Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2009., 12:18   #1
Halogena pećnica

ovih dana se na tv-u posebno na novoj i rtl reklamira tzv turbo pecnica, za koju tvrde da je supa dupa nesto. princip na kojem radi je da ima cijevi u kojima je halogen i pustanjem struje kroz te cijevi one isijavaju ic zrake koje griju ono sto pecete.... i da ne duljim zanima me da li je netko kupio proizvod iz te reklame ili nesto slicno, zelio bi da podjeli iskustva , dali se isplati ili izbjegavati u sto sirem luku.

hvala
darkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 10:26   #2
Joj to i mene zanima!
A vidim niko se nije javio ,ocito da i nije nesto
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 23:34   #3
I mene zanima. Jos uvijek nisam zamjenila staru, a ova mi se svidja jer bi se trebalo moci i pile speci u njoj.
Btw, malo offtopic: imate li kakav savjet u vezi kupovanja ploce (ugradbene)? Inox ili staklokeramika?
Hvala
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 13:25   #4
imao sam prilike probati meso iz te sprave i moram priznati da nije loše
bio je to korektno i ok pečen komad svinjskog karea,zajedno sa krumpirima
ja sam probao samo jedno jelo,ali osoba koja je vlasnik, oduševljena brzinom pripreme i okusom jela iz te sprave
probat ću još nešto no razmišljamo o kupnji
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 13:17   #5
halogena pećnica

moja mama bila na jednoj prezentaciji (antrum) koja je prezentirala turbo pećnicu i kupili su je.ali su je dobro zeznuli rekli su jednu cijenu na kraju je ispalo skroz drugačije i puno skuplje.sada mora 5 godina plaćat tu pećnicu.i taj gospodina na toj prezentaciji nije čovjek jer im nije ništa rekao kako treba..da bi na kraju ista takva pećnica bila na tv za 500 kn.a oni su je platili oko 3000 uzas.i još su i neki robot uz to kupili.ma prevareni užas.zato ljudi nemojte ići na tu prezentaciju.
ri210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 13:19   #6
Quote:
ri210 kaže: Pogledaj post
moja mama bila na jednoj prezentaciji (antrum) koja je prezentirala turbo pećnicu i kupili su je.ali su je dobro zeznuli rekli su jednu cijenu na kraju je ispalo skroz drugačije i puno skuplje.sada mora 5 godina plaćat tu pećnicu.i taj gospodina na toj prezentaciji nije čovjek jer im nije ništa rekao kako treba..da bi na kraju ista takva pećnica bila na tv za 500 kn.a oni su je platili oko 3000 uzas.i još su i neki robot uz to kupili.ma prevareni užas.zato ljudi nemojte ići na tu prezentaciju.
ako se odlučite onda kupite preko tv jer je to sve isto. i još nešto mama ju je kupila prije dva mjeseca i sad joj se već uništila tepsija (doljnja podloga) tako da moraju poslat novu.uglavnom užas.
ri210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:49   #7
Quote:
ri210 kaže: Pogledaj post
ako se odlučite onda kupite preko tv jer je to sve isto. i još nešto mama ju je kupila prije dva mjeseca i sad joj se već uništila tepsija (doljnja podloga) tako da moraju poslat novu.uglavnom užas.
Proziran/na si ko mutna voda

Tri posta i u svima pišeš isto. Da se kupi pećnica preko tv prodaje
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:47   #8
Moš mislit koliko takvi topšop proizodi vrijede

..Moja stara davno je naručila neke "neprijanjajuće" tave i ribeže, masažer..Nijedno od toga nije se održalo:
ribeži od 100 dijelova najjeftinije plastike, nikakvi, predebelo rezali,tave se valjda nakon 2 korištenja izvinule pod vrućinom, a da ne govorim da ti treba kojih dcl ulja da se ne bi primalo, masažer kojem bi svaki dan trebalo mijenjat baterije jer ih prazni ko lud da malo zavibrira

Onda si mogu tek mislit kakva je pećnica- valjda kad ju uštekaš momentalno izbaci sve osigurače u kući
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:24   #9
Quote:
Khufu kaže: Pogledaj post
Proziran/na si ko mutna voda

Tri posta i u svima pišeš isto. Da se kupi pećnica preko tv prodaje
Nešto ste krivo shvatili.
Uopće ne reklamiram tv prodaju niti mi je to u interesu. Ja osobno MRZIM takve stvari što se tiče tv prodaje i prezentacija. Nego sam Vam htjela ispričati šta rade ti prezentatori.
Rekla sam ako se odlučite prvenstveno radi novaca a i da Vas ti prezentatori ne opljačkaju. Po meni je ne kupovat ništa što je vezano uz Tv prodaju i prezentatore.
Da stvar bude bolja NIŠTA NIKADA NISAM KUPOVALA PREKO TV PRODAJE.
Lp
ri210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:52   #10
testovi iz UK

http://www.dailymail.co.uk/femail/fo...t-just-40.html
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.