Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2014., 23:53   #721
A što je bolje?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 00:42   #722
No frost je bolja opcija iz razloga što je lakše čišćenje, hladni zrak se bolje/ ravnomjernije raspoređuje- bolje cirkulira/ ravnomjernom temperaturom hladi sve police i potencijalno troši manje energije. I možda najljepše od svega- u zamrzivaču nemaš onaj zamrznuti kaos.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 18:03   #723
Jedino svi no Frost koje sam ja gledao imaju manji volumen iznutra u odnosu na modele istih marki koji nemaju tu tehnologiju. Zato ga nisam ni kupio, važnije mi je bilo imati vise mjesta...


Sent from my iPhone using Tapatalk
hulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 10:51   #724
Evo razmišljamo kupiti ovaj hladnjak http://www.ekupi.hr/Bosch-hladnjak-K...0S-258275.aspx

Ali nama bi više odgovaralo da se vrata otvaraju s lijeve strane, znači suprotno od onoga kako je na slici.
Kako da to izvedemo? Na ekupi mi kažu da se to treba u ovlaštenom servisu Kako da to riješimo, je li to komplicirano napraviti samostalno? Ne bih sad platila još i to. Ili se može negdje kupiti s načinom otvaranja kako nama odgovara?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:21   #725
U principu nije neki prezahtjevan posao, jedino treba provjeriti gubi li se jamstvo.
Postupak je opisan i u uputama od hladnjaka.
madsav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 18:29   #726
imam novi candy hladnjak , dole je lednica, 1 kompresor, primjetila sam u ova dva dana da jako sporo zaleđuje , oko 7-8 sati? u servisu kazu da je to normalno za ove nove tehnologije, drzala sam ga na broj 4? meni je to sumnjivo, na kraju se zaldei ali na starom mi je zaledjivalo za par sati
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 09:55   #727
ima li itko iskustva s panasonic frižiderima? da li je bolji panasonic ili bosch? nikako da se odlučim.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 08:51   #728
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
imam novi candy hladnjak , dole je lednica, 1 kompresor, primjetila sam u ova dva dana da jako sporo zaleđuje , oko 7-8 sati? u servisu kazu da je to normalno za ove nove tehnologije, drzala sam ga na broj 4? meni je to sumnjivo, na kraju se zaldei ali na starom mi je zaledjivalo za par sati
Koji model imas? Bas sam mislio uzet neki Candy jer jedino kod njih nalazim dubinu manju od 60cm, a ovo me sad malo ohladilo
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 17:47   #729
A kako vam se cini ovaj zanussi?

Zanussi ZRB35210XA

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...10xa-hladnjak/
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 08:35   #730
Pozdrav svima,

kako je došao na red na zamjenu hladnjaka tako sam malo potražio ponudu istih te suzio izbor na dva modela:
Bosch KGV39VW31S (http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...CH-KGV39VW31S/ )
te
Liebherr CU 4023 (http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...EBHERR-CU4023/ ).

Kako smo obišli dvije lokacije, tako smo dobili i dvije različite preporuke, jednu za Bosch jednu za Liebherr (ista trgovina, različite lokacije i različiti prodavači).
Ima li netko tko se koliko-toliko razumije u hladnjakle da kaže koju pametnu.

Hvala unaprijed.
flowchart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 12:16   #731
Ja sam dugo imao Bosh i nisam imao nikakvih problema. Cak mi je bio drazi od ovog sadasnjeg koji je Siemens.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 09:14   #732
Koje marke preporučujete kod kupnje hladnjaka...vidim da za perilice rublja se ističe bosch....da li je tako i za hladnjake? Treba mi model do 145 cm, ledenica gore, do 2500 kn....hvala

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk 2
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 23:36   #733
firma sancta domenica u westgateu.. jel ok? vidjela sam frizider kod njih (online) koji je dosta snizen jer ga valjda vise nece biti..dolaze novi modeli i to pa me zanima jel firma ok sto se tice mogucih reklamacija i slicno?

nikad ne znas
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 08:58   #734
Je.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 18:03   #735
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Je.
hvala. onda idem po frizider
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 13:44   #736
Čitajući zadnjih 10 stranica ove teme nemoguće je doći do nekakvog zaključka što je najbolje uzeti - svako preferira neki drugi brand

Ja tražim sljedeće:
  • kombinirani samostojeći frižider
  • ledenica dolje, frižider gore
  • barem 250 netto litara frižidera
  • no frost
  • do 4500 kn
  • veliki plus ako ima dispenzer za vodu
Pa ako je netko bio u sličnim (slatkim) mukama, što ste odlučili?

Gledao sam u Elipsu i Technomarketu neke Samsunge, Bekoe, Bosheve, Gorenja i sl. i meni sve to izgleda isto

Zadnje uređivanje zag0 : 25.06.2014. at 13:55.
zag0 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 08:46   #737
Haier frizideri

Pozdrav,

Vidim kod nas se prodaju Haier klime; da li ima Haier frizidera? Imaju jako zanimljive modele - npr - AFD626TGW.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:22   #738
Frižideroznalci, molim pomoć - tražim kombinirani frižider "side-by-side", ali da je što veći po litraži. Dimenzije mi nisu važne, jedino treba imati dispenzer za vodu ali sa direktnim priključkom na dovod (ne sa posudom u koju trebam nadolijevati vodu).
Ono što nalazim na webu me vodi do čeških, mađarskih, rumunjskih i sličnih stranica, što baš i nisam sigurna da bi se moglo naći kod nas u dućanima.
Za sada sam u Bitechnique našla jedan Aristonov, 550 l net, 75 cm dubine, jedino što je crni a ja bih bijeli...... ne znam je li taj od 75 cm dubine max što se kod nas može naći...
Ima li netko kakve info o tome??
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 21:09   #739
Neću ti baš biti puno od pomoći, ali ove forumašice imaju side by side.
I definitivno sam za inox, čak i ovako napamet bez da vidim potencijalnu kuhinju.
PrittPen, čini mi se Bosch.


Bababa, ovdje sam htjela linkati tvoju sliku, ali nema slika više. :/
Ona ima Beko.

http://i0.wp.com/domidizajn.jutarnji...fit=925%2C9999

http://i1.wp.com/domidizajn.jutarnji...fit=925%2C9999
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 22:11   #740
Hvala, Xanthe....
Ma, ja imam doma ovaj sa direktnom vodom već kojih 15 godina, moj muž ga je dofurao iz USA, neki Kelvinator, bijeli... ogroman je, dubine 90 cm, stane mi cijela ona originalna tepsija iz pećnice u njega, prezadovoljna sam... nedobog da mi crkne jer izgleda da takav više nigdje neću naći jer ih nema takvih dubokih, ovaj je valjda bio jedan od zadnjih koje su takve radili.... prvo sam muža "ubila" prigovaranjem da šta je to dovukao u kuću, ne frižider nego ormar, no kako smo se kućili onda smo ga prilično dobro uklopili u kuhinju, a kad sam skužila koliko stane u njegaaaa ...
I u drugom stanu smo kupili takav side-by-side, no tamo gdje (kao, "privremeno") jesmo nema baš nekog izbora takvih frižidera, pa smo u izboru od 4 modela samo gledali koji je najdublji jer mi dimenzije nisu igrale ulogu.

Nego, mojim roditeljima je njihov friž na izdisaju, ne hladi dobro, vrata vise, ledi se, bio majstor već nekoliko puta, no izgleda da je vrijeme da se kupi novi. Pa mama zapela za takav neki veliki kao moj ovaj Kelvinator, a takvih baš i nema... ustvari, ja barem ne mogu naći u Rijeci.... pa, sam mislila da ako netko barem ima neku info gdje bi ih bilo takvih malo dubljih.....
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.