Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2010., 13:36   #1
Tupa bol u jajnicima

već godinama imam čudne, tupe, rijetko kad jake,bolove u jajnicima i ta bol se širi u obje noge. naparavila sam sve moguće ginekološke pretrage,i nitko nikad nije rekao od kud ta bol,sve je u redu...a boli. nakon poroda je ta bol nestala na godinuu dana i došla sam na more,nahladila se i evo je opet,već 7 mjeseci..ginekolog nakon ultrazvuka i papa testa kaže sve je ok...a boli.. i iritira...ima li netko slična iskustva? jel moguće da je upala prešla u kroničnu pa se ne vidi....
maia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 17:33   #2
Mi smo se već čule o ovoj temi. Vidim ni tebi ništa bolje. Meni se eto javlja bol stalno, neku me večer čak i probudila iz sna. Čaj koji si mi preporučila imao je kratkotrajan učinak. Jedino mi je na posljednjem pregledu doktorica rekla da mi je jajnik malo preblizu stijenke maternice pa da to može boljeti pogotovo ako je mjehur pun. Ali konkretno ništa.
__________________
Čije je jaje?
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 17:54   #3
čaj od vrkute je malo smirio bolove i sredio ciklus, ali nakon mjesec,dva opet isto. ali zbilja me ljuti to što sam obavila sve,ali baš sve pretrage i ništa,a što se tiče čajeva to mi je jedina utjeha,tražim stalno nešto novo..i sad pijem jedan.. probat ću i sa oblozima ako netko ima kakav prijedlog..
maia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 17:58   #4
Negdje sam pročitala da pomažu oblozi od đumbira. Nisam isprobala, ali ima članak negdje na netu... iskreno, nema što ne bih probala da prestane boljeti.
__________________
Čije je jaje?
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.