Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 02:34   #1
Aion [*]

eto par riječi o ovoj igri
igra je mmorpg..razvit od iste kompanije koja je napravila Guild wars,lineage,city of heroes.dakle NCsoft
igra je prefenomenalna...dosta je reći da je srušila wow-ov rekord u koreji po korisnicima u beta verziji ..250 tisuća ljudi...igra će kod nas izaći za kojih 3-4 mjeseca..danas izlazi u koreji..
već su se organizirali guildovi ili ti legioni i zna se ko kud ide..ja sam isto u jednom legionu www.aionimprovisation.com

ako želite više znati http://www.aionsource.com/forum/gene...-aion-faq.html

aionsource.com je najbolja stranica za saznati bilošto o igri

i eto video o okolišu igre...ovo je snimljeno U igri..tak izgleda dok igrate

http://www.jeuxonline.info/video/130...-environnement
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 13:52   #2
Ja sam malo skeptican o igri, ali unatoc tome vjerojatno cu je probati kad izade. Ono sto sam do sad procitao su uglavnom pozitivni komentari.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:13   #3
zakaj si skeptičan? jer je koreanska igra? to ne mora niš značiti..pogotovo u ovom slučaju kad je orijentirana i za zapadno tržište
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 00:26   #4
Budemo vidili kad izade,mora da ce biti puno bugova .A i treba cekati crackane server.A kaj je ovo kad se portaš moraš čekati da te neka ptica odnese? Negleda mi se baš toliko okoliša mora da če ljudi poluditi oko toga.
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 11:16   #5
Quote:
phyx kaže: Pogledaj post
zakaj si skeptičan? jer je koreanska igra? to ne mora niš značiti..pogotovo u ovom slučaju kad je orijentirana i za zapadno tržište
Ma ne znam ni sam zasto, mozda mi i djeluje malo previse azijski, borba mi se cini previse cartonizirana. Cini mi se da su malo pretjerali u kopiranju u wow-a, dobro treba vidijeti kako ce taj abysss il kak se vec zove funkcionirati. Koliko ce stvarno biti end gama i kakav je opcenito osjecaj kad igras.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 13:29   #6
istina ali nije aion taj kopira nego wow iz prijašnjih mmorpgova..lineage i everquest..ugl..meni izgledA predobro..obećavajuće..pošto je već izašla u koreji vjerojatno će oni napisati neki feedback u igri,,nadam se da bude igre naišla na interes naših igrača--teško vjerojatno zbog monstruoznog wow-a ali svejedno..bili bi lijepo s hrvatima igrati

portaš se na dalje lokacije na bliže se voziš tom pticom...barem mislim tak..
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 16:28   #7
izgleda da se NCsoft dosta brine za svoju zlatnu koku.tuže kompanije koje "botovaju" po igri već su izašla 2 patcha s fixevima kojekakvim..do izlaska na naše tržište bude jako polished i ready to go
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:34   #8
Quote:
phyx kaže: Pogledaj post
zakaj si skeptičan? jer je koreanska igra? to ne mora niš značiti..pogotovo u ovom slučaju kad je orijentirana i za zapadno tržište
pa korejci rade najbolje mmorpgove.

ja cu ti igrat to skupa sa par frendova iz prijasnjih mmorpgova i bivsim susjedom ako on uspije nabavit.
__________________
Kliknite ovdje
<KrAzY Leo> is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:19   #9
Quote:
<KrAzY Leo> kaže: Pogledaj post
pa korejci rade najbolje mmorpgove.

ja cu ti igrat to skupa sa par frendova iz prijasnjih mmorpgova i bivsim susjedom ako on uspije nabavit.
Da, samo sto 2 najbolja mmorpga WOW i Guild Wars NISU Koreanski.
A sad ti tvrdi sta oces ko i svi ostali kaj misle da bu Aion neznam kaj.
Daleki istok i Amerika imaju drukcije standarde za kvalitetu mmorpga,
jer Korea nema wow niti guild wars, tak da Aion zbog visokih requirementsa a i zato sto je skuplji (moras vise placat na mjesec) nece imat vjerojatno niti 100 tisuca igraca na beti u Americi ili gdi vec. Po meni je Aion kopija Age of Conana,
a sad razmislite zasto, i zasto je Conan proglasen najgorim mmmorpgom godine od onih kaj se moraju placat.
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 19:25   #10
Gledao sam malo na youtube PVP i borbe općenito i ne mogu se otet dojmu da u nekim segmentima je vrlo sličan GW-u.
Sigurno ću probat igru ako se ne plaća- ako da ipak ću čekat GW 2.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 23:36   #11
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Da, samo sto 2 najbolja mmorpga WOW i Guild Wars NISU Koreanski.
A sad ti tvrdi sta oces ko i svi ostali kaj misle da bu Aion neznam kaj.
Daleki istok i Amerika imaju drukcije standarde za kvalitetu mmorpga,
jer Korea nema wow niti guild wars, tak da Aion zbog visokih requirementsa a i zato sto je skuplji (moras vise placat na mjesec) nece imat vjerojatno niti 100 tisuca igraca na beti u Americi ili gdi vec. Po meni je Aion kopija Age of Conana,
a sad razmislite zasto, i zasto je Conan proglasen najgorim mmmorpgom godine od onih kaj se moraju placat.

sjebo si se u MNOGOGOGOGOGO segmenata.. Guild Wars JE koreanski..čak je od iste kompanije koja radi aion, Ncsoft,drugo WoW nije najbolji rpg ni izdaleka samo je najrazvikaniji,i aion će se plaćat ISTO ko i ostatak mmorpgova ,oko 15eura,i isuse nije kopija aoc-a,jel ti uopće znaš o čemu govoriš? puno tog si sjebo u ovom postu,iz koreanskih krugova jako malo negativnih komentara dolazi..JAKO malo.
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 01:59   #12
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Da, samo sto 2 najbolja mmorpga WOW i Guild Wars NISU Koreanski.
WoW i GW ne valjaju nista, probo sam obje igre i stvarno su lose. Pogotovo GW koji je neigriv u totalu. WoW bi jos mgoo proc da nema tolko retardiranih ljudi i hackova/bottova i da su sredili skill system, inace sam sistem igre u wow je prilicno dobar.
__________________
Kliknite ovdje
<KrAzY Leo> is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 18:42   #13
igra izgleda jebeno

e sad moram probati da bi mogao detaljnije opisati
svida mi se kaj je igra puna detalja, a ne pustos kao npr. perfect world
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 15:59   #14
da igra je jako detaljna ali ima ozbiljnih problena s botovima..nadam se da će riješit to..a vi koji bi igrali mogli bi se složit da se hrvati nasele na jedan server jer ne vjerujem baš da bude previše hrvata ovo igralo
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 13:51   #15
http://www.mmorpg.com/discussion2.cf.../214893/page/3

slike setova..prejebeno..pogledajte malo..

off topicry kaj tolko postam tu al pokušavam progurat malo ovo da se malo više hrvata zainteresira za ovu igru
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 22:24   #16
Jel je objavljeno kad izlazi Aion u Europi? Ja sam jos uvijek skeptičan prema igri. Vjerojatno ću probati Darkfall sad kad napokon nakon toliko godina se pojavi, a onda ako mi se ne svidi, čekam Aion.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 19:13   #17
nema grinda??? a kaj ga zamjenjuje onda??
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 01:22   #18
neda mi se više-ak ti se sviđa igraj,ak ne ne..niko te ne tera da trollaš topic
phyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:33   #19
izgleda obečavajuće, probat ću...jednog dana
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:41   #20
Aion izgleda predobro,nadam se ce ispast dobro kao sto je i u Korei.
Ako niste znali osvojio je nagradu za najbolju igru 2008 u Korei(zemlji u koji se igranje videoigara gotovo tretira kao sport )
Negdje sam procitao da je pregazio WoW u samo dva mjeseca... Toliko o tome jel valja ili ne valja(iako WoW meni osobno je bezveze,nikako mi se ne sviđa svijet. Ali uzmimo u obzir da ima najvise igraca na svijetu..)
Zbog toga u nijednom slucaju ne mislim da ce igra propast,grindanje zamjenjuju sigevi i rideovi tako da nije potrebno iznositi neke glupe sumjne jer igra nije jos ni pocela,samo pogledajet jednu od stranica aionsource i vidit cete koliki je interes ljudi. Mozda cak i bolesno velik..
Volio bi naci ozbiljan Hrvatski ili exYugo guild,dosadi pricat na engleski...
Pa eto ako itko zna za ikakav nek mi javi.
FilipLatinovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.