Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2010., 01:38   #81
HALO SVIM GORIČANIMA,
DALI IDE NETKO NA PROLJETNI SAJAM ??? 15.-16.05.2010
KAJ IMA JOŠ NOVOG U NAŠEM LIJEPOM USPAVANOM GRADU ??
POZDRAV
ona01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 02:43   #82
Pozdrav svim Goričanima iz Skandinavije

Nadam se da se grad nekam tregnul od kad me nema

Bude kaj života na ljeto? Ili da se mam s plesa uputim na A1
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 17:12   #83
jel postoji u gorici autobusna linija od glavnog kolodvora (željezničkog koji je btw u pripizdini da većoj ne može biti) do centra, tj do plesa, tj do ceste prema sisku tj spoju s onom autocestom novom?

znači zanima me bus - željeznica -> pleso
i
željeznica -> sisačka cesta (priključak na autocestu), još preciznije ZMAJ.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:22   #84
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
jel postoji u gorici autobusna linija od glavnog kolodvora (željezničkog koji je btw u pripizdini da većoj ne može biti) do centra, tj do plesa, tj do ceste prema sisku tj spoju s onom autocestom novom?

znači zanima me bus - željeznica -> pleso
i
željeznica -> sisačka cesta (priključak na autocestu), još preciznije ZMAJ.
he he eto i mene i ja sam iz vg...inače što se tiče linije koja te zanima, koliko znam nema....zapravo bi morao loviti neki lokalni bus ili tako nekako....ali baš linija kao linija ne postoji...što je za nepovjerovat'!!!! Samo jednu j***** liniju da su stavili na toj relaciji prepolovili bi gužve u busevima za zg....a ovako rulja nema kako do vlaka pa stoje jedni na drugima u vražjem busu...
nimita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 21:52   #85
Slažem se bus prema vlaku i rješen problem gužvi prema Zagrebu na redovnim linijama :klap:
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 03:09   #86
Trebam preporuku za neku solidnu pizzeriu ili catering s dostavom u Gorici. Google mi bas i ne pomaze puno, pa bi neki broj telefona dobro dosao uz preporuku.
pollyanna~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 20:11   #87
Quote:
pollyanna~ kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za neku solidnu pizzeriu ili catering s dostavom u Gorici. Google mi bas i ne pomaze puno, pa bi neki broj telefona dobro dosao uz preporuku.
Ja obično jedem u Graciji na trgu S.R br tel je 6268800 ali mi je pizza iz Gavrana bolja samo oni nemaju dostavu tak da nemam niti broj!
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 22:00   #88
Gavran je meni najbolj(6222565) ali nemaju dostavu, a osim njega dobri su ti još i zvonimir i uno u mlaki(6234687) - rade dostavu u vg. Na vgdanas su prije nekog vremena ocijenjivali pizzerie u vg, pa provjeri...
juraja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 11:21   #89
Jel tko zna kad će se otvoriti obilaznica? Napravili je maltene cijelu i onda zagradili sa ogradom da se ne moš biciklirat ko čovjek
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 11:53   #90
Eto i mene, iz šume kraj VG.
U cijelom ZG nema tako dobrog bureka kao u Zvonimiru na placu!
BTW, zna li tko što se dogodilo s VG Wirelessom, jerbo su im stranice mrtve.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 16:40   #91
evo,još jedna velikogoričanka
__________________
Imaginations from the other side...
Liwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 22:14   #92
Quote:
IgorVG kaže: Pogledaj post
Jel tko zna kad će se otvoriti obilaznica? Napravili je maltene cijelu i onda zagradili sa ogradom da se ne moš biciklirat ko čovjek
Vjerovatno kad rješe proširenje kod aerodroma pretpostavljam jer su sad tamo veliki radovi
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 17:03   #93
Bok svima,
i ja sam iz Gorice
Zanima me preporuka za privatnog zubara u Gorici pa ako imate koga preporučiti tko zna svoj posao i nije vam shebao zube. Išla sam do sada kod Petranovića ali bi sada malo promijenila.

Da li je bolje otići kod Šafar Dalibora ili Čilić Vlatke? Ima li tko iskustva s njima?
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:22   #94
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Bok svima,
i ja sam iz Gorice
Zanima me preporuka za privatnog zubara u Gorici pa ako imate koga preporučiti tko zna svoj posao i nije vam shebao zube. Išla sam do sada kod Petranovića ali bi sada malo promijenila.

Da li je bolje otići kod Šafar Dalibora ili Čilić Vlatke? Ima li tko iskustva s njima?
mislim da sam ja kod čilić vlatke išla,nisam dugo bila jer nisam morala..al mislim da je ona na porodiljskom sad..
__________________
Imaginations from the other side...
Liwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 14:48   #95
Meni je Gmaz u Chromosovom naselju odličan!
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 11:18   #96
Pozdrav svima,ja sam 8.r. sad u velikoj gorici. Ima neko ko ide u gvg ili je isao,da mi kaze kako je tamo,neznam dal da idem u ruđera ili u gvg. Dajte ljudi malo da ozivim ovaj podforum
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:50   #97
Quote:
Liwet kaže: Pogledaj post
mislim da sam ja kod čilić vlatke išla,nisam dugo bila jer nisam morala..al mislim da je ona na porodiljskom sad..
Je, mijenja neki drugi zubar. Ali nema do te ženske
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 23:43   #98
Velikogoričani-pomoć!

Pozdrav,

trebala bih nekako doći od željezničkog kolodvora do autobusnog u Velikoj Gorici.
Molim za pomoć!

Ima li kakva autobusna linija? Može li se pješice?

Puno hvala!

Pozz
Thea_333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:00   #99
ako misliš na ovaj zagrebački željeznički.

odi kroz podhodnik do stajališta za autobuse i odi na autobus 268 za veliku goricu i voziš se do KRAJA .. i to je to
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 01:17   #100
Pitanje za sve vas koji se vozite busom do zagreba...staje li 268 kraj aerodroma kao prije onih nekih radova? Su ti radovi gotovi i jel vozi bus sada kao prije?
zoj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.