Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ivana Pernara primarno bih opisao/la kao:
Pozitivca i poštenjačinu 36 11.54%
Suviše lajavog pozitivca i poštenjačinu 19 6.09%
Nepromišljenog momka uglavnom dobrih namjera 66 21.15%
Suštinski praznog lovca na medijski prostor 98 31.41%
Društveno opasnog lovca na medijski prostor 93 29.81%
Glasovatelji: 312. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 09:14   #1
Ivan Pernar

Ma kako nitko ništa ne komentira na pokušaj rušenja vlade?Što se to dogodilo Hrvatima da smo postali samo promatrači scenarija koji se tiče svih nas.I neka nam onda takva vlada, neka nas kradu i nazivaju stokom sitnog zuba i indijancima, neka nas ponižavaju i propisuju dijete a naš novac neka za sebe grabe šakom i kapom, za skupi namještaj u uredima sudaca,za blindirane aute i skupe stanove po svijetu za sve kave koje ispijaju na sjednicama na kojima se uvijek donese kakav zakončić njima u korist nama na štetu.Naša vlada i mi smo čista suprotnost, oni pojma nemaju da neki od nas nemaju za tu kavu koju njima plaćamo, oni su drugi svemir, drugi svijet koji je odijeljen od nas visokom ogradom od našeg novca koji mi ne smijemo i ne možemo dohvatiti,a oni otkinu novčanicu ,dvije, deset za bilo što i bilo kad.FUJ!iI zato čestitke mladom Pernaru koji je od 4 milijuna Hrvata jedini imao muda srcem krenuti u prosvjed, normalno, HVIDRA se dogovorila s vladom-vrana vrani oči ne kopa!
Trnoručica is offline  
Old 25.02.2011., 09:35   #2
mislim da je taj čvaljavi pernar dobio što je tražio!
5 minuta slave!
i nek si mami razbijaju aute
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 10:09   #3
Hrvati barem onaj dio koji ima koristi od državne kase (mirovine i slične beneficije) ne podržavaju tog mladca koji nema putra na glavi i koji ima 26god vec podržavaju ratne kriminalce i zločince koji sjede u vladi koji javno na televiziji kažu "da im se omogućile mirovine" zato moraju biti protiv ikakvih promjena jer znaju da će primati dok je ova kasta u vladi...

Eto jasno kao dan.
homosapiens is offline  
Old 25.02.2011., 10:32   #4
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Hrvati barem onaj dio koji ima koristi od državne kase (mirovine i slične beneficije) ne podržavaju tog mladca koji nema putra na glavi i koji ima 26god vec podržavaju ratne kriminalce i zločince koji sjede u vladi koji javno na televiziji kažu "da im se omogućile mirovine" zato moraju biti protiv ikakvih promjena jer znaju da će primati dok je ova kasta u vladi...

Eto jasno kao dan.
jasno je ko dan da hrvati imaju problem sa onim "ako nisi s nama s njima si" a ti prvi među njima!!!!
PS. ne podržavam nikoga i boli me kurac za hdz kriminalce i kukuriku kriminalce a bome i za pernara
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 10:35   #5
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
...čestitke mladom Pernaru koji je od 4 milijuna Hrvata jedini imao muda srcem krenuti u prosvjed...
Tom se mladiću mora priznati srčanost i bezkompromisnost, on utjelovljuje svu onu od društvenih lopova i državne mafije osramoćenu hrvatsku nacionalnu bit.

Hrvatska nacionalna svijest je potisnuta jer našu naciju desetljećima vode najprostiji interesni klanovi, mi više nemamo društvene strukture na koju bismo mogli biti ponosni, na svaku značajniju društvenu funkciju može doći samo najamnik nekih još viših interesnih lobija, a koji se predstavljaju likom "uljuđene Europe".
Naše stranke su samo filijale europskih stranaka, pa stoga jedna prilično velika skupina Hrvata uopće nema svog političkog predstavnika.

Ali to ne znači da nema nacionalne energije i onih koji još uvijek sanjaju suverenu, ali poštenu Hrvatsku Republiku.
Kažem Republiku jer Republika predstavlja suverenost one nacije koju vode domoljubi.
A našu naciju ne vode domoljubi, jer domoljubi ne prodaju Republiku nikome i nizašto, ni za kakve novce, naročito ne za ovisničku banovinu kakava Hrvatska danas postaje.

Dakle, mladi Ivan je putokaz svim onim zrelijim i odgovornijim Hrvatima koji još uvijek osjećaju ljubav za domovinu, koji u srcu još uvijek nisu odbacili etičke norme koje se zovu moral i pravednost.

Hrvati nisu zaslužili nadmene ministre-razbijaće, koji će svoj vlastiti narod, s pozicija vlasti i rasizma, definirati kao (valjda divljake) indiance. Hrvati su strpljiv i miran narod koji je spreman dugo trpiti, dajući uvijek nanovo kredite političarima i poštivajući institucije sustava, ali kad jedanputa pukne, puknut će po svim šavovima.

Hebali onda majku, svi političari i svi oni njihovi doguznici koji gledaju na razbijen auto, a ne na razbijenu glavu, hebali majku na svim razinama, neka onda dižu Hrvatsku Vojsku protiv Hrvatskoga naroda.
Jung-fu is offline  
Old 25.02.2011., 10:48   #6
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
Tom se mladiću mora priznati srčanost i bezkompromisnost, on utjelovljuje svu onu od društvenih lopova i državne mafije osramoćenu hrvatsku nacionalnu bit.

Hrvatska nacionalna svijest je potisnuta jer našu naciju desetljećima vode najprostiji interesni klanovi, mi više nemamo društvene strukture na koju bismo mogli biti ponosni, na svaku značajniju društvenu funkciju može doći samo najamnik nekih još viših interesnih lobija, a koji se predstavljaju likom "uljuđene Europe".
Naše stranke su samo filijale europskih stranaka, pa stoga jedna prilično velika skupina Hrvata uopće nema svog političkog predstavnika.

Ali to ne znači da nema nacionalne energije i onih koji još uvijek sanjaju suverenu, ali poštenu Hrvatsku Republiku.
Kažem Republiku jer Republika predstavlja suverenost one nacije koju vode domoljubi.
A našu naciju ne vode domoljubi, jer domoljubi ne prodaju Republiku nikome i nizašto, ni za kakve novce, naročito ne za ovisničku banovinu kakava Hrvatska danas postaje.

Dakle, mladi Ivan je putokaz svim onim zrelijim i odgovornijim Hrvatima koji još uvijek osjećaju ljubav za domovinu, koji u srcu još uvijek nisu odbacili etičke norme koje se zovu moral i pravednost.

Hrvati nisu zaslužili nadmene ministre-razbijaće, koji će svoj vlastiti narod, s pozicija vlasti i rasizma, definirati kao (valjda divljake) indiance. Hrvati su strpljiv i miran narod koji je spreman dugo trpiti, dajući uvijek nanovo kredite političarima i poštivajući institucije sustava, ali kad jedanputa pukne, puknut će po svim šavovima.

Hebali onda majku, svi političari i svi oni njihovi doguznici koji gledaju na razbijen auto, a ne na razbijenu glavu, hebali majku na svim razinama, neka onda dižu Hrvatsku Vojsku protiv Hrvatskoga naroda.
Niti su zaslužili da im se razbija imovina pa opet su ti prosvjednici koji se tako "velikodušno" bore za nas ostale skakali po autima. Što znači da su Hrvatsku još malo vratili unazad jer su sjebali ljudima aute i nabili im trošak.Zato odjebite s tim anarhističkim pričama. Da mi neko skoči na auto u ime "borbe za demokraciju" hladno bi mu zakrenia vratom.
zd.hr is offline  
Old 25.02.2011., 10:53   #7
Quote:
zd.hr kaže: Pogledaj post
Da mi neko skoči na auto u ime "borbe za demokraciju" hladno bi mu zakrenia vratom.
...pa reka san da u Hrvata ima i takih doguznika...ubija bi čovika...zbog auta..
Jung-fu is offline  
Old 25.02.2011., 10:58   #8
Ne, nema tu ni revolucije ni rušenja Vlade. Valjda su svjesni ovi jučer da su svojim ponašanjem zapravo napravili kontraefekt i učvrstili Vladu da izdrži do kraja mandata. Prije bi rekao da Pernar radi za Vladu
zeljko_ri is offline  
Old 25.02.2011., 11:04   #9
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
...pa reka san da u Hrvata ima i takih doguznika...ubija bi čovika...zbog auta..
Ne, nego cijenim ono što sam stekao svojim radom i ne dozvoljavam da me neki obijesni neradnici jebu u zdrav mozak zato što se njima eto prosvjeduje. Ka oni prosvjedi anarhista u Genovi i slične pizdarije. Prosvjeduju protiv izrabljivanja,kapitalista i onda ljudima razbijaju dućane,kafiće,auta, odnosno uzimaju im kruh iz usta. Tu je palica jedino rješenje. A tebi bi bilo bolje da nešto radiš u životu a ne sanjaš neku "demokraciju" jer pojma nemaš što je demokracija,ni ti a bogami ni Pernar.
zd.hr is offline  
Old 25.02.2011., 11:04   #10
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
...pa reka san da u Hrvata ima i takih doguznika...ubija bi čovika...zbog auta..
ako nisi znao u demokratskom svietu je privatno vlasnistvo svetinja, a ako netko misli unistavat tudu imovinu onda mora odgovarat za svoje kriminalne radnje pred sudom.

programirane anarhije ima dovoljno u ovom druztvu i drzavi pa nam ne treba jos par pelensaskih anarhista, koji trckaraju okolo i razbijaju tudu imovinu.
takvim zasluzuju pendrek terapiju.
horus is offline  
Old 25.02.2011., 12:00   #11
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
ako nisi znao u demokratskom svietu je privatno vlasnistvo svetinja, a ako netko misli unistavat tudu imovinu onda mora odgovarat za svoje kriminalne radnje pred sudom.

programirane anarhije ima dovoljno u ovom druztvu i drzavi pa nam ne treba jos par pelensaskih anarhista, koji trckaraju okolo i razbijaju tudu imovinu.
takvim zasluzuju pendrek terapiju.
Ako ti momci zaslužuju pendrek zbog uništavanja nečije imovine, što li zaslužuju oni koji isto tako na višim razinama uništavaju društvenu imovinu? Što li zaslužuju oni koji su svojom "demokracijom" netom rođeno dijete već zadužili s 8000€ duga?
Koliko su neki već auta uništili da bi pred njihovim "demokratskim zakonima" svi dugovali tu štetu?

Nitko naravno ne podržava nasilje, naročito ne protiv one policije koja je samo dužna raditi svoj hebeni posao, i ništa ovakvi prosvjedi neće riješiti. Oni su samo simptom potisnutog stanja nacije kojeg će svaki politički analitičar jako dobro razumjeti.

A pametnjakovića, ex effecta kritičara, koji u kući samo pijuckaju kavicu, turpijaju nokte i pizde, je uvijek bilo i bit će.
Ali takvi nikada ni u čemu nisu ni bili bitni.
Jung-fu is offline  
Old 25.02.2011., 12:12   #12
A jel zna netko tko je uopće taj Ivan Pernar?
Našla sam samo da je mlađi dečko...ne znam jel ono član neke stranke ili sl?
Veli mi kolega iz ureda da je čuo da je on ''vjerski fanatik''
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 25.02.2011., 12:14   #13
Nik Titanik
Posvećeno nesposobnoj vladi i još nesposobnijem vođi pobune protiv iste (btw. koji je danas u web streamu pozvao ljude na oružanu pobunu(!), zatim da bacaju molotovljeve koktele(!) na sjedišta HDZ-a, a onda mrtav-hladan najavio osnivanje stranke i izlazak na izbore. Također je ljudima najavio laganu inflaciju(?) ...
http://www.24sata.hr/image/nik_titan...80161d349c.jpg

još jedan klaun!!!!!
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 12:17   #14
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
Nik Titanik
Posvećeno nesposobnoj vladi i još nesposobnijem vođi pobune protiv iste (btw. koji je danas u web streamu pozvao ljude na oružanu pobunu(!), zatim da bacaju molotovljeve koktele(!) na sjedišta HDZ-a, a onda mrtav-hladan najavio osnivanje stranke i izlazak na izbore. Također je ljudima najavio laganu inflaciju(?) ...
http://www.24sata.hr/image/nik_titan...80161d349c.jpg

još jedan klaun!!!!!
Ivan Pernar?
jel možeš staviti taj link, ili mi pošalji na pm
tnx
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 25.02.2011., 12:22   #15
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ivan Pernar?
jel možeš staviti taj link, ili mi pošalji na pm
tnx
ovaj text gore je sa fejsa od nik titanika, nisam istraživao gdje je link!!
niti trenutno imam vremena, nit me boli kita za još jednu hr ovcu željnu svega što imaju oni protiv kojih prosvjeduje!!!!!
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 12:22   #16
Mali nije imao pojma što će se dogoditi i sad uživa ko malo dijete...neovisno o tome kakav je on treba nastaviti s prosvjedima i ganjati ove van... neće sada valjda biti izgovor za neprosvjedovanje da je Pernar bezveznjak.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 25.02.2011., 12:25   #17
meni je osobno zanimljiviji lik čovjek- ovca!!!!
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Old 25.02.2011., 12:28   #18
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
ovaj text gore je sa fejsa od nik titanika, nisam istraživao gdje je link!!
niti trenutno imam vremena, nit me boli kita za još jednu hr ovcu željnu svega što imaju oni protiv kojih prosvjeduje!!!!!
Zašto su na politici svi uvijek tako ljuti

Ma dobro tko god on bio, sumnjam da su se ljudi skupili radi njega, on je samo to prvi predložio ....ako se to nastavi vidjet ćemo koji će novi likovi isplivati
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Old 25.02.2011., 12:34   #19
http://www.youtube.com/watch?v=wKiZN...layer_embedded

Ovaj dečec nema dvije čiste u glavi.

Ja bi sutra išao mirno prosvjedovat.

Ali pod ovakvim "vodstvom", ni u najluđim snovima.

Mladi buntovnik ne zna osnovne političke pojmove, ne zna čak ni razlikovat socijalizam od kapitalizma, baca neke floskule koje je vidio iz filma "Che" i pokušava se ugurat na mjesto adzeovaca.

On bi nacionalizirao strane tvrtke??

Štampao bi hrvatsku nacionalnu valutu, onak, da svak ima??

Dečko je zreo za ustanovu, i ne, ne mislim na zatvor. Ovo je malo jača dijagnoza koju on ima.
Zlikovsk is offline  
Old 25.02.2011., 12:35   #20
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Zašto su na politici svi uvijek tako ljuti

Ma dobro tko god on bio, sumnjam da su se ljudi skupili radi njega, on je samo to prvi predložio ....ako se to nastavi vidjet ćemo koji će novi likovi isplivati
zato što je ovo ozbiljan pdf
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.