Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 00:11   #1
Kolege sa posla i zainteresiranost

Evo da podijelim s vama nešto što me malo kopka! Radi se o jednoj curi koju sam upoznao preko posla prije neka četiri mjeseca. Moja i njena firma surađuju tako da je redovito viđam dva do tri puta mjesečno. Cura mi se svidjela na prvi pogled, lijepa je, simpatična i komunikativna, a učinilo mi se da i s njene strane ima simpatije, uvijek kad je vidim raspriča se i to nevezano za posao, neke privatne stvari tipa gdje izlaziš i slično. Uglavnom, odlučim ja nju pozvati na kavicu, ono prijateljski pa šta bude bude, činilo mi se da s njene strane ima dovoljno signala da bi se mogao očekivati pozitivan odgovor. No ona je poziv eskivirala, kao budemo se vidjeli negdje vani pa ćemo vidjeti, jer smo iz priče zaključili da izlazimo na ista mjesta. No ja sam je tad pitao da razmijenimo brojeve moba, hoćeš-nećeš, ali je i to eskivirala, sve fino i kroz šalu, ali nije ga dala. E sad, ja sam to shvatio kao odjeb i zaključio priču. No moj kolega ne misli tako, smatra da sam pogriješio, naime ja sam nju za broj i kavu pitao ispred troje svojih drugih kolega, i on kaže da to nisam smio, da sam je trebao pitati nasamo, ovako kao nije htjela davati broj ispred drugih (odreda starija generacija).

Idući put sam je vidio nasamo, nije bilo kolega, i ona je bila posebno pričljiva i sve se činilo kao da čeka neki poziv na kavu ili izlazak, no ja nisam htio riskirati još jedan odjeb, ipak surađujemo pa bi mi to bilo malo neugodno. Prije neka dva tjedna je sretnem vani, prva dolazi do mene i javlja se, sve ono neka priča, zafrkancija, ja opet nabacujem neku mogućnost da se nađemo, ne baš direktno, ali ipak dovoljno jasno, ona odgovara opet neodređeno, kao ide se sad vratiti ekipi (to je bilo u diskaču), možemo poslije popiti nešto i tako to. No ja poslije nisam otišao do nje, bila je u nekom brojnom muško-ženskom društvu pa mi se nije dalo, ne da mi se tu nešto trčati za njom, a i nisam za neke duže razgovore u diskačima.

Jučer je opet vidim, opet je raspoložena, pričljiva, nabacuje neku zezanciju na temu cure (ja kažem da mi se ne da voziti vikendom vani jer ne mogu piti, ona odgovara u stilu treba ti cura pa će ona voziti), stalno se igra s uvojkom kose (govor tijela, jelte ) i tako to. E sad, ja nisam pametan, šta vi mislite? Je li ja krivo tumačim njene signale, ako ih uopće i ima? Čini mi se da ima, ali moglo bi biti samo to da je cura komunikativna i da je takva sa svima, čini mi se kao tip kokete. Ne da mi se opet popušiti odjeb, niti forsirati neko viđanje, šta će mi ako je forsirano i u biti joj se ne ide, a opet, možda treba biti uporan i ne filozofirati puno?

I da, ja nisam tip za neke igrice zavođenja, ne ide me to! Znači takav sam kakav jesam, malo smotan, ali imam i dobrih strana (valjda) pa ako me neka hoće super, ako ne opet dobro, no uglavnom nisam za neke igrice toplo-hladno. A čini mi se da ona je.

Baš sam se raspisao, a u biti banalnost...
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:14   #2
Pa ti budi pametan.....
Ko ga jebe stari ti si njoj fino velikim šarenim slovima napisao da si ti za nešto, ona il je ćorava ili nešto drugo.
Nemam pojma.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:21   #3
meni izgleda kao da ona nesto hoce, ali toliko odjeba bi me definitivno ohladilo.
mrzim kad ljudi igraju toplo - hladno.
mislim da si joj dovoljno puta dao do znanja da ti se svidja
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:23   #4
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Čini mi se da ima, ali moglo bi biti samo to da je cura komunikativna i da je takva sa svima, čini mi se kao tip kokete. Ne da mi se opet popušiti odjeb, niti forsirati neko viđanje, šta će mi ako je forsirano i u biti joj se ne ide, a opet, možda treba biti uporan i ne filozofirati puno?

I da, ja nisam tip za neke igrice zavođenja, ne ide me to! Znači takav sam kakav jesam, malo smotan, ali imam i dobrih strana (valjda) pa ako me neka hoće super, ako ne opet dobro, no uglavnom nisam za neke igrice toplo-hladno. A čini mi se da ona je.

Baš sam se raspisao, a u biti banalnost...
Eto sam si sve rekao , ti si malo smotan a ona je koketa i malo hrani ego na tebi...Jasno je njoj od prvog puta šta ti hoćeš...
Nego pitaš za kavu i broj ispred kolega a to isto nisi u stanju učinit nasamo ...
Kao što ti je neko gore rekao ...previše je tu ćistih odjeba sa njene strane... ova zna šta radi.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:29   #5
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
meni izgleda kao da ona nesto hoce, ali toliko odjeba bi me definitivno ohladilo.
mrzim kad ljudi igraju toplo - hladno.
mislim da si joj dovoljno puta dao do znanja da ti se svidja
Dobro, nije baš bilo "toliko odjeba", prvi put ispred kolega, onako u fino, kao vidjet ćemo se vani... A kad smo se vidjeli vani priznajem da ja nisam bio baš previše direktan, računam poslije onog "odjeba" neću ići direktno, otvorit ću mogućnost pa ako ona prihvati super, ona se nije uhvatila na to, već kao vraća se ekipi, na drugu stranu diska, zove da navratim do nje, kao častit će me pićem, ono zafrkancija. Ali ja kad sam prolazio ona priča s nekim likom, brojno društvo oko nje, pa mi se nije dalo probijati do nje. Inače ne volim barenja u disku, imam malo oštećen sluh pa nisam baš najopušteniji i ne mogu normalno komunicirati pored one buke!
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:29   #6
krivi tajming sančo. slušaj frenda, nije lud ko kihot
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:30   #7
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Dobro, nije baš bilo "toliko odjeba", prvi put ispred kolega, onako u fino, kao vidjet ćemo se vani... A kad smo se vidjeli vani priznajem da ja nisam bio baš previše direktan, računam poslije onog "odjeba" neću ići direktno, otvorit ću mogućnost pa ako ona prihvati super, ona se nije uhvatila na to, već kao vraća se ekipi, na drugu stranu diska, zove da navratim do nje, kao častit će me pićem, ono zafrkancija. Ali ja kad sam prolazio ona priča s nekim likom, brojno društvo oko nje, pa mi se nije dalo probijati do nje. Inače ne volim barenja u disku, imam malo oštećen sluh pa nisam baš najopušteniji i ne mogu normalno komunicirati pored one buke!

ti znas najbolje. ja sam stekla dojam odjeba.

ali opet, ja sam osoba koja zadnji put kad probava ide direktno i nedvosmisleno, tako da...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:32   #8
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Dobro, nije baš bilo "toliko odjeba", prvi put ispred kolega, onako u fino, kao vidjet ćemo se vani... A kad smo se vidjeli vani priznajem da ja nisam bio baš previše direktan, računam poslije onog "odjeba" neću ići direktno, otvorit ću mogućnost pa ako ona prihvati super, ona se nije uhvatila na to, već kao vraća se ekipi, na drugu stranu diska, zove da navratim do nje, kao častit će me pićem, ono zafrkancija. Ali ja kad sam prolazio ona priča s nekim likom, brojno društvo oko nje, pa mi se nije dalo probijati do nje. Inače ne volim barenja u disku, imam malo oštećen sluh pa nisam baš najopušteniji i ne mogu normalno komunicirati pored one buke!
A slušaj sljedeći put kad budeš s njom nasamo opušteno razgovarao , pitaš broj da možete poslje nastavit razgovor uz kavu .....i to je to.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:35   #9
ulovi ju nasamo,bez frendova oko nje,bez kolega pogotovo,naravno da je tad reagirala tako kako je reagirala.

i onda budi konkretan,trazi broj i reci da bi volio otici s njom na kavu,ili sto vec.
nece se moci izvuci i vidjet ces dal i ona to zeli il se samo izmotava.
jbg,direkt u vugla pa kud puklo.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:41   #10
Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Eto sam si sve rekao , ti si malo smotan a ona je koketa i malo hrani ego na tebi...
Da znaš da sam to i ja pomislio. Ali opet, nisam skroz siguran.

Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Jasno je njoj od prvog puta šta ti hoćeš...
Siguran sam da joj je jasno šta hoću, prilično je atraktivna tako da svi muškarci to žele od nje! Šalim se, ne želim samo seks s njom. Pitanje je je li uopće više išta želim, samo me kopkaju ti dvosmisleni signali.

Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Nego pitaš za kavu i broj ispred kolega a to isto nisi u stanju učinit nasamo ...
U početku sam je viđao samo s kolegama, pa sam je zato tu i pitao. Tko će čekati da je sretnem vani nasamo. A kad sam je onda sreo nije mi se dalo upirati nakon šta me otkačila u uredu, neću da ispadne da trčem za njom.

Quote:
benisio kaže: Pogledaj post
Kao što ti je neko gore rekao ...previše je tu ćistih odjeba sa njene strane... ova zna šta radi.
Vjerovatno si u pravu. Ali opet, šta će joj to koketiranje. Ja sam tu ljubazan i više ništa specijalno ne pokušavam, čak sam malo i hladniji nego prije, a ona se redovito razveže. Kolegica me prošli put pita zašto malu ne pozovem negdje, kao vidi se da ona to želi? A meni se ne da opet riskirati odjeb ispred kolega. Tako da ona time zapravo ruši svoj ego?
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:42   #11
možda nije koketa nego samo malo nesigurna i moguće je da želi nešto, ali ej nešto koči pa tim ponašanjem želi održati tvoju zainteresiranost...
a tko zna
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:42   #12
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post

ti znas najbolje.
Problem i je u tome šta ne znam, zato i pišem ovdje...
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:44   #13
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Problem i je u tome šta ne znam, zato i pišem ovdje...

mislila sam na cinjenicu da ti znas sta ti je rekla, odnosno da li je bio odjeb
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:44   #14
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ulovi ju nasamo,bez frendova oko nje,bez kolega pogotovo,naravno da je tad reagirala tako kako je reagirala.

i onda budi konkretan,trazi broj i reci da bi volio otici s njom na kavu,ili sto vec.
nece se moci izvuci i vidjet ces dal i ona to zeli il se samo izmotava.
jbg,direkt u vugla pa kud puklo.
Već sam se malo i ohladio od nje. Ali vjerovatno ću poslušati tvoj savjet.
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:49   #15
Vjerojatno je navikla na to da se može igrat. I vjerojatno može. Ali ako želiš bit pametan, to joj nećeš dopustit, nego ćeš lijepo odlepršat i to joj poprilično direktno dat do znanja. Ako ne želiš bit, onda ćeš se igrat neko vrijeme. Ne preporučam.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:51   #16
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post

mislila sam na cinjenicu da ti znas sta ti je rekla, odnosno da li je bio odjeb
Ma da je to bilo nasamo, bio bih siguran da je odjeb. Pitam je hoćemo li nekad na kavu, ona kaže nešto u smislu "dogovorit ćemo se", ja kažem ajde da onda razmijenimo brojeve, a ona to eskivira, kao ne treba, vidjet ćemo se vani i to. Dakle po meni odjeb, ne da broj, no kolega me stavlja u dilemu, kao ne smiješ to pitati ispred nas...Valjda i ne smijem, no di ću, trebao sam im valjda reći da mi je mala napeta i da njih troje izađu vanka da je ja pitam nasamo!
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:52   #17
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si u pravu. Ali opet, šta će joj to koketiranje. Ja sam tu ljubazan i više ništa specijalno ne pokušavam, čak sam malo i hladniji nego prije, a ona se redovito razveže. Kolegica me prošli put pita zašto malu ne pozovem negdje, kao vidi se da ona to želi? A meni se ne da opet riskirati odjeb ispred kolega. Tako da ona time zapravo ruši svoj ego?

Pa ne radi to ispred kolega pobogu ....
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:53   #18
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je navikla na to da se može igrat. I vjerojatno može. Ali ako želiš bit pametan, to joj nećeš dopustit, nego ćeš lijepo odlepršat i to joj poprilično direktno dat do znanja. Ako ne želiš bit, onda ćeš se igrat neko vrijeme. Ne preporučam.
Ja tu više ništa ne pokušavam. Znači ljubaznost, malo standardne priče i to je to. Čak sam i malo hladniji nego prije.

No šta će joj te igre nije mi jasno? Šta će ikome te igrice, koketiranje, toplo-hladno i slično?
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:55   #19
Quote:
sancho panza kaže: Pogledaj post
Ja tu više ništa ne pokušavam. Znači ljubaznost, malo standardne priče i to je to. Čak sam i malo hladniji nego prije.

No šta će joj te igre nije mi jasno? Šta će ikome te igrice, koketiranje, toplo-hladno i slično?
A žensko je, mora joj bit malo zanimljivo u životu. Ako pritom može dobit validaciju ega, tim bolje.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 00:55   #20
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
možda nije koketa nego samo malo nesigurna i moguće je da želi nešto, ali ej nešto koči pa tim ponašanjem želi održati tvoju zainteresiranost...
a tko zna
Mislim da je većina osoba koje koketiraju i igraju igrice zapravo nesigurna.
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger