Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 15:28   #41
e da, parket na podu bi i ja, ali nažalost, ovo je došlo sa stanom i bila je to prevelika investicija za mijenjanje.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 15:33   #42
kod nas će biti spojeni prostor blagovaona kuhinja i boravak, rasvjete dosta treba, za blagovaonu smo uzeli visilice jer će stol biti poveći i svidjele su mi se. u kuhinji smo za strop kao centralnu rasvjetu uzeli plafonijeru usku dugačku. otok će biti velik dosta i zapravo centralno mjesto u tom prostoru i tamo smo mislili staviti 3 ovakva reflektora neupadljiva

jer opet 3m dalje na stropu trebam neku lampu u boravku centralnu.
hrpa rasvjete u 30 i nešto kvadrata
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 15:46   #43
i kod mene je tako. s tim da "iza ugla" imam i hodnik/ulazni prostor u stan. kod mene sve to u 44 kvadrata.
a odakle su ove gore? i jesu jako skupe? i jesu dovoljno jake da jedna zasebna normalno osvjetljava prostor (ne kužim se u jačine i to)?

meni bi bile super takve recimo 2-3 u hodnik (te mogu biti i manje jake, kad ih je više, da idu dužno), jedna takva centralno u kuhinju, visilice nad šank, a želja je i visilice u blagovaonu i boravak ali to je jako upitno jer će biti džumbus rasvjetnih tijela
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 15:52   #44
u art rasvjeti je jedan 281kn
http://art-rasvjeta.com/cijene-refle...or-56330-31-16

više njih u hodniku bi bilo svakako dosta ali ne znam kako bi ti u kuhinji bio samo jedan. čini mi se da mu je snop dosta uzak. može se regulirati u kom smjeru da osvjetljava ali u odnosu na to isto mi se čini da ne bi bio dobar jedan samo u kuhinji.

ja sam mislila iznad otoka od 260cm staviti 3 komada.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 15:53   #45
ja ne bih nikako u sva tri prostora viseće lampe, nikako. kako si i sama rekla, bilo bi previše zbilja
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 17:09   #46
divno
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:09   #47
sviđa mi se

uopće šank nije nešto strašan, pa ljudi neki žele viši šank i bok.
iako bi i meni bilo bolje da je s drugog boka spuštena daska isto.

i ovo na podu mi nije baš...radije parket ili neke pločice sa više statementa..al kuži da je došlo uz stan i da se ne mijenja

baš ti je lijepo
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:16   #48
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post

Eh da, da je moja, stavila bih ove barske , jer imam crush na njih, a nemam ih gdje doma staviti

čini mi se da ovih više nema!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 10:39   #49
Lijepa je kuhinja.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:51   #50
Predivno
gracijelita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 23:20   #51
hvala vam svima.
većina kuhinje je prema savjetima s foruma (i meni i drugima, vrijedno sam čitala)
osim, šanka naravno
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 16:41   #52
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post

Eh da, da je moja, stavila bih ove barske , jer imam crush na njih, a nemam ih gdje doma staviti

http://i61.tinypic.com/2me989i.jpg[/IMG]
Ne bi jer ih nema već duže za kupiti, ja htjela, završila na onima.

Meni je samo šank onako nit smrdi nit miriši, a drugo mi se mora sviđati.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 00:32   #53
iako ja ne volim "sve bijelo" ovdje nemam zamjerki. sudoper je super. položaj ispred prozora i to što je malo uzdignut iznad razine radne površine su detalji koji su iznijeli prostor. uklopile su se i stepenice.

s druge strane pločice i šank se nikako ne uklapaju. šteta je bilo tako pomno urediti kuhinjicu, a ne uložiti još i u pločice. vjerojatnost da će se to kasnije nadoknaditi je vrlo mala, a ove su zbilja koma. šteta.

mislim da bi bez šanka i pripadajućih stolica, kakve god bile, sve bilo puno lepršavije i daleko šarmantnije. ovako, jedna lijepa kuhinja dobila je i jedan kič detalj. tek tolko, k´o heklani tabletić na televizoru, jer, eto, to se meće, pa onda nek bude i kod mene
peso meso is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 02:01   #54
Quote:
peso meso kaže: Pogledaj post
iako ja ne volim "sve bijelo" ovdje nemam zamjerki. sudoper je super. položaj ispred prozora i to što je malo uzdignut iznad razine radne površine su detalji koji su iznijeli prostor. uklopile su se i stepenice.

s druge strane pločice i šank se nikako ne uklapaju. šteta je bilo tako pomno urediti kuhinjicu, a ne uložiti još i u pločice. vjerojatnost da će se to kasnije nadoknaditi je vrlo mala, a ove su zbilja koma. šteta.

mislim da bi bez šanka i pripadajućih stolica, kakve god bile, sve bilo puno lepršavije i daleko šarmantnije. ovako, jedna lijepa kuhinja dobila je i jedan kič detalj. tek tolko, k´o heklani tabletić na televizoru, jer, eto, to se meće, pa onda nek bude i kod mene
Na koje pločice misliš?Na zidu ili podu?Ako je ono na zidu mislim da ono nisu pločice već zidna obloga iz Ikee koja se skine ap-tap i promijeni kada god ti dosadi ...Njoj se sviđa i to je najbitnije!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:05   #55
ne kužim ni ja koje pločice.
na jednom zidu je periva boja, na drugom zidna obloga u vrijednosti ukupno 300 kn sa montažom koju farbam, mijenjam i ukrašavam po želji
na podu su velike sive neutralne pločice (točnije, neke ploče od kamena nekog), koje su došle sa stanom i nismo ih mogli trenutno mijenjati, a ni nećemo tako skoro.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:13   #56
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
ne kužim ni ja koje pločice
evidentno peso meso govori o podnima, buduci da su to jedine plocice u kuhinji. nije bitno da svaki komentar bude 100% pozitivan, nego da imas priliku vidjeti svoj prostor tudim ocima, uz veliku vjerojatnost iskrenosti koju jamci anonimnost.
i moj inicijalni dojam je bio "steta sto na podu nije parket", ali svejedno mi je ukupni vizual ove kuhinje izvrstan. ne mora biti savrseno da bi bilo lijepo.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:08   #57
ma nisam ni očekivala sve pozitivne komentare, pa drvljem i kamenjem ste me oprali za šank i to sam očekivala
nego fakat nisam skužila, sorrkajte
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:34   #58
meni je kuhinjica baš che che i moja će biti skroz bijela..čak su i iste zidne obloge u planu ...imam pitanje vezano za zdine obloge. Kako su montirane?Ljepljene ili si kupovala one Ikeine lajsne?
meni treba cca 2,5 m širine pa su mi lajsne više nego sam zidne obloge.
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 19:32   #59
Moji paneli su bez tih lajsni, montažno ljepilo, stoje 3 godine ili koliko već.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 07:55   #60
hvala ti. Koje montažno ljepilo si uzimala?
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.