Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 00:03   #201
Quote:
octopus kaže: Pogledaj post
Neee... Ono što ne prodaš lijepo ostavi (naravno, ako bar donekle valja). Kao što ti već rekoše, ima ih koji će to proprćkati u potrazi za nečim upotrebljivim.
Hvala.
Sve sto namjeravam ponijeti je svakako upotrebljivo. Ali nekako (nisam dugo tamo bila, svi frendovi zive dosta dobro, tu i tamo njima nesto dam, tipa klizaljke, robe i sl.) imam dojam da u zadnje vrijeme (ma koliko smo svi sve siromasniji) nitko nece kupiti nista polovno, nemam kome cak ni dati neke stvari...iako rado bih ih ustvari prodala (jer dobro bi nam doslo), ne znam kako je danas tamo...ja sam bila stvarno davno....kupila sam si neke jako drage stvari...i dan danas imam veliku sivanu lutku (koju sam malo naknadno pozeljela, prije ih nje bilo) ...sva je u komi, ali sjedi u viksi...volim ju
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 00:14   #202
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Ne tresi se!
Ima kontejnera.
Ja se ne tresem, pa ne moras ni ti.
Hvala na obavijesti, tj. odgovoru na moje pitanje.
Quote:
Na bicikli možeš svašta prevest.
Na bicikli ne mogu nista prevest jer nemam biciklu.
Osim toga na bicikl mi ne bi stalo sve sto kanim donijeti, a niti bih bila u stanju (malo sam s kondom posvadjana) to dotegliti do tamo.
Quote:
Košara napred, pa ruksak na leđa, pa bisage sastrane, pa ako ti to nije dovoljno upregneš prikolicu za bic.
Hm, prvo da kupim bisage i prikolicu da idem prodavati stvari za po par desetaka kuna?
Sorry, meni je to nekako laske staviti u auto.
Quote:
Auto nevalja. Kloni se tog vraga.

Imam brdo stvari za donijeti i da se klonem auta....zasto?
Quote:
A i uzećeti pare za pauking nutra+gorivo pa buš u minus još.
Koliko je ulaz s autom? Bilo je (davno) 10kn...ako je i 20 ....pa valjda cu prodati nesto za 20kn.
Fuckas gorivo, nije mi bas tako daleko...Hrelic je dozivljaj, nisam bila odavno...uglavnom poklonim to sto mi je visak. Samo ne znam ima li kupaca, oblace li danas ljudi djecu na Hrelicu ili svi idu u shoping centre...(ili u kontejnere)
Hoce li netko nerabljenu fritezu koja stoji 10-tak godina, role koje su "rabljene" dobrih 5 puta po 500 metara, iznosenu robu koja je jos ipak vrlo solidna...itd.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 08:35   #203
bez brige.. na hreliću svaka roba ima kupca
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:57   #204
Thumbs up BUVLJAK 12

18.09.2011.
Buvljak 12
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb



http://www.facebook.com/event.php?eid=173179296092464

-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 17:30   #205
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
malo sam s kondom posvadjana to dotegliti do tamo.
Fuckas gorivo, nije mi bas tako daleko...
Ovo je oksimoron ili?

Pa ne trebaš tegliti sve stvari odjednom,
štandovi se plačaju i po veličini...
Počneš s malim pa vidiš kako ide koja roba. Tehnika ide loše jer se nema di probat na licu mesta a i nepovjerenje kupaca prema tome je (opravdano) loše.
Čoek u veceju ima utičnicu i naplačuje 1kn za probu jel uređaj ispravan. Ima varijanti za besplatnu probu po kafanama, čefapčinicima, ili kod raznih agregata ako se lepo zmeniš. No to se zrihta na licu mesta ako si daš kuraj da uopće ideš ili da se usudiš pitati cigana bez predrasuda.

A sad di ko šta kupuje...ispitaš na licu mesta. Kako bi M.B. reko: "gremo delat"
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 19:52   #206
Quote:
-mia- kaže: Pogledaj post
18.09.2011.
Buvljak 12
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb



http://www.facebook.com/event.php?eid=173179296092464

kad smo vec kod drugih buvljaka, u nedjelju je na cvjetnom trgu buvljak bicikala! u sklopu tjedna mobilnosti
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 10:19   #207
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Ovo je oksimoron ili?
Ne bas
Meni je 12 km (x2) puno previse za voznju biciklom (natovarena do zuba), a ako idem s autom onda je to puno "blize" (i brze)...a na benzin ne ode bas toliko
Quote:
Pa ne trebaš tegliti sve stvari odjednom,
štandovi se plačaju i po veličini...
Da? Zar nije to prije bilo djabe, samo su auti placali upad?
A kako se krecu te cijene? Koliko za auto, koliko za mali/veliki stand? (sto znaci mali, a sto veliki?)
Paaa..mogu onda imati manji stand, pa ako nesto prodam, dodavati stvari iz auta.
Quote:
Počneš s malim pa vidiš kako ide koja roba.
Jooj, pa ne kanim ja sad da mi hodocascenje na Hrelic bude hobi...svejedno je kako ide koja roba...pa necu nabavljati tu robu koja kao ide. Sto imam - imam i to bih zeljela prodati, ako ide-ide, ako ne - ne.
Quote:
Tehnika ide loše jer se nema di probat na licu mesta a i nepovjerenje kupaca prema tome je (opravdano) loše.
Čoek u veceju ima utičnicu i naplačuje 1kn za probu jel uređaj ispravan.
Onda mi je mozda pametnije niti ne nositi fritezu. Jer kako isprobati je li ispravna, cak i ako nesto svijetli to ne znaci da je potpuno ispravna. Osim toga tko ce mi cuvati stvari dok to nosim s covjekom da isproba.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 18:35   #208
jel netko zna kakva je ponuda numizmatike( kovanica i novčanica) te starih knjiga na hreliću , kao i antikviteta općenito??
arheolog_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 18:52   #209
Numizmatike slabo, gotovo nikako. Ponuda starih knjiga je odlična, prevladava SFRJ razdoblje. Ponuda antikviteta općenito je naravno izvanredna, sad ovisi što tražiš.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 19:17   #210
Quote:
arheolog_123 kaže: Pogledaj post
jel netko zna kakva je ponuda numizmatike( kovanica i novčanica) te starih knjiga na hreliću , kao i antikviteta općenito??
Za to imaš Britanac.Hrelić je većinom za odjeću,a tek onda za ostalo
Medihy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 20:35   #211
Britanac stvarno ima odlicnu ponudu starih novcica, nakita ,knjiga i slicno.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 21:23   #212
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Onda mi je mozda pametnije niti ne nositi fritezu. Jer kako isprobati je li ispravna, cak i ako nesto svijetli to ne znaci da je potpuno ispravna. Osim toga tko ce mi cuvati stvari dok to nosim s covjekom da isproba.
Ma ponesi fritezu

Ionako se dosta toga kupuje na povjerenje. Zakuni se životom/tetkom/stričevima itd. da radi i prodaj. U krajnjoj liniji, osoba koja kupi može i sama isprobati u wc-u ili ugostiteljskom obrtu.
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 18:03   #213
Quote:
arheolog_123 kaže: Pogledaj post
jel netko zna kakva je ponuda numizmatike( kovanica i novčanica) te starih knjiga na hreliću , kao i antikviteta općenito??
Knjiga ima hrpa, svih mogućih. Bude često i jedan lik koji ima 20ak paketa sa knjigama od 3-5 kuna
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 08:28   #214
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Knjiga ima hrpa, svih mogućih. Bude često i jedan lik koji ima 20ak paketa sa knjigama od 3-5 kuna

Ima hrpa knjiga od kojih je većina škart, kao i sve ostalo što se nalazi na tom placu, osim automobila.
__________________
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.
Bob_Rock_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:04   #215
Dobar tekst o Hreliću izašao je u zadnjem broju Novosti. http://www.novossti.com/2011/09/rasp...lje-proslosti/
Čini se da nisu baš sve knjige škart
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:05   #216
A u novinama je izašla i slika s kondomima 3 za 10kn koja ovdje nije vidljiva
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 16:14   #217
Kolike su sanse da tamo u ponudi nađem neke fejk lenonke ? Olitiga, one okrugle naocale ? Ako nema tamo, znate li gdje ima mozda ? hvala
Zvonimirmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 16:42   #218
Poprilicno su velike sanse jer tamo stvarni imas svega, od igle do lokomotive...

Ako ne tamo, onda definitivno britanac nedjeljom.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 13:10   #219
Prodavači uz nasip prije hrelića često imaju svakakvih naočala, pa i te à la lenonice, iako sam do sada vidio većinom male brojeve. Ma, ima zaista svega i svačega.

A što se tiče toga da je sve na hreliću škart osim auta - lol, polovica prodavača su ustvari preprodavači koji ljudima uvaljuju sklepane krame. Ne, naravno da nije sve škart, pogotovo knjige, itd. Kako knjiga uopće može biti škart? Ili je u dobrom stanju ili lošijem.
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 13:55   #220
Puno hvala. Dakle uz nasip ih isto ima, treba to istrazit, jos uvijek nedeljom vozi onaj bus prema tamo ? I jel ima kaki za nazad odmah da pitam
Zvonimirmir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.