Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 14:24   #5001
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
opako przi mozak taj heroin...
Ok znači, koliko sam ja shvatio, zastupnik Pernar u principu ne smije komentirati ništa što se dešava van granica Lijepe naše jer to automatski znači da mu nije stalo do problema unutar naših granica. Zanimljiva logika. S druge strane imamo lokalne političare koji su sišli sa planina i koji samo znaju što se dešava na planini i u nizini unutar granica. Njihov maksimalni domet razmišljanja je dal će se složiti oko toga gdje će rasvjetni stup postaviti i dal će dati poticaj za 48 krava ili 63 krave plus jednog bika.

Ako moram birati između nekoga tko zna engleski, tko zna nariktati live prijenos iz Sabora, tko zna zemljopis i gdje se npr. Afganistan nalazi i onoga kojemu je maksimalni domet njegovo selo, njegova dolina, njegovih bijednih 8 razreda neke škole i nekih 4 razreda srednje škole sa upitnom kvalitetom(ne zaboraviti da u njihovo vrijeme računala su npr. bili samo u sci fi stripovima) onda je izbor jasan.

Ovo je čisto generacijski, kulturološki i obrazovni jaz između onih koji su zaglavili u prošlom stoljeću i novih mladih snaga poput mladog gospodina.

A zašto ga specijalno mrzite to mi nije jasno. Evo ja ga mrzim isto zbog raznoraznih stvari, ali ostale političare mrzim x10. Doduše nemojmo zaboraviti da je mržnja poput otvorene rane i da mržnju ne treba prakticirati. Isusovo učenje koje je ovaj narod skroz zaboravio i izignorirao u svakodnevnom djelovanju.

Zadnje uređivanje Orion1984 : 23.11.2017. at 14:34.
Orion1984 is offline  
Old 23.11.2017., 21:44   #5002
Gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik Živog zida Ivan Vilibor Sinčić. Uz raspravu o proračunu objasnit će kako bi novac za kupnju borbenih aviona preusmjerio u pomoć siromašnima i izgradnju vrtića. Osim toga govorit će o odnosu Živog zida i Mosta te aktualnim političkim pitanjima.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 24.11.2017., 07:33   #5003
Znači još jedno ponavljanje mantre bez konkretnih učinaka.Kad siromašan potroši novac ostaje siromašan.Već viđena šema koja ne pridonosi.Treba mu dat posla.
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Ok znači, koliko sam ja shvatio, zastupnik Pernar u principu ne smije komentirati ništa što se dešava van granica Lijepe naše jer to automatski znači da mu nije stalo do problema unutar naših granica. Zanimljiva logika. S druge strane imamo lokalne političare koji su sišli sa planina i koji samo znaju što se dešava na planini i u nizini unutar granica. Njihov maksimalni domet razmišljanja je dal će se složiti oko toga gdje će rasvjetni stup postaviti i dal će dati poticaj za 48 krava ili 63 krave plus jednog bika.

Ako moram birati između nekoga tko zna engleski, tko zna nariktati live prijenos iz Sabora, tko zna zemljopis i gdje se npr. Afganistan nalazi i onoga kojemu je maksimalni domet njegovo selo, njegova dolina, njegovih bijednih 8 razreda neke škole i nekih 4 razreda srednje škole sa upitnom kvalitetom(ne zaboraviti da u njihovo vrijeme računala su npr. bili samo u sci fi stripovima) onda je izbor jasan.

Ovo je čisto generacijski, kulturološki i obrazovni jaz između onih koji su zaglavili u prošlom stoljeću i novih mladih snaga poput mladog gospodina.

A zašto ga specijalno mrzite to mi nije jasno. Evo ja ga mrzim isto zbog raznoraznih stvari, ali ostale političare mrzim x10. Doduše nemojmo zaboraviti da je mržnja poput otvorene rane i da mržnju ne treba prakticirati. Isusovo učenje koje je ovaj narod skroz zaboravio i izignorirao u svakodnevnom djelovanju.
Lakše je pročitat nešto što i vrapci na grani znaju i to komentirat tako da tukci misle da je veoma pametan nego nešto korisno napravit.Onda ispada da su ovi sa poticajima ipak nešto korisno napravili.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 24.11.2017., 08:46   #5004
Čitam koketiranje sa ultradesničarima i Pernarom u Srbiji. To mu je veliki minus čovjek se ne bi smio družiti sa nekim tko otvoreno veliča Mladića. Jednako vrijedi i za Kolindu, ali ona ovdje nije topic.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...t/1009472.aspx

Što se ovog tiče u pravu je. Nije normalno da netko tko si pokušava alternativnim lijekom spasiti život ide u zatvor
http://novilist.hr/Vijesti/Crna-kron...-spasiti-zivot
Orion1984 is offline  
Old 24.11.2017., 10:02   #5005
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Ok znači, koliko sam ja shvatio, zastupnik Pernar u principu ne smije komentirati ništa što se dešava van granica Lijepe naše jer to automatski znači da mu nije stalo do problema unutar naših granica. Zanimljiva logika. S druge strane imamo lokalne političare koji su sišli sa planina i koji samo znaju što se dešava na planini i u nizini unutar granica. Njihov maksimalni domet razmišljanja je dal će se složiti oko toga gdje će rasvjetni stup postaviti i dal će dati poticaj za 48 krava ili 63 krave plus jednog bika.

Ako moram birati između nekoga tko zna engleski, tko zna nariktati live prijenos iz Sabora, tko zna zemljopis i gdje se npr. Afganistan nalazi i onoga kojemu je maksimalni domet njegovo selo, njegova dolina, njegovih bijednih 8 razreda neke škole i nekih 4 razreda srednje škole sa upitnom kvalitetom(ne zaboraviti da u njihovo vrijeme računala su npr. bili samo u sci fi stripovima) onda je izbor jasan.

Ovo je čisto generacijski, kulturološki i obrazovni jaz između onih koji su zaglavili u prošlom stoljeću i novih mladih snaga poput mladog gospodina.

A zašto ga specijalno mrzite to mi nije jasno. Evo ja ga mrzim isto zbog raznoraznih stvari, ali ostale političare mrzim x10. Doduše nemojmo zaboraviti da je mržnja poput otvorene rane i da mržnju ne treba prakticirati. Isusovo učenje koje je ovaj narod skroz zaboravio i izignorirao u svakodnevnom djelovanju.
orione dragi...ja sam za pernara od prvog dana...popljuvali me jer sam ga
oslovljavao sa mladi gospodin...znao mi je uljepsati dane svojim biserima...
nemam nista protiv mladog gospodina...
ali...naslikavanja sa maloljetnicima,nastupi na tamo nekim tv emisijama gdje
su ga lukavi novinari navlacili a on uletio ko grlom u jagode te sada ova
prica sa afganistanom...

da ga ne kritiziram tamo gdje je zasrao.ispalo bi da sam zaljubljen...
a nisam...

on ponekad mrzi samoga sebe pa se zagubi...
podsjetio me na predsjednicu...sada i on brine brigu americke vanjske politike...
u saboru raspad...

mozda je nesto drugo u pitanju...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 24.11.2017., 20:35   #5006
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Čitam koketiranje sa ultradesničarima i Pernarom u Srbiji. To mu je veliki minus čovjek se ne bi smio družiti sa nekim tko otvoreno veliča Mladića. Jednako vrijedi i za Kolindu, ali ona ovdje nije topic.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...t/1009472.aspx

Što se ovog tiče u pravu je. Nije normalno da netko tko si pokušava alternativnim lijekom spasiti život ide u zatvor
http://novilist.hr/Vijesti/Crna-kron...-spasiti-zivot
Što se tiče prvih bitno mu je da je u tisku i da re o njemu piše

Za drugo ne budi naivan kao sobarica. 15 kila trave za osobno liječenje?Ne postoji država na svijetu koja bi popušila tu spiku.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 24.11.2017., 20:54   #5007
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Što se tiče prvih bitno mu je da je u tisku i da re o njemu piše

Za drugo ne budi naivan kao sobarica. 15 kila trave za osobno liječenje?Ne postoji država na svijetu koja bi popušila tu spiku.
Od kile vutre dobijes cca 100mililitara ulja kojeg koriste tesko oboljeli. E sad pitanje je kolika je potrosnja na mjesecnoj bazi al racunaj neki prosjek 30mililitara. Neko vise netko manje. Isto imas faktor kvalitete same biljke..koliko vrhova a koliko otpada..tak da po mojoj procjeni pola je za njega,pola za pokrivanje troskova
skvoter is offline  
Old 24.11.2017., 21:09   #5008
Oni koji podržavaju , kao i oni koji mu svaku dlaku broje, morati će ga trpjeti sav ovaj mandat a sudeći po kretanjima podrške birača , još pokoji mandat.


HDZ i SDP imaju najmanju potporu u godinu dana, Živi zid podržava čak 11,7% birača, najviše ikad


Na trećem je mjestu Živi zid, koji sada ima 11,7 posto potpore birača, što je najbolji rezultat od osnivanja te stranke. Slijedi Most koji može računati na 7,5 posto potpore, što je nešto bolje nego prije mjesec dana.

Sudeći po rezultatima , Pernar svoj posao jako dobro radi



http://net.hr/danas/hrvatska/crobaro...-najvise-ikad/
#kocar# is offline  
Old 24.11.2017., 21:43   #5009
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Oni koji podržavaju , kao i oni koji mu svaku dlaku broje, morati će ga trpjeti sav ovaj mandat a sudeći po kretanjima podrške birača , još pokoji mandat.


HDZ i SDP imaju najmanju potporu u godinu dana, Živi zid podržava čak 11,7% birača, najviše ikad


Na trećem je mjestu Živi zid, koji sada ima 11,7 posto potpore birača, što je najbolji rezultat od osnivanja te stranke. Slijedi Most koji može računati na 7,5 posto potpore, što je nešto bolje nego prije mjesec dana.

Sudeći po rezultatima , Pernar svoj posao jako dobro radi



http://net.hr/danas/hrvatska/crobaro...-najvise-ikad/

dogurati ce zivi zid do 20%....

a volio bih da isto uradi most....

i jedni i drugi neka budu sto manje povrsni....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 25.11.2017., 09:01   #5010
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Za drugo ne budi naivan kao sobarica. 15 kila trave za osobno liječenje?Ne postoji država na svijetu koja bi popušila tu spiku.
Samo spominjem, kao npr. i SH, kao što bi i Pernar postavio logično pitanje, kao što bi bilo tko drugi sa zdravom logikom postavio to isto pitanje, a pitanje glasi : "Zašto nešto što se prodaje kao ljekovito u ljekarnama, po receptu doktora, odjedanput postaje opasno i ilegalno, ako se besplatno sam ideš liječit?"
http://portal.slobodnahrvatska.hr/20...te-u-ljekarni/

Savršeno logično pitanje. Svi znamo nadam se da se ovdje radi o zaštiti profita. Profit,Profit, Profit, Profit, Profit....

Inače imam nekog u daljnjoj obitelji koji boluje od multiple i dobiva preko liječnika, samo nažalost ne znam cijenu moram pitati.
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
dogurati ce zivi zid do 20%....

a volio bih da isto uradi most....

i jedni i drugi neka budu sto manje povrsni....
Ovo smo već rekli i utvrdili, da će prije Sava poteći uzvodno nego što će ŽZ postati utjecajan u vlasti. Još bih ja dodao da će prije Dunav krenuti uzvodno prije nego MOST opet participira u vlasti , ali nikad ne znaš, ti ljudi su mi bili velika nada, ali ovo što sam uspio vidjeti, čak nešto i profesionalno, mogu reći da su jedni obični dvolični magarci koji ćete za*ebat, i po tom pitanju čak sam više za hdz nego za njih, te mi je drago da su ih namagarčili. Doduše subjektivno Grmoja mi se čini iskren čovjek u zadnje vrijeme..(isprika za mrvicu offtopica)

Zadnje uređivanje Orion1984 : 25.11.2017. at 09:14.
Orion1984 is offline  
Old 25.11.2017., 20:15   #5011
Quote:
skvoter kaže: Pogledaj post
Od kile vutre dobijes cca 100mililitara ulja kojeg koriste tesko oboljeli. E sad pitanje je kolika je potrosnja na mjesecnoj bazi al racunaj neki prosjek 30mililitara. Neko vise netko manje. Isto imas faktor kvalitete same biljke..koliko vrhova a koliko otpada..tak da po mojoj procjeni pola je za njega,pola za pokrivanje troskova
Nema pokrivanja troškova.
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
dogurati ce zivi zid do 20%....

a volio bih da isto uradi most....

i jedni i drugi neka budu sto manje povrsni....
Takvom matematikom su išli i nakon predsjfničkih izbora pa su propali.Jedno je kad te netko zovne da iz fotelje daš glas u anketi a drugo je da guzicu moraš dovući na biralište.
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Samo spominjem, kao npr. i SH, kao što bi i Pernar postavio logično pitanje, kao što bi bilo tko drugi sa zdravom logikom postavio to isto pitanje, a pitanje glasi : "Zašto nešto što se prodaje kao ljekovito u ljekarnama, po receptu doktora, odjedanput postaje .,
Prvo jer se pravi od zabranjene tvari a drugo jer trebaš dozvolu za proizvodnju lijeka a pogotovo ako takav lijek misliš prodat drugome da smanjiš troškove proizvodnje.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 26.11.2017., 08:47   #5012
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post

Ovo smo već rekli i utvrdili, da će prije Sava poteći uzvodno nego što će ŽZ postati utjecajan u vlasti. Još bih ja dodao da će prije Dunav krenuti uzvodno prije nego MOST opet participira u vlasti , ali nikad ne znaš, ti ljudi su mi bili velika nada, ali ovo što sam uspio vidjeti, čak nešto i profesionalno, mogu reći da su jedni obični dvolični magarci koji ćete za*ebat, i po tom pitanju čak sam više za hdz nego za njih, te mi je drago da su ih namagarčili. Doduše subjektivno Grmoja mi se čini iskren čovjek u zadnje vrijeme..(isprika za mrvicu offtopica)
ovo sa savom i dunavom ....potroseno .....

ako sada imaju zajedno 30-ak %.....

sasvim dovoljno za participiranje i kontroliranje....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 26.11.2017., 11:29   #5013
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ovo sa savom i dunavom ....potroseno .....

ako sada imaju zajedno 30-ak %.....

sasvim dovoljno za participiranje i kontroliranje....
Pogledajte kako se u ovoj državi vodi ekonomija. Ni Venezuela nam nije do koljena.
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...upiti-za-kaznu

Sva sreća pa ŽZ nije na vlasti. Nego koja je slijedeća stepenica?Zimbabve?

Što se potpore tiče, to ide prema gore, ali obzirom da iseljavaju mladi i pametni tu će biti limit. Ostaju samo kozo*ebi(hdz) sišli sa planina i neutralni građani koji nemaju izbora.

U ovoj državi promjena može doći ili promjenom generacija i socijaliziranjem ovih sišlih sa planina ili totalnim bankrotom države gdje će svi onda se dići na noge kako spada.
Orion1984 is offline  
Old 26.11.2017., 11:34   #5014
Kakav je ovo smrad mali debeli, druzi se s onom ljigom od novinara Malagurskim i liže se s Boškom Obradovićem, likom koji je doslovno neka light verzija Šešelja. Fuj.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 26.11.2017., 11:41   #5015
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post

ako sada imaju zajedno 30-ak %.....

sasvim dovoljno za participiranje i kontroliranje....
Tko ima zajedno 30%
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 26.11.2017., 11:42   #5016
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo smrad mali debeli, druzi se s onom ljigom od novinara Malagurskim i liže se s Boškom Obradovićem, likom koji je doslovno neka light verzija Šešelja. Fuj.
kad tamo drugaciji izgleda ni ne postoje....

ili sute....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 26.11.2017., 11:43   #5017
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
kad tamo drugaciji izgleda ni ne postoje....

ili sute....
Vidiš ti taj mentalitet prosječnog građana u RH. Spremni da pljuju u ovom slučaju, nespremni da pljuju kad se predsjednica sa Vučićem ljubi 3x, čovjekom koji je obilazio okupirana područja i pozivao na rat

Zaljubljeni Pernar
http://100posto.hr/news/moja-draga-m...ije-ljubomorna

Pernar je za ljubav i protiv udaranja žene u glavu, kao što to rade hdz župani. Pernar je za jednakost među spolovima. Ovo društvo se treba promijeniti u srži.

Pernar je isto mišljenja da informatika u školama treba biti prioritet, naspram sdp-a koji tako ne misli(hdz je protiv informatike i napretka i tu i njih spominjem)
"Glasovac : Svi ispadamo blesavi jer se ne događa ništa osim PR-ovskih priča koje će početi i završiti na ovoj informatici. Je li to stvarni prioritet? Ja mislim da nije."
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...a/1009899.aspx

Današnji gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik Živog zida Ivan Vilibor Sinčić, trenutno najpozitivniji predsjednik među svim predsjednicima stranaka.
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...danas-1097090/

Zadnje uređivanje Orion1984 : 26.11.2017. at 13:10.
Orion1984 is offline  
Old 26.11.2017., 19:20   #5018
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Tko ima zajedno 30%
zivi zid+most+sdp
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 26.11.2017., 20:46   #5019
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
zivi zid+most+sdp
Sinčić rekao da neće sa sdp-om. Što se most-a tiče oni su imali svoju šansu i prokockali je. Al najači mi je bio javni bilježnik i Božo
Orion1984 is offline  
Old 27.11.2017., 10:23   #5020
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post

Zaljubljeni Pernar
"Stanković je pozvao Sinčića kao gosta danas, međutim, pitanje je koliko će građani moći čuti što Sinčić ima za reći jer voditelj po svom priznanju određuje koliko će se i o čemu pričati."

znači nije aco protiv zidara nego protiv bolesnika koji žele vodit glavnu riječ.
Quote:
Pernar je za ljubav i protiv udaranja žene u glavu, kao što to rade hdz župani.
valjda su svi normalni za to.Ne treba ti pero da ti to objasni.
Quote:
Današnji gost emisije Nedjeljom u dva je predsjednik Živog zida Ivan Vilibor Sinčić, trenutno najpozitivniji predsjednik među svim predsjednicima stranaka.
nije predsjednik negu supredsjedatelj,nije isto.Imaš valjda jednog predsjednika uprave,lovačkog društva,mjesnog odbora itd a ovi bi svi bili predsjednici.

Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
zivi zid+most+sdp
Slabo ili uopće ne poznaješ ekipu ili politiku u cjelini.
Svi navedeni žele bit glavna stranka i dat svojeg premijera što znači nikada neće bit zajedno.Ili će bit dok takva vlada ne padne i dođu vanredni izbori.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.