Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2013., 17:55   #1741
Ja sam iz ST pa ne bih znala taj raspored njihovih dućana po ZG
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:24   #1742
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ja sam iz ST pa ne bih znala taj raspored njihovih dućana po ZG
Spora sam nisam ni ja iz ZG, samo privremeno
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 00:05   #1743
Za plave njihove boje, sjetila sam se da mi ni frendica nije bila zadovoljna nekom Velu plavom pa je uzela neku najledeniju plavu u Subrini Charm i ispalo joj je nevjerojatno dobro...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 01:25   #1744
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Za plave njihove boje, sjetila sam se da mi ni frendica nije bila zadovoljna nekom Velu plavom pa je uzela neku najledeniju plavu u Subrini Charm i ispalo joj je nevjerojatno dobro...
Da, kazu da je super, ja sam jednom probala, i bilo je ok...
Ali je to tema za Plavu kosu
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:36   #1745
Selective boja

Ja evo imam skroz lose iskustvo. Ili je boja totalni shit, ili je meni frizerka nesto usrala.
Situacija je bila ovarirodna boja neka pepeljasta srednje smeda, rekla bi petica. Pocetkom godine stavila sam katam, i dobila tamniju smedu od svoje prirodne, ali lijepu boju bez ikakvog odsjaja. Rekla bi da sam dobila smedu dubine 3ili 4. Onda prije dva mjeseca stavim na tu boju sa vec izrastom neku garnierovu5.3, samo ne pitajte zasto
Dakle, jutros sam imala izrast od 2cm,onda 3cm te zlatne i onda u duzini ta tamnija. E sad sam otisla frizerki sa zeljom da mi prekrije ti 2,3cm zlatne i izjednaci to sve sa duzinom. Stavila mi je boju 5.1,ali to nije ni p od pepeljastog, bas suprotno, meni izgleda kao da mi je sad izrast izjednacen sa zlatnom, dakle obrnuto, izrast mi je definitivno posvijetlio. I dobio zlatni odsjaj. katastrofa!
Bas sam razocarana. Sto sad na to mogu stavit i kad? Koliko dugo moram cekat da samo izrast taj zlatni prefarbam?
Heeeeeelp!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:51   #1746
Quote:
Little talks kaže: Pogledaj post
može li mi netko tko je probao schwarzkopf perfect mousse reći jel ima dovoljno pjene za prekriti dugu kosu, skoro do pola leđa mi je i nema je baš puno, tanka je
sasvim ti je dovoljno jedno pakiranje
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:47   #1747
evo da vam pokazem o cemu u gornjem postu pricam:


dakle to je dosta realna slika, ovo na izrastu bi trebala biti 5.1 selective boja.
grozno

evo slika na kojoj se vidi i boja u duzinama:
http://www.pic-upload.de/view-216714...t-006.jpg.html

evo na sto to sad lici, po meni je prije ovo u duzini 5ica, ajde dobro mozda je i 4. uglavnom, ona je procijenila kad mi stavi tu 5.1, da ce mi boja biti izjednacena sa ovom u duzini, a ja imam osjecaj da je meni to sto mi je stavila jos posvijetlilo prirodni izrast a nula prekrilo to zlatno.
uglavnom , neznam kako da izlazim iz kuce.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:36   #1748
bok svima!

vec sam izludila birajuci boju koju zelim, stalno se premisljam. sad sam trenutno na tomu da bi htjela nekakvu med boju ili karamel. bila sam prije vise od pola godiine obojana perfect moussom i sad mi se sve to ispralo i sad je nekak prirodna boja. razmisljala sam o syoss 8-7 med plavoj ili loreal 7.31 prodigy. jel ima itko kakvo iskustvo? prirodno sam svjetlo smeda sa nekakvim narancastim odsjajem. bojim se da ne ispadnem mrkva narancasta il nedajboze zelena il nesto jer sam toliko postova procitala da vise nis neznam. ako mi itko moze pomoc bila bi do neba zahvalna! nezelim ic kod frizera jer im nista ne vjerujem vise, toliko su me vec puta unistile da sam odlucila bit sam svoj frizer, dosad me nijednom nije to izdalo *da pokucam u drvo*. puno hvala na buducim odgovorima
__________________
Life isn't about FINDING yourself. Life is about CREATING yourself.
shortii_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 14:59   #1749
Quote:
sijandraffm kaže: Pogledaj post
evo da vam pokazem o cemu u gornjem postu pricam:


dakle to je dosta realna slika, ovo na izrastu bi trebala biti 5.1 selective boja.
grozno

evo slika na kojoj se vidi i boja u duzinama:
http://www.pic-upload.de/view-216714...t-006.jpg.html

evo na sto to sad lici, po meni je prije ovo u duzini 5ica, ajde dobro mozda je i 4. uglavnom, ona je procijenila kad mi stavi tu 5.1, da ce mi boja biti izjednacena sa ovom u duzini, a ja imam osjecaj da je meni to sto mi je stavila jos posvijetlilo prirodni izrast a nula prekrilo to zlatno.
uglavnom , neznam kako da izlazim iz kuce.
Joj draga, ne znam kako je došlo do ovog i meni je ovo po dužini petica, ako ne i četvorka. Ovo na korijenu ispalo je kao svjetlija 6-ica ili 7
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 02:32   #1750
cure, da li je itko primijetio da ove farbe vise nema u dm-u, kozmu, nigdje zapravo ?



jedva sam jednu kutiju neki dan nasla a gledala sam po svim ducanima koji su mi pali na pamet

je li to nesretna slucajnost ili se nijansa povlaci iz prodaje ?

radi se o Garnier Nutrisse 76, bakreno crvena.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 17:03   #1751
Ako ju nađem negdje kod sebe ili u SLO jer idem za neki dan - ti kupim?

Ako želiš, javi mi se na pm, da ne zaboravim čekirati ovu temu.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 13:43   #1752
Pozdrav cure! Nova sam na ovoj temi, većinu sam pročitala, ali sva sam pogubljena i dalje
Naime, planiram se obojati prvi put, i to u crveno. Prije neka 3 tjedna stavila sam onaj Palette preljev da najprije vidim kako mi uopće stoji crvena boja (nijansa Granat red) i lijepo je ispalo, bila sam baš zadovoljna. Prirodna boja kose mi je svijetlosmeđa i boja nije ispala ni previše žarkocrvena ni pretamna, baš neka fina nijansa crvene. S obzirom na to da mi se rezultat svidio, a kosa mi je jaaako tanka i rijetka, a lako se i oštećuje, mislila sam s vremena na vrijeme uzeti preljev i obnavljati boju...međutim, kad sam skužila koliko se brzo taj preljev ispire, vidjela sam da mi se ne isplati. Nakon 3 pranja kosa više nije bila tako lijepe crvene boje, baš je izgledalo isprano, a ne isplati mi se svaka 2 tjedna uzimati po 3 vrećice preljeva (kosa mi je jako duga pa su mi potrebna tri pakiranja). E sad, mislila sam ipak pokušati s trajnom bojom, puno sam zadovoljnija kako si izgledam kao crvenokosa i nekako se bolje osjećam s tom bojom Problem je što nemam pojma koju bih boju uzela, bojim se nečeg agresivnog da mi ne bi otpalo i ovo malo kose što imam :P Gledala sam Palette Deluxe boje, ima jako lijepih crvenih nijansi, ali čitala sam da su nekima od vas bile poprilično jake i uništavale kosu Mislila sam možda potražiti onda neku od boja bez amonijaka, gledala sam one u pjeni (i Schwarzkopfove i Lorealove), ali uopće nemaju crvene nijanse. Onda sam mislila možda probati Garnier Olia ili Loreal Prodigy 5? Općenito, dosta brendova i nema neki izbor crvenih boja, zato sam prvo i obratila pažnju na Palette, čini mi se da oni imaju nekako najviše... Ne znam što raditi, svaki savjet za neku finu boju koja nije previše agresivna za slabu kosicu je dobrodošao
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:04   #1753
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Nova sam na ovoj temi, većinu sam pročitala, ali sva sam pogubljena i dalje
Naime, planiram se obojati prvi put, i to u crveno. Prije neka 3 tjedna stavila sam onaj Palette preljev da najprije vidim kako mi uopće stoji crvena boja (nijansa Granat red) i lijepo je ispalo, bila sam baš zadovoljna. Prirodna boja kose mi je svijetlosmeđa i boja nije ispala ni previše žarkocrvena ni pretamna, baš neka fina nijansa crvene. S obzirom na to da mi se rezultat svidio, a kosa mi je jaaako tanka i rijetka, a lako se i oštećuje, mislila sam s vremena na vrijeme uzeti preljev i obnavljati boju...međutim, kad sam skužila koliko se brzo taj preljev ispire, vidjela sam da mi se ne isplati. Nakon 3 pranja kosa više nije bila tako lijepe crvene boje, baš je izgledalo isprano, a ne isplati mi se svaka 2 tjedna uzimati po 3 vrećice preljeva (kosa mi je jako duga pa su mi potrebna tri pakiranja). E sad, mislila sam ipak pokušati s trajnom bojom, puno sam zadovoljnija kako si izgledam kao crvenokosa i nekako se bolje osjećam s tom bojom Problem je što nemam pojma koju bih boju uzela, bojim se nečeg agresivnog da mi ne bi otpalo i ovo malo kose što imam :P Gledala sam Palette Deluxe boje, ima jako lijepih crvenih nijansi, ali čitala sam da su nekima od vas bile poprilično jake i uništavale kosu Mislila sam možda potražiti onda neku od boja bez amonijaka, gledala sam one u pjeni (i Schwarzkopfove i Lorealove), ali uopće nemaju crvene nijanse. Onda sam mislila možda probati Garnier Olia ili Loreal Prodigy 5? Općenito, dosta brendova i nema neki izbor crvenih boja, zato sam prvo i obratila pažnju na Palette, čini mi se da oni imaju nekako najviše... Ne znam što raditi, svaki savjet za neku finu boju koja nije previše agresivna za slabu kosicu je dobrodošao
Koliko ja znam palette su najgore boje za kosu jer su pune olova, i imaju naviše štetnih sastojaka, tako da ti njih nikako ne bih preporučila, a i dok sam ih ja koristila kosa mi je izgledala užasno od njih.
Moj savjet ti je Syoss oleo ili Garnier olia, i sama sam trenutno crvenokosa i koristim Garnier Oliu.
Pitanje je koliko crvena želiš biti. Lijepa je nijansa 6.60, ali za moj ukus precrvena. Imaš i 5.5 mahagonij smeđu. Ja sam odabrala 4.60 deep red, ispala mi je baš lijepa tamno crvena. Na tebi je da odlučiš. Najbitnije od svega je što manje od ostalih boja oštečuju kosu i boja se ne ispire tako lako.
Proguglaj malo pa vidi koja ti se najviše sviđa.
Eto, nadam se da sam pomogla.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 13:03   #1754
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam palette su najgore boje za kosu jer su pune olova, i imaju naviše štetnih sastojaka, tako da ti njih nikako ne bih preporučila, a i dok sam ih ja koristila kosa mi je izgledala užasno od njih.
Moj savjet ti je Syoss oleo ili Garnier olia, i sama sam trenutno crvenokosa i koristim Garnier Oliu.
Pitanje je koliko crvena želiš biti. Lijepa je nijansa 6.60, ali za moj ukus precrvena. Imaš i 5.5 mahagonij smeđu. Ja sam odabrala 4.60 deep red, ispala mi je baš lijepa tamno crvena. Na tebi je da odlučiš. Najbitnije od svega je što manje od ostalih boja oštečuju kosu i boja se ne ispire tako lako.
Proguglaj malo pa vidi koja ti se najviše sviđa.
Eto, nadam se da sam pomogla.
Hvala ti puno! Od Palette sam totalno odustala, tako da sad razmišljam između tih dviju (Garnier i Syoss)... Mislila sam prvo Garnier, ali nisam sigurna sad, vidjela sam da je velikom broju cura i 6.60 ispala jako tamna, a meni je sad već tamnija kosa zbog preljeva koji sam stavljala pa se bojim da ne bih ispala pretamna i samo sa crvenim odsjajem... Sviđa mi se i ona Syoss 5-92 Bright red, ali bih voljela da ispadne malo tamnije nego na kutiji, onako kako je na njoj mi je ipak malo preintenzivno... Ne znam sad, moram još razmisliti...
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 14:18   #1755
Meni osobno su Palette najbolje boje za kosu jer su jedine koje mi se ne ispiru. Koristila sam jednu te istu boju godinama i nikada nisam imala problema. Upravo suprotno, kosa mi je sjajna i nikada nije isušena niti bilo što takvoga te baš na konto kose dobivam puno komplimenata.

No sada ono što mene zanima! Inače sam uvijek kupovala Palette tamnosmeđu, međutim od stalnog bojanja mi kosa katkad izgleda gotovo crno jer nikada ne tretiram samo izrast, nego osvježavam cijelu kosu bojom i to svaka 3 mjeseca. Danas sam se polakomila za ovom jer je bila na nekom sniženju:


Radi s o 2.0 Ebony black, međutim koliko god tu na kompu na slici ovo djelovalo crno, na kutiji nije. Djeluje kao neka ful topla i ful tamna smeđa boja.
Nekako sam usopređivala boju s kutije s mojom sadašnjom bojom i učinilo mi se da je to tu negdje - gotovo isto. Ima li tko da je to koristio? Prvo ovu liniju Garnierovih boja za kosu: kakva je, ispire li se, kakav efekt ima na kosi? A onda i ako je netko koristio konkretno ovu boju: bude li ona na kosi crna ili ipak ima taj neki prijelaz ka smeđem jer mi je to jako bitno. Obožavam tamnu kosu, ali ne želim biti crna! Bitno mi je da boja djeluje toplo!

Ovo je moja sadašnja boja. Na prvoj fotki je na vanjskom svjetlu, a na drugoj unutra. Što mislite, hoću ispasti pregarava? Ako da, odmah idem po staru provjerenu boju!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 22:31   #1756
ja ti ne želim stavljati bubu u uho ali ako bih htjela biti smeđa a ne crna i bojati se tim farbama iz kutije, uvijek bi najprije uzela subrinu charm ili saten
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 22:38   #1757
Nemam baš povjerenja u Subrinu!
Još ću dobro razmisliti za ovu, ako odustanem, vraćam se na Palette! Za njih znam da mi valjaju i da će mi njihova tamnosmeđa stvarno biti tamnosmeđa!
Ja bih baš htjela onu smeđu tik do crne i da bude topla! Ježim se hladne crne boje!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:49   #1758
Kako hoćeš, ali Subrina je jedna od rijetkih s kojom smeđe ispadaju smeđe a ne crno
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 04:32   #1759
Meni je Subrina odlična, Palette bezveze.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 04:37   #1760
I meni je Subrina dobra...kao boja. Mene osobno jako isušuje Charm, Saten ne.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.