Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Izbacivanje Ive Baldasara iz SDPa je...
dobar potez Milanovića. 24 70.59%
loš potez Milanovića. 10 29.41%
Glasovatelji: 34. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2011., 09:36   #61
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
naravno, osim sto si zadnje parlamentarne i predsjednicke izbore na forumu bio doslovno sekretar sdp za promidzbu i citiranje pamfleta. ne sjecam se da te itko nazivao ustasom, zato se dobro sjecam koliko si se rpoljio kad je josipovic izvalio da ce se hrvatska zacvrveniti nakon izbora.


zanimljivo kako ne zamjeras sdp i satelitu hns kad idu po cetnickim dernecima, da - tu i tamo napises kako je sdp isti da bi odmah kasnije nastavio drvljem i kamenjem po hdz. kazes, covjek od principa - a koji su to? od otvorenod sdp stozernog sljakera pokusao si se pretvoriti u nezadovoljnika koji bi rusio hdz ali ne zato da dodje sdp vec:


znam da gubim vrijeme pa ce ovo biti ujedno i zadnji upis od mene ovdje tebi - kakav ekonomski kriminal, kakva izdaja i kakva procetnicka politika?
Nije me bilo dugo na forumu,ali znam da je Mc Aucliffe bio oduvjek naklonjen komunistima i SDP-u,te da je uvijek kritizirao HDZ. Iznenadio me je da je odjednom postao pristalica desne političke opcije i HSP-a.
bumbar15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:38   #62
Quote:
bumbar15 kaže: Pogledaj post
Milanović ima u taboru lopove kao što je >Linić i Čačića. Da je Čačić imalo moralan čovjek,a nije povukao bi se iz politike do okončanja sudskog postupka,koji se vodi protiv njega u Mađarskoj. U EU se političari i vođe stranaka povlače iz politike i zbog puno manjih afera.
nemam pojma kakve to veze ima s mojim postom.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:39   #63
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
takvih nema, takvi se ne bave politikom nego sretno rade i zaradjuju na trzistu.


time ces dovesti na vlast kukurikavce, kao sto je takvo ne izlazenje dovelo mesica i nakon njega josipovica koji isticu da ih je narod izabrao kao da ih je netko drugi mogao izabrati. tko ne glasuje nema se pravo buniti.
Kad bude neka politička opcija zaslužila moj glas,za nju ću glasati. Za sada je ne vidim. Ne želim zapošljavati nove spavače u Saboru koji primaju visoke plaće,a ne rade ništa.
bumbar15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:41   #64
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
nemam pojma kakve to veze ima s mojim postom.
I te kako ima. Pročitaj još jednom svoj post,pa onda moj. Možda će ti onda sinuti.
bumbar15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:52   #65
Quote:
bumbar15 kaže: Pogledaj post
Kad bude neka politička opcija zaslužila moj glas,za nju ću glasati. Za sada je ne vidim. Ne želim zapošljavati nove spavače u Saboru koji primaju visoke plaće,a ne rade ništa.
izadji i daj glas za manje zlo - zoran milanovc kao premijer i vesna pusic kao ministrica vanjskih poslova je maksimalno zlo i naopako ;-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 10:25   #66
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Oprosti,ja sam na ovom forumu bio sve,od komunjare,do ustaše...takve "epitete2 su mi djelili...

A moji stavovi su itekako poznati,HSP ili slična desna stranka s Tončijem tadićem na čelu...do tada,nitko od izdajničke bratije neće dobiti moj glas...

Jer,čovjek sam od principa...i nikako sam sebi nebih mogao oprostiti da glasam za izdajice i pročedomirski orjentirani HDZ-e,pravdajući svoju odluku time što je SDP-e isti ili gori...

ili još gore,kada svoj glas odlučim dati opciji koja je u zadnji 8 godina počinila takav ekonomski kriminal i raspašoj kakav moderna RH nije vidjela u svojoj kratkoj povijesti...a o izdajama i pročetničkoj politici da ne govorimo...
Hehe...sjećam se naše diskusije...ja sam rekao da mi je prva pomisao na spomen SDP-ova poštenja Milan Bandić, a ti si rekao "Da ali čak i pod tim i takvim Bandićem je ZG bio najrazvijenije mjesto u Hrvatskoj." A ZG je konstantno najrazvijenije mjesto u Hrvatskoj ima već 100 godina.

Dakle očito si angažiran za strančka prepucavanja, jer nijednom stranački neobojenom i neangažiranom čovjeku koji sa svakim pravom kritizira HDZ, ne bi palo na pamet braniti Bandića. Uostalom i tvojih 20.000 postova koji se bave HDZ-om upućuje na tvoju stranačku neopredjeljenost.
bonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 10:27   #67
Quote:
bumbar15 kaže: Pogledaj post
I te kako ima. Pročitaj još jednom svoj post,pa onda moj. Možda će ti onda sinuti.
Nema mi sto sinuti. Vec sam prije Milanovica posro zbog Cacica, a nisam od onih s misijom koji mora spomenuti sve sto misli o jednoj temi u svakom svom postu. Ili da se ispravim, ovdje sam zbog razgovora, ne zbog emitiranja politicke propagande.

Pricam o necem skroz drugom, o sirenju koalicije za koju mislim da bi se obila sdp-u o glavu, a da Pupovac ne bi sekundu oklijevao da ju prihvati.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:02   #68
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Hehe...sjećam se naše diskusije...ja sam rekao da mi je prva pomisao na spomen SDP-ova poštenja Milan Bandić, a ti si rekao "Da ali čak i pod tim i takvim Bandićem je ZG bio najrazvijenije mjesto u Hrvatskoj." A ZG je konstantno najrazvijenije mjesto u Hrvatskoj ima već 100 godina.

Dakle očito si angažiran za strančka prepucavanja, jer nijednom stranački neobojenom i neangažiranom čovjeku koji sa svakim pravom kritizira HDZ, ne bi palo na pamet braniti Bandića. Uostalom i tvojih 20.000 postova koji se bave HDZ-om upućuje na tvoju stranačku neopredjeljenost.
Govorio sam o rezultatima,ne o liku Milana Bandića...

Iako,sjeti se diskusija gdje udaram i po Miki boy za njegove "genijalnost" dok je bio u SDP-u...

Sjeti se koliko puta sam napisao da Zokici nebih dao ni da mi ovce čuva...

Što se tiče ZG-a,pogledaj što se radilo u njemu za vrijeme HDZ-a i kakvi projekti su realizirani...onda mi se vrati natrag sa svojim komentarom...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:06   #69
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Govorio sam o rezultatima,ne o liku Milana Bandića...

Iako,sjeti se diskusija gdje udaram i po Miki boy za njegove "genijalnost" dok je bio u SDP-u...

Sjeti se koliko puta sam napisao da Zokici nebih dao ni da mi ovce čuva...

Što se tiče ZG-a,pogledaj što se radilo u njemu za vrijeme HDZ-a i kakvi projekti su realizirani...onda mi se vrati natrag sa svojim komentarom...
to je bila naknadna pamet, prije izbora si ih dizao u nebesa. samo zato kaj se gubis u svim raspravama ne znaci da to ljudi ne pamte. sve ono sto zamjeras sadasnjoj vlasti , a radila je i sdp koalicija - sada napadas. kad ti se ukaze da su i racanovi bili jednaki ili gori samo nastavis s lupanjem po hdz. i to u svakom upisu, cak kad je tema sdp.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:07   #70
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
naravno, osim sto si zadnje parlamentarne i predsjednicke izbore na forumu bio doslovno sekretar sdp za promidzbu i citiranje pamfleta. ne sjecam se da te itko nazivao ustasom, zato se dobro sjecam koliko si se rpoljio kad je josipovic izvalio da ce se hrvatska zacvrveniti nakon izbora.


zanimljivo kako ne zamjeras sdp i satelitu hns kad idu po cetnickim dernecima, da - tu i tamo napises kako je sdp isti da bi odmah kasnije nastavio drvljem i kamenjem po hdz. kazes, covjek od principa - a koji su to? od otvorenod sdp stozernog sljakera pokusao si se pretvoriti u nezadovoljnika koji bi rusio hdz ali ne zato da dodje sdp vec:


znam da gubim vrijeme pa ce ovo biti ujedno i zadnji upis od mene ovdje tebi - kakav ekonomski kriminal, kakva izdaja i kakva procetnicka politika?
Yawm,poluinteligenti ad hominem me ne zanima,pa ga neću komenitari,pogotovo od strane jurišnika koji su me napadali dok sam im objašnjavao koje fele je Sanader,a oni se slijepo kleli u njega...

Pa čak branili i kupovinu milijunskih blindiranih vozila...

Op,evo nas na početku odgovora vezanog uz tvoje "čuđenje o kriminalu,izdaji i slično"

Krenimo s kriminalom...

Ivo Sanader kao vrh hobotnice...

Kupovina milijunskih vozila,plansko izvlačenje love iz državnih poduzeća kako bi se stvorili crni fondovi...


Dovoljno?

Izdaja?

Planiranje i sponzoriranje četničkih derneka,davanje više novca za četničke spomenike nego za spomenik Oluji,kopovina stanova,plaćanje Novosti...


Pročetnička politika?

Pokušaj davanja autonomije čedama koji je u Saboru srezala jedna Vesna Pusić...alo,Vesna Pusić...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:09   #71
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
to je bila naknadna pamet, prije izbora si ih dizao u nebesa. samo zato kaj se gubis u svim raspravama ne znaci da to ljudi ne pamte. sve ono sto zamjeras sadasnjoj vlasti , a radila je i sdp koalicija - sada napadas. kad ti se ukaze da su i racanovi bili jednaki ili gori samo nastavis s lupanjem po hdz. i to u svakom upisu, cak kad je tema sdp.
Zanimljivo je kako ti uvijek "pamtiš"...

A kada tražim potvrdu za te tvoje laži i podvale,nikada ništa...to najviše govori o tebi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:10   #72
Quote:
bumbar15 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo dugo na forumu,ali znam da je Mc Aucliffe bio oduvjek naklonjen komunistima i SDP-u,te da je uvijek kritizirao HDZ. Iznenadio me je da je odjednom postao pristalica desne političke opcije i HSP-a.
Oduvijek lijepi moj,oduvijek...

Samo,ekipa koja se voli hvaliti da "pamti",nikako da zapamti bitno...

Meni su domovina i obitelj uvijek bili svetinje,i gle čuda,kao i ti,godinama ne glasam,točnije,već dva desetljeća...

Jer nemam za koga...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:15   #73
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Yawm,poluinteligenti ad hominem me ne zanima,pa ga neću komenitari,pogotovo od strane jurišnika koji su me napadali dok sam im objašnjavao koje fele je Sanader,a oni se slijepo kleli u njega...
uz najbolju volju nigdje ne nalazim ad hominem napad na tebe, samo te nazivam lazovom i prevrtljivcem sto i sam pokazujes i dokazujes ovom tvrdnjom iznad. prisjetit ces se da jedino sto smo pricali o sanaderu bilo je moje cudjenje kako njega proglasavas krivim na osnovu novinskih clanaka dok iste novinske clanke koji spominju sdp nazivas sumrakom pravne drzave i slicno. lazov koji podmece, nista vise.

Quote:
Dovoljno?
ni blizu. gdje je istraga, gdje je proces, gdje su dokazi, gdje je pravomocna presuda?

Quote:
Izdaja?
pa pusicka i milanovic su svake godine bili prisutni na tim istim cetnickim dernecima, kako ti oni ne smetaju? ah da, druga politicka opcija.

Quote:
Pročetnička politika?

Pokušaj davanja autonomije čedama koji je u Saboru srezala jedna Vesna Pusić...alo,Vesna Pusić...
i ja sam bio prvi koji joj je na tome cestitao. da bih kasnije saznao da joj je hdz nudio mjesto ministrice vanjskih poslova u novoj koaliciji.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:17   #74
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako ti uvijek "pamtiš"...

A kada tražim potvrdu za te tvoje laži i podvale,nikada ništa...to najviše govori o tebi...
zadnju potvrdu dao sam ti kad si me pitao gdje je josipovic rekao da se nada kako ce se nakon parlamentarnih izbora cijela hrvatska zacrveniti. kada si to u potpunosti ignorirao, premda nije bilo medija koji istu izjavu nije prenio, odlucio sam ne trositi vrijeme na trolla.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:20   #75
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
uz najbolju volju nigdje ne nalazim ad hominem napad na tebe, samo te nazivam lazovom i prevrtljivcem sto i sam pokazujes i dokazujes ovom tvrdnjom iznad. prisjetit ces se da jedino sto smo pricali o sanaderu bilo je moje cudjenje kako njega proglasavas krivim na osnovu novinskih clanaka dok iste novinske clanke koji spominju sdp nazivas sumrakom pravne drzave i slicno. lazov koji podmece, nista vise.


ni blizu. gdje je istraga, gdje je proces, gdje su dokazi, gdje je pravomocna presuda?


pa pusicka i milanovic su svake godine bili prisutni na tim istim cetnickim dernecima, kako ti oni ne smetaju? ah da, druga politicka opcija.


i ja sam bio prvi koji joj je na tome cestitao. da bih kasnije saznao da joj je hdz nudio mjesto ministrice vanjskih poslova u novoj koaliciji.
Prouči malo slučaj bariši i Sanader,kao i onaj Ježić...

Pa ćeš vidjeti da istrage postoje u SVIM slučajevima,a u nekim i optužnice...

Pazi ovo,ekipa HDZ-a negira rad pravosudnih tijela RH...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:21   #76
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zadnju potvrdu dao sam ti kad si me pitao gdje je josipovic rekao da se nada kako ce se nakon parlamentarnih izbora cijela hrvatska zacrveniti. kada si to u potpunosti ignorirao, premda nije bilo medija koji istu izjavu nije prenio, odlucio sam ne trositi vrijeme na trolla.
Govorim o tvojim lažima vezano uz mene i tvoje "pamćenje",koje uvijek nekako "zaboraviš" potvrditi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:29   #77
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Pazi ovo,ekipa HDZ-a negira rad pravosudnih tijela RH...
tko i gdje? lazov koji podmece opet na djelu? novinski clanci nisu rad pravoudnih tijela, to samo u bolesnim glavama nekih nasih politicara.

Quote:
Govorim o tvojim lažima vezano uz mene i tvoje "pamćenje",koje uvijek nekako "zaboraviš" potvrditi...
zanimljivo, jos zanimljivije da nisam jedini koji se sjeca.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:32   #78
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
tko i gdje? lazov koji podmece opet na djelu? novinski clanci nisu rad pravoudnih tijela, to samo u bolesnim glavama nekih nasih politicara.


zanimljivo, jos zanimljivije da nisam jedini koji se sjeca.
Ponavljam,slučaj Barišić,Sanader,Ježić...

Nego,gdje su cijenjena gospoda?Na ljetovanju?

Joj,stani malo,u Remetincu su,već mjesecima...biti će d aje to zato jer novinari podmeću...

Kako je lijepo biti slijep...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:35   #79
gdje ja negiram rad pravosudnih tijela? necu ukazati na prejudiciranje presude na temelju novinskih clanaka sto neki drugi rade, ipak cu se strpiti do pravomocnih presuda :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:42   #80
Quote:
bumbar15 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo dugo na forumu,ali znam da je Mc Aucliffe bio oduvjek naklonjen komunistima i SDP-u,te da je uvijek kritizirao HDZ. Iznenadio me je da je odjednom postao pristalica desne političke opcije i HSP-a.
Ma to ti je mladenacki bunt. Zbog bunta i propagande moras biti zestoko protiv HDZ-a, da bi to uspio moras biti za HNS & Co. (SDP i ostali), al kako se ipak zna sto su oni (prica se isto i za HDZ, ali ovi su to i deklarativno), moras traziti balans kako bi ipak sacuvao hrvatstvo (ako ga imas). I gle cuda radaju se nacionalsocijalisti

Kad sam shvatio gdje to vodi odlucio sam se za HSS
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.