Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2012., 14:24   #1
Isuzu - gdje je nestao u HR?

Pozdrav,

što se desilo s njima ?
fiat doblo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 14:27   #2
Hrđaju da na oko vidiš kako hrđaju! Imao isuzu trooper onaj sa okruglim i sa četvrtastim svjetlima ....goni ga znaš kam! A pick up je isto bio sranje kroz gusto granje!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 15:13   #3
ja sam cuo pricu da za tihih noćiju, ga mozes čuti kako hrđa...
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 15:32   #4
Ja sam uvijek mislio, kako se vješto sakrio u opelove 1.7 turbodizel motore... Navodno se zna skrivati i u starijim hondinim turbodizlima...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 15:45   #5
Isuzu-Opel Campo 3.1 TD (pick up) uopće nije bio loš auto, osim spomenute hrđe... Po udobnosti dere sve ostale pick upove koji skaču ko koze kad nisu natovareni...
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 18:23   #6
Isuzu je skoro nestao iz Evrope jer se lose prodavao pa su njihovu mehaniku stavili u novu karoseriju i nazvali je Opel Frontera i ubili novce, Frontera se prodavala ko luda.

Isto su Isuzu Trooper prekrstili u Opel Monterey.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 19:05   #7
prebacili se na autobuse i kamione gdje su među par najvećih drmatora...
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 19:42   #8
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
ja sam cuo pricu da za tihih noćiju, ga mozes čuti kako hrđa...
ja sam to čuo za Ford. Doduše malko drugačije. Kreneš na put ispravnim, stigneš ruzinavim
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 20:44   #9
U Europi nije nešto, dok je recimo u Aziji cjenjeniji... Vjerojatno je i servisna mreža loša... Pogotovo u malim zemljama kao što je Hrvatska...

A ovo uopće ne izgleda loše, vjerujem da je u mnogočemu bolji od razvikanije konkurencije, također Isuzu je specijalist za teretna vozila i DIZEL motore:

http://www.autobild.de/artikel/isuzu...t-3481383.html
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 21:43   #10
Evo ti kod Presečkoga cijela ergela.... Istina, trebaš D kategoriju za njih.....
Ajd sad ozbiljno, kolega C2H5 itd ti je rekel....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 22:05   #11
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Evo ti kod Presečkoga cijela ergela.... Istina, trebaš D kategoriju za njih.....
Ajd sad ozbiljno, kolega C2H5 itd ti je rekel....
Hidroksilna skupina...
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 22:14   #12
ja vozam opela montereya iz 1997 3.1 LTD ISUZU motor...i mogu samo pohvaliti auto...neznam sta se desava sa ostalima..na ovom terencu nema uopste hrdje..znaci nista..udobnost extra..snaga motora za 2 tone i 84 KW vuce ko blentav..a potrosnja 8-9 litara sto je za ovako velikog terenca..j amislim ispod svakih ocekivanja...i zaista mada je rijedak model..ja sam zadovoljan..
angellll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 22:24   #13
Quote:
angellll kaže: Pogledaj post
ja vozam opela montereya iz 1997 3.1 LTD ISUZU motor...i mogu samo pohvaliti auto...neznam sta se desava sa ostalima..na ovom terencu nema uopste hrdje..znaci nista..udobnost extra..snaga motora za 2 tone i 84 KW vuce ko blentav..a potrosnja 8-9 litara sto je za ovako velikog terenca..j amislim ispod svakih ocekivanja...i zaista mada je rijedak model..ja sam zadovoljan..
Tih 8-9 litara je ostvarivo samo pažljivom nogom na gasu na otvorenoj cesti... Na autoputu preko 130 km/h je jako blizu 20 litri... Koliko km ima tvoj Monterey?
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 22:50   #14
Quote:
C2H5OH kaže: Pogledaj post
Tih 8-9 litara je ostvarivo samo pažljivom nogom na gasu na otvorenoj cesti... Na autoputu preko 130 km/h je jako blizu 20 litri... Koliko km ima tvoj Monterey?
pa da..nemogu reci..da ga vozim krkanski..zaista blaga voznja i sa en vise od 2500rpm...do 120km/h ...i tako trosi tih nekih 8,9 litri..s tim da nemam gradske voznje..niti autoput..znaci do 120..uglavnom regionalna voznaj i tek pomalo grad.. a ima predjenih 200000 ali odrzavan je u servisu redovno..ono pali bez grijaca..nepusi ..motor je bas u ocuvanom stanju..i prije mene ga vozio stariji gospodin..tako da iako je terenac ja sam skoro drugi vlasnik..pa tako da je cuvan..i tak ugl zadovoljan sam
angellll is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 02:42   #15
Quote:
C2H5OH kaže: Pogledaj post
U Europi nije nešto, dok je recimo u Aziji cjenjeniji... Vjerojatno je i servisna mreža loša... Pogotovo u malim zemljama kao što je Hrvatska...

A ovo uopće ne izgleda loše, vjerujem da je u mnogočemu bolji od razvikanije konkurencije, također Isuzu je specijalist za teretna vozila i DIZEL motore:

http://www.autobild.de/artikel/isuzu...t-3481383.html
Veliš, nije bed kaj je to rebadgirana Hiluxica- bar koliko vidim po izgledu...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 14:29   #16
Quote:
angellll kaže: Pogledaj post
pa da..nemogu reci..da ga vozim krkanski..zaista blaga voznja i sa en vise od 2500rpm...do 120km/h ...i tako trosi tih nekih 8,9 litri..s tim da nemam gradske voznje..niti autoput..znaci do 120..uglavnom regionalna voznaj i tek pomalo grad.. a ima predjenih 200000 ali odrzavan je u servisu redovno..ono pali bez grijaca..nepusi ..motor je bas u ocuvanom stanju..i prije mene ga vozio stariji gospodin..tako da iako je terenac ja sam skoro drugi vlasnik..pa tako da je cuvan..i tak ugl zadovoljan sam
Ako je tako kako veliš, ići će on još toliko, samo ga pazi i dalje... Ovaj Campo s takvim motorom 3.1 TD je imao skoro 350 tkm i palio je bez problema zimi... A udoban i imao je ajnšlag kao mercedes kad nije bio uključen 4x4... To je zapravo Frontera sa sandukom... Jedino limarija jad i čemer...

@Headbanger: Vuče na Hiluxicu priznajem ali MENI je i ljepši od nje, skladniji i s puno ljepšim/agresivnijim prednjim krajem...

Zadnje uređivanje C2H5OH : 18.09.2012. at 14:45.
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 16:56   #17
Ma, samo su taj prednji kraj izmijenili- čak mi je dvojba između L200 i Hiluxice iskreno...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 18:17   #18
Isuzu je poznat po veoma štedljivim, kvalitetnim i trajnim dizel motorima (sa izuzetkom zadnjeg trooper-a). Sada vozim drugog isuzu pick-up-a, sa prvim sam napravio preko 500000 Km, motor je bez problema palio po zimi/ljeti od prvog do zadnjeg dana. Nije bio neke snage (75 ks, 2.5 litre obujma) ali i male potoršnje (6 L /100 Km za vozilo teško 1500 kg). Ovaj drugi sada troši nešto više (7L/100 Km, ima i turbo 2.5 L /76 Ks, ali je EURO 3 što je vjerovatni razlog povećane potrošnje). Što se tiče limarije, onaj prvi je prohrđao nakon 8-10 godina i to je neki standard za današnje automobile, nije neka ekstra kvaliteta ali nije niti jako loše. Vozne karakteristike su onakve kakve mogu biti kada auto ima 75 ks i 1500 Kg. Spor je na cesti, ali navikneš se na to sa vremenom. Zato je mali potoršač i dobar radnik. Inače taj auto (isuzu pick-up) ima malo zajedničkog sa fronterama (makar izgledaju slično, a na nekima čak piše i opel campo), pašu neki dijelovi tu i tamo (šoferšajba ili neki dijelovi ovjesa), ali na fronterama su uglavnom bili drugi motori. Pick-up vozila su jako zahvalna ljudima kojima treba radno vozilo i auto za svaki dan u jednom. Ovi stariji pick-up-ovi jako su jednostavni za održavanje, skoro kovački rad, ali tako treba i biti jer se koriste po cijelom svijetu, a nema svuda ovlaštenih servisa....

Novi D-max sasvim je drugačiji auto. Vidi se da je dorađen u odnosu na stari pick-up, komforniji je a i motor je CR (common rail) od 2007. Ovaj sada zadnji D max ima i 6-brzinski mjenjač (a navodno je i automatic jako dobar, ali to mi nikako ne ide u pick-up). Uglavnom pogledajte ovaj mali video koji demonstrira što novi Dmax može (makar nema blokadu diferencijala):

http://www.youtube.com/watch?v=HmKG6raANdg
__________________
Песков: «Смена власти в Киеве не является целью спецоперации»
Правильно. Цель - смена власти в Москве.

Zadnje uređivanje Deere : 25.11.2012. at 18:28.
Deere is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 21:26   #19
Isuzu je poznat po kamionskim dieselima. STOP. Ostali, tj oni koje su probali prilagodit autima su šrot.

Vlasnik Isuzua je odlučio da ih više neće prodavat u Europi. Isto tak je odlučio da će isti radit ono što najbolje zna. A to nisu auti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 16:18   #20
Pa ovaj 3.1 u montereyu je kamionski, valjda je zato i dobar za razliku od 1.7 dti...
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.