Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 13:17   #201
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Meni je ovo skroz ok, samo je problem s tim "monumentalnim" haljinama što na kraju poslije nemaš što s njima.
...
Ja sam imala kratku crnu tuba-haljinu, bez naramenica, najjednostavniju i nosila sam ju u još milijardu prigoda. Ako nije bitna kasnija nosivost, go for it i napravi si takvu haljinu
Hvala na savjetu...i ja sam se nešto mislila...haljina će definitivno biti duga mada znam da nije baš praktično. Nosila bi ja nju i na neko vjenčanje da nema toliko otvorena leđa Našla sam si još jednu...čini mi se da bi bila nosivija za još koju prigodu
http://www.promgirl.com/popups/bigge...72-500x833.jpg

@marta10...obe su slatke, ali čini mi se da ćeš prvu moći nositi i poslje maturalne i sviđa mi se materijal
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 18:48   #202
pozdrav svima...
evo,i ja sam maturantica, i tražim savršenu haljinu,samo recimo da imam problem viška..naime,recimo da me ima malo više ( molim bez komentara da smršavim,itd jer bi ja isto tako htjela se vratit u broj 36,a ne 42-44, ali nije do mene već do mojih hormona,i dok se oni ne srede,ništa od toga )
jedino što mi je od prijašnjeg stasa ostalo,su moje noge,koje nisu duge,ali izgledaju sasvim solidno,tako da bi htjela neku kraću haljinu...mislila sam dati šivat neku haljinu s v izrezom,u a kroj,da sakrijem bokove i trbuh,nešto ovakvo http://www.neimanmarcus.com/products/mp/NMT0UCA_mp.jpg (naravno ne u toj boji..ne znam još kojoj boji,ali ne u toj-inače imam plave oči i smeđe-plavu kosu)
ili nekaj ovakvoga

molim vas,pomozite mi
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:16   #203
Ufff, ja imam isti takav problem... Ja sam inače dosta jača u bokovima, to mi je nasljedno i još sam k tome u zadnjih godinu i pol natukla koju kilu viška, pa imam trbuha... Nikak da to skinem. Al zato imam solidne noge, ko i ti. Još sam k tome visoka 150 cm... Moš si mislit sad... Dugu haljinu ne mogu, jer sam niska pa mi loše stoje, najbolje izgledam u haljinama do koljena, koje idu u A kroj... Ili nešto ko ova gore koju si stavila, da je lepršava dolje. Mislim da ni ti ni ja ne možemo fulat s tim.

A kad smo kod ove bijele koju si stavila, već ju duuuugo gledam, baš mi je
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 08:08   #204
ni ja nisam puno viša od tebe...1,62...cipele na petu ću svakak obuć, a i noge izgledaju još bolje u njima...ali me ta haljina zbilja brine..
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 09:31   #205
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
ni ja nisam puno viša od tebe...1,62...cipele na petu ću svakak obuć, a i noge izgledaju još bolje u njima...ali me ta haljina zbilja brine..
pa moze ovako nesto sta si predlozila: da su malo sire dolje, ili A kroja - to ce sakrit trbuh i bokove.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 14:25   #206
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Meni se ova haljina jako jako jako sviđa...mislim da bi samo promjenila boju i napravila je kraćom da se baš ne vuče po podu.... ali...je li ovo too much?

http://img262.imageshack.us/img262/3...24rgvi4ou7.jpg

http://media.collegepublisher.com/me...s/4jjfb86c.jpg
meni je ova haljina super i kroj i materijal i boja, puno lipsa od one druge doli, sexy, leprsava, uočljiva, super
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 14:55   #207
ova mi je haljina prefenomenalna...kroj mi je zakon,čak i uzorak,iako bi ja neku jednobojnu,pa da kombiniram s upečatiljivijom torbicom,ili nakitom..
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:04   #208
Quote:
marta10 kaže: Pogledaj post
a čija je ova?
__________________
I rest my case...
tough girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:37   #209
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...
evo,i ja sam maturantica, i tražim savršenu haljinu,samo recimo da imam problem viška..naime,recimo da me ima malo više ( molim bez komentara da smršavim,itd jer bi ja isto tako htjela se vratit u broj 36,a ne 42-44, ali nije do mene već do mojih hormona,i dok se oni ne srede,ništa od toga )
jedino što mi je od prijašnjeg stasa ostalo,su moje noge,koje nisu duge,ali izgledaju sasvim solidno,tako da bi htjela neku kraću haljinu...mislila sam dati šivat neku haljinu s v izrezom,u a kroj,da sakrijem bokove i trbuh,nešto ovakvo http://www.neimanmarcus.com/products/mp/NMT0UCA_mp.jpg (naravno ne u toj boji..ne znam još kojoj boji,ali ne u toj-inače imam plave oči i smeđe-plavu kosu)
ili nekaj ovakvoga

molim vas,pomozite mi

meni se svida ova haljina sta si ju stavila...tak nes mozda bi ja...
ja imam plavu kosu prirodnu i plave oci i cure oce da nosim neke njezne boje ne crnu haljinu one bi nes ako tipa tirkizna il tak neka nijansa jer bi mi kao isla uz oci haha kaj velite?
__________________
za popizdit
chelava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:52   #210
Quote:
tough girl kaže: Pogledaj post
a čija je ova?
nešto slično ( ili isto?? ) ima arileo
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:39   #211
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...
evo,i ja sam maturantica, i tražim savršenu haljinu,samo recimo da imam problem viška..naime,recimo da me ima malo više ( molim bez komentara da smršavim,itd jer bi ja isto tako htjela se vratit u broj 36,a ne 42-44, ali nije do mene već do mojih hormona,i dok se oni ne srede,ništa od toga )
jedino što mi je od prijašnjeg stasa ostalo,su moje noge,koje nisu duge,ali izgledaju sasvim solidno,tako da bi htjela neku kraću haljinu...mislila sam dati šivat neku haljinu s v izrezom,u a kroj,da sakrijem bokove i trbuh,nešto ovakvo http://www.neimanmarcus.com/products/mp/NMT0UCA_mp.jpg (naravno ne u toj boji..ne znam još kojoj boji,ali ne u toj-inače imam plave oči i smeđe-plavu kosu)
ili nekaj ovakvoga

molim vas,pomozite mi
ovo i je savršena haljina kako si opisala građu mislim da je i savršena za tebe
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:23   #212
nadam se da je...
sad,još jendo pitanjce,koju mi boju prepručate...ne bih htjela crnu...mislila sam čokoladno smeđu,ili
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:01   #213
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
nadam se da je...
sad,još jendo pitanjce,koju mi boju prepručate...ne bih htjela crnu...mislila sam čokoladno smeđu,ili
Koje boje ti je kosa? Oči? ten?
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:26   #214
Ja si razmišljam kak hoću ljubičastu haljinu za maturalnu, jer ono, 4 smo cure u razredu, od ove tri valjda neće nijedna baš tu boju. Sve pretežno nose crne, smeđe, sive haljine i šoseve... I onda se danas u školi dvije frendice iz razreda posvađaju jer obje misle na maturalnoj imat ljubičaste haljine... Na kraju su se dogovorile i rekla da, pošto nas je malo cura, bi bilo fora da sve 4 dođemo u istim haljinama. :roll: Naravno, otpilila sam ih iste sekunde....

Sad ljubičasta definitivno otpada... A bila sam tak hepi... Na kraju će bit nešto crveno s crnim vjerojatno... A baš sam htjela ljubičasto-žutu (ili zlatnu) kombinaciju...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 17:54   #215
Quote:
Koje boje ti je kosa? Oči? ten?
napisala sam u postu prije
plave oči, plava kosa prošarana smeđim pramenovima, prirodno nsam precrna,ali ni preblijeda,i naravno planiram otić na kvarcanje prije,i srećom nakon 2-3 put po 10 min solarija izgledam ko da sam tjedan dana bila na moru

btw u mom razredu će većina zlatnu ili crvenu ili ljubičastu ili smaragdno zelenu...tak da te boje definitvno ne bih htjela,a mislim da mi zbog boje očiju većina njih i ne paše
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 18:21   #216
Hmmm.... Plavu neku...? Tamnoplavu, ako ne želiš svijetle boje.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 18:36   #217
nekak imam filing da bi me svijetlije boje još više proširile
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 19:11   #218
Nda, mene isto.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 20:08   #219
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...

ili nekaj ovakvoga

molim vas,pomozite mi
super mi je kroj, stvarno je prelijepa haljina. A zašto nebi pokušala s ovom bojom?!
ne mora značit da će te proširiti!pogotovo ako se još kvarcaš automatski izgledaš mršavije! (my opinion)
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 20:43   #220
i meni je ova boja prelijepa...i mislim da bi mi okej stajala,možda čak i samo mrvicu tamnija...
a,kakve cipke uz to?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.