Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 00:31   #81
Zajeb...Krivo sam te skonto...sorry
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 12:12   #82
Jedino sto se meni ne svidja kod Pesa je to sto je spor ono dodavanja su spora, igraci kad se krecu ko da imaju utege na nogama.
PesAdicted is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:00   #83
Virtuelle Studiotour mit Shingo "Seabass" Takatsuka
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:36   #84

ovo je hebenicaaaaaaa :PPP
zagrepcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 16:42   #85
Evo i na engleskom
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:05   #86
Preview te prvi "pravi" screenshotovi

Vidi se napredak, no s obzirom da je kod na 50-60% još će se dosta doraditi.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 19:09   #87
Jedva cekam
Luka85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 14:39   #88
Službeno priopćenje iz Konamia:

Konami unveils new 360-degree control system, and more key gameplay advances determined by fan requests

Konami Digital Entertainment GmbH has announced that PES 2010 will benefit from 360-degree control and further elevating the unrivalled realism of the title.

The announcement comes following Konami’s close contact with the global network of PES and football fans, who have played a key role in the development of the new game. Via forums and feedback, the PES Productions team in Tokyo has canvassed opinion on elements fans hoped to see included in PES 2010, and 360-degree control was part of the long list.

360-degree control will be available on both the PLAYSTATION 3, Xbox 360 and PC-DVD versions of the game via the analogue sticks on the respective controllers. The system will allow players to spread the ball with ease, opening up new attacking and defensive possibilities. PLAYSTATION 3 owners will also benefit when using the Dual Shock’s D-Pad, but Xbox 360 and Win D-Pads are limited to eight-directional control due to technical limitations of the hardware.

Konami has also confirmed a number of similarly crowd-pleasing elements as requested by the fan base, including:

Manual Goalkeepers: PES 2010 will be the only football title to offer users complete control of the keeper. Players can switch to their goalkeeper at any time, and will enjoy total control of his actions.

New Goalkeeper Moves: Players can now perform quick under-arm throws to their nearest defender to get attacks rolling more quickly.

All-New Animation: Key animation related to dribbling, running, turning, etc, has been reworked and enhanced, creating a more natural and organic feel to the way players chase down balls, change direction and move around the pitch. The result is a more fluid and natural look to the game.

Fine-tuned Close Control: The PES Productions team has worked to improve trapping of the ball and basic close control elements, giving the user more ways to spread and move the ball around effortlessly.

Manual Ball Request: The ability to demand the ball when running into space is now available to the player, and will be accessible in all game modes, such as multi-player, online, etc.;

Simpler Skills: Moves such as feints, drag backs and upper body feints can be applied more naturally when taking on or trying to beat an opponent. The PES series has long been associated with clever flicks and tricks, and PES 2010 will boast the most to date.

"The PES community has been an incredible asset in the development of PES 2010, and we can finally lift the lid on the many requests the team has been able to meet,” explained Naoya Hatsumi, Producer for PES Productions at Konami Digital Entertainment Japan. “We have strived to make the system work and coupled with the new AI and player elements in the game, it helps make PES 2010 a much richer and more realistic experience.”

“We cannot thank the PES community enough for their unerring support and constant stream of ideas,” commented Jon Murphy, PES European Team Leader. “They have offered a non-stop list of elements and options that has given the team so much to think about. As anyone can see, we are committed to making such things happen, and the addition of 360-degree control and extras such as the manual goalkeepers, being able to demand the ball, and all-new animation shows that the PES team are determined to make PES 2010 the greatest football title imaginable.”


__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 18:18   #89
* Svi timovi koji su se kvalificirali za kup UEFA-e su licencirani

mozda trik izjava, s obzirom da Kup UEFA vise ne postoji
IanZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 20:08   #90
Jedva čekam da dođe
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 20:45   #91
Sranje. Ide mi na ku... kad idem prema golu i mogu doći na metar od gola, a golman se ne pomakne, mogu se praktički ušetat u gol. Također protivnici nikako ne pucaju izvan 16 m i kad mi je prazan gol ne bi opucali nego moraju doći na tri metra od gola. A grafika je dobra.

Ipak, ja sam FM freak
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:06   #92
Neki kazu da Pro 9 sranje da je cak bolji pro 6 po meni je pro 6 najjbolji
Luka85 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.08.2009., 13:55   #93
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Sranje. Ide mi na ku... kad idem prema golu i mogu doći na metar od gola, a golman se ne pomakne, mogu se praktički ušetat u gol.
A jel ti znaš da tu moš mijenjat težinu igre...Nemoraš ti stavit na najjednostavnije...U tom ti je problem...Ti si stavio na najlakše i fala Bogu da se moš ušetat u gol...

Luka, ne kaže se pro nego pes
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 19:12   #94
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.08.2009., 23:22   #95
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
A jel ti znaš da tu moš mijenjat težinu igre...Nemoraš ti stavit na najjednostavnije...U tom ti je problem...Ti si stavio na najlakše i fala Bogu da se moš ušetat u gol...

Luka, ne kaže se pro nego pes
Ma znam, ali opet mi je sranje, i s kim god igram nakantam ga, samo malog brata nikako ne mogu, redovito petarde primam
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:08   #96
ček kaj je to izašlo il kaj? di vi to igrate?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 14:46   #97
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
ček kaj je to izašlo il kaj? di vi to igrate?
chosen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 14:55   #98
Ma karina izisla..Citav svijet ceka da igrica izidje i to ce biti tek krajem septembra koliko sam ja skontao...Na internetu se vec moze naruciti no ja mislim da oni samo uzmu lovu pa salju igricu kada izidje a to je kraj septembra..I ja je cekam...

Koliko sam takodje skontao, oni su radili na tome da poprave samo ono na sto su se ljudi zalili ranije (golmnan, grafika i slicno) no nove elemente su slabo ubacili..Stoga moze biti sasvim tacno da je novi PES 2010 ispod ocekivanja..

Ja nisam igrao niti vidio pa nisam relevantan da kazem nesto....

Cijena ce biti oko 70 eura ja mislim...(za PS3)
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 16:59   #99
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Ma karina izisla..Citav svijet ceka da igrica izidje i to ce biti tek krajem septembra koliko sam ja skontao...Na internetu se vec moze naruciti no ja mislim da oni samo uzmu lovu pa salju igricu kada izidje a to je kraj septembra..I ja je cekam...
Krivo si skontao - krajem oktobra, tj. 23. listopad

Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Koliko sam takodje skontao, oni su radili na tome da poprave samo ono na sto su se ljudi zalili ranije (golmnan, grafika i slicno) no nove elemente su slabo ubacili..Stoga moze biti sasvim tacno da je novi PES 2010 ispod ocekivanja..

Ja nisam igrao niti vidio pa nisam relevantan da kazem nesto....

Cijena ce biti oko 70 eura ja mislim...(za PS3)
"360-degree control system", "Manual Goalkeeper", "Card and Team Style systems", potpuno prerađena Master Liga...
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 00:55   #100
Ja volim PES, svaki dosad, ali igranje s društvom...Protiv AI-a to jednostavno nije to, sve je stvar koliko ćeš brzo usvojit igru kompa...S ljudima je to drukčije...

Kao što se reklo već, golmani su jedan od problema. Drugi je problem da se sve temelji na sprintu i brzoj promjeni smjera. Treći je da 90 minuta možeš radit presing po cijelom terenu. Koliko vidim iz najava, jedino ovo zadnje će popravit...
von Hotzendorf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.