Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 11:28   #81
Pazi debila koja izjava: ""Ako se dokaže da je netko iskoristio novac roditelja, SDP će svaku lipu vratiti! Koliko smo vidjeli iz optužnice radi se o desecima tisuća kuna, ne želim tu sad spominjati milijune kojima su se drugi okoristili...:", nastavio je Milanović."
safirno is offline  
Old 02.04.2014., 11:32   #82
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
.
Ako Milanović i padne, u šta čisto sumnjam jer ne vjerujem da će izgubiti izbore zbog nedostatka političkih veličina u sudski neprocesuiranim strankama, kandidat bi trebao biti netko drugi.
Vec ih je izgubio u dva navrata u posljednjih godinu dana...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Old 02.04.2014., 11:53   #83
Nakon ovih blebetanja Milanovića u kojem i dalje hvali SDP i uvjetno brani svoje kriminalce iz Predsjedništva stranke, potvrdila se stara provjerena teza.
Najgora šteta po SDP je Milanovićeva press konferencija.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...bi/737424.aspx

"Merzel nema optužnicu. CIjeli niz stvari je nepoznat. Kada vidimo optužnicu onda ćemo moći donijeti u okviru svojih političkih ingerencija nekakvu odluku i izraziti stav. Svaka stranka mora zadržati autonomiju da donosi odluke, da nešto kaže ili ne kaže ili čeka uvid u situacije. Ne možemo imati uvid u sve poslove svojih članova, imamo samo političku odgovornost", kazao je o Merzelici.

"Povjerenje koje gradiš dugo može pasti brzo, i to neću dozvoliti. Neću dozvoliti da nas izjednače s kriminalcima"

"Igrate utakmicu u kojoj se svaki vaš prekršaj tretira kao crveni karton, a druga strana igra rukama i nogama i svime čime može i dobije samo žuti karton. Na to smo pristali. Mi ne želimo imati posla s tim, razlikujemo se od HDZ-a strahovito. Oni su 2007 imali toliko novaca da smo se svi pitali odakle"

"Ostavka je moralna stvar. Ja ne mogu smijeniti niti Merzel nti Sabu. Mogu apelirati na nečiju savjest, ali dok ne dobijem odgovor na sva pitanja o tome neću govoriti"

"Možete isključiti iz stranke nekoga tko je niža razina, ali nekoga tko je biran na konvenciji, ne možemo isključiti iz stranke. Što se tiče verbalnog delikta, ja mislim da se niti u jednoj stranci ne može govoriti slobodnije nego u SDP-u", komentirao je Milanović na upit kako je SDP izbacio Kolarić, a ne može Merzel i Sabu.

Ber is offline  
Old 02.04.2014., 11:56   #84
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Nakon ovih blebetanja Milanovića u kojem i dalje hvali SDP i uvjetno brani svoje kriminalce iz Predsjedništva stranke, potvrdila se stara provjerena teza.
Najgora šteta po SDP je Milanovićeva press konferencija.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...bi/737424.aspx

"Merzel nema optužnicu. CIjeli niz stvari je nepoznat. Kada vidimo optužnicu onda ćemo moći donijeti u okviru svojih političkih ingerencija nekakvu odluku i izraziti stav. Svaka stranka mora zadržati autonomiju da donosi odluke, da nešto kaže ili ne kaže ili čeka uvid u situacije. Ne možemo imati uvid u sve poslove svojih članova, imamo samo političku odgovornost", kazao je o Merzelici.

"Povjerenje koje gradiš dugo može pasti brzo, i to neću dozvoliti. Neću dozvoliti da nas izjednače s kriminalcima"

"Igrate utakmicu u kojoj se svaki vaš prekršaj tretira kao crveni karton, a druga strana igra rukama i nogama i svime čime može i dobije samo žuti karton. Na to smo pristali. Mi ne želimo imati posla s tim, razlikujemo se od HDZ-a strahovito. Oni su 2007 imali toliko novaca da smo se svi pitali odakle"

"Ostavka je moralna stvar. Ja ne mogu smijeniti niti Merzel nti Sabu. Mogu apelirati na nečiju savjest, ali dok ne dobijem odgovor na sva pitanja o tome neću govoriti"

"Možete isključiti iz stranke nekoga tko je niža razina, ali nekoga tko je biran na konvenciji, ne možemo isključiti iz stranke. Što se tiče verbalnog delikta, ja mislim da se niti u jednoj stranci ne može govoriti slobodnije nego u SDP-u", komentirao je Milanović na upit kako je SDP izbacio Kolarić, a ne može Merzel i Sabu.

Kako skace samom sebi u usta, koji genije...

Majko mila koji su to cirkusanti u toj partiji...a glavni cirkusant im je na celu. Od njegovih idiotskih izjava bi se dala napisati knjiga od 7 svezaka.
John_Wayne is offline  
Old 02.04.2014., 12:29   #85
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Vec ih je izgubio u dva navrata u posljednjih godinu dana...
Dobio je one najvažnije 2011., a do parlamentarnih su izbora još oni za europarlament i predsjednički. I dok će na euroizborima odlučivati detalji, predsjedničke s kandidatom iz 2009. Josipovićem teško da će izgubiti.
Xenoborg is offline  
Old 02.04.2014., 13:09   #86
Ja nemrem vjerovat da taj Milanovic moze davati ovakve izjave ko danas na konferenciji.
I to nije prvi put.
I ljudi i dalje daju takvima glas ?
wtf.
nesto fakat ne stima.
I ne samo to , pa njegove izjave bi trebalo dodatno preispitati u nekom showu, u nekom intervjuu....sto taj covjek prica floskule, prodaje demagogiju, ima dvostruka mjerila, ne odgovara konkretno, neki stavovi su mu totalno kontra logike i zdravog razuma......pa to je vec sad stvarno tuzno
, vise mi nije ni smijesno.


npr.

"Igrate utakmicu u kojoj se svaki vaš prekršaj tretira kao crveni karton, a druga strana igra rukama i nogama i svime čime može i dobije samo žuti karton. Na to smo pristali. Mi ne želimo imati posla s tim, razlikujemo se od HDZ-a strahovito. Oni su 2007 imali toliko novaca da smo se svi pitali odakle"

*kakva fakin utakmica ?
*kakvi prekrsaji ?
*kakva druga strana ?
*kakvo igranje rukama i nogama ?
*od kuda HDZ sad u ovoj prici, tema je uhicenje Merzel . ok lopovi su, neki, al to znamo. cemu sad to . opravdanje ? ili kaj ?
*oni su imali 2007 tolko novca da smo se mi pitali odakle im. wtf. ovo je paralela s cim ? kolko novca su imali ? kakve to ima veze s merzel ili sabo ili holy ?

Mozda je mogao spomenuti da je lik milijan klonirao diplomski ili da je Sanader u zatvoru , i to je tocno , i steta da imamo toliko lopova i korupcije, al cemu to spominjat , kakve to ima veze sad , kakva su to opravdanja ?
I takvi likovi su 'na vlasti'


al nije jedini ,
npr pogledajte intervju karamarka na rtlu od prije koji mjesec,
isto strasno.
nacin na koji ti ljudi komuniciraju i kako odgovaraju na postavljena pitanja je preocajno , jednostavno covjek ne vjeruje da se to stvarno moze dogadjati i da nitko ne reagira.
gricko80 is offline  
Old 02.04.2014., 13:14   #87
To je bio odgovor na pitanje Kako će te objasniti da niste isti.

U čemu je problem?

Čovjek je lijepo rekao da s druge strane ima strašnih stvari, da ih ima i kod njih, ali u manjem broju i da će svakoga sankcionirati ako se optužbe pokažu istinitima.
Kad se sve stavi na kup narod može procjeniti tko je bolji.

Šta bi trebao odgovoriti na to pitanje?
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Old 02.04.2014., 13:25   #88
Ne znam zašto "vas" te izjave uvaženog premijera i predsjednika SDP-a čude.

Ruku na srce pričamo u političarima u RH, dakle, ne govorimo o nekim genijalcima, dapače -uglavnom sasvim prosječni ili ispod prosječni ljudi.
stoler is offline  
Old 02.04.2014., 13:27   #89
Quote:
stoler kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto "vas" te izjave uvaženog premijera i predsjednika SDP-a čude.

Ruku na srce pričamo u političarima u RH, dakle, ne govorimo o nekim genijalcima, dapače -uglavnom sasvim prosječni ili ispod prosječni ljudi.
On je opak VSS, dobitnik rektorove nagrade, živio vani, spika dobro....e sad...šta su onda ostali?

Teško da je on prosjek koliko god nam se činio, pardon vama, bezvezan
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Old 02.04.2014., 13:31   #90
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
On je opak VSS, dobitnik rektorove nagrade, živio vani, spika dobro....e sad...šta su onda ostali?

Teško da je on prosjek koliko god nam se činio, pardon vama, bezvezan
stvarno kvalifikacije za usrat se

al da, imas pravo, ako je on najbolje sto sdp nudi stvarno se trebamo pitati kakva sve nesposobna govna plivaju sdpovima/hdzovima itd

edit: a ne pozna ni statut vlastite stranke
http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...pa/737465.aspx
Peppa Pig is offline  
Old 02.04.2014., 13:33   #91
I gospodin dr. Ivo Sanader je bio živio vani. Čak je i doktorirao, govori par svjetskih jezika, a eno ga sad u gajbi

Mislim da su ti njegove oči Kate pomutile razum

Onda sam i ja Kate u jednu ruku opak
stoler is offline  
Old 02.04.2014., 13:33   #92
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Dobio je one najvažnije 2011., a do parlamentarnih su izbora još oni za europarlament i predsjednički. I dok će na euroizborima odlučivati detalji, predsjedničke s kandidatom iz 2009. Josipovićem teško da će izgubiti.
Po čemu su izbori 2007. manje važni nego 2011.

Sve ostale je izgubio, osim još predsjendičkih
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 02.04.2014., 13:35   #93
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
stvarno kvalifikacije za usrat se

al da, imas pravo, ako je on najbolje sto sdp nudi stvarno se trebamo pitati kakva sve nesposobna govna plivaju sdpovima/hdzovima itd

edit: a ne pozna ni statut vlastite stranke
http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...pa/737465.aspx
Dakle ti tvrdiš da su njegove kvalifikacije za usrat se...znači ti ne smatraš stručnu spremu nečim relevantnim(stavit ćemo sa strane ostale stvari kod njega) kada se govori o prosjeku nacije?


Šta ti gledaš?
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Old 02.04.2014., 13:36   #94
Quote:
stoler kaže: Pogledaj post
I gospodin dr. Ivo Sanader je bio živio vani. Čak je i doktorirao, govori par svjetskih jezika, a eno ga sad u gajbi

Mislim da su ti njegove oči Kate pomutile razum

Onda sam i ja Kate u jednu ruku opak
Pa nitko nije rekao da VSS ne može biti i glup, i lopov, i idiot.

Samo je pitanje kako to da Milanović spada u hrvastki prosjek
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Old 02.04.2014., 13:37   #95
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Šta bi trebao odgovoriti na to pitanje?
Mogao je reći da je zgrožen aferama i da će SDP po hitnom postupku suspendirati oba svoja kriminalca do okončanja postupka.

Pazi, ulazi, to kaže, izađe.
Minutu i pol.

A što je on napravio.
Branio je sebe, branio svoje lopove, i napadao druge.
I davio javnost pola sata svojim političkim anitalentom i nemoralom.
Ber is offline  
Old 02.04.2014., 13:37   #96
Quote:
stoler kaže: Pogledaj post
I gospodin dr. Ivo Sanader je bio živio vani. Čak je i doktorirao, govori par svjetskih jezika, a eno ga sad u gajbi

Mislim da su ti njegove oči Kate pomutile razum
...

kate pada na intelekt
i kredite za bratov biznis
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 02.04.2014., 13:39   #97
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Mogao je reći da je zgrožen aferama i da će SDP po hitnom postupku suspendirati oba svoja kriminalca do okončanja postupka.

Pazi, ulazi, to kaže, izađe.
Minutu i pol.

A što je on napravio.
Branio je sebe, branio svoje lopove, i napadao druge.
I davio javnost pola sata svojim političkim anitalentom i nemoralom.
Ja bi bila jako razočarana da je odmah zatražio ostavke

Da si ti predsjednik neke stranke svoje suradnike i možda prijatelje bi odmah po pokretanju postapka maknuo??
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Old 02.04.2014., 13:43   #98
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
...
Da si ti predsjednik neke stranke svoje suradnike i možda prijatelje bi odmah po pokretanju postapka maknuo??
lopove uvijek !

jako si bijedan predsjednik,
ako moraš čekati istrage
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 02.04.2014., 13:43   #99
Kate slažem se s tobom

A prema Ustavu RH tj. prema članku 28. koji glasi:

Svatko je nedužan i nitko ga ne može smatrati krivim za kazneno djelo dok mu se
pravomoćnom sudskom presudom ne utvrdi krivnja."
stoler is offline  
Old 02.04.2014., 13:44   #100
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
lopove uvijek !

jako si bijedan predsjednik,
ako moraš čekati istrage
Znači ti nisi nikad čula da je netko krivo optužen, ne vjeruješ svojim suradnicima.
Dovoljno je da Cvitan upadne u kuću i to je to?
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.