Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2011., 11:11   #1481
@monimalu odlično s svim se slažem. eto sad gledam te slike što si postavila i nije mi jasno zašto se piše da se nisu zajedno nigdje pojavljivali, da nema zajedničke slike, pa nije se Murat ni s Nurgul nigdje pojavljivao, Beyaz je bio prije serije, imaju jednu najavu za ATV, jedan meni poznat intervju za novine, jednu sliku s promocije njenog filma i to je to.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 15.08.2011., 12:20   #1482
novost od jučer, ali mislim da nije bila ...



LINK: http://www.gecce.com/haber/tuba-gele...or-173707.html
još .. http://www.ensonhaber.com/ikizler-tu...ce=twitterfeed
http://www.gazetekocaeli.com/magazin...radan-oldu.htm

GT: Tuba, odvraćanje od ponuda! Tubaa Büyüküstünn oženjen je i trudna s blizancima kolega igrača Saylakk Onurr, za novu sezonu okreće dalje od prijedloga. Zbog ove odluke Büyüküstünn 750.000 TL, kažemo da poklopac na dobitak.

Konačno, "Gönülçelen" učešćem u nedavnoj seriji iste serije, ulogu koja spaja svoj ​​život u Parizu s prijateljem Saylakk Onurr Tubaa Büyüküstünn, odbija sve ponude za novu sezonu dolazi.

ŠTETE 750.000 TL!
Koji je trudna s blizancima Büyüküstün, poroda se odvija je odlučio uzeti natrag mjesto na svoje profesiju. Osim što Turska, arapskim zemljama ima veliku baze obožavatelja, što je lijep igrač, ne samo serijama i filmovima u, reklamni filmovi, igrati suspendiran je na duže vrijeme. Prošle sezone, govori Büyüküstün'ün 30.000 TL po epizodi, ove godine zbog ne prihvaćanje bilo koji projekta bit će lišen profit, rekao je da oko 750,000TL.

::::::::::::::::::::::::::::::::::

NOVOST SA TWITTERA:



tuba će biti u žiriju filmskog festivala
[SLIKA OBRISANA]

48th International Antalya Golden Orange Film Festival.
Location, Antalya.
Awards, Golden Orange.
Festival date, October 8–14, 2011

- službena stranica, još nije aktivirana, ali valjda će uskoro.
http://www.altinportakal.org.tr/
- wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/48th_In..._Film_Festival
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 15.08.2011. at 12:41.
Mina is offline  
Old 15.08.2011., 12:21   #1483
jedna prepreprekrasna slika ...

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.08.2011., 12:22   #1484
http://www.youtube.com/watch?v=yTK1v...eature=related

Tuba,ti si uvijek u našem(mom)srcu!!!
11tena is offline  
Old 15.08.2011., 12:45   #1485
minči, hvala za info prevedeno na domaću valutu to bi bilo nekih cca 450.000 do 500.000 eurića, ali jednom je trebala roditi, pa sad, evo ona ima i sreću pa nosi blizance, pa neće izgubiti 1 mio eura, ako bi recimo željela dvoje djece, a i muž je bitno povećao svoja primanja, pa tako i gubitak nije tako velik, a vjerovatno će dio kompenzirati i reklamama, tako da će nam tuba sigurno imati za kruh....

samo nek ona lijepo uživa u trudnoći i u veljači nas obraduje klincima....
mrvica 1234 is offline  
Old 15.08.2011., 13:00   #1486
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
- MuraTuba - Iskreno mene uopce ne zanima . . .
. . . .
moni, odličan post, volim tvoju metodičnost, ne znam hoćeš li mi vjerovati ako kažem da vjerujem da je Murat oženio B jer je to htio, a ne jer je morao. Uglavnom se slažem sa svim ali ja volim sve preispitati, uzeti u obzir sve opcije i pojasniti neke nejasnoće. Kažeš da je Tuba u to vrijeme bila zanimljiva medijima zbog veze s Bulentom, ne znam na koje vrijeme točno misliš, pa da dodam za svaki slučaj, vezu s Bulentom je završila dok je snimala s njim seriju I. Altinda, znači, negdje 2006.
[SLIKA OBRISANA]
Mene zbunjuje još nešto u vezi Tube, ona očito dopušta da je slikaju s 'dečkima' kako to novinari odmah napišu, a s Onurom su je ulovili tek u svibnju, kad je već bila trudna, tj. kad je odlučila objelodaniti njihovu vezu. Zvanično su vezu počeli u siječnju, ali ja mislim da je to počelo i ranije. Imam dojam da je vezu s Onurom uspješno skrivala, a za ove leteće ju nije bila briga ako je ulove s njima. Čak je u 6. mjesecu sa seta GC procurila vijest o njezinim mučninama, tj. da je vjerojatno trudna, ali ih nitko na setu nije vidio da su zajedno, dok oni to nisu sami odlučili objelodaniti.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 15.08.2011., 13:17   #1487
ja sam zaljubljena u seriju asi ne u glumce pa mogu dosta realno gledati na sva događanja, u tome i je bit svega da je mrs bty prešla toliko tisuća km imala saobraćajku i još bila pod utjecajem alk. zašto ?procurilo je u javnost to svi znamo samo što turci izuzetno drže do svojih proizvoda pa tako i kod serija ne žele afere jer bi to bila loša reklama ako ste pažljivo slušali intervjue i murata i tube a oni idu u živo na tv rekli su da se jedan bolum snima cijeli tjedan tj cijeli dan osim nedjelje pa naravno da će taj jedan dan provesti sa obitelji-moje je mišljenje da ima u tome svemu puno istine zato što mrs bty nakon toga svega nije dobila niti jednu glavnu ulogu ono nešto malo u ezelu a kako je iz veoma utjecajne i bogate obitelji a i brat joj je iz filmske industrije znaći da je ipak nešto utjecalo nasve to to je moj odgovor a šta tuba ima s tim pa evo ona je jedna normalna osoba koja se možda rađe odrekla svoje sreće nego da nekom drugom nanese bol !!!!!!!!!!!!
asid is offline  
Old 15.08.2011., 13:33   #1488
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
zvanično su vezu počeli u siječnju, ali ja mislim da je to počelo i ranije. Imam dojam da je vezu s Onurom uspješno skrivala, a za ove leteće ju nije bila briga ako je ulove s njima. Čak je u 6. mjesecu sa seta GC procurila vijest o njezinim mučninama, tj. da je vjerojatno trudna, ali ih nitko na setu nije vidio da su zajedno, dok oni to nisu sami odlučili objelodaniti.
pa kako onda svi tumaćite da se veza sa muratom nije mogla skrivati, a siječanj i veljaću je imala kratku vezu sa (neznam toćno ime)to je rekla u jednom kratkom int tada a onda je trudna bar već 4 mj jer mućnine poćinju između prvog i drugog mj
asid is offline  
Old 15.08.2011., 13:55   #1489
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
[
Mene zbunjuje još nešto u vezi Tube, ona očito dopušta da je slikaju s 'dečkima' kako to novinari odmah napišu, a s Onurom su je ulovili tek u svibnju, kad je već bila trudna, tj. kad je odlučila objelodaniti njihovu vezu. Zvanično su vezu počeli u siječnju, ali ja mislim da je to počelo i ranije. Imam dojam da je vezu s Onurom uspješno skrivala, a za ove leteće ju nije bila briga ako je ulove s njima. Čak je u 6. mjesecu sa seta GC procurila vijest o njezinim mučninama, tj. da je vjerojatno trudna, ali ih nitko na setu nije vidio da su zajedno, dok oni to nisu sami odlučili objelodaniti.
sa svima s kojima se ona vodala pod rukom su novinari kalkulirali da su to njezini dečki, ona nikad nije potvrdila ni jednu tu vezu, ona nikad nije rekla da je u vezi s canselom, a to što su fanovi u turskoj (puno više nego s muratom) navijali za njihovu vezu to nije ona kriva. pošto velik broj vas nije gledao gönulcelen ne znate zašto krije vezu s onurom, da ste gledali bilo bi vam jasnije. prvi put se sa onurom pojavila u javnosti u svibnju i od tada je i na setu jako puno s onurom, evo ovo je vjenčanje snimano krajem svibnja, prije MC


očito je da su i tuba i cansel imali vezu za vrijeme snimanja, ali je i jedan i drugi kriju i vjerovatno u dogovoru ostavljaju dojam da su u vezi, pa i kad se počelo jako pričati o vezi tube i onura, prije odlaska u MC, ona se pojavljuje s canselom na ručku, očito da malo stiša glasine.

asi demirna snimanjima ti postoji nepisano pravilo da se dok traje snimanje ne iznose stvari u javnost, tako je bilo i s halitom i berg, da se ne stvara zla klima, jer u tom trenutku je najbitnija gledanost, jer od toga svi žive i neće rezati granu na kojoj sjede, ali onog trenutka kad padne zadnja klapa, kad se pozdrave, onda se može svašta čuti i sigurno bi to izašlo u javnost kad tad, da i sami nisu to odlučili objaviti.

halita i berg sam dosta čitala, pa znam, za vrijeme snimanja svi su negirali njihovu vezu, pojma nemaju, ali kad je završilo snimanje, svi su najednom sve znali i da je npr. njegova tadašnja žena napravila pobačaj i da ne govorim o drugim detaljima....

mislim da je možda čuđenje izazvalo to da je tuba bila tako malo u medijima s muratom, nakon što je snimala s bulentom i s kojim je tada bila u ljubavnoj vezi onda normalno da je bila puno skupa
iza asi snima s canselom s kojim je prijatelj godinama,pa imaju i neke zajedničke humanitarne projekte i normalno da su isto puno skupa, jer se oni i privatno druže

seeni je napisala koliko se pojavio s nurgul, pa onda ispada da se više pojavljivao s tubom nego s nurgul

stvarno bi bilo ludo vjerovati da se murat morao oženiti, ne znam tko ga je to mogao natjerati na brak, pa čak mu djevojka nije bila trudna, da bi imao ajmo neku obavezu....

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 15.08.2011. at 14:08.
mrvica 1234 is offline  
Old 15.08.2011., 14:11   #1490
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
minči, hvala za info prevedeno na domaću valutu to bi bilo nekih cca 450.000 do 500.000 eurića, ali jednom je trebala roditi, pa sad, evo ona ima i sreću pa nosi blizance, pa neće izgubiti 1 mio eura, ako bi recimo željela dvoje djece, a i muž je bitno povećao svoja primanja, pa tako i gubitak nije tako velik, a vjerovatno će dio kompenzirati i reklamama, tako da će nam tuba sigurno imati za kruh....

samo nek ona lijepo uživa u trudnoći i u veljači nas obraduje klincima....
, kakva detaljna finansijska analiza, odlicna si
bbojanas is offline  
Old 15.08.2011., 16:25   #1491
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Definitivno jedna od najljepsih njenih slika koje sam vidjela!

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
moni, odličan post, volim tvoju metodičnost, ne znam hoćeš li mi vjerovati ako kažem da vjerujem da je Murat oženio B jer je to htio, a ne jer je morao. Uglavnom se slažem sa svim ali ja volim sve preispitati, uzeti u obzir sve opcije i pojasniti neke nejasnoće. Kažeš da je Tuba u to vrijeme bila zanimljiva medijima zbog veze s Bulentom, ne znam na koje vrijeme točno misliš, pa da dodam za svaki slučaj, vezu s Bulentom je završila dok je snimala s njim seriju I. Altinda, znači, negdje 2006.
http://i55.tinypic.com/53md5c.jpg
Mene zbunjuje još nešto u vezi Tube, ona očito dopušta da je slikaju s 'dečkima' kako to novinari odmah napišu, a s Onurom su je ulovili tek u svibnju, kad je već bila trudna, tj. kad je odlučila objelodaniti njihovu vezu. Zvanično su vezu počeli u siječnju, ali ja mislim da je to počelo i ranije. Imam dojam da je vezu s Onurom uspješno skrivala, a za ove leteće ju nije bila briga ako je ulove s njima. Čak je u 6. mjesecu sa seta GC procurila vijest o njezinim mučninama, tj. da je vjerojatno trudna, ali ih nitko na setu nije vidio da su zajedno, dok oni to nisu sami odlučili objelodaniti.

*1 -
Ma vjerujem, zasto ne bi?! Pa isto mislim. Simpatija i jaka kemija s Tubom ne znace i ljubav.

Vidjela sam dosta slika Murata i Burcin iz tih dana, izgledaju presretno. Burcin nije vanzemaljac da ju netko ne moze zavoljeti. Nije klasicna ljepotica, ali nije ni ruzna, a mozda ima i ugodan karakter. Koliko vidim s turskim fanovima je jako ljubazna, pristupacna i uljudna. Ljudi nemaju apsolutno nista protiv nje. Pa eno gledam i u onom klipu koji predstavlja Murata, 70% klipa je Burcin.

*2 -
Htjela sam reci da je medijima bila zanimljiva jer je bila s Bulentom. Ta veza je ranije zavrsila, ali je Tuba tako postala poznata. Slicno se danas dogadja s Onurom. Iako je Onur poznatiji nego sto je Tuba bila tada.

*3 - Ono sto meni u vezi Tube i Onura uopce nije jasno je sljedece:
... 7.3.2011. sa Tolgom Karaçelikom ... navodno je hodala sa njim ...


... sa Tolgom i njegovom majkom ... 29.3.2011. ...


Mislim da je nemoguce raditi okruzen s toliko ljudi i da nitko nista ne primjeti, cak ni poneki pogled, smijesak ili simpatiju ... ... Ipak je to pocetak veze, idila ... Mislim da tako glumiti 'ne - vezu' mjesecima ne bi uspjelo ni Sophiji Loren ... ...

Kako su onda Tuba i Onur uopce zavrsili zajedno ako na setu nisu bili skupa?! Pa cak i da su na neki (Bog samo zna koji) nacin uspjeli sakriti vezu na setu, papparazzi bi ih skuzili van seta ... pratili su je i slikali sa svakim tipom s kojim bi je zatekli ... jedanput su je morali uhvatitii s Onurom.

Ja sam stekla dojam da njena veza s Onurom nije davno pocela ... desilo se! Cak imam osjecaj da ona vezu s Onurom nije imala vremena skrivati. Po meni je mogla skrivati max 1-2 mjesec i to pod uvjetom da je znao najuzi krug ljudi koji ih je stitio na setu.

Pa evo i ovo 'Procurila je vijest da je trudna ...', a navodno nitko nista nije znao.

Ma lud ... zbunjen ... normalan!

Zadnje uređivanje monimalu : 15.08.2011. at 16:33.
monimalu is offline  
Old 15.08.2011., 17:03   #1492
http://www.sodahead.com/entertainmen...stion-2075707/
Jeste ji glasali za našu Bellissimu???

Da vam pravo kažem više ne kužim,tko,zašto,s kim, otkada do kada uuuf
Izgleda da naša Tuba nije s nikim hodala,nego se uglavnom "vodala"
11tena is offline  
Old 15.08.2011., 17:41   #1493
Quote:
monimalu;Ono sto meni u vezi Tube i Onura uopce nije jasno je sljedece:
... 7.3.2011. sa Tolgom Karaçelikom ... navodno je hodala sa njim ...
[url
kaže:
http://www.ayakligazete.com.tr/i/h/21083_b.jpg[/url]

... sa Tolgom i njegovom majkom ... 29.3.2011. ...
http://www.setarkasi.com/wp-content/...=270&zc=1&q=90

Mislim da je nemoguce raditi okruzen s toliko ljudi i da nitko nista ne primjeti, cak ni poneki pogled, smijesak ili simpatiju ... ... Ipak je to pocetak veze, idila ... Mislim da tako glumiti 'ne - vezu' mjesecima ne bi uspjelo ni Sophiji Loren ... ...

Kako su onda Tuba i Onur uopce zavrsili zajedno ako na setu nisu bili skupa?! Pa cak i da su na neki (Bog samo zna koji) nacin uspjeli sakriti vezu na setu, papparazzi bi ih skuzili van seta ... pratili su je i slikali sa svakim tipom s kojim bi je zatekli ... jedanput su je morali uhvatitii s Onurom.

Ja sam stekla dojam da njena veza s Onurom nije davno pocela ... desilo se! Cak imam osjecaj da ona vezu s Onurom nije imala vremena skrivati. Po meni je mogla skrivati max 1-2 mjesec i to pod uvjetom da je znao najuzi krug ljudi koji ih je stitio na setu.

Pa evo i ovo 'Procurila je vijest da je trudna ...', a navodno nitko nista nije znao.

Ma lud ... zbunjen ... normalan!
Monimalu, to je i mene zbunjivalo.

U ovom clanku http://www.trendus.com/tuba-buyukust...-ayrildi/11266 googli meni kaze da je prekinula sa Karacelikom 5.5. (i ostale novine istu vijest pustaju sa danom ili dva zakasnjenja), da bi se 8.5. pojavila s Onurom u javnosti http://www.chath.org/tuba-ilk-kez-el-ele.html

Meni je to malo cudnovato, ali cudnovata je i Tuba, pa se necu opterecivati time, nego samo malo naglas razmisljam
Ninely is offline  
Old 15.08.2011., 17:52   #1494


1.Odakle početi.Možda od finansijske analize.Pa evo ja sam sasvim uverena da je lepa Tubica uštekala već dovoljno parica za ovakve situacije.Naravno tu su i reklame i sl. pa nema razloga brinuti za njenu finansijsku stabilnost .
U slučaju ne daj Bože -tu je Onur bey,kome je by the way cena skočila...

2.Što se tiče Tubine trudnoće nema potrebe za špekulisanjem.Trudnički stomak se sigurno ne može sakriti a naročito onaj blizanački.Međutim za one koji vole računati sve žene koje su bile trudne znaju da se mučnine javljaju oko 2 meseca trudnoće.Ukoliko ih trudnica uopšte i ima.Elem računajte .
što je fol demantovala trudnoću?Lepo je tad Minchi primetila da nije demantovala venčanje-čudo je taj CSI.

3.Tubica je sama izjavila da je vezu sa Bulentom prekinula pre snimanja serije sa njim.Što onda nagađate?
Slažem se da je njena karijera bila u usponu u vreme snimanja serije "Asi" i svakako nije bila poznata kao danas.Tako mi se bar čini.Ali zar bi njoj trebao tamo nekakav Bulent da se promoviše? Pa ona je svojom vanvremenskom lepotom svakako zanimljiva medijima.

4.moni kaže:
Vidjela sam dosta slika Murata i Burcin iz tih dana, izgledaju presretno. Burcin nije vanzemaljac da ju netko ne moze zavoljeti. Nije klasicna ljepotica, ali nije ni ruzna, a mozda ima i ugodan karakter. Koliko vidim s turskim fanovima je jako ljubazna, pristupacna i uljudna. Ljudi nemaju apsolutno nista protiv nje. Pa eno gledam i u onom klipu koji predstavlja Murata, 70% klipa je Burcin.

E ja lepo molim neku od tih slika.
Nadalje,po pitanju karaktera i temperamenta gospođe BTY mi zaista ne znamo ništa sem onoga kako nam se ona sama predstavi.Kao javna osoba i glumica,naučena je ponašanju u javnosti te svakako neće vrištati na ljude ma šta mislila i ma kako se osećala!?! I šta sa tim.Retko ko se u javnosti ponaša neprimereno.Žena (BTY) jednostavno kod nekog izaziva simpatiju kod nekog antipatiju ali to je normalno,zar ne?
I na kraju: pa da li ti stvarno misliš da 70% video klipa glumca MY u nominaciji za nagradu treba da čini njegova the supruga?

5.Tuba je krila vezu sa Onur beyom.Zašto? Pa i ja bih krila vezu sa njim .

6.MuraTuba - raj za oči i pakao za dušu .

mrvica 1234 na šta tačno ti ukazuješ onom slikom... ?Pa to je obična slika sa seta.Ne razumem?

Toliko.
Oteleo mi se pisanje kontroli .
hasret is offline  
Old 15.08.2011., 18:20   #1495
Hasret, točka 5. i točka 6.!!!Hm!!!
Bolje da prekinem,jer bi se i meni moglo oteti kontroli
11tena is offline  
Old 15.08.2011., 18:43   #1496
Ljudi mogu biti simpatični, ali i gadno antipatični, a i cinični - ustvari zli.Da nema Mine Jasmine , Tene i 11 i 15,, Hasret, asi demir i monimalu, vjerovatno više nebih bila tu.
Ovako, samo mogu reču i to čvrsto, sve skupa oko naše Tube je jedna ljudska prića, ima kao sretan kraj - muž, dijeca -ali, ona nije sretna.Možda joj ovaj brak pomogne da zaboravi, nadajmo se.
Ja ju ustvari želim gledati u nekoj novoj seriji i nadam se da sve ovo nije dovelo do kraja njene karijere.
A, priče, da između nje i Murata nije bilo ništa su bajke zlobnika,
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 15.08.2011., 18:56   #1497
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
:

2.Što se tiče Tubine trudnoće nema potrebe za špekulisanjem.Trudnički stomak se sigurno ne može sakriti a naročito onaj blizanački.Međutim za one koji vole računati sve žene koje su bile trudne znaju da se mučnine javljaju oko 2 meseca trudnoće.Ukoliko ih trudnica uopšte i ima.Elem računajte .
što je fol demantovala trudnoću?Lepo je tad Minchi primetila da nije demantovala venčanje-čudo je taj CSI.



vidjela sam dosta slika Murata i Burcin iz tih dana, izgledaju presretno. Burcin nije vanzemaljac da ju netko ne moze zavoljeti. Nije klasicna ljepotica, ali nije ni ruzna, a mozda ima i ugodan karakter. Koliko vidim s turskim fanovima je jako ljubazna, pristupacna i uljudna. Ljudi nemaju apsolutno nista protiv nje. Pa eno gledam i u onom klipu koji predstavlja Murata, 70% klipa je Burcin.[/B]

E ja lepo molim neku od tih slika.
Nadalje,po pitanju karaktera i temperamenta gospođe BTY mi zaista ne znamo ništa sem onoga kako nam se ona sama predstavi.Kao javna osoba i glumica,naučena je ponašanju u javnosti te svakako neće vrištati na ljude ma šta mislila i ma kako se osećala!?! I šta sa tim.Retko ko se u javnosti ponaša neprimereno.Žena (BTY) jednostavno kod nekog izaziva simpatiju kod nekog antipatiju ali to je normalno,zar ne?
I na kraju: pa da li ti stvarno misliš da 70% video klipa glumca MY u nominaciji za nagradu treba da čini njegova the supruga?

5.Tuba je krila vezu sa Onur beyom.Zašto? Pa i ja bih krila vezu sa njim .

6.MuraTuba - raj za oči i pakao za dušu .

mrvica 1234 na šta tačno ti ukazuješ onom slikom... ?Pa to je obična slika sa seta.Ne razumem?

Toliko.
Oteleo mi se pisanje kontroli .
mi smo već u par navrata bile istomišljenice na murat temi i ja sam rekla da mućnine počinju oko 2 mj ako je sa tolgom prekinula 29 03 (ako je i on bio samo dećko za držat za rukicu zašto su se skrivali ispod šalova)pa zar je onda u prvom spoju ostala trudna a što se tiće my i bty ja bi puno ljudi na ovom forumu pitala zašto njih dvoje imaju 7 min u klipu a svi drugi do 2 min i zašto burćin sa muratom kad je on kandidat zato što ona ima veliko zaleđe u tom svijetu netko ju uporno gura u prvi plan ali mu to ne uspjeva a gdje je to zaljubljenost između tube i onura čak i u parizu nakon vjenčanja hodajući ulicom gledaju svak na svoju stranu to što je njih netko vidio u kafiću zaljubljene što ih nije uslikao i poslao slike što se tiće predbraćnog ugovora nije mi ni tu sve jasno šta će im to ako su tako zaljubljeni i imat će dvoje djece zar djeca nisu najvažnijato se ionako rastavom sve utvrdi znam da su ti ugovori danas moderni ali koga je briga za ugovor ako je ljubav u pitanju a onur baš nije prebogat a znamo da tuba je pa ko kome onda ne vjeruje malo sam se opustila
asid is offline  
Old 15.08.2011., 19:10   #1498
Quote:
zapletilja kaže: Pogledaj post
Ljudi mogu biti simpatični, ali i gadno antipatični, a i cinični - ustvari zli.Da nema Mine Jasmine , Tene i 11 i 15,, Hasret, asi demir i monimalu, vjerovatno više nebih bila tu.
Ovako, samo mogu reču i to čvrsto, sve skupa oko naše Tube je jedna ljudska prića, ima kao sretan kraj - muž, dijeca -ali, ona nije sretna.Možda joj ovaj brak pomogne da zaboravi, nadajmo se.
Ja ju ustvari želim gledati u nekoj novoj seriji i nadam se da sve ovo nije dovelo do kraja njene karijere.
A, priče, da između nje i Murata nije bilo ništa su bajke zlobnika,
ništa drugo nego jedno veliko b r a v o!!!!!!!!!
asid is offline  
Old 15.08.2011., 20:28   #1499
bojana,ja sam financijaš i kad su pare u pitanju, kod mene odmah kalkulator proradi, što ćeš???

hasretpa valjda ti nisi ozbiljno pomislila da ja mislim da se mi moramo brinuti za tubinu financijsku situaciju, pa žena je do sada toliko zaradila, da više nikad ne radi, može proživjeti život sasvim pristojno.....pa ona je od reklama više zaradila nego od serija....vjerujem da je ona do sad na svoj konto spremila nekih minimum 3-5 mio eurića, mislim sasvim dovoljno za jedan pristojan život...., a od penatena će lovica i dalje kapati na račun dok će ona biti na porodiljskom....

upravo zbog te svote su radili predbračni ugovor, jer je puno bogatija od onura i bila bi neozbilja kao žena da ga ne napravi, svaka pametna žena, a to tuba je to će napraviti i to nema nikakve veze s ljubavi, to su još uvijek naše predrasude

sliku sam stavila da se vidi da su se družili na setu, da nije točna informacija da se nisu družili i ima cijeli set fotki dalje gdje se vidi da se druže....čak se na forumu pisalo da se ne odvajaju jedan od drugoga..

tuba se jedanput pojavila s tim redateljem i njegovom majkom, možda ljudi razgovarali o nekom projektu? a novinari odmah nova ljubav???

inače ja sam jučer stavila jedan link gdje novinari broje potencijalne njezine ljubavi i među njima je i onur, znači da se pričalo i za onura...

najgroznije je da mi na tubinoj temi umjesto da lijepo pričamo o njoj, žena čeka bebe, opet o tim terorijama zavjere i o velikoj ljubavi koja nije realizirana
samo zato što je murat jedan obični beskičmenjak i šonjo kako ga vi koje ga najviše volite doživljavate. Evo ja koja nisam fan murata, ali jako volim tubu i vjerujem da su oni kao obrazovani i moderni ljudi sredili svoje živote upravo onako kako su željeli i s osobama koje vole, a to što se njihov osobni izbor ne poklapa sa željama fanova, to je ipak problem fanova, a ne njihov...

ja im od sveg srca želim ( pa kakav bi ja čovjek bila kad bi nekome željela da mu se brak raspadne, to je ipak i za sve vjernike veliki grijeh željeti tako nešto, jer brak je sveta zajednica) da ostare na istom jastuku, a vrijeme će pokazati da li su izabrali prvavog ili pravu....a neće biti ni prvi i zadnji koji su se vjenčali iz velike ljubavi i na kraju rastali....

zapletilja evo ja za razliku od tebe mislim da je tuba jako sretna u ovom momentu jer čeka djecu, a ako si gledala njen intervju koji je fala Bogu preveden na engleski onda bi vidjela da je to njoj jako važno...
pa kad bi jedna trudnoća dovela nekome kraj karijere, pa onda žene uopće ne bi rađale!!!!
normalno da nam je u karijeri kao ženama teže jer imamo djecu, ali miljuni žena svaki dan izgrađuju karijeru, a da nemaju takvu logističku podršku kakvu će imati tuba, pa mi živimo u 21 stoljeću, pa njoj djeca samo u karijeri mogu biti plus, a nikako minus....

a vidiš ima nas koji davno više ne vjerujemo u bajke,pa u bajke danas više ne vjeruju ni djeca od 5 godina....., a za sebe nikako ne mislim da sam zlobna, nego samo mislim da Murat nije beskičmenjak i šonjo.....


a vi koje ste sve u teorijama zavjerama nitko da mi odgovori kako to da se o braku murata i burčin nikad nije napisala ni jedna riječ da nešto nije u redu (a pisalo se prije braka da je burčin bila ljubomorna, tako da nemojte opet da burčin radi embargo), a recimo o braku berg i halit (za njih znam jer pratim, za druge nemam pojma) se već godinu dana piše o ljubomori berg, razvodu, bračnom savjetovalištu itd....

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 15.08.2011. at 20:50.
mrvica 1234 is offline  
Old 15.08.2011., 21:06   #1500
O dobri ste mi
Tubica nam rapidno raste na tabeli vrijedni ste!!!

Zapli,baš se nešto pitam danas gdje si,kad se ti javiš.Saaamo,čini mi se,
da te netko ljutiNe daj se,idemo dalje ,bodrimo našu princezu
Asidemirčestitke na upornosti i nadasve dobroj volji u prezentiranju svojih stavova


http://www.youtube.com/watch?v=zwKl9...eature=related
Kad nam već Asi polako umire,da se podsjetimo ove ljepote!!!

Zadnje uređivanje 11tena : 15.08.2011. at 21:23.
11tena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.