Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2015., 13:16   #81
Evo što je Tuđman mislio o masonima. https://www.youtube.com/watch?v=jIppnU2nKBc
Berivoy is offline  
Old 01.01.2015., 13:18   #82
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Plis, meni ti zbilja nije jasno, da moraš ovako pisati, jesi za lepu kapu i kaj sad, probaj mu nać nešto pozitivno a pusti ovakve smijuruje.
nisi znala da je CrniMarko bio Mesićev savjetnik, a da je Mesić tvorac detuđmanizacije? tebi je to smiješno? meni nije, meni je smiješno da je danas taj isti CrniMarko predsjednik HDZa i da govori kako vraća HDZ na Tuđmanov put, a lizao je Mesićevu šupčinu dok je ovaj srao po Tuđmanu.
odurni_gad is offline  
Received Infraction
Old 01.01.2015., 13:19   #83
Quote:
Glagolitic kaže: Pogledaj post
Dokazano zločinačka organizacija je KPJ, odnosno SKJ/SKH, kao i Partija koja je njezina pravna slijednica i koja je preuzela svu njezinu imovinu, a nije se odrekla ni njezinih zločina.
Nagradno pitanje: koja je to Partija?
Pa da, Karamarko je obećao zakon o lustraciji, držim ga za riječ (iako tu krivim upravo had. bez obzira na poratnu situaciju, taj je zakon trebao biti donesen) ter ukoliko se sdp ne odrekne imovinsko-pravnog sljedništva (za ideološko, znamo da neće, ali to jenjihovo političko pravo i tu će biti sankcionirani od birača).
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 01.01.2015., 13:22   #84
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Poštanski protokol Bern 2009, 2013. To je i dalje glupost.
Jelda.


I onda Pupovac ne može da dobije pismo adresirano na ćirilici.

Pa gde je tu pravDA?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 01.01.2015., 13:22   #85
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
nisi znala da je CrniMarko bio Mesićev savjetnik, a da je Mesić tvorac detuđmanizacije? tebi je to smiješno? meni nije, meni je smiješno da je danas taj isti CrniMarko predsjednik HDZa i da govori kako vraća HDZ na Tuđmanov put, a lizao je Mesićevu šupčinu dok je ovaj srao po Tuđmanu.
To je stvarnost današnje hrvatske politike. Svi su međusobno povezani, a za javnost igraju uloge i glume. Kolinda je bez znanja HDZa otišla u NATO, izgubila je podršku stranke, obratila se za pomoć predsjedniku Josipoviću i on joj je pomogao.

Zašto je sve ovo moguće? Zato jer smo im MI to omogućili, da se igraju našom državom i našim životima. I zato, "hvala" svima onima koji nisu izašli na referendum o preferencijalnom glasovanju, koje bi donekle pročistilo političku scenu.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 01.01.2015., 13:36   #86
Naša buduća predsjednica za Novu Godinu kod branitelja:
http://narod.hr/wp-content/uploads/2...495.jpg?0421e9


http://narod.hr/wp-content/uploads/2...516.jpg?0421e9

Dala je potporu za donošenje Ustavnog zakona o pravima branitelja.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 01.01.2015., 13:38   #87
Quote:
Glagolitic kaže: Pogledaj post
Dokazano zločinačka organizacija je KPJ, odnosno SKJ/SKH, kao i Partija koja je njezina pravna slijednica i koja je preuzela svu njezinu imovinu, a nije se odrekla ni njezinih zločina.
Nagradno pitanje: koja je to Partija?
ne znam. pitaj ovu dvojicu valjda su se usuglasili
dk1 is offline  
Old 01.01.2015., 13:41   #88
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Pitam se samo koja bi se dreka digla da se ispostavi da je KGK poslala molbu za posjet na latinici a odbili jer nije na ćirilici. Valjda je Petirka poslala molbu na ćirilici kad su je pustili u posjet...meh.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 01.01.2015., 13:43   #89
karijeristica, ostavila je hrvatsku na cjedilu radi prestižnijeg posla.

lažna domoljubka
ryann__ is offline  
Old 01.01.2015., 13:43   #90
Da se razumijemo, Kitarovicka nije idealna. Dapace, kada bih sastavljao listu osoba koje bih volio vidjeti na mjestu predsjednika Hrvatske, ona ne bi bila niti medju prvih 10. Medjutim, u odnosu na ovog izdajnika, u odnosu na ovog jugofila i srbofila, u odnosu na ovog ljigavog guzonjinog sina, ona je miljama ispred. Ma sta miljama, ona je nekoliko svjetlosnih godina ispred. Tako da, dileme nema. Ne glasas za, nego glasas protiv. Protiv Josipovica na mjestu predsjednika RH. Ako njega ne zelis na mjestu predsjednika, onda glasas za bilo koga tko mu je u tom trenutku protukandidat. Ovaj puta je to Kitarovicka. Da je to majmun, glasao bi za majmuna. Da je crni vrag, glasao bi za crnog vraga. I to je to. Citava dilema oko toga za koga glasovati stane u dvije rijeci - kontra Josipovica.
John_Wayne is offline  
Received Infraction
Old 01.01.2015., 13:43   #91
Pa Marijana je napisala na latinici, a da su odbili, ehh, onda bi bilo žuljevitije u EU objašnjavati status ljudskih prava...jedno od poglavlja s kojim će se prekodrinci tek susresti...
__________________
Eins, Zwei , Drei und ... RAMMSTEIN
Kolinda Grabar-Kitarović
Lil'Heidi is offline  
Old 01.01.2015., 13:43   #92
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Kandidat za predsjednika koji podilazi najnizoj demagogiji.
Kako samo radi ogroman problem sto je iz Republike Srbije dobila dokument na cirilici.
Vrlo predsjednicki, nema sto.
Što da pošalju slovenskom ili austrijskom predsjedniku tekst na ćirilici?
Otkad je ćirilica univerzalno europsko pismo da bi ga neki hrvatski političar mogao dešifrirati?
Ili misle Srbijanci da se u Hrvatskoj još uvijk politikom bave metuzalemi koji su išli u školu za SFRJ? Pa išao sam i ja pa sam zaboravio ćirilicu... to je čista srpska provokacija u stilu "srpski i hrvatski su jedan jezik"...
Pasdaran is offline  
Old 01.01.2015., 13:45   #93
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, Kitarovicka nije idealna.

...
To je to, John_Wayne.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 01.01.2015., 13:46   #94
i tako, još 10 dana

dan dolazi

svako dobro svma
__________________
i nogom u guzicu je korak naprijed

SKINITE MARASOVCU BAN
.exe is offline  
Old 01.01.2015., 13:46   #95
Quote:
Pasdaran kaže: Pogledaj post
Što da pošalju slovenskom ili austrijskom predsjedniku tekst na ćirilici?
Neki će ti sad prigovorit da Kolinda nije predsjednica.....još
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 13:47   #96
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
http://www.kolinda.tv/play/14215/tri...5D%5Bpage%5D=1


Kolindin program za umirovljenike. Zvuči vrlo konkretno.
Da ne spominjemo situaciju u kojoj se umirovljenici sada nalaze.
Zanimljivo.

Najprije isprazne mirovinski sustav, unište gospodarstvo kroz kriminalnu pretvorbu, zatim stvore vojsku umirovljenika, stvore od njih socijalne slučajeve i onda ih kupuju obećanjima.

Bravo umirovljenici, aplauz, glasajte za obećanja da će ta ista stranka ovaj put raditi na poboljšavanju vašeg položaja, susjećati s vama.

To vam obećaje Karamarko i Kolinda Grabar Kitarović, oni oboje STVARNO razumiju vaše probleme.
komutator is offline  
Old 01.01.2015., 13:48   #97
Quote:
Pasdaran kaže: Pogledaj post
Što da pošalju slovenskom ili austrijskom predsjedniku tekst na ćirilici?
Odgovor bi primio na slovenskom ili njemačkom i pisano latinicom. Nepisano pravilo diplomatskog protokola.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 01.01.2015., 13:50   #98
Quote:
Pasdaran kaže: Pogledaj post
Što da pošalju slovenskom ili austrijskom predsjedniku tekst na ćirilici?
Otkad je ćirilica univerzalno europsko pismo da bi ga neki hrvatski političar mogao dešifrirati?
Ili misle Srbijanci da se u Hrvatskoj još uvijk politikom bave metuzalemi koji su išli u školu za SFRJ? Pa išao sam i ja pa sam zaboravio ćirilicu... to je čista srpska provokacija u stilu "srpski i hrvatski su jedan jezik"...
Hej, pa naravno da Srbija šalje svoje dokumente i dopise na SVOM jeziku i pismu, Hrvatska šalje u Srbiju na latinici i pisano hrvatskim jezikom, po ovoj populističkoj logici bi mi trebali poslati njima dokumente iz Hrvatske na ćirilici i srpskom jeziku?

Treba biti lumen pa padati na ovakvu demagogiju.
komutator is offline  
Old 01.01.2015., 13:52   #99
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Odgovor bi primio na slovenskom ili njemačkom i pisano latinicom. Nepisano pravilo diplomatskog protokola.
A zakaj ne oslobode Marića? Ili ga barem ne pošalju u Hrvatsku da služi kaznu? Ha Roy? Bi li to bilo diplomatski i znak dobre volje prema novoj predsjednici?

Mrcvare nevina čovjeka.
Rain is offline  
Old 01.01.2015., 13:52   #100
Quote:
Pasdaran kaže: Pogledaj post
Što da pošalju slovenskom ili austrijskom predsjedniku tekst na ćirilici?
Otkad je ćirilica univerzalno europsko pismo da bi ga neki hrvatski političar mogao dešifrirati?
Ili misle Srbijanci da se u Hrvatskoj još uvijk politikom bave metuzalemi koji su išli u školu za SFRJ? Pa išao sam i ja pa sam zaboravio ćirilicu... to je čista srpska provokacija u stilu "srpski i hrvatski su jedan jezik"...
Službena pisma kao i dokumenta sva pišu se samo na latinici. To je pravilo. Jedino ga može na ćirilici poslati neki političar koji npr nije dovoljno obrazovan za položaj na kojem je.
sejšelka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.