Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 09:42   #1
Kako napraviti grb nogometnog kluba?

Trebam pomoć a ne znam u koju temu moram staviti ovaj post, molim vas da mi pomognete, nemojte se ljutit. Problem je sljedeći.

Trebao mi bi što prije, grb mog nogometnog kluba, dakle, trebali bi napraviti grb sami. Mene zanima, može li se to negdje ne Internetu besplatno napraviti, ako ne koliko se plaća,imate li kakve prijedloge, linkove, ili može li se to napraviti uz pomoć nekog programa i kojeg. To bi mi trebalo za dan-dva biti gotovo. MOLIM VAS DA MI POMOGNETE. SRDAČNO VAM HVALA.
__________________
Najbolji DoWnloAd SiTe , Moj Klub ,- UvIjEk SpReMnA PoMoci - Upload FreAk - NArucIte bIlo StA na Pm :)
Nogometasica_Bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:59   #2
Quote:
Nogometasica_Bj kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć a ne znam u koju temu moram staviti ovaj post, molim vas da mi pomognete, nemojte se ljutit. Problem je sljedeći.

Trebao mi bi što prije, grb mog nogometnog kluba, dakle, trebali bi napraviti grb sami. Mene zanima, može li se to negdje ne Internetu besplatno napraviti, ako ne koliko se plaća,imate li kakve prijedloge, linkove, ili može li se to napraviti uz pomoć nekog programa i kojeg. To bi mi trebalo za dan-dva biti gotovo. MOLIM VAS DA MI POMOGNETE. SRDAČNO VAM HVALA.
Hm ?
Imaš li već neku skicu koja sliči na nešto ili je samo "u grubo" nacrtano ?

To bi ti mogao napravit bilo tko ko se razumijemu u obradu slike. Dakle prema nekoj tvojoj skici, to bi ti netko mogao napravit u Photoshopu ili Corelu ili ... Možeš i ti sam, ali pošto predpostavljam da nemaš iskustva, nemoj se ni trudit jer stvarno triba znat
Nađi nekoga ko zna, ne bi trebalo puno koštat, možda pivu-dvi
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 16:25   #3
Daj malo vise infa sta treba pisati koji bi simbol trebao biti, ima kluba i slicno. Ako cu imat vremena mozda iskombiniram nes u corelu, ovisno o tome koliko cu informacija dobiti.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:01   #4
gestapo puno ti hvala dobit ćeš sve navečer, moram se savjetovat sa trenerom. Hvala ti još jednom
__________________
Najbolji DoWnloAd SiTe , Moj Klub ,- UvIjEk SpReMnA PoMoci - Upload FreAk - NArucIte bIlo StA na Pm :)
Nogometasica_Bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:16   #5
budući da si iz Bjelovara i ako ti se klub zove "Bjelovar", moja preporuka je:

te znakove ti bar ne bi trebalo bit teško nabavit, a uvijek se možeš dogovorit i sa muškim NK Bjelovar za dresove,...
puno sreće!
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:45   #6
ej..evo ovako MOLIM TE ako bi to moglo bit do sutra navečer ja sasm to skicirala kak da bude, samo napravi da rubovi ne budu tak tanki ako može MOLIM TE PUNO BI MI POMOGAO..molim te...evo ovako

evo ovdje ti je slika pa bi ti to mogao tako napraviti, ali da bude ljepo uređeno, ovo sam ja u paintu crtala, a ovo u sredini bi trebao bit ždral. Klanjam ti se ako uspiješ..

__________________
Najbolji DoWnloAd SiTe , Moj Klub ,- UvIjEk SpReMnA PoMoci - Upload FreAk - NArucIte bIlo StA na Pm :)
Nogometasica_Bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 18:55   #7
Nema problema danas/sutra ce biti gotovo.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 20:05   #8
Evo pogledao sam ovu temu pa sam napravio nesto. Slika je umanjena pa ak hoces vecu odgovori na PM.
matrix08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:12   #9
Quote:
matrix08 kaže: Pogledaj post
Evo pogledao sam ovu temu pa sam napravio nesto. Slika je umanjena pa ak hoces vecu odgovori na PM.
Moras racunat na to da je taj grb mali na dresovima.
Da ovog umanjis na tu velicinu ni tekst ni ždral se nebi vidli kak se spada, bili bi presitni.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:39   #10
Evo ugrubo mojeg prijedloga, jednostavno i bez previse crckanja.


Ako ko dobi kakvu ideju nek ovo poboljsa, debljine, velicine itd.
Nemam vremena.
Ak ne valja zanemarite post.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:40   #11
Evo napravih prema tvojoj skici a ova druga je moj prijedlog ako ti se sviđa.
Cijeli crtez je vektor ako treba mijenjat boju, font, crtez ili nesto trece javi mi prek privatnih poruka. Ako ce ti treba za tiskaru dat cu ti grb u PDF-u sa krivuljama tak da ga mogu smanjivat - povecavat do mile volje. Napravio bih jos varijanti ali me glava boli tako da mi se ne da ...

Grb 1
Grb 2
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:33   #12
gestapo zlatan si hvala ti najljepša
duša od čovjeka
hvala hvala hvala hvala
__________________
Najbolji DoWnloAd SiTe , Moj Klub ,- UvIjEk SpReMnA PoMoci - Upload FreAk - NArucIte bIlo StA na Pm :)
Nogometasica_Bj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 00:15   #13
Alo pa kakvi su to golubovi u grbu? Kaj je to roda? Pa kaj ti je, grb mora imati neku snagu, a ne golubove i livade stavljati u njega.

A ak već hoćeš tu rodu (rađe uzmi nekog orla il slično) stavi ovako nešto

disconn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 01:25   #14
Dobar mi je ovaj Gestapov di su dva ždrala.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 12:09   #15
Ovaj drugi od gestapa je super, pomalo u maniri engleskih grbova.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:48   #16
Covik zna znanje.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:26   #17
To ti je najbolje da posaljes mail hajduku i dinamu na sluzbene stranice.
Oni ti najbolje znaju rec oko grbova , kako se prave, mjenjaju , dizajniraju
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:29   #18
Istina ziva.
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 09:42   #19
Dobri pokusaji, ako dopustate dao bi vam malo savjeta. Prvo, zasto svaki grb u hrvatskoj mora imati sahovnicu? Jel svaki grb u francuskoj ima pjetla ili u Engleskoj St. George's cros, pa naravno da nema. Ok razumim kad neki klubovi koji potencijalno idu igrat u evropu, al sta treba svakom selu sahovnica, tako da selo do zna da su i oni iz hrvatske. Po meni svaki grb koji ima sahovnicu je los pocetak. Zdral - treba biti jednostavniji i bez trave, simbol zdrala a ne fotorealisticni prikaz. Takodjer trebate paziti kako se ponasa logo koji ste dizanirali na tamnoj podlozi, sta ako ide na crveni dres jel ce onda svi rubovi koji su crveni se izgubiti. Bilo bi jednostavnije da je zdral na nekoj pozadini kao sto je neki shield. To su samo neke osnovne stavke, i sretno u buducim pokusajima.
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:20   #20
Istina ziva
roteiro2004 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.