Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2006., 18:56   #41
@-anna- iako ne znam kako izgleda ovo što si upravo opisala, zvuči mi skroz slatko i mladenački, posebice suknjica sa tilom i mašna oko struka
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 23:02   #42
Quote:
pimkie_st kaže:
Znam da je još rano,ali mene je već uvatila ludnica...obišla sam neke dućane al nisam vidila ništa ni približno kako bi tila....imate li nekih prijedloga?
moja maturalna je bila jaako davno,al sjećam se da sam jedva našla nekaj relativno ok

jedini savjet koji ti mogu iz iskustva dat:
moja haljina je bila dugačka (a u skoro svih cura također). sve smo tijekom večeri došle do zaključka da je to bila greška jer nam je bilo vruće u njima a i nismo baš mogle čagat kak spada (previše sputava). nisu to bile one krute,ozbiljne haljine,al svejedno su smetale

tako da iskreno preporučujem nekaj kraće,npr do koljena (dapače,takve su haljine i inače puno ljepše i za mlađu populaciju)
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 23:32   #43
imam i ja jedno pitanje... ja inace slusam rock tipa doors,pink floyd tako da to nije nis zestoko i sad me zanima kakvu haljinu da uzmem a da ne budem sminker previse?inace se ne oblacim tipa smrdljivi hippy nego uredni ak me kuzite...mislila sam nesto u stilu indije?sta kazete?ima neka slika mozda....
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:37   #44
hvala penelope

je mladenacka je skroz, otkacena a ujedno je izgledalo i elegantno... kad se to sve zajedno obuce izgleda ko haljinica, a zapravo nije... i svaki se dio moze posebno nositi

stvarno nevolim kako na tim maturalnama svi imaju skoro iste haljine, tipa onaj korzet gore, pa dolje suknja do poda, koje na kraju izgleda ko haljina... ili isto to sve samo u jednom komadu...

traveler jedna cura je imala jednostavnu haljinicu u japanskom stilu (svilenu crnu, sa nekim uzorcima i onim kosim kopcanjem gore kod ramena) a dolje je imala japankice i fora je izgledalo

dok je opet na jednoj drugoj jedna imala bas pravi kimono u zelenkastoj boji sa plavim platnenim pojasom

ma ima svega obuci ono sto ti mislis da je najbolje i sto ti se najvise svidja... uopce nemoj obracati paznju sto drugi misle o tome
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:44   #45
evo ti par primjera,mozda nekaj nadjes









__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:46   #46


__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:49   #47






__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 11:44   #48
Cool

Quote:
traveler kaže:
imam i ja jedno pitanje... ja inace slusam rock tipa doors,pink floyd tako da to nije nis zestoko i sad me zanima kakvu haljinu da uzmem a da ne budem sminker previse?inace se ne oblacim tipa smrdljivi hippy nego uredni ak me kuzite...mislila sam nesto u stilu indije?sta kazete?ima neka slika mozda....
Evo baš mi je jedna prija rekla da ima neki dućan Periska u Fregati u stilu indija i trbušne plesačice pa to moram ić vidit.Ja isto ne bi nešto klasično,kako sam gledala stare maturalne,na kraju svi budu u onim dugim satenskim ili čime već veštama.Ja bi nešto lepršavije.Danas idem vidit još i u La Perle pa ću vam javit jesam šta vidila.
pimkie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 16:45   #49
Quote:
Skattemus kaže:

kakva je ova od napred?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 17:24   #50
Quote:
Skattemus kaže:
preslatko!
ma većina ovih haljinica mi je predivna, baš taman seksi i lepršavo.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 17:57   #51
Quote:
Skattemus kaže:
Meni je ova baš bjutiful!!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 19:23   #52
ja sam imala malu crnu haljinu bez naramenica, malo do ispod koljena, strukirana preslatka i na to crveni čipkasti bolerić tri četvrt rukava i crvene štiklice... bila sam prezadovoljna zato što sam baš tražila nešto skroz jednostavno.. haljinica je kupljena u nekom malom butiku u immportaneu, ženska sama šiva, sve su na taj tip do koljena jednostavne..
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 20:34   #53
www.verawang.com

pogledaj pod coctail dresses.
tu sam nasla inspiraciju za svoju maturanu haljinu,
koju cu napokon obuci u veljaci
znatizeljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 20:43   #54
Quote:
Zvonchica kaže:
Meni je ova baš bjutiful!!
koja je web stranica na kojoj se nalaze ove slike?
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 21:44   #55
Evo ja izdvajam neke od Wangice : 9., 33., 37., 48., i možda 62.! Samo moje vrijeme je prošlo Sad mogu samo frendici sugerirat!

@gđa Putin - www.asos.com - kvotala od Skattemus!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:29   #56
sve su ti as asos.com i najskuplja je cini mi se 600 kuna a najjeftinija oko 200
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 09:34   #57
Quote:
pimkie_st kaže:
Znam da je još rano,ali mene je već uvatila ludnica...obišla sam neke dućane al nisam vidila ništa ni približno kako bi tila....imate li nekih prijedloga?
o splićanka?

ja san iz šibenika. maturalna 26.1.
i tribalo bi u 12 misecu ić gledat vešte da ne moran na vrat-na nos šivat (curama se zna desit da in vešta nije gotova večer prije maturalne).

di tražit po splitu?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 16:12   #58
Quote:
hana kaže:
kakva je ova od napred?
koliko se sjecam zatvorena
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 12:36   #59
imas na ebay super haljina, nisu ni skupe.uglavnom imas tamo masu materijala za inspiraciju a mozes i narucit ako ti se bas da riskirati.
meni bas zao sta mi je davno bila matura, da mi je sada uzela bi sebi neku lipu a ne onu bezveznu koju sam nosila
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 13:40   #60
Quote:
gnjavež kaže:
imas na ebay super haljina, nisu ni skupe.uglavnom imas tamo masu materijala za inspiraciju a mozes i narucit ako ti se bas da riskirati.
meni bas zao sta mi je davno bila matura, da mi je sada uzela bi sebi neku lipu a ne onu bezveznu koju sam nosila
tako i ja. da mi je tada bila ova pamet.
a ja sila haljinu koju nikad vise nigdje nisam obukla.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.