Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2005., 11:11   #21
Quote:
x-type kaže:
btw avokado je i meni odvratan i kupim ga samo s vremena na vrijeme radi sadnje.

e još nešto: može li se ono čudo iz manga sadit? ja sam probao, al nije baš htjelo
Ne znam kako se od onog cuda ( velike plosnate kostice) iz manga moze dobit biljka ali mango je stvarno VELIKOOOO stablo ., tako da kad bi ti i uspjelo, neznam kud bi s njim - a i sumnjam da da bi uspio van tropsko-oceanske klime.

Sto se tice avokada - bitno je da nije prezelen ali ni prezrel. Ako je prezelen onda je pod ruku jako tvrd i zelene kore, Meso mu je pretvrdo i nevalja i bezveznog je okusa. Cesto ga beru ranije da moze podnijet dugi transport i vrijeme dok se ne proda ali to nije dobar sistem jer se ne moze zamjenit prirodno zrenje.
Ako je prezrel skroz mu potamni kora i pod rukom je mekan a meso mu iznutra poprimi u neku sivkasto-zelenu boju i skroz tamne i gnjecave djelove.
Kad je najbolji trebalo bi meso biti zuckaste jedre boje, meko ali jedro i ne gnjecavo i uz koru sa unutrasnje strane bi meso trebalo imati jedan skroz tanki sloj zivo zelene boje koji je gnjecav.
Ako nije konzumiran u pravom momentu nije ni cudo da se ljudima ne svidi.
Za prepoznat kad je dobar trebalo bi prstom pritisnit onaj tvrdi ostatak od peteljke koji je na vrhu onog uzeg dijela i da taj komadiz moze ulazit u meso lako, bez nekog jakog pritiska a da pritom citav plod nije mekan vec da se na pritisak po kori samo malo moze ulupit.

Dobar je u komadicima u salatama ili kao namaz - npr moze ga se pomijesat sa mekim svjezim sirom.
Ili izgnjecit u pastetu pa pomijesat sa malim komadicima mesa od pomidore (jedri komadi mesa od pomidore), sa soli, paprom , malo soka od limuna i guakamola (valjda se tako pise) meksickim zacinom - to onda kao namaz na tortilje a moze i na prepecen kruh.
Problem je sta meso od avokada ili pasteta od avokada brzo oksidira a to mu onda kvari i izgled i okus pa se ne bi moglo radit vise pa koristit par dana. Ima i jos jedni osobinu - jako je kalorican a sad se priblizava sezona kupacih kostima.
Inace , meni se jako svidja.
__________________
stalno na putu
azimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 13:45   #22
Ne oksidira ako se koštica ostavi u npr. salati,pa je izvadiš prije serviranja.Trik me naučili meksikanci.
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 14:33   #23
Quote:
tridi kaže:
Ne oksidira ako se koštica ostavi u npr. salati,pa je izvadiš prije serviranja.Trik me naučili meksikanci.
d
Ne razumijem kako ostavis kosticu?! - nju samu a avokado iskidan na komadice i izmjesan u istoj zdjeli?
Ne zvuci mi logicno da bi prisustvo kostice odvlacilo kisik ali nisam probao pa ..... Jesi li probao taj trik i da li radi ? ili samo prenosis meksicki trik do nove zrtve?!
__________________
stalno na putu
azimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 14:04   #24
Znam da ako prepolovis avokado, kosticu treba ostaviti ako se druga polovica ne zeli odmah konzumirati, i onda ne pocrni.
Ali to se meni rijetko desava. Jedem ga obicno zlicom ravno iz prirodne ambalaze, ili ga samo namazem na tost i posolim i popaprim.
A dobar je i u sendvicu sa hrustavim poprzenim spekom.
A to sto je kalorican, nije ni bitno. Sve prsti od vitamina E.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 21:43   #25
Quote:
azimut kaže:
Ne razumijem kako ostavis kosticu?! - nju samu a avokado iskidan na komadice i izmjesan u istoj zdjeli?
Ne zvuci mi logicno da bi prisustvo kostice odvlacilo kisik ali nisam probao pa ..... Jesi li probao taj trik i da li radi ? ili samo prenosis meksicki trik do nove zrtve?!
Probao sam.U gotovu salatu,guacamole,ili šta oćeš,utopiš natrag cijelu košticu (ili samo staviš na vrh).Prije serviranja ,naravno, izvadiš.PUNO manje oksidira.Zašto-neznam,ali radi.
Opet,ne vjerujem da tako može stajati danima,ali za dan-dva znatno uspori oksidiranje.
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 21:46   #26
Quote:
Rajka kaže:
Znam da ako prepolovis avokado, kosticu treba ostaviti ako se druga polovica ne zeli odmah konzumirati, i onda ne pocrni.
Ali to se meni rijetko desava. Jedem ga obicno zlicom ravno iz prirodne ambalaze, ili ga samo namazem na tost i posolim i popaprim.
A dobar je i u sendvicu sa hrustavim poprzenim spekom.
A to sto je kalorican, nije ni bitno. Sve prsti od vitamina E.
To je taj štos-koštica ga čuva od oksidacije.
I tako sam probao,i radi...
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 23:22   #27
Ja sam sjemenku avokada posadila bezveze u neku teglicu,dvije godine nije bilo ništa od toga,a onda je pukla i u tjedan dana narasla dvadesetak cm.Sada raste,metar je visoka stabljika,razgranala se u dvije grane i to je to.Sumnjam da bude kakvih plodova.Ali ako ništa,bar lijepo izgleda.
Hera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 13:27   #28
I ja volim avokado nekako sam se s vremenom priviknula na okus kad sam gledala muza kako slasno jede. I ja isto sadim kostice onako onim sistemom prvo sa cackalicama pa onda u zemlju. Meni narastu odprilike metar a onda se listovi pocnu susiti na vrhovima i vise mi ne izgleda lijepo. Sto se tice obrezivanja, kad je biljka oko 25 cm visoka treba je samo cvaknuti na pola, i onda jos jednom tako kad opet naraste a nakon toga treba otkidati vrhove - ona zadnja 2 listica na granama. Nemojte se bojati prerezati na pola stvarno pocne dalje rasti i to vrlo brzo. Ovu informaciju sam nasla na internetu.

A sto se tice manga i to sam probala, cak sam uspjela da kostica proklije a dalje od toga ne ide, samo istrune. I procitala sam na internetu da temperatura za mango mora biti prilicno visoka.

Ali zato mi datulje super uspijevaju. Kosticama treba stvarno mjesecima da prokliju i nakon toga isto dosta sporo raste. Ali to je super dekorativna biljka, palma sa uskim dugackim listovima. Ako imate volje cekati rezultate probajte!

Kostice papaje su mi isto proklijale ali kad biljke narastu oko 2cm onda uginu. Jel imao neko mozda usjeha?
mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:42   #29
mene eto zanima di bi mogao kupiti avokado u zg?
__________________
PLUR
Largo LaGrande is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:37   #30
Quote:
Largo LaGrande kaže: Pogledaj post
mene eto zanima di bi mogao kupiti avokado u zg?
Na Dolcu, a jednom sam ga vidjela i u jednom većem Konzumu.
Najbolji je s račićima, a bome i s guacamole umakom...divno...
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 15:51   #31
Quote:
LaPerla kaže: Pogledaj post
Mora znaci ovako bas lijepo izgleda u dubokoj staklenoj zdjeli. Nista sljedeci stavim u zemlju,hvala.
Prvo treba biti u vodi dok ne pusti malu stabljiku negdi sam čula da mora stati u vodi sve dok ne počne puštati listove male, i onda u zemlju (pola u zemlji pola vani) )))))) inače ja ih držim u vodi dok stabljika veličine negdje dva prsta ne izraste i ravno u zemlju, uvijek paziti da je zemlja vlazna (ne previse zalivati nego kad vidite da je zemlja postala suha, zalijte) ne držim ih u suncu možda melo sunca dođe do njih, imam ih 7 komada. 2 u zemlji imaju oko 40-ak cm a drugi 5 su u vodi i polako pucaju i puštaju svoje klice i stabljike. ( Jedan savjet koji sam ja dobila, dobar savjet svima koji čekaju svoja avokada koja su još u vodi---> je da ih stavite u wc, paše im vlaga koje ima u wc-u zbog tuširanja i slično. Meni tako pucaju ko ludi Jer su to biljke koje rastu u vlaznim tropskim šumama) Pa eto nadam se da sam pomogla
tinamarley1945 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:30   #32
Quote:
tinamarley1945 kaže: Pogledaj post
Prvo treba biti u vodi dok ne pusti malu stabljiku negdi sam čula da mora stati u vodi sve dok ne počne puštati listove male, i onda u zemlju (pola u zemlji pola vani) )))))) inače ja ih držim u vodi dok stabljika veličine negdje dva prsta ne izraste i ravno u zemlju, uvijek paziti da je zemlja vlazna (ne previse zalivati nego kad vidite da je zemlja postala suha, zalijte) ne držim ih u suncu možda melo sunca dođe do njih, imam ih 7 komada. 2 u zemlji imaju oko 40-ak cm a drugi 5 su u vodi i polako pucaju i puštaju svoje klice i stabljike. ( Jedan savjet koji sam ja dobila, dobar savjet svima koji čekaju svoja avokada koja su još u vodi---> je da ih stavite u wc, paše im vlaga koje ima u wc-u zbog tuširanja i slično. Meni tako pucaju ko ludi Jer su to biljke koje rastu u vlaznim tropskim šumama) Pa eto nadam se da sam pomogla
Sumnjam da si pomogla La perli jer je pitanje staro osam godina.
Ali možda jesi nekima od nas.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.