Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2005., 18:38   #1
Arrow Tržnica - prodajem / kupujem / poklanjam

Kako se vi riješavate starih stvari, od garderobe do gluposti poput pisama, plišanih medvjedića itd....? Kud imam problema s bacanjem stvari tu usput niti ne znam da li da ih bacim u smeće ili nekome poklonim. Što se tiče odjeće rado bih nekome poklonila pa ako znate kome da se obratim-vičite! Voljela bih da to nije Caritas jer sam čula svakakve stvari o njima (da ne primaju svu odjeću nego biraju, pa sve mora biti opeglano...) Ako netko ima adresu udruge "Bokci" neka napiše ili još bolje konkretne obitelje ili osobe kojoj bi odjeća dobro došla!
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 22:47   #2
Re: stare stvari

Quote:
latitia26 kaže:
Kako se vi riješavate starih stvari, od garderobe do gluposti poput pisama, plišanih medvjedića itd....? Kud imam problema s bacanjem stvari tu usput niti ne znam da li da ih bacim u smeće ili nekome poklonim. Što se tiče odjeće rado bih nekome poklonila pa ako znate kome da se obratim-vičite! Voljela bih da to nije Caritas jer sam čula svakakve stvari o njima (da ne primaju svu odjeću nego biraju, pa sve mora biti opeglano...) Ako netko ima adresu udruge "Bokci" neka napiše ili još bolje konkretne obitelje ili osobe kojoj bi odjeća dobro došla!
iz vlastitog iskustva:
caritas - meni su rekli ne da mora biti oprano i opeglano nego na robi moraju biti one ceduljke od kemijske čistione i naravno da će izabrat što će uzet
bokci - zvali smo ih par puta po namještaj, kako u 2 mjeseca nisu našli vremena da dođu po njega (a meni se nije plaćao odvoz k njima) mežev frend si je tim namještajem namjestio vikendicu

Sada stara odjeća preko čistilice u zgradi završava na selu.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 10:04   #3
Re: Re: stare stvari

Nedavno sam imao viška jednu peć. Dao sam oglas u novine da poklanjam i za 20 minuta peć je razmontirana i odnesena. Mislim da se to može i sa svim namještajem.

Roba - može u caritas ili ako imaš nekog na selu...
prle69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 10:20   #4
Obicno robu dajem u caritas. Ako uz tu robu imam jos hrpu kucnih stvari tipa tanjuri, posude i sl nazovem reto centar (2947 125 ili 2009 426) i oni dodju sami po to.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 03:36   #5
second hand stuff

Mene bi zanimalo imali u zgu ili os neka trgovina sa second hand namještajem, dekorom itd. What vi mislite?
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 18:55   #6
da bravo to bi i mene zanimalo. ali ne onakve stvar kaj ekipa prodaje preko oglasa. tipa meni je služilo 20 godina pa evo da još nešto i zaradim...
mariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 12:44   #7
Ima u Zaprešiću, odmah na ulazu, s lijeve strane. Zove se Remar. Jednom sam bio tamo i ima i stare krame, ali i ok stvari. Kako naletiš valjda.
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:19   #8
ne znam ima li nešto takvo, pa se ispričavam.

da ne otvaram novi topic (iako se bojim da ću morati) - znate li kako mogu prodati nešto namještaja? nije nikakva krama, star je 3 godine ali ću malo preuređivati stan pa bih se toga rado riješila.
da li je rješenje dati oglas u novine, ili što?
unaprijed hvala.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:51   #9
Organizirajte tu Online prodaju/zamjenu kao što postoji na podforumu Moda...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:32   #10
Evo meni treba nešto namještaja.Selim 01.07 u iznajmljeni stan koji nema blagavaonski stol i stolce,trosjed ili nesto sl.što moze poslužiti i za spavanje te možda neki manji ormar.Ako imaš neke sličice i cijene javi se
mrgudbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 01:21   #11
Quote:
ne znam ima li nešto takvo, pa se ispričavam.

da ne otvaram novi topic (iako se bojim da ću morati) - znate li kako mogu prodati nešto namještaja? nije nikakva krama, star je 3 godine ali ću malo preuređivati stan pa bih se toga rado riješila.
da li je rješenje dati oglas u novine, ili što?
unaprijed hvala.
Tatiana Možeš malo konkretnije, slika, cijena možda?
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 20:33   #12
Talking

ma ima vam puno tih ducana evo vam

Mjesto:gdje se nalaze
Ime:ime te trgovine
Ulica:ulica u kojoj se nalazi

ima te sve ovdje POGLEDAJTE:http://s3.*********.ba/c.php?uid=80619
Fusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 20:40   #13
Meni treba baš stara krama, ormari stolovi, stolice, kredenci, police...
Drveni,seoski stil. Može izguljeno.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 00:03   #14
Quote:
Fusko kaže: Pogledaj post
ma ima vam puno tih ducana evo vam

Mjesto:gdje se nalaze
Ime:ime te trgovine
Ulica:ulica u kojoj se nalazi

ima te sve ovdje POGLEDAJTE:http://s3.*********.ba/c.php?uid=80619
ok što ne valja sa linkom
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 18:54   #15
Quote:
andorberendil kaže: Pogledaj post
Tatiana Možeš malo konkretnije, slika, cijena možda?
oh, hvala, hvala vidim da ima već interesenata mislim ako baš netko hoće pošaljem mu sliku na mail.
ali tek razmišljam o preuređivanju. ako do toga dođe neće biti prije zime. konkretno, radi se o dvosjedu od tamnocrvenog skaja na razvlačenje, onako retro, i o fotelji isto tako od crvenog skaja. nisu u kompletu.
i zapravo ne znam uopće koliko bih novaca mogla tražiti za to budući da je to dvoje pri kupovini koštalo nekih 5 tisuća kuna.
koliko bi sad moglo biti - 2, 3, 4? ko novo je skroz. imate savjet kakav?
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:48   #16
Quote:
demian_von_hesse kaže: Pogledaj post
Ima u Zaprešiću, odmah na ulazu, s lijeve strane. Zove se Remar. Jednom sam bio tamo i ima i stare krame, ali i ok stvari. Kako naletiš valjda.
jel to ona radnja sto se vidi sa ceste (spustena ispod njene razine), negdje kraj pruge i vlaka,?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:34   #17
Ja imam doma komplet "sjedećeg" namještaja (trosjed, 2 fotelje, stolić) koji su moji starci kupili prije dosta godina, da bi nedugo nakon toga odlučili imati bračne razmirice, razvod, i da bi stvar na kraju ostala meni kao višak. Uglavnom, ako kome treba, prodajem.

Također, poklanjam jedan bračni krevet... nije u najboljem stanju, treba ako ništa temeljito čiščenje, ali ako nekome treba, može doči i odnijeti.

Detalji na PM.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:58   #18
Quote:
andorberendil kaže: Pogledaj post
ok što ne valja sa linkom
Imaš link koji radi? Mene bi jako zanimalo, kako za prodaju vlastitih stvari (NE krama, hm, bar ne većinom, lošije stvari se mogu dati Zagrebačkim Bokcima ako se ne varam?) tako i za eventualnu kupovinu. Jel' postoji neki sajt posebno za second hand oglase ili samo ovako na forumu..?
__________________
Brevity is the soul of lingerie (Dorothy Parker)
Kunopis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:14   #19
imas nesto namjestaja na www.kupiprodaj.net
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:09   #20
reto centar

na par mjesta u zg(Dubrava, Sesvete, i Gorica) udruga RETO centar( bivsi junkyji) prodaju stvari - od krame do antikviteta. Restauracija im je dio terapije. Mi tamo nasli stol i ormar(veeeliki), puno drvo, savrseno ocuvano ukupno 1200 kn. Ima tamo super stvari ako ste vise za retro stil (tipa starih bakin skrinja, kredenaca itd).
Osim sto prodaju, mozete ih nazvat i poklonit il prodat namjestaj
br tel 29 47 125, 62 15 989
adresa koju imam je Resnički gaj 20
inace, decki ciste tavane, podrume, sele, krece... ima ih odasvud, nadasve su pristojni(nedobog da ih ponudite pivom kad dodju, samo sokic )
putovnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.