Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 18:46   #61
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Dok sam išla u srednju, nemalo cura iz moje generacije imalo je dečke 5-6 god.starije. A i dan danas vidim brdo 15-16godišnjakinja sa starijim momcima.
Možete prodavat lažni moral kome hoćete i prozivat ove slučajeve pedofilskima, ali ekipa će se i dalje jebat s kim hoće i kad hoće. Uvik bilo i bit će. Osobito danas kad se ta granica stupanja u spolne odnose smanjila.
Halo, radi se o klincu od 14 godina!!

Mislim, cure se prije razvijaju, hajde da ima lik 17, skoro 18, ali 14? Koliko to može izgledati "starije"??
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Old 24.06.2014., 18:51   #62
Ajmo ovak!
Redovno se krešeš se sa njim (zaboravi ono o pedofiliji).
Kad tad će se izbrbljati i pohvaliti "kak ima pravu pičku i koja je to". Razmisli o tome kako ćeš se tada osječati!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 24.06.2014., 18:54   #63
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Halo, radi se o klincu od 14 godina!! hajde da ima lik 17, skoro 18, ali 14? Koliko to može izgledati "starije"??
Ovo i mene zanima.

Smiješno mi je što ona sa svojom 21 godinom ne kuži da mali od 14 god radi budalu od nje, ili će to tek napraviti. Njemu je ovo sve zakon jer je ona starija i normalno da ga sve skupa zabavlja. Ali nju ne kužim nikako
aritmija01 is offline  
Old 24.06.2014., 18:55   #64
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Halo, radi se o klincu od 14 godina!!

Mislim, cure se prije razvijaju, hajde da ima lik 17, skoro 18, ali 14? Koliko to može izgledati "starije"??
Nisam ni komentirala tog njenog klinca, već ostala zgražanja nad vezama mlt.djevojaka i starijih likova i sl.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 24.06.2014., 18:56   #65
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
Dakle, počelo je prije kojih mjesec dana. Ima ta jedna cura s kojom se družim i odnikud, al doslovno odnikud se stvorio njezin brat. Iskreno, to se sve toliko brzo odvilo da ja niti ne znam kad sam ja u biti počela s njim komunicirat. Sve u svemu, radi se o tome da je dečko 7 godina mlađi od mene i da se nikad ustvari nismo sreli jer ne živimo u istom mjestu. Dopisujemo se ovak i to ne 24 sata dnevno baš, al u zadnje vrijeme sve češće. I još to ne bi bilo toliko čudno da se meni mali nije počeo sviđat, a radi čega, ne bih znala. To je, realno, dijete, znam sve, ali onaj osjećaj dok s nekim klikneš PREKO NETA, upućuje na neke čudne stvari, jer kako bi to tek izgledalo uživo onda. Da stvar bude bolja, i izgleda i ponaša se zrelije od većine klinaca (prema riječima drugih). Tj., možda ipak znam zbog čega sam se prilijepila za njega ... Ostavlja me bez teksta više puta dnevno. Tipa, napiše nešto, ja mu spustim i nakon toga on meni triput gore vrati i ja više dalje ne znam kaj bi pisala... To je onak... To prilično pali kod mene dok je muški rod u pitanju Sve u svemu, vidi se da mu treba vremena da se pronađe, ali nisam sigurna kolko ga mogu čekat niti trebam li ga čekat. Mislim, iskreno, nemam pojma jel "to nešto" obostrano ili su to samo moji iskrivljeni instinkti, al čudno je i prilično me muči

E sad, ima li itko sličnih iskustava??
jebem ti moderatore pa pedofilke vam se secu po forumu a vi svirate kurcu!!!
kog vraga sad ne skacete i prijavljujete policiji ovakve bolesnice???

na lomacu s njom!!!

dao bi ja tebi mlade djecacice maltretirat! gadis mi se i razrezal bi te ziletima i objesil na udice i lovil sarane s tobom!!!!
cikatilo je mala beba naspram tebe!!!
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 19:00   #66
Žena sa 21, sa poslom ili na faxu (možda oboje, nevermind), razmišlja o potencijalnom odnosu sa klincem koji je još u osnovnoj ili netom završio istu?

Mene bi bilo sram. Mislim - klinac ispada zreliji.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 24.06.2014., 19:00   #67
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
jebem ti moderatore pa pedofilke vam se secu po forumu a vi svirate kurcu!!!
kog vraga sad ne skacete i prijavljujete policiji ovakve bolesnice???
na lomacu s njom!!!
dao bi ja tebi mlade djecacice maltretirat! gadis mi se i razrezal bi te ziletima i objesil na udice i lovil sarane s tobom!!!!
cikatilo je mala beba naspram tebe!!!
Zašto?
Pa nek se klinjo prakticira, možda još ni ni pičku videl!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 24.06.2014., 19:08   #68
Pričekaj još godinu da ne zgriješiš po zakonu, kreni u akciju i hebe ti se za sve ostalo. Ljubav je ljubav, a život je samo jedan. YOLO! Ako ništa drugo, bar će mali imati uspomenu na cijeli život!
__________________
Samo ljubav i pozitivna energija!
ziđibi is offline  
Old 24.06.2014., 19:14   #69
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
jebem ti moderatore pa pedofilke vam se secu po forumu a vi svirate kurcu!!!
kog vraga sad ne skacete i prijavljujete policiji ovakve bolesnice???

na lomacu s njom!!!

dao bi ja tebi mlade djecacice maltretirat! gadis mi se i razrezal bi te ziletima i objesil na udice i lovil sarane s tobom!!!!
cikatilo je mala beba naspram tebe!!!
Vidim i inkvizitori i psihopati se slobodno šetaju po forumu
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 24.06.2014., 19:28   #70
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Zašto?
Pa nek se klinjo prakticira, možda još ni ni pičku videl!
a da svi dedeki krenu poducavat klinkice iz osnovne?

i ti si pedač a?
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 19:30   #71
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Vidim i inkvizitori i psihopati se slobodno šetaju po forumu
gle ja bi njoj sise odrezal i pekel ju na raznju !!! kak moze djetesce od 14 godina upropastavat tak??? i sad ti nju branis!!!! ???? pa oboje cu vas na razanj....

da i ti nisi jedna od tih perverznih parafilicarki???
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 19:36   #72
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
gle ja bi njoj sise odrezal i pekel ju na raznju !!! kak moze djetesce od 14 godina upropastavat tak??? i sad ti nju branis!!!! ???? pa oboje cu vas na razanj....

da i ti nisi jedna od tih perverznih parafilicarki???
da obje na jedan ražanj, trebat će ti bar dva ma jok, nisam ja
Ali mlađe je slađe
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 24.06.2014., 19:38   #73
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
da obje na jedan ražanj, trebat će ti bar dva ma jok, nisam ja
Ali mlađe je slađe
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 20:03   #74
bio troll ili ne, samo da upozorim:

Spolna zlouporaba djeteta mlađeg od petnaest godina

Članak 158.
(1) Tko izvrši spolni odnošaj ili s njim izjednačenu spolnu radnju s djetetom mlađim od petnaest godina, ili ga navede da izvrši spolni odnošaj ili s njime izjednačenu spolnu radnju s trećom osobom ili da nad samim sobom izvrši sa spolnim odnošajem izjednačenu spolnu radnju, kaznit će se kaznom zatvora od jedne do deset godina.
(2) Tko nad djetetom mlađim od petnaest godina izvrši bludnu radnju, ili ga navede da izvrši bludnu radnju s drugom osobom ili da nad samim sobom izvrši bludnu radnju, kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.
(3) Nema kaznenog djela iz stavka 1. i 2. ovoga članka ako razlika u dobi između osoba koje vrše spolni odnošaj ili s njime izjednačenu spolnu radnju ili bludnu radnju nije veća od tri godine.
feyd-rautha is offline  
Old 24.06.2014., 20:42   #75
On 14, ona 21 - super! - oba broja djeljiva sa 7! - Perfect mach!!!

Iz moje perspektive, oni su oboje djeca. On samo što nije krenuo u srednju školu, ona nedavno izašla (prije tri godine).

Pedofilija je seksualna privlačnost prema djetetu - osobi bez izraženih spolnih karakteristika. Dječak od 14 godina, može već biti mladić, pa prema tome može privući seksualno zrelu djevojku. Sigurna sam da je on više zainteresiran od nje.

Zašto ste se orjentirali na seks? Neka se malo podruže da se upoznaju i spoznaju...

No, izjava: zašto bi ja mislila da druge ne povrijedim, ako mi to ograničava zadovoljstva je katastrofična. Zato postoje zakoni...
Notfunny is offline  
Old 24.06.2014., 20:44   #76
Quote:
ijafun kaže: Pogledaj post
On 14, ona 21 - super! - oba broja djeljiva sa 7! - Perfect mach!!!

Iz moje perspektive, oni su oboje djeca. On samo što nije krenuo u srednju školu, ona nedavno izašla (prije tri godine).

Pedofilija je seksualna privlačnost prema djetetu - osobi bez izraženih spolnih karakteristika. Dječak od 14 godina, može već biti mladić, pa prema tome može privući seksualno zrelu djevojku. Sigurna sam da je on više zainteresiran od nje.

Zašto ste se orjentirali na seks? Neka se malo podruže da se upoznaju i spoznaju...

No, izjava: zašto bi ja mislila da druge ne povrijedim, ako mi to ograničava zadovoljstva je katastrofična. Zato postoje zakoni...
Vjerojatno će pričati o politici, teatru i ogromnom životnom iskustvu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 24.06.2014., 20:46   #77
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Zašto?
Pa nek se klinjo prakticira, možda još ni ni pičku videl!
ma on nije ni dobil perje između nogu, o pički da i ne pričam
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 24.06.2014., 21:00   #78
ma jebes ti zakone i pravila!!! samo jednom se zivi i to je to...
YOLO !!!!
evo ohrabren vasim odgovorima ohrabrenja autorici teme i razmisljanjima opcenito o velicanstvenosti ljubavi izmedju mladog djecaka zeljnog novih iskustava i pohotne i produhovljene punoljetnice, odustal sam od krutog i zakonski uokvirenog razmisljanja i odlucil malo ZIVJETI !!! da, zivjeti !!! punim plucima... nema vise ustrucavanja i uskracivanja zadovoljstava.

ima tu kod mene jedna mala od 13-14 godina, ono moram vam priznat da je ful pametna i simpaticna pa sam razmisljal da je dodam na fejs i pozovem u setnju ili tak nes slicno.
imam 53 godine... i fakat mi se neda vise skrivat i zanemarivat svoje potrebe i tocka!!! privlace me tak mlade i kaj sad? volim pokemone pa se nadam da cemo imati puno toga zajednickog za pricati

Zadnje uređivanje Epos : 24.06.2014. at 21:08.
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 21:02   #79
Ukoliko je taj dečko još uvijek osnovnoškolac, obzirom da si ti već više godina punoljetna, a on je dijete, kršiš zakon RH i ono što reče netko gore da je ovoliko mladi dečko (dakle osnovnoškolac, trinaestak godina, koliko već, u pitanju) nije riječ o tabuu nego o kršenju zakona, odnosno pedofiliji.

U svakom slučaju dao svemir da je ovo trol, ako nije, ja ću svejedno prijavit ovu temu.
Alexa is offline  
Old 24.06.2014., 21:04   #80
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
ajme bez vrijeđanja, pliz... to kaj ja imam tu ispade po forumu ne znači da se sad svi moraju međusobno posvadit i izvrijeđat. jest osjetljiva tema i uključuje VRLO podijeljena mišljenja, ali to mi i treba uostalom... različita mišljenja da se znam postavit u ovoj situaciji
A gle, vrlo je izgledno da se želiš pojebat' s dječakom. Tu negdje još nemamo sva sekundarna spolna obilježja, ali primarna su potpuno razvijena i nije to tak' neobično ni za zgražanje, a on će ti bit' vječno zahvalan i rado će te se sjećati cijeli život. Mene je također zbarila već debelo studentica. Ja sam bio bliže osnovnoj nego faksu. Hvala joj .
siddharta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger