Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2008., 15:25   #41
spužva za kutnu garnituru

dali netko možda zna gdje bi se mogla kupiti spužva za kutnu garnituru?
imam garnituru od ratana i ne bih ju htjela mijenjati, a spužva mi se sva izobličila ...
trebam nove spužve i nove presvlake, pa ako netko gdje bih to mogla kupiti, zna bila bih mu zahvalna
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:34   #42
tekstil za namještaj

Ljudi gdje u ZG ima dobar izbor materijala za za tapeciranje namještaja?
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:43   #43
imaš Dut...pogledaj http://www.dut.hr/
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:44   #44
u Martićevoj, kad se ide prema Bauerovoj na lijevoj je strani (na žalost, ne mogu se sjetiti kako se zove, između Ratkajevog prolaza i Bauerove). ne znam postoji li još jer nisam već neko vrijeme išla tamo. uglavnom, oni su imali dosta dobar izbor! ali opet sve ovisi što tražiš...
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:27   #45
Quote:
Sandra October kaže: Pogledaj post
vrlo dobar. brz. ca 3 tjedna. cijene normalne
http://www.tapetar-ferrari.hr/tapeciranje.htm
Šta to znači "cijene normalne"? Nisam jako dugo dala nešto pretapecirati, pa uopće nemam pojma o cijenama. Zna li mi netko možda reći koliko košta (u Zagrebu) tapeciranje, recimo, jednog trosjeda?
I koliko su otprilike materijali?
Znam, puno pitanja, ali možda je netko nedavno to radio, pa je dobro upućen.
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:31   #46
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
imaš Dut...pogledaj http://www.dut.hr/
A gdje je taj Dut? Nigdje im ne mogu naći adresu na toj njihovoj web-stranici.
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:40   #47
Ja sam bila u Dut-u na Sveticama, u onoj zgradi preko puta ekonomskog faksa.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:41   #48
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u Dut-u na Sveticama, u onoj zgradi preko puta ekonomskog faksa.
Hvala, znaš li možda nešto o cijenama tapeciranja?
__________________
Drink coffee: do stupid things faster with more energy!
*Fay* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:44   #49
To će Zvrksa bolje znati
Mene je svojedobno zanimalo kakve zavjese rade, ali 'nismo se našli' Dut i ja. U mom slučaju je pobijedila Kreativa za zavjese, a Margalića bi definitivno preporučila za tapeciranje.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 22:27   #50
pa piše adresa na stranici... Donje Svetice 10
inače...eto, nismo se našli ni ja i DUT, al sam ja to prekasno skužila

iskreno, ne znam koje su cijene tapeciranja, jer sam ja dala šivati navlaku za fotelju... bila je oko 650kn, s tim da sam imala nekih 20% popusta s ambiente, pa je ispalo 400 i nešto

pa nazovite tamo i provjerite koje su im cijene... mislim da to ovisi dosta i o samom materijalu od kojeg se radi navlaka

al kao što rekoh - ja s njima nemam dobro iskustvo
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 00:33   #51
Quote:
-haf- kaže: Pogledaj post
Bok,
Kopao sam po netu no nisam naišao na trgovinu sa šrikim spektrom materijala za tapeciranje namještaja.
Da li znate gdje bi se u zagrebu mogao naći veći izbor materijala za presvlačenje namještaja?
koliko se ja sjećam, u matrićevoj su 2 dučana sa materijalima za tapeciranje. vrijedi pogledat
poason is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 00:41   #52
Quote:
anna65 kaže: Pogledaj post
bok!
dali možda netko zna gdje bih mogla nabaviti spužve za trosjed a da nije preskupo
gledao je muž u nekom dućanu u martićevoj pa nam je računica ispala cca 1000 kn za spužvu od 15cm
pitajte telefonski "šubektekstil" oroslavje , znam da je spužva od 1https://www.forum.hr/images/smilies/Hail.gif
cm 26 kna
poason is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 22:47   #53
Tapeciranje - molim preporuku!!

Kao prvo svima veliki pozdrav s obzirom da sam nova clanica

a sada ono bitno
nakon cetiri godine sjedenja, jedenja ... po kutnoj odlucili smo se da bi mogli skinuti navlaku i oprati ju u kemiskoj cistioni
sve je bilo krasno dok ju nismo trebali vratiti natrag, mm i frend su klijestima pokusavali navuci navlaku kako bi ju dobili u prvobitno stanje ali
normalno da se na tri mjesta po rubu rasparala (ovo nije upuceno mm-u i frendu) i nakon cca mjesec dana vise nije nista zategnuto

ako netko ima/zna za preporucit dobrog i povoljnog tapetara s podrucja Novog Zagreba koji ce zasit navlaku gdje je malo pukla po savovima i
koji ce ju ponovno stavit i zategnut u prvobitno stanje (navlaku mozemo mi dovest na sivanje)


btw.
prilikom kupovine kutne pitali smo prodavace da li se navlaka moze skinuti i prati i da li se sto je najbitnije moze natrag vratiti bez problema
odgovor je bio nema problema, to je jako jednostavno ... najrade bih ih ...
dijetlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 10:26   #54
dekorativne tkanine

Zanima me gdje mogu pronaći dekorativne tkanine, za tapeciranje recimo, umjetnu kožu i slično

bila sam u Emporiu u zagrebu i izbor je prilično jadan

znam da ima u Puli u trgovini restlova prilčno dobar izbor, ali tko će potegnuti do tamo

i ako netko ima iskustva sa tapeciranjem dobro bi mi došao i neki savjet
__________________
mališa
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 11:33   #55
Dekorativne tkanine imaš u dva specijalizirana dućana u Martićevoj (ugao s Bauerovom) prema Trgu, s desne strane.

Svojevremeno sam ovdje na forumu čula i za dućan nekog Sirijca, u Dubravi, u ulici Leopolda Mandića. Nisam išla. Postoji li još taj dućan? Navodno da je imao povoljnije cijene, a i nešto drugačiji izbor materijala.

Napišem još, ako se sjetim.

Evo, dok forum štrajka i neće poslati poruku, da i u shopping centru Prečko postoji dućan (ali manji izbor, zavjese su im na prvom mjestu).

Ne znam drži li Kika uz zavjese i 'tapecirung'?

Eh, da! I u Maksimirskoj (nešto prije Harambašićeve, u smjeru Svetica) mali dućan sa zavjesama, ali drži i druge dekorativne tkanine.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:04   #56
hvala

iako, ne sjećam se da sam u kiki vidjela, ima materijala za zavjese ai nisam naišla na materijale za tapecirung
__________________
mališa
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 22:07   #57
Ima i tu ponešto : https://www.forum.hr/showthread.php?t=152830
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:59   #58
Između Miramarske, NSK i autoputa imaš dučan s velikim izborom tkanina za tapeciranje. Nažalost ne znam kako se zove ali ne bi ti trebao biti problem pronaći ga. Izbor je ogroman a puno toga i naručuju po narudžbi tako da ga svakako preporučujem.
roberat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 14:21   #59
pozdrav svima, zna li možda netko koji dućani u Osijeku prodaju dekore? Ima li uopće tako nešto?
I tko uopće tapecira namještaj osim Taposa?
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:51   #60
Molim savjet

Naime u dnevnom boravku imam 6 bijelih stolica od tkanine, uz malu bebu sve s uspjelo upraljat, skidala sam navlake i prala , ali fleke nisu izašle i još su mi se navalake skupile


sad ne znam što da radim , išla sam gledat materijal i kad sam uzela u obzir koliko bi me koštalo šivanje dolazim do zaključka da kupim nove stolice...

netko mi je rekao da probam pitat kod tapetara...

ima li tko nekakav pametan savjet?
__________________
........
jeenny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.