Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2014., 15:17   #21
Svedska-C Gora 1 h-3,5 1,65 (28-21)

Svedska bolja, a utakmicu ce odigrati kao da su na domacem terenu, ocekuje se puna dvorana svedskih navijaca.
Gorci igraju bez imperativa, mlada i neiskusna ekipa, izgubili u pripremama od Macedonije 32:27, od Srbije 32:25.
4-5 golova najmanje gube danas.

Hrvatska-Bjelorusija 1 h-3,5 1,30 (33-22)

Pocetak zna biti neugodan, ali kako god Bjelor. je uz C Goru najslabija rep. u grupi i njih ce danas Hrv. dobit.
Igrali su jednom, Hrv. dobila 9 golova razlike. Tesko da mogu Bjelor. pruziti takav otpor pa da izgube samo 2-3 gola razlike.

koef. 2.14
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza

Zadnje uređivanje bambus88 : 15.01.2014. at 21:26.
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 15:34   #22
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
naletio asm na par mjesta da je rutenka nesto ozlijeden i nije sigurno da ce igrati danas
ako je to istina, lako moguce da aklo i zaigra nece biti predugo na terenu cisto jer je i njima samima jasno da njihova sansa lezi u druge dvije utakmice pa cemu riskirati vecu ozlijedu

stoga sam ja za sitno uzeo rutenku under 7.5, a kad izade nesto slubeno onda mozda lupim i jace
Da, vjerojatno neće igrati pa se svakako isplati probati s underom i navijati da odigra nekoliko minuta da ne bude kvota 1.

http://www.handball-planet.com/ruten...ro-2014-start/
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 18:19   #23
Procitao sam i da se rutenka oporavio, kao trenirao je, dobro se osjeca. Tu se vjerojatno igra neka igra kako bi pokusali nase malo dekoncentrirat. Mislim da je najbolje pricekat pred tekmu i vidit dal ga ima. Ako nema bubnit hendi na nase, bjelorusija under, pa cak i neke nase glavne under kao npr cupic za kojeg mislim da nece igrat previse ako se odljepimo a horvat je sasvim ok zamjena, a i treba cuvat igrace kolko god je moguce jer su tekme teze nego na sp a nama su cesto umor i ozljede otezavale prvenstvo...
Slazem se sa pobjedom svedske uz hendikep gdje ova 'nova' repka crne gore ne bi trebala nikome biti prijetnja. Rusi su takoder bez nekoliko bitnih igraca pa bi francuzi to trebali dobit. Da se skupit ok koef od svega toga.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 18:21   #24
A dobro, bar sam našao rupu u sistemu. Malu, ali...
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:26   #25
Jel ima kakva stranica na kojoj se može pratiti koliko je tko zabio u tijeku tekme? Vidim da nitko nije stavio na temu još.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:31   #26
http://den2014.ehf-euro.com/schedule...s/live-report/
Dino-34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:32   #27
ja pratim preko teletexta germanie 735-6 strana
https://www.germaniasport.hr/hr/teletext
John Lennon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:36   #28
Luyo, a prvi post
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:43   #29
A jebemti nisam vidio da si ga editiro, letimično sam ga preletio, nekako sam sumnjao da će babunovich to staviti
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 19:50   #30
Streamovi su po običaju odlični na službenoj stranici(drugi link), EHF-u barem tu treba skinuti kapu, tako da se ne moramo zajebavat s ovim drakulama(treći link).
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:23   #31
Stanleybet je davao dansko zlato po 2,95, to sam ranije uzeo u kombu sa još nekim dugoročnim okladama, onako na jedan narodni za siću

Francuzi protiv Rusije prvi dolaze do 5 golova, po 1,45 je prošlo, to nisam igrao, samo stavio u svoj ligaški sraz, dobro je
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:45   #32
Samo da napomenem da nema potrebe za bilo kakvim drugim streamovima osim ovog YT službenog streama (koji je embeddan na stranici prvenstva također). Engleski komentator, SD bez trzanja, odlično nešto
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 00:24   #33
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem da nema potrebe za bilo kakvim drugim streamovima osim ovog YT službenog streama (koji je embeddan na stranici prvenstva također). Engleski komentator, SD bez trzanja, odlično nešto
Slažem se.
Jedino što stream dobrano kasni!!
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 11:00   #34
Mađarska(rm)-Island 2 1,80 PSK (27-27)
Opet poklon kvota na Island kao i protiv Norvežana (prije cca pola sata u SS je palo na 1,70). Islanđani su trenutno puno kvalitetnija ekipa od Mađara (prvenstveno zbog izostanka Nagya obrambeno i napadački). Nemaju nijednog igrača koji je vrhunske kvalitete, sve su to većinom starci koji su dugo u rukometu, ali oni se ne mogu natrčavati sa momčadima kao što je Island (isto kao što nisu mogli protiv Španjolaca). Zubai, Vadkerti, Ilyes, Ivancsik,Mocsai-sve su to igrači preko 30 godina, a čine okosnicu ekipe. Mađarski izbornik puno je rotirao protiv Španjolaca kako bi što više odmorio igrače, ali to će morati raditi i danas je mislim da ovakva momčad ne može izdržati tempo Sigurdssona,Gudjonssona,Palmarssona i ostalih.Islanđani su protiv brze Norveške imali 7 realiziranih kontri, dok su Španjolci na isti način zabili Mađarima 8 golova. Island je stvarno odlično izgledao u toj utakmici, Norvežani nisu nijednom poveli, konstantno je bilo 4-5-6 razlike. Palmarsson se ozlijedio u 13. minuti pa su ostatak utakmice igrali bez svojeg najboljeg igrača, no izostanak se uopće nije osjetio, a on je potpuno spreman za današnju utakmicu. Mislim da će Islanđani danas natrčati Mađare, te čvrstom obranom u jednoj jako tvrdoj utakmici na postavljene obrane uzeti jako vrijednu pobjedu.

Myrhol 3,5 manje 1,85 (7)
Myrhol je na otvaranju protiv Islanda potpuno zakazao. Šut 1/4 za pivota je stvarno poražavajuć. Sumnjam da će danas dobiti 4 prilike za šut na Španjolskih 6-0. Morros i Guardiola u obrani gotovo pa su nepogrešivi i mislim da Myrhol neće imati prostora danas. Norvežani bi mogli pokušavati puno iz vana u ovoj utakmici. U pripremama Myrhol je zabijao 1 i 3 gola. Pivot Mađarske zabio je 2 gola Španjolcima u 1. utakmici.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 15.01.2014. at 21:29.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:36   #35
Samo mala ispravka, tri ekipe idu dalje, pa bi Makedonci u utakmici s Austrijom (ako dobiju Čehe danas), odlučivali o tome tko prenosi dva boda, a tko ništa.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 10:39   #36
Srbija-Rusija/Rusija 26,5 manje 1,85 (27)
Srbi su pokazali u 1. utakmici koliko dobro mogu igrati obranu. Ostavili su Poljake na 19 golova, a Stanić je imao 17 obrana (49%). Nisu ni Srbi bili puno efikasniji no to za ovu okladu nije bitno. Rusi nemaju previše riješenja u napadu, sve se svodi na Igropula i Kovaleva. Vjerujem da će Srbi to uspjeti zatvoriti i lagano pobijediti slabe Ruse (1 @ 1,40).

Guigou (3,5) više 1,85 (4)
Prvi zvođač sedmeraca i prvo lijevo krilo Francuza. Nije mi jasno zašto prag nije podignut pošto je zabio 7/7 Rusima, od toga 3/3 s crte 7 metara. Vjerujem da će i danas biti slično te da će igrati još više nego u utakmici s Rusijom (40 minuta), jer ne očekujem da će Francuzi tako razbiti Poljake,štoviše to bi trebala biti izjednačena utakmica. Stvarno nizak prag za takvog igrača.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 00:24.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:20   #37
Samo da podsjetim: i ova tema podliježe istim pravilima kao i ostatak pdf-a.
Znači, od trenutka kad utakmica započne, prebacujemo se na ovu temu.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 12:42   #38
Cupic (5,5)- Vise@1,85 (6)
Nas glavni strijelac,puca sedmerce,par golova iz kontre i par sedmeraca i vec je over.


Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)

Zadnje uređivanje bambus88 : 15.01.2014. at 21:34.
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:10   #39
Nikčević I.(-3,5+) - vise @1.85 (SS) (4)

nakon samo jednog gola u 40 minuta igre u prvoj tekmi, veceras ocekujem da ce prebaciti ovu granicu. rusi imaju slabije golmane od poljaka, i dosta vise grijese u napadu. uz par obrana stanica racunam na bar 2-3 kontre i jos ce kapnut bar 3 sanse s igracem vise i eto overa

Guigou M(-3,5+) - vise @1.65 (SS) (4)

kolega je gore napisao zasto, slazem se u potpunosti, jedino tecaj vise nije 1.85

Zadnje uređivanje bambus88 : 16.01.2014. at 00:28.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 14:19   #40
Štrlek više od 3.5@ 1.65 (SS) (4)
Čini mi se nekako sigurnija oklada od Čupićevih +5.5. Samo da ga krene odmah na početku da ne bi Ninčević morao uskakati u igru, a ovaj na klupu.

Zadnje uređivanje bambus88 : 15.01.2014. at 21:38. Reason: Drugi par nije bio adekvatno analiziran..
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.