom idejom da se niti njoj ne spava, da frend ode spavat kod frendice tak nešto kao pošto ćemo mi zadnji ostat budni da ne budimo njih poslije. Uglavnom totalni neugodnjak, neću pričati kaj je dalje bilo kad smo išli spavat od skidanja hlača jer će mi biti vruće uglavnom jedva sam se izvukao. I to sve nakon kaj sam joj već rekao da mi je ona super ko frendica i tako i pričao kako mi se sviđa neka cura da moram uzet broj.. uglavnom nisam baš vješt na riječima, al ova očito ne shvaća ili što već. I uglavnom daj recite kaj da joj kažem, ono ok je u društvu i zajebancija, al ne zanima me cura.
google1 is offline  
Old 27.10.2009., 17:54   #2
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Mislim ovako nabacuje, bar mislim da mi se nabacuje stalno jedna cura, ne znam ju nešto previše, al ono u istom smo društvu i tako to, ajmo reći neki frendovi. E sad počelo je bezazleno ba se meni tako činilo, gledali bezveze ja frend i dvije frendice nekakav film kod nje doma na laptopu izvaljeni na krevetu cuga i tak ništ posebno nije nam se dalo van i da uglavnom počelo je tako da je ona meni cijeli film pričala da ju bole leđa, nakraju mi je više bilo neugodno jer je preočito, pa sam pitao da ju izmasiram iako nemam pojma masirati. I ona je to valjda shvatila malo krivo i onda je počela stalno navaljivati nešto, od masaže uglavnom zadnje je bilo to da kad smo jednom spavali u kući više nas, pijanka neka, ostali nakraju budni ja frend i ona i ona je sad trebala ići spavati s frendicom. Ja sam nešt poupijan pričao da kakvo spavanje, ajmo van, ajmo još cugat, frend je reko da se njemu spava i onda je ona sad došla s nekom nebuloznom idejom da se niti njoj ne spava, da frend ode spavat kod frendice tak nešto kao pošto ćemo mi zadnji ostat budni da ne budimo njih poslije. Uglavnom totalni neugodnjak, neću pričati kaj je dalje bilo kad smo išli spavat od skidanja hlača jer će mi biti vruće uglavnom jedva sam se izvukao. I to sve nakon kaj sam joj već rekao da mi je ona super ko frendica i tako i pričao kako mi se sviđa neka cura da moram uzet broj.. uglavnom nisam baš vješt na riječima, al ova očito ne shvaća ili što već. I uglavnom daj recite kaj da joj kažem, ono ok je u društvu i zajebancija, al ne zanima me cura.
reci joj da si se zasitio seve 1 na 1 i ako je za akciju,neka povede kakvu frendicu. ili ces imati jebenu sevu ili ce se ona ohladiti i odjebati te.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 27.10.2009., 17:55   #3
Nije ti pristojno odbit curu, kao prvo.



Razgovaraj sa njom, sta zeli....one zele isto sto i mi
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 27.10.2009., 17:58   #4
Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
Nije ti pristojno odbit curu, kao prvo.



__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Received Infraction
Old 27.10.2009., 18:02   #5
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
reci joj da si se zasitio seve 1 na 1 i ako je za akciju,neka povede kakvu frendicu. ili ces imati jebenu sevu ili ce se ona ohladiti i odjebati te.


Ma ajde da je ona nešt konkretno kaže, pa onda fino odbiješ proabš objasnit i bok. Al ona ništa konkretno ne govori, sam te neke glupe ideje, ne mogu joj bezveze uletit i reć čuj ne sviđaš mi se. Al uglavnom od zajebancije postaje napor..
google1 is offline  
Old 27.10.2009., 18:02   #6
Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
Nije ti pristojno odbit curu, kao prvo.



Razgovaraj sa njom, sta zeli....one zele isto sto i mi
Daaa, nije pristojno, a dabogda ga kostala svaka koju odbije!

Neg' sta to ono zelimo mi???


Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
I uglavnom daj recite kaj da joj kažem, ono ok je u društvu i zajebancija, al ne zanima me cura.
Ti se salis, ne??

Decki te interesuju vise??

Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post


Cemu se ti cudis??

Znas li da za takve postove ovdje mozes dobiti srcani???
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 27.10.2009., 18:04   #7
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post


Ma ajde da je ona nešt konkretno kaže, pa onda fino odbiješ proabš objasnit i bok. Al ona ništa konkretno ne govori, sam te neke glupe ideje, ne mogu joj bezveze uletit i reć čuj ne sviđaš mi se. Al uglavnom od zajebancije postaje napor..
Koliko je tebi (i njoj) godina??
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 27.10.2009., 18:11   #8
A da joj jednostavno kazeees
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 27.10.2009., 18:11   #9
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Koliko je tebi (i njoj) godina??
22, 20 zašto?
google1 is offline  
Old 27.10.2009., 18:13   #10
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Ti se salis, ne??

Decki te interesuju vise??
google1 is offline  
Received Infraction
Old 27.10.2009., 18:15   #11
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post


Ma ajde da je ona nešt konkretno kaže, pa onda fino odbiješ proabš objasnit i bok. Al ona ništa konkretno ne govori, sam te neke glupe ideje, ne mogu joj bezveze uletit i reć čuj ne sviđaš mi se. Al uglavnom od zajebancije postaje napor..
u jednom razdoblju zivota sam imao vezu sa par cura istovremeno i druge koje su me davile sam upravo na taj nacin elegantno odbijao. ne mozes nista izgibit ako i ti pokusas na taj nacin. a ako pristane na prijedlog i dofura jos jednu curku- samo si ti na dobitku
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 27.10.2009., 18:15   #12
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
22, 20 zašto?
Pa ne kontam, cemu to 'odbijanje'. Nekako mi to sve zvuci 'osnovnoskolski'.

Privlace te muskarci ili se bojis da ti je malen??
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 27.10.2009., 18:27   #13
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Daaa, nije pristojno, a dabogda ga kostala svaka koju odbije!

Neg' sta to ono zelimo mi???



Da brod dobije luku
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 27.10.2009., 18:32   #14
Ako hint ne upali, probaj s crtanjem stvari. Neki jednostvno vizualno bolje shvaćaju
Miss Ditta is offline  
Old 27.10.2009., 18:32   #15
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
u jednom razdoblju zivota sam imao vezu sa par cura istovremeno i druge koje su me davile sam upravo na taj nacin elegantno odbijao. ne mozes nista izgibit ako i ti pokusas na taj nacin. a ako pristane na prijedlog i dofura jos jednu curku- samo si ti na dobitku

Jesi ti išao na instruktažu kod Drito Konja?

Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
Da brod dobije luku
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Old 27.10.2009., 18:36   #16
Quote:
rogue kaže: Pogledaj post
Pa ne kontam, cemu to 'odbijanje'. Nekako mi to sve zvuci 'osnovnoskolski'.

Privlace te muskarci ili se bojis da ti je malen??
A kaj tebe briga što mene pali? Eto pale me babe od 60 godina s bičem u ruci, jesi zadovoljan? Ko da je bitno
google1 is offline  
Old 27.10.2009., 18:37   #17
Jesam ja to dobro polovila, ili si ti odbio jeb nakon što ti je ženska već uspjela skinuti hlače?
Zar toga stvarno ima?
Enivej, pristojan način bi bio da je zovneš na kavu i, na što ljepši način, kažeš da te ona ne zanima ni u kakvom seksualnom smislu.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 27.10.2009., 18:41   #18
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
A kaj tebe briga što mene pali? Eto pale me babe od 60 godina s bičem u ruci, jesi zadovoljan? Ko da je bitno
Pa i te kako je bitno, jer bi to trebao objasniti djevojci na sto bezbolniji nacin.

Dakle, ako te interesuju babe o 60 godina sa bicem u ruci, reci joj da se vidite za 40 godina cim nabavi bic... (vidis da je sve povezano)

No i dalje sam misljenja da nam nesto prikrivas... pravi razlog ...

Ili je rjec o fobiji od duzine ili pak problemi sa potencijom... (inace ne bi bio ovako nadrkan)
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 27.10.2009., 18:44   #19
Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
Jesam ja to dobro polovila, ili si ti odbio jeb nakon što ti je ženska već uspjela skinuti hlače?
Zar toga stvarno ima?
Enivej, pristojan način bi bio da je zovneš na kavu i, na što ljepši način, kažeš da te ona ne zanima ni u kakvom seksualnom smislu.
Ko da je to sad bitno, bio sam pijan kad smo išli spavat (spavat, ne jebat se, već smo ionako prije spavali i na moru i svugdje i po podu i po krevetu i plaži) i lego sam na krevet u hlačama i onda je ona nešto rekla da će mi bit vruće ja sam reko sve i da hoće da mi se sad ne da skidat, uglavnom nije bitno. Sam sam se doveo u takvu situaciju, al kaj sam trebao, spavat na podu?
google1 is offline  
Old 27.10.2009., 18:46   #20
Quote:
google1 kaže: Pogledaj post
Ko da je to sad bitno, bio sam pijan kad smo išli spavat (spavat, ne jebat se, već smo ionako prije spavali i na moru i svugdje i po podu i po krevetu i plaži) i lego sam na krevet u hlačama i onda je ona nešto rekla da će mi bit vruće ja sam reko sve i da hoće da mi se sad ne da skidat, uglavnom nije bitno. Sam sam se doveo u takvu situaciju, al kaj sam trebao, spavat na podu?
Jadna cura
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger