Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2014., 09:47   #1
Thumbs up Komentiranje kuhinje - prijatelj A i njegova cura



iako kuhinja (kao uostalom niti ostatak stana) još nije u cijelosti dovršena, osnovne stvari su gotove, pa sam tražila dozvolu za objavu fotki i dobila ju.
neka rješenja neskromno pripisujem sebi, za neka sam malo nesretna što me se nije poslušalo (vjerujem da ćete pogoditi koja), ali kao i uvijek u životu - you win some you lose some, but you live to fight another day.
city, mikica & ostali, čuvajte me se, stižem!

ostale fotografije su ovdje
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=197
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:04   #2
ljeva strana kuhinje -trebalo nastaviti s velikim ormarom,desna potpuno ugradbena napa?? jel to??
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:07   #3
ja uopce ne bi taj veliki ormar,nekako mi preusko za to

uh,mene onaj prozor vuce na bulthaupovo rjesenje s daskom..(valjda zato jer mi je njegova kuh jedna od najljepsih )

tozinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:12   #4
Meni je lijepa kuhinja.Napa je bespotrebna greška.Bilo bi puno bolje da je ugradbena ili da su gornji ormarići s druge strane a tu samostojeća napa.Razumijem da su s druge strane htjeli još radne površine pa da zato nije cijela u ormaru.Prozor je odličan.Lijepo im je cvijeće ali ova gredica prosto zove na začinsko bilje.Prijatelj je jako sretan što si mu pomagala
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:17   #5
lijepo iako da je nekoliko sitnica drugačlije bilo bi prelijepo

dakle desna strana šteta da svi ormarići nisu jednake visine bilo bi savršeno,
a lijeva bez police,bez pločica i svi ormarići u bijeloj boji...
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:32   #6
I zaboravila sam napisati da jako volim ovakve kuhinje koje se nadovezuju na blagavaonu i dnevni a opet su odvojene.
To mi je super,da nema vrata da možeš komunicirati sa svima kad si u kuhinji a da opet imaš svoj mir.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:42   #7
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
lijepo iako da je nekoliko sitnica drugačlije bilo bi prelijepo

dakle desna strana šteta da svi ormarići nisu jednake visine bilo bi savršeno,
a lijeva bez police,bez pločica i svi ormarići u bijeloj boji...
potpis
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 11:15   #8
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
lijepo iako da je nekoliko sitnica drugačlije bilo bi prelijepo

dakle desna strana šteta da svi ormarići nisu jednake visine bilo bi savršeno,
a lijeva bez police, bez pločica i svi ormarići u bijeloj boji...
Ko da sam ja pisao. Fala, Džeri.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 11:32   #9
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
, za neka sam malo nesretna što me se nije poslušalo (vjerujem da ćete pogoditi koja),
slušali su te do pola ormara, dalje ne?

to mi nije toliko loše sjelo koliko ovaj izrezani element za napu. to je uistinu jedina šteta.
ostalo jako lijepo neka uživaju i sretno im!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 11:46   #10
kladi, bababa,
ne, nisam forsala sve visoke ormare na lijevoj strani, jer je ta kuhinja (meiner meinung nach) preuska za to rješenje.

rješenja za koja me nisu poslušali su:
- obavezno ostaviti punu visinu ormara u kojem je napa;
-postavljanje tri visoka ormara na lijevoj strani od "ulaza" i ostavljanje dodatne radne plohe na toj strani prema prozoru (a lijepo sam im priznala da tu nauče iz moje greške);
- postaviti slavinu u sredini sudopera, a ne u kutu;
- postaviti cokl u boji dekora donjih ormara.

međutim, generalno sam baš jako zadovoljna konačnim izgledom njihove kuhinje, pogotovo kad se sjetim jezivih inicijalnih nacrta (na žalost, ne vide se više na prethodnoj temi kuhinja, iz veljače ove godine, jer mi se imageshack zmrdao, pa se više ništa što sam stavljala preko image-a ne vidi), a čini mi se i da je zanatski jako dobro napravljena.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 12:51   #11
neočekivano dobar rezultat

zamjerke kao i tvoje, naravno , ali unatoč tome izgleda stvarno zanatski dobro napravljeno i kao zaokružena cjelina.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 13:35   #12
Ljepo!Bez čitanja predhodnih komentara jer nemam vremena,moje viđenje je da buh napu tj.element od nape izravnala da bude u liniji sa ostalima i indukciju bih za 1 mjesto ulijevo približila sudoperu iz praktičnih razloga(kapanje...)
Ostalo mi je ok.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 14:35   #13
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
-postavljanje tri visoka ormara na lijevoj strani od "ulaza" i ostavljanje dodatne radne plohe na toj strani prema prozoru (a lijepo sam im priznala da tu nauče iz moje greške);
.
ovo je i meni palo na pamet!
to i napa, drugo mi je sve ok!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 16:39   #14
koji materijal, dekor, proizvodajc su donje fronte?
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 17:29   #15
materijal je kupljen u elgradu, iveral, ali nisam sigurna za detalje o nazivu dekora.
bijeli dio je iveral visoki sjaj, a ovo smeđe je mislim oplemenjena iverica, cleaf, u dekoru engadina.
mogu pitati i javiti sutra-preksutra.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 17:43   #16
Da nema ovog ormarica sa napom, ne bi rijec rekla

Al dobro... Proliveno mliko, i te sheme...

Zasto su stavili punu frontu ispod indukcije? To obicni policar? Cudni mi je da imaju samo dva ladicara u ciloj kuhinji
(S obzirom da si im ti pomagala )
I inace, meni ne smeta sta ne pocinje s visokim ormarima, dapace
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 18:01   #17
nisam sigurna jesu li samo dva ladičara u cijeloj kuhinji, mislim da su čak neki i skriveni ladičari, ali nisu me u svemu slušali, pa ne znam što su na kraju balade napravili. nisam im još došla u osobnu inspekciju.
inače, nekako slutim da će preispitati ovu odluku s napom i možda zamijeniti tu frontu za dužu.
držimo im fige da se odluče na tu promjenu, koja nije ni skupa ni komplicirana.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 18:09   #18
I meni se sviđa ovakav raspored ormara, otvorenije prema ostatku stana.

Lijevi dio nije dovršen ili? Ovako na slici ne pašu mi pločice ispod police al možda uživo drugačije izgleda, ili kad se dovrši će dobiti smisao.
Kako to da su pločice i iza visokih ormara, cijelom dužinom?

Prozor je divan. Ostalo lijepo osim nape, šteta što su inzistirali, vjerujem da imaju dobar razlog.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 21:12   #19
Lijepa kuhinjica osim tog ormarica s napom.. Zakaj na drugoj slici sa strane nije zatvoren razmak izmedju gornjih ormarića i stropa, ili mi se to cini, kao da je rupa tu ?

Sent from my A1-811 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 21:34   #20
zato što je prvih nekoliko fotki iz faze postavljanja i montaže kuhinje. vidi se alat, lojtre, nisam mislila da to treba posebno objašnjavati. vjerojatno nisi skužila jer su neke fotke relativno male.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.