Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2008., 15:16   #2001
[QUOTE=black angel klc;12531166]ja bila od ranog jutra vani prvo u setnji kod sumarske, pa na kavici u cohibi... istina da "malo" hladno puse, ali bas je lijepo
a jucer sam pila kavu u parku na klupi, hehe...,. za one koji ne znaju, ona kava iz aparata iz klare i nije tak losa QUOTE]

Joj da znaš kako ti zavidim, ja iz ureda gledam kako se vani ljudi šeću....
šmrc...
soja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:42   #2002
Koji krasan sunčan dan,pozdrav svima.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:01   #2003
Pozdrav karlovcani. kaj ima
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:09   #2004
Što,nema nikoga?

Može mi netko objasniti gdje je nestalo postolje ispred Papasa?Koliko sam čitao ovdje na forumu prije par tjedana,postolje je izbetonirano,čak je i žaba probno postavljena...

I jučer dođem poslovno u RH,krenem na kavu u Papas,kad tamo...nema postolja...

Čuo sam objašnjenje da je postolje postavljeno par centimetara u krivu stranu,pa je zato srušeno...

U RH se svašta može dogoditi,ali ovo objašnjenje je toliko debilno (samo se nadam da nije istinito), da sam morao ovdje pitati,netko možda zna točan razlog...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:38   #2005
Mcaucliffe, zahvaljujem na preporukama. Isto tako svima ostalima.

Black Angel, imalo je učinka tvoje držanje palčeva. Sad sam pogledo i piše da sam položio. Trojka je tu.

Vraćam se Karlovče tebi. Ja mislim da ću večeras sav alkohol kojeg ima u Karlovcu popit.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 19:00   #2006
super vijest, slash ja jos ne znam rezultat svog ispita od utorka... a valjda cu saznat iduci tjedan

inace, i sama razmisljam otic van danas, dugo nisam bila

kaj se tice postolja, McAucliffe, ne znam tocan razlog zasto ga micu, ali saznah da ga micu 30 cm jel to dovoljan odgovor?
black angel klc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:15   #2007
Quote:
slash kaže: Pogledaj post
Mcaucliffe, zahvaljujem na preporukama. Isto tako svima ostalima.

Black Angel, imalo je učinka tvoje držanje palčeva. Sad sam pogledo i piše da sam položio. Trojka je tu.

Vraćam se Karlovče tebi. Ja mislim da ću večeras sav alkohol kojeg ima u Karlovcu popit.
Čestitam.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 12:50   #2008
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 15:44   #2009
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 17:40   #2010
Dosadno, a ?!
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 00:21   #2011
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
U RH se svašta može dogoditi,ali ovo objašnjenje je toliko debilno (samo se nadam da nije istinito), da sam morao ovdje pitati,netko možda zna točan razlog...
nista nije predebilno za HR nazalost. bas kao sto je rekla black angel, micu ga 30 cm u stranu. doduse, na trazenje autora skulpture.
KLCCLK is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 01:17   #2012
Normalno da su budućeg žapca pomaknuli u stranu.Za one koji neznaju tu je bio glavni gradski autobusni kolodvor i na tom je mjestu jedan visokopozicionirani političar svaki dan čekao autobus za svoje selo.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 03:25   #2013
Ali nije stajao tu gdje su oni postavili postolje za žabu nego 30 cm dalje... jel ?
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 14:27   #2014
Quote:
Normalno da su budućeg žapca pomaknuli u stranu.Za one koji neznaju tu je bio glavni gradski autobusni kolodvor i na tom je mjestu jedan visokopozicionirani političar svaki dan čekao autobus za svoje selo.
Haha,ali sad nije više u toj selendri,nego u vili u središtu grada. Nemre on tako čestit i čedan Hrvat trpiti hrvatsko blato i patke u pokupskoj vesi...
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:53   #2015
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Ali nije stajao tu gdje su oni postavili postolje za žabu nego 30 cm dalje... jel ?
Sve ti je jasno.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:55   #2016
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Haha,ali sad nije više u toj selendri,nego u vili u središtu grada. Nemre on tako čestit i čedan Hrvat trpiti hrvatsko blato i patke u pokupskoj vesi...
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:31   #2017
Quote:
To@mek kaže: Pogledaj post
Sve ti je jasno.



Ma niš mi nije jasno... nije mi jasno kako biraju mjesta, "umjetnike" i radove koje će postaviti? Pretpostavljam da "umjetnik" mora imat dobro političko zaleđe da izaberu baš njega i stave njegov uradak na javno mjesto, ali zar nema nikoga tko kontrolira što će se postaviti ?!?! Postat ćemo "grad ružnih skulptura i spomenika"
Ljudi neće govorit da idu u Karlovac nego u kuću strave ko u lunaparku. Ulaz kod naplatnih kućica i onda Banijom i kroz promenadu preko Rakovca gore negdje do Švarče. Dobro bi se isprepadali već na Baniji od silosa i (mojih) nebodera preko puta željezničke. Onda ih čeka najgore kad pređu most. Leptir !!
Sad će još bit i žaba. Pa onaj lijepi zasrani i pošarani "spomenik" odma preko puta...
Al nema veze, opet mi je Karlovac najljepši na svijetu
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:45   #2018
Nipple Twister, nasmijao si me do suza...
soja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:49   #2019
ne znam Nipple, mozda ti i ja samo ne kuzimo umjetnost

mislim, meni je onaj leptir totalno cudoviste, al vec mi je dosta ljudi reklo da im je bas dobar (zato jer stalno serem i sprdam se s tim leptirom, pa mi svako malo netko dodje i kaze "daj, pa ne kuzim te, meni je bas okej spomenik").

zaba mi je isto totalno cudoviste, kao spomenik mutantu, al mozda je zapravo bas kul, kaj ja znam, mozda smo mi seljacine koje ne kuze skulpture
KLCCLK is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:52   #2020
e da, i ona ptica kod mekdonaldsa da, da, ak nisi znao to je ptica.
jebote
KLCCLK is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.