Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 14:27   #61
Baš zato bi se dalo probati na šibenik

Osim toga split + cibalia za jako. Splitu se vraćaju križanac, marčić i vitaić. Mislim da će to bit split iz drugog poluvremena prošle utakmice, koji je bio mnogostruko bolji i zamalo anulirao zaostatak od 3:0. Cibalia odlična, po meni 4. momčad u ligi, ako ne i 3. Toplak odličan trener, nemaju ozlijeda.

Osim toga, dalo bi se probati i x2 na varaždince po 2.85. Ipak je trener istre pamić i x-evi protiv dinama i hajduka su uspjesi, ali to je bila žestoka defenziva sa par kontri... nemaju oni igru za naprijed, varaždin trenutno nije tako loš kako tablica i klupsko stanje govori.
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 21:25   #62
Evo jedan noćni:

Milwauke(5,5)-ChicagoW (04.03. 02:30) manje 1,75
LAKings(5,5)-Anaheim Ducks (04.03. 04:30) manje 1,60
Independ(2,5)-ArgentJun (03.03. 23:10) manje 1,50

Sve isključivo na osnovu statistike:

Mil - Chicago - Od zadnjih 6 utakmica, Mil sve manje, Chicago 5 utakmica manje. Kao domaćin, Mil zadnjih 5 manje, Chicago kao gost od zadnjih 6, 5 puta manje. Zadnje dvije međusobne manje, prije toga nekoliko overa.

LA - Anaheim - LA zadnjih 6 doma manje, Anaheim zadnjih 6 manje, a i kao gost zadnjih 6 manje. Oni koji prate NHL, ovo igraju manje po defaultu.

Independ - ArgentJun - Indep zadnjih 6 manje, Arget zadnjih 5 manje. Zadnji međusobni susreti 0:0; 0:0; 1:1; 1:0; 1:1. Sad je tu jedan 4:3, pa prije toga 7 puta manje..

Još sam APP odigrao (isto statistički):
Norfolk-Springfield 04.03.2012. u 01:15 KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,80
Vancouver-Buffalo 04.03.2012. u 04:00 ZBROJ GOLOVA X=6 1 1,65
Montreal-Toronto 04.03.2012. u 01:00 ZBROJ GOLOVA X=6 X2 1,90
MKAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 21:31   #63
Početak klađenja sa pisanjem uloga. 3.3.2012
Odigrano tiketa: 0
Omjer: -
Stanje unita: -


Tiket 3.3.2012 Ulog: 2/10 SuperSport


Portland-Minnesota 1 @1,40
-Portland i Minnesota obe ekipe u ne baš bajnoj formi ali imaju potencijala , Portland izrazito domaćinska ekipa , ove sezone imaju 13-6 kod kuće a i prošle godine su bili odlični. Minnesota 8-9 skor u gostima ništa posebno , obe ekipe imaju dobre igrače a okosnica tima su im četvorke , Aldridge i Love. Očekujem njihovu veliku borbu večeras ali da će klupa Portlanda i domaća publika im donijeti pobjedu. Portland je dobio svih 13 od zadnjih 13 susreta ova dva tima. Pratimo tradiciju...

Atlanta-Oklahoma 2 @1,50
-Oklahoma u odličnoj odličnoj formi , sve dobivaju , nevjerojatni su jednostavno , sa ALL STARA se vratili vrlo zadovoljni njihov trener , RW i KD , dobili Orlanda , a to im je inače vrlo teško gostovanje a večeras idu igrati protiv Atlante , koja je u vrlo lošoj formi , Atlante koja je izgubila zadnjih 7 susreta u njihovoj areni protiv Oklahome. Po meni 2 ko kuća. Doduše RW je upitan što bi mogao biti veliki problem ali nadam se da će igrati.

Howard-Aldridge duel 1 @1,85
-Evo po meni odličan value , Aldridge nije u zadnje vrijeme raspucan nešto , 18.4 poena u zadnjih 10 utakmica a prije je imao 23 poena po utakmici što je znači ogromna razlika. Howard dobar u zadnjih 5 utakmica 21.4 poena , protiv Milwaukke-a pruža uvijek dobre partije , ove godine 3 puta igrali čini mi se svaku je bio na 25+. Također Howarda će čuvati Gooden koji je upitne kvalitete centar , a Aldridge-a Kevin Love po meni najbolja četvorka lige...



Ukupna kvota: @3,88
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 22:23   #64
Australska 1.liga
Wellington Phoenix - Gold Coast United 1 1,55
4/10


Malo za digniti odmah ujutro čim se probudim
Wellington trenutno 4. u ligi s 9 bodova zaostatka za Central Coastom i utakmicom manje ovom eventualnom pobjedom bi došao na 3. mjesto. U zadnjih 5 utakmica imaju 3 pobjede od čega dvije zadnje zaredom.Gold Coast je nasjlabija ekipa ove sezone i trenutno je zadnja, te je čak grčevita borba za ostanak.Imaju 3 poraza zaredom jasno jako lošu formu. Trenutno zaostaju za 9. Adelaideom 6 bodova i teško da ću se makniti s dna do kraja sezone.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 02:19   #65
Super-g Kvitfjell duel
Klaus Kroell - Kjetil Jansrud 1 1,75
6/10

Klaus Kroell pobjeđuje 6,00
2/10

Dvoboj dva odlična vozača, ali po meni ipak malo podcjenjenog Kroella koji je jučer slavio u spustu i sigurno će biti maksimalno danas napaljen i bez nekog pritiska jer kako god odvozi imao je odličan vikend. Jansrud je dobar vozač super-g u spustu je ipak nešto slabiji, dok je veleslalom ipak njegova najjača disciplina i više mu leži malo tehnički zahtjevnije staze nego kakve se inače voze u super-g. Svejedno se probio među najbolje, ali ipak ne vjerujem da će biti bolji od iskusnoga Kroella posebno jer je jučer Kroell bio više nego sjajan, a prekjučer je uzeo na ovoj stazi prvo mjesto i stvarno mu ovaj vikend nema nikoga ravnoga nadam se da se tako sutra nastavlja.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 10:31   #66
Quote:
MKAT kaže: Pogledaj post
Evo jedan noćni:

Milwauke(5,5)-ChicagoW (04.03. 02:30) manje 1,75
LAKings(5,5)-Anaheim Ducks (04.03. 04:30) manje 1,60
Independ(2,5)-ArgentJun (03.03. 23:10) manje 1,50

Još sam APP odigrao (isto statistički):
Norfolk-Springfield 04.03.2012. u 01:15 KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,80
Vancouver-Buffalo 04.03.2012. u 04:00 ZBROJ GOLOVA X=6 1 1,65
Montreal-Toronto 04.03.2012. u 01:00 ZBROJ GOLOVA X=6 X2 1,90
Katastrofa..
Ali gledajući s pozitivne strane, slijedeći put može biti samo bolje
MKAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 11:20   #67
Inter Milano-Catania 1 1,85
Inter je u katastrofalnoj formi,ali ako želi imati ikakve sanse za borbu za neko od mjesta u LP ili neko od mjesta koja vode u neko od euronatjecanja iduce sezone,ovo moraju obavezno dobit.U zadnjih 6 godina,svi dvoboji na San Siru izmedu ove dvi ekipe zavrsile su pobjedom Intera. Nadam se da ce i danasnja

Tottenham-Manchester Utd X 3,40
Utakmica između dvi podjednake ekipe.Man u zadnje vrijeme i ne igra bas neki spektakularan nogomet,ali unatoc tome,mislim da danas nece izgubit protiv Tottenhama (koji ce igrat vjerojatno bez Balea),ali isto tako mislim da ce i tesko do pobjede na WHL-u.Neriješeno,po meni, najizgledniji ishod ove utakmice.

Panathin.Atena-PAOK Solun 1 1,70
Derbi ovog kola grcke lige.Prvi Panath,protiv treceplasiranog PAOK-a,koji zastaje 15 bodova za Panath.Utakmica vjerojatno sa vrlo malo golova,ali Panath. ovo mora dobit jer mu Olympiacos puse za vratom u borbi za naslov(2 boda iza).Zadnja dva susreta ove dvi momcadi zavrsene su pobjedom Panath.(1:0,1:3) pa se nadam da ce i treci susret zaredom otici na stranu Panathinaikosa.

AS Roma-SS Lazio 1 2,30
Utakmica dvije domacinske momcadi.Lazio u zadnjih 6 gostujucih susreta ima 5 poraza i jednu pobjedu,a Roma u 6 domacih utakmica 5 pobjeda i 1 remi.Od zadnjih 6 utakmica ove dvi momcadi,5 ih je zavrseno pobjedom Rome.


tečaj:24,5939
suicidal_maniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 16:13   #68
Super info sa klada.hr za one koji nisu vidjeli:

Najveci problem Avellina je sirina, a sada su ostali bez prvog strijelca Deana, Lauwersa, a veceras vjerojatno nece biti ni Spinellija. Utakmicu u srijedu protiv Terama odigrali su prakticki sa sedmoricom igraca, medu kojima su bili i Dean i Spinellij. Ovo im je 3 utakmica u 8 dana, a u sastavu imaju takoreci 5,6 kvalitetnih igraca. Tako ne mogu protiv Cantua, koji je kvalitetna euroligaska ekipa. U drugom krugu su se oprostili od Eurolige, i zato u Kaunas nisu putovali Micov i Basile kako bi ih trener odmorio za ovaj vazan susret. Jos treba i napomenuti da je Cantu prvi susret dobio 90:55.

iz hl:
Avellino-Cantu x2 1,55 singliram.sretno

edit: tecaj pao za 0.10 odnosno 0.05
Futurebreeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:38   #69
Quote:
suicidal_maniac kaže: Pogledaj post

AS Roma-SS Lazio 1 2,30
Utakmica dvije domacinske momcadi.Lazio u zadnjih 6 gostujucih susreta ima 5 poraza i jednu pobjedu,a Roma u 6 domacih utakmica 5 pobjeda i 1 remi.Od zadnjih 6 utakmica ove dvi momcadi,5 ih je zavrseno pobjedom Rome.
ti ne znas da su i Roma i Lazio iz Rima i da igraju na istom stadionu,tako da ovo domacinstvo-gostovanje bas i nema previse veze?
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:44   #70
NHL
Calgary - Dallas Stars under 5.5 1,75
4/10


Samo jedan pick na temelju statistike, a i dobre sreće u zadnje vrijeme s underima na NHL-u. Calgary u zadnjih 17 utakmica samo 6 puta u over, a 11 puta u underu. Overi su bili uglavnom protiv opvihg ekipa koje inače često završavaju u overu, ali to Dallas sigurno nije. Dallas je u zadnjih 10 utakmica samo 2 puta u overu biojednom kroz produžetke, dok je 80% bilo u underu.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 12:25   #71
Barrois K.-Rezai A. (05.03. 21:30) 1 1,70
Cleveland Caval.-Utah Jazz(06.03. 01:00) 2 1,85
Milwauke-Philadel (06.03. 02:00) 2 1,75
@ 5,5

evo ovako nešto malo da se isprati...Sixersi su mlada momčad,ovo im je b2b tekma,nebi trebalo bit problema s umorom,puno bolji od Bucksa,sve ovisi o Jenningsu i Goodenu pošto je Bogut ozljedeđen a Captain Jack igra katastrofa...po meni lijepa kvota za uzet...

Cleveland predvodi Irving,i to vrlo dobro uz Jamisona...tu je još jedino Sessions ali po meni definitivno preslabo za vrlo dobri Utah...dosta bolje posložen roster,pobjeda nedavno nad Miamijem,lijep koefcijent,isplati se uzet...

Barrois mi jedino izgleda dobro od tenisa...Rezai vuče još neku ozljedicu još od prvog mjeseca kad je predala kvale u Sydneyu...od tada svega dva meča i to porazi od Peng u Melbournu te prošli tjedan od Zacarias koja čak nije ni rangirana na ljestvici i ima svega odigranih 14 mečeva(6 pobjeda)...
Barrois je malo bolja,sa par pobjeda od tada...sjajne kvale je odigrala u parizu,ali drugo ništa posebno...h2h je 1-1,zadnja pobjeda Barrois 2-1 u setovima prošle godine na istom ovom turniru...po meni dosta razloga za uzet po 1,7...

Pošto je to sve malo reć nesigurno,sa sitnim ulogom idem na ovo...
booro357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:04   #72
Ram R.(h-4,5)-Navarro I. (06.03. 20:15) 2 1,50 -objašnjeno u tenis temi
De Voest R.-GalvaniS (06.03. 19:00) 1 1,25 - de voest mlađi,bolji,sve je na njegovoj strani,također netko već pisao o tome...
Indiana-Atlanta Hawks (07.03. 01:00) 1 1,65 - uzeto s Nba teme...
Cibona-Cedevita Zag. (06.03. 20:00) 2 2,20 - Cibona je ipak još ekipa u stvaranju,novi trener,dobro izgledaju,ali ipak nisu još na razini Cedevite koja je trenutačno naš najjači klub...
Medvescak(1.ut)-KACKlage (06.03. 19:15) 1 2,30 - h2h ove sezone 6-0,nema se šta dodat više uz sjajnu formu...
Arsenal(sš)-AC Milan (06.03. 20:45) X2 1,75 - ako su mogli u prvoj zabit 4,i danas će barem 1,a to će bit dovoljno za ostat neporažen jer pokazali su doma koliko su bolji trenutno od arsenala...
booro357 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:10   #73
Počinje lagano zagrijavanje za novu MLB sezonu. Mada se radi o predsezoni i igraju razno razne postave, valja pratit i pripremit se jer na MLB-u se daju pare okrenut, provjereno

Eo par pickova, na temelju dosadašnjih par tekmi i formi u zadnjoj sezoni.

Pittsburgh-NY Yankees 2 1,802

Toronto-Philadelphia 2 1,852

Atlanta-Washington 1 1,751

Boston-Baltimore 1 1,651
__________________
Pain or damage don't end the world, or despair or fucking beatings. The world ends when you are dead. Until then you've got more punishment instored. Stand it like a man and give some back.
Zweihander is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:28   #74
Medveščak - KAC 1 2,30
4/10


Medvjedi su u strašnoj formi rješili Znojmo bez ikakvih problema s 4-0 bez imalo muke. Kac se pak dosta mučio, ali je ipak uspio proći vjerojatno osjećaju umor, dok su medvjedi potpuno odmorni. Naravno ove sezone je međusobni omjer 6-0 jasno je da im medvjedi ne ležu, a i navijački na medvjede
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:21   #75
Danasnja ponuda mi se ne svidja previse,pa cu igrati samo ovo:


Kosice i B.Bystrica su ove sezone igrali 6 puta medjusobno, i padalo je ovim redom : 5-6-3-2-3-1 golova na utakmici. Uzeo sam 6,5,zbog ove jedne sto su prebacili,ali mislim da bi trebalo i 5,5 proci.

Kako ce ovi iz Apoela pobjediti Lyon ako ne napadaju? nikako...a ako napadnu onda ce i primiti gol, ne vidim kako bi Lyon to mogao izgubiti veceras.

Barcelona je malo navijacki na listicu,i ako me oni sje*u ,nece biti prvi put. Ne trebam pisati koliko su uvjerljivi na svom stadionu, i u prvoj utakmici su bili bolji, ako ce veceras samo jedan igrac biti raspolozen, on bi sam mogao pokriti hendikep

OKC na svom terenu imaju 16-1 ako se dobro sjecam, Phoenix im nije dorastao.

Tottach ima replay protiv ovih nizeligasa, iako ce biti malo rotacije u momcadi,dovoljn su kvalitetni da uvjerljivo prođu u iduci krug. Zbog postovanja prema FA kupu uzeo sam obicnu pobjedu a ne F2
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 15:59   #76
koi kua, di su dnevne teme

ugl. Nymburk - CSKA Nymburk +12.5 germania, pobjeda Nymburk 5.4
U Moskvi su ostali Teodosic, Krstic, Kirilenko i Hrjapa + 12.5 izgleda kao zicer, a pobjeda domacina ne bi bila iznenadjenje

btw, ovaj format foruma je ljuto smeće
KRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 12:04   #77


Jucerasnji listic pao zbog Lyona

Danas malo opreznije s ulogom:
Kosice su jucer prosle u under 6,5, zasto ne bi opet danas? Jucer sam sve napomenuo zasto

Chicago je ipak kvalitetniji od Orlanda, kojem nece biti dovoljan samo Howard da bi odnijeli pobjedu na Floridu.Igrali jednom ove sezone, Chicago dobio u gostima sa 14 razlike.

Man Utd igra dobro, stvaraju dosta prilika ,ali i primaju golove, veceras u postavi najavljeni Evans i Smalling - koji od njih dvojice ce pogrijesiti?
Baski u najjacem sastavu osim Amorrebiete koji odradjuje crveni karton, imaju jak napad, a moraju traziti gol da bi imali vise sanse za prolaz

Metalist je ekipa koja mi je donijela dosta novca ove sezoneu EL, brutalno napadacki nogomet igraju, mozda sam mogao potegnuti i cistu 1, ali ovo mi je nekako sigurnije. Ne treba se lakomiti

Man City je puno kvalitetniji od Sportinga,u kojem god sastavu da istrce bolji su. Vjerojatno mancini ne bi imao nista protiv toga da u Lisabonu pobjede tako da se mogu vise fokusirati na borbu za 1.mjesto uPremiershipu
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 21:01   #78
nakon ovog neuspjeha samobaniram se sa ove teme do iduceg tjedna
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 21:37   #79
Mene je Man City danas zeznuo, pa katastrofaaa
Još sam onak htio stavit na Twente, pošto su Schalke-u nedostajali bitni prvotimci, al ne, ja stavim na Man City misleći, ak su porto uspješno prošli kao proći će i ovooo...

btw. jel zna itko dobre internetske stranice sa statistikom i ozljeđenim igračima itd?
Cadus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 01:18   #80
Ajaccio AC - Marseille (2,5) - MANJE (1,65)

- Marseille ovu sezonu, kao što vidimo ne blista. Trenutno se nalazi 8. na tablici francuskog prvenstva te mu je svaka pobjeda izrazito važna da bi si za sljedeću sezonu osigurali nastup u Europi. To bi bilo po njihovim igračima dosta lako, no imaju "malene" probleme sa ozljedama. To malene sam mislio na izrazito malen broj igrača (4), a navodnike sam stavio, jer su među tim igračim 2 izrazito ključna za njih ove sezone...
Radi se o njihovom 1. strijelcu: Loic Remy koji je do datuma 17.2 kada se ozljedio sakupio 9 golova, nakon tog kobnog datuma, Marseillu je sve išlo nizbrdo:
18.2 Marseille - Valenciennes (11) 1 - 1
26.2 Brest (12) - Marseille 1 - 0
3.3 Marseille - Toulouse (6) 0 - 1
6.3 Evian TG (10) - Marseille 2 - 0

Budimo realni u 4 susreta bez njega, Marseille je uspio postignuti samo 1 zgoditak, čudno!
Da ne zaboravim reć drugu najvažniju ozljedu, no ona je pod upitnikom: Mathieu Valbuena (ozlijedio se 2.3). Izrazito je važan zbog njegovih asistencija. On je 1. na čelu francuske lige što se tiče asistencija. Ima ih 11...

No, nisam ništa reko o protivniku, domaćinu Ajaccio-u... Oni se nalaze na 18. mjestu. Oni su jedna od momčadi koja igra dobre utakmice isključivo pred svojim navijačima. Dakako, imaju najgoru obranu u francuskoj ligi, primili su 47 golova u prvenstvu, što je 1,8 po utakmici... No doma primaju po prosjeku 1,53 gola. No s druge strane Marseille je u 92% gostujućih utakmica primio bar jedan gol, odnosno prosjek primljenih golova u gostujućoj utakmici je 1,42.

Ajaccio sa druge strane nema problema sa ozljedama, te su u zadnjih par utakmica ušli u dobru formu što se tiče domaćih utakmica:

14.1 Ajaccio - Auxerre 2 - 1
29.1 Valenciennes - Ajaccio 1 - 2
4.2 Ajaccio - Nice 1 - 1
11.2 Montpellier - Ajaccio 3 - 0
18.2 Ajaccio - Brest 0 - 0
25.2 Ajaccio - Dijon 2 - 1
4.3 Paris SG - Ajaccio 4 - 1

Kao što vidimo, Ajaccio se bori kod kuće, i ne primaju tako lako golove, pogotovo kad igraju protiv momčadi kao što je Marseille koja nezna za pogodak već 3 utakmice...


Naravno, favorit u kladama je Marseille, no kad imamo na znanju da Marseille u utorak igra važnu tekmu, protiv inter milana u gostima, gdje čuva važnih 1:0 iz prvog susreta... I tu je moja sumnja da se Mathieu Valbuena neće vratiti protiv Ajaccio-a nego se čuva za Inter! Nekako mi za ovu tekmu miriši malo golova...
Cadus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.