Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 18:20   #21
Al najjače mi je ono što je netko, ne mogu se sad sjetiti tko, ovih dana napisao u jednoj kolumni: pa ako se SDP i HDZ ujedine, koji kuki će im Most, odnosno, čemu je Božo htio tripartitnu, kad duopartitna bez njega ima mandata za šta joj srce poželi.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 29.08.2016., 18:29   #22
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Al najjače mi je ono što je netko, ne mogu se sad sjetiti tko, ovih dana napisao u jednoj kolumni: pa ako se SDP i HDZ ujedine, koji kuki će im Most, odnosno, čemu je Božo htio tripartitnu, kad duopartitna bez njega ima mandata za šta joj srce poželi.
To ti govori koji su "kapaciteti" Mostovci. Na to su još tada mnogi upozoravali

Božo, zaslijepljen svojim mesijanskim kompleksom, je posve smetnuo s uma da HDZ-u i SDP-u ne treba apsolutno nitko jednom kad odluče udružiti snage, a i da u takvom omjeru snaga vrlo lako kasnije neutraliziraju sve neželjene pojave zbog jasne kontrole nad svakim segmentom državnih aparata.

Imao je priliku, tražio je kruh povrh pogače, sad nek odleprša jer će se HDZ i SDP dogovoriti
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 29.08.2016., 18:51   #23
Quote:
Strugacki kaže: Pogledaj post
A odakle ti ove informacije, može neki izvor ?
Pa ova aplikacija Nove tv, gdje su Most-ovci davali odgovore na takva pitanja

Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
To ti govori koji su "kapaciteti" Mostovci. Na to su još tada mnogi upozoravali

Božo, zaslijepljen svojim mesijanskim kompleksom...
On je fakat pogubljen u vremenu i prostoru.. tako ga slušam danas - mi ćemo poslat svoje uvjete HDZ-u i SDP-u, da se očituju prije izbora njima.
Da se druge stranke očituju Boži!?
Sam ja nešto propustila? Prespavala izbore? Zašto bi se itko očitavao Boži i koji je on faktor ikome?


I još je u svom kraju pao ua mandat... to mora da je zato što oni najdulje osjećaju "blagostanje" njegove vladavine i sposobnosti
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 29.08.2016., 19:00   #24
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
To ti govori koji su "kapaciteti" Mostovci. Na to su još tada mnogi upozoravali

Božo, zaslijepljen svojim mesijanskim kompleksom, je posve smetnuo s uma da HDZ-u i SDP-u ne treba apsolutno nitko jednom kad odluče udružiti snage, a i da u takvom omjeru snaga vrlo lako kasnije neutraliziraju sve neželjene pojave zbog jasne kontrole nad svakim segmentom državnih aparata.

Imao je priliku, tražio je kruh povrh pogače, sad nek odleprša jer će se HDZ i SDP dogovoriti
Evoluirao je. Shvatio je da bi velika koalicija potpuno razotkrila dvoglavu aždaju koja bi nakon toga pala u prvim sljedećim izborima.

Taj se film ipak neće gledati.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Old 29.08.2016., 19:07   #25
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Evoluirao je. Shvatio je da bi velika koalicija potpuno razotkrila dvoglavu aždaju koja bi nakon toga pala u prvim sljedećim izborima.

Taj se film ipak neće gledati.
Zašto ona kmeči po medijima da bi, citiram, dan uspostavljanja velike koalicije bio dan žalost za RH? Pa njemu bi po nekoj logici trebala pasati velika koalicija

Nadaj se, Most je passe, a sad se u priču uključilo i Pametno koje im ruši mandate u "njihovoj" X. jedinici
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 29.08.2016., 19:24   #26
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Z

Nadaj se, Most je passe, a sad se u priču uključilo i Pametno koje im ruši mandate u "njihovoj" X. jedinici
po kojoj logici, zapravo je retoričko pitanje jer ti logika nije jača strana
rosi is offline  
Old 29.08.2016., 19:30   #27
VAŽNO:

kako nas farbaju mediji i rejting agencije:

po rejting agencijama i medijima koji ih prenose (rtl, hrt, jutarnji...) most dobiva znatno manje nogo na prošlim izborima. i to nije ništa čudno. ipak, ja sam se malo bacio u istraživanje svoje okoline i pitao sve koji su glasali na prošlim izborima za most, hoće li to ponovno učiniti. svi iz moje okoline su odgovovili potvrdno.

i sad mi vrag nije dao mira pa sam uzeo rezultate rejting agencija prije prošlih izbora i rezultate rejting agencija prije ovih izbora. do kakvih sam rezultata došao?

most stoji bolje nego prije prošlih izbora. s obzirom da su prošle ankete rađene neosredno prije izbora (kao i ove), možemo zaključiti da će se birači ponašati isto ili vrlo slično kao i kod prošlih izbora. odnosno, laički rečeno, ako uzmemo istu metodologiju, možemo zaključiti da će most (znatno) i hdz (malo) proći bolje nego u anketama, a da će sdp proći nešto lošije nego u anketama.

i za kraj, ponavljam, most stoji bolje u anketama nego prije prošlih izbora. zašto to nitko barem ne spomene i zašto je novinarima zabranjeno spomenuti usporedbu anketa prije ovih i prošlih izbora?

kruške s kruškama, jabuke s jabukama su osnove statistike, zašto je novinarima zabranjeno na to upozoriti? zašto se ne kaže da mostu po rejting agencijama raste popularnost u odnosu na razdoblje neposredno prije prošlih izbora i ako će se birači ponašati identično (što je realno za očekivati) da će most imati više mandata nego na prošlim izborima? zašto je to zabranjeno reći?
plavi pas is offline  
Old 29.08.2016., 19:34   #28
vidim smjena na forumu, došli malo "desničari" na temu

Ivan Kovačić: Evo baš sam se vratio s koordinacije Nacionalnog vijeća Mosta s Jožom Manolićem, Miloradom Dodikom i kardinalom Bozanićem. Bilo je sjajno!

rosi is offline  
Old 29.08.2016., 19:47   #29
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
vidim smjena na forumu, došli malo "desničari" na temu
A eto, teme vam se troše brže nego kurve, pa smo primijetili friško otvorenu.

Al ovo je jedna od konstruktivnijih u zadnje vrijeme, dobro vam pišu ovaj Zajedničar, niqueclyde, TheSuper..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 29.08.2016., 20:07   #30
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
****i za kraj, ponavljam, most stoji bolje u anketama nego prije prošlih izbora. zašto to nitko barem ne spomene i zašto je novinarima zabranjeno spomenuti usporedbu anketa prije ovih i prošlih izbora?
*****
može link na ankete?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 29.08.2016., 20:22   #31
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Al najjače mi je ono što je netko, ne mogu se sad sjetiti tko, ovih dana napisao u jednoj kolumni: pa ako se SDP i HDZ ujedine, koji kuki će im Most, odnosno, čemu je Božo htio tripartitnu, kad duopartitna bez njega ima mandata za šta joj srce poželi.
Pa te se i ovdje pisalo na veliko u ono vrijeme nakon izbora a prije formiranja Vlade, kada isto nikome nije bilo jasno što taj čovjek zapravo hoće Ta ideja je bila jedna od luđih na političkoj sceni, a nije da je takvih ideja manjkalo
ecobarbarus is offline  
Old 29.08.2016., 20:32   #32
Mislim da su se mnogi u Mostu smrznuli 8.11.2015. kada su vidjeli da su osvojili 19 mandata, dakle skup nezavisnih lista je preko noci prakticki bez ikakve infrastrukture sa listama koje su i na brzinu sklepane dosao do 19 mandata i doveo se u situaciju da sve ovisi o njima, a realno vjerojatno nitko nije ocekivao vise od jednoznamenkastog broja mandata. Nakon toga s obzirom da oni prakticki nisu imali nikakav kadar za postaviti ljude po ministarstvima , najjednostavnije je bilo kupiti vrijeme nekakvom pricom o velikoj koaliciji iako svi znamo da je to totalno apsurdno i nerealno, jos se pocelo sa soliranjem pojednih ljudi kao Prgometa koji je sam sastavio 1. izbornu, tako da je prakticki prijetio potpuni raspad Mosta.
Uglavnom , unatoc mnogim predviđanjima Most je kao takav opstao, smatram da su sada poprilicno homogena skupina, tko je otisao , je otisao, stvari su puno realnije postavljene na nekih vjerojatno 10-13 mandata, uglavnom su svi upoznati sa tim ljudima, tko ce glasat neka glasa,tko nece, glasat ce za neke druge.
water strider is offline  
Old 29.08.2016., 20:35   #33
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
može link na ankete?
lopovluk objavljen danas za x. izbornu jedinicu:

http://www.vijesti.rtl.hr/parlamenta...-jedan-mandat/

http://izbori.jutarnji.hr/novi-rezul...de-mrtvu-trku/

početak studenog 2015 po rtl-u:
U 10. izbornoj jedinici Domoljubna koalicija osvaja 7, Hrvatska raste 6, a Most 1.
kraj kolovoza 2016. po rtl-u:
Mandati idu ovako: HDZ-u 7, SDP-ovoj koaliciji 5 i MOST-u 2 mandata. Most po anketama na skoro 15 posto. Vrlo blizu trećeg mandata i znatno više nego u anketama prije izbora 2015.
linkovi gore, za točne detaljne statistike malo proguglajte.

zašto ovo nitko neće objaviti?
plavi pas is offline  
Old 29.08.2016., 20:43   #34
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
lopovluk objavljen danas za x. izbornu jedinicu:

http://www.vijesti.rtl.hr/parlamenta...-jedan-mandat/

http://izbori.jutarnji.hr/novi-rezul...de-mrtvu-trku/

početak studenog 2015 po rtl-u:
U 10. izbornoj jedinici Domoljubna koalicija osvaja 7, Hrvatska raste 6, a Most 1.
kraj kolovoza 2016. po rtl-u:
Mandati idu ovako: HDZ-u 7, SDP-ovoj koaliciji 5 i MOST-u 2 mandata. Most po anketama na skoro 15 posto. Vrlo blizu trećeg mandata i znatno više nego u anketama prije izbora 2015.
linkovi gore, za točne detaljne statistike malo proguglajte.

zašto ovo nitko neće objaviti?
po rtlu tada su imali 11 posto, sada skoro 15 posto:
http://hrsvijet.net/index.php/vijest...-jugu-hrvatske

ili laički, danas im je podrška istom metodologijom veća za oko jednu trećinu!
plavi pas is offline  
Old 29.08.2016., 20:44   #35
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
i sad mi vrag nije dao mira pa sam uzeo rezultate rejting agencija prije prošlih izbora i rezultate rejting agencija prije ovih izbora. do kakvih sam rezultata došao?

most stoji bolje nego prije prošlih izbora. s obzirom da su prošle ankete rađene neosredno prije izbora (kao i ove), možemo zaključiti da će se birači ponašati isto ili vrlo slično kao i kod prošlih izbora. odnosno, laički rečeno, ako uzmemo istu metodologiju, možemo zaključiti da će most (znatno) i hdz (malo) proći bolje nego u anketama, a da će sdp proći nešto lošije nego u anketama.

i za kraj, ponavljam, most stoji bolje u anketama nego prije prošlih izbora. zašto to nitko barem ne spomene i zašto je novinarima zabranjeno spomenuti usporedbu anketa prije ovih i prošlih izbora?

kruške s kruškama, jabuke s jabukama su osnove statistike, zašto je novinarima zabranjeno na to upozoriti? zašto se ne kaže da mostu po rejting agencijama raste popularnost u odnosu na razdoblje neposredno prije prošlih izbora i ako će se birači ponašati identično (što je realno za očekivati) da će most imati više mandata nego na prošlim izborima? zašto je to zabranjeno reći?
Jebote na kakvim ste vi tamo drogama?

Ne, na ovim izborima potpora Most-u do izbora neće narasti, jer Most-ovci nisu više nova lica, ne mogu više prodavati priče o poštenju, neideologiji, o zapošljavaju stručnih isključivo putem natječaja i nema više cirkusa sa ovjerom potpisa, koji je zadnji put, 2 dana pred izbore, bacio naivne budale u trans.
Sad su Most-ovci već pročitane knjige, poznata im je idelogija, a i poznato je da vole zapošljavati "odane" i "voljne" prije stručnih, javni oglas jedini koji je Božo oglasio nije bio u skladu sa zakonom, a poznata je i sudbina te fatalne ovjerene črčkarije.
Lijepo za izbornu noć pripremite i nešto alkohola uz te droze i bit će vam lakše
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 29.08.2016., 20:52   #36
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
vidim smjena na forumu, došli malo "desničari" na temu

Ivan Kovačić: Evo baš sam se vratio s koordinacije Nacionalnog vijeća Mosta s Jožom Manolićem, Miloradom Dodikom i kardinalom Bozanićem. Bilo je sjajno!



samo još fali da Pernar izvali da je MOST projekt vanzemaljaca iz druge galaskije.
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Old 29.08.2016., 21:02   #37
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Jebote na kakvim ste vi tamo drogama?

Ne, na ovim izborima potpora Most-u do izbora neće narasti, jer Most-ovci nisu više nova lica, ne mogu više prodavati priče o poštenju, neideologiji, o zapošljavaju stručnih isključivo putem natječaja i nema više cirkusa sa ovjerom potpisa, koji je zadnji put, 2 dana pred izbore, bacio naivne budale u trans.
Sad su Most-ovci već pročitane knjige, poznata im je idelogija, a i poznato je da vole zapošljavati "odane" i "voljne" prije stručnih, javni oglas jedini koji je Božo oglasio nije bio u skladu sa zakonom, a poznata je i sudbina te fatalne ovjerene črčkarije.
Lijepo za izbornu noć pripremite i nešto alkohola uz te droze i bit će vam lakše
i prije prošlih izbora su hdzsdp uvjeravali da je most precijenjen po anketama. znamo kako je završilo
plavi pas is offline  
Old 29.08.2016., 21:17   #38
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
i prije prošlih izbora su hdzsdp uvjeravali da je most precijenjen po anketama. znamo kako je završilo
Nečete vi ni do 10 dogurati..... Ali nema veze ja bi volio da osvojite 75 mandata ......
Ova zemlja je to zaslužila
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 29.08.2016., 21:35   #39
Kliknem na link i...

"Ova stranica je izgubljena!
Ako se ikad nešto slično dogodi i vama, znate na koga možete računati.
Hrvatska gorska služba spašavanja"

Kako prigodno za sve izgubljene duse koje su glasale ili ce glasati za Most
PETIT-BEURRE is offline  
Old 29.08.2016., 21:44   #40
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
vidim smjena na forumu, došli malo "desničari" na temu
Ma ne samo to. Nego primijeti i kako ugodno časkaju, da ne kažem guguću s drugaricama i drugovima. Prava velika ljubav je na pomolu
Brick Top is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.