Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 01:06   #61
U prepisci s Miroslavom Radmanom Schwartz se protivi Radmanovim idejama o mogućnosti značajnog produljenja životnog vijeka ljudi zahvaljujući novim znanstvenim otkrićima:

Quote:
Imamo tu nekakve susjede, zovu se Žoharka i Štakorka, osamdesetih su godina, ogavne, jalne, zlobne, jugoslavenke koje ništa ne čine doli što boljima od sebe pokušavaju napakostiti, pa čak ni u tomu ne uspijevaju. I da mi to živi 150 godina, a trebalo ih je još na vrijeme smaknuti kada je vladao muževni duh i zdravi etos početkom 90-ih! I tko će se, napokon, nazarađivati mirovina za armije besmislenih, štetnih kreatura? Ne čini li Vam se, uostalom, da se već previše tih antropa nakotilo diljem planeta? Mi se pitamo kako da, mjestimice (ne posvuda: Hrvata je premalo i izumiru), reduciramo njihov broj, a Vi biste nam ih još do u beskraj umnažali! Zar nam navještate gerontokratski eon oskudice? Zar da zdrava mladež za milijarde parazita kuluči? I hoće li se praksa umjetnoga, nasilnoga dugovječja provoditi usporedno s nastavljenim abortivnim genocidom, pa da na koncu zajamčeno isključimo sve zdravo, te „društvo“ iliti naciju pretvorimo u rezervat za starkelje koji ničemu ne služe osim da, prema Vašemu receptu, skončaju u nekoj vrsti virtualnoga pseudoorgazma kao vrhunca „životne vrijednosti“? Nije li to prejeftino, ne znači li to ignorirati sve uistinu duboke uvide i zasade tisućljeća naše religije i filozofije?
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 20:37   #62
Quote:
Eliott kaže: Pogledaj post
Šta predlaže Schwartz?
Jel i on uz Sačića?
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 20:41   #63
A dije taj čovjek ,nisam ga čuo dosta,jeli živ?
Disu one emisije njega i Raosa....................duo na kvadrat!
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 20:49   #64
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
A dije taj čovjek ,nisam ga čuo dosta,jeli živ?
Disu one emisije njega i Raosa....................duo na kvadrat!
Iskreno, briga me za njega, nego pizdim na ovog pedera što se zadnjih dana dere po televiziji pa sam zato to napisal da malo zvređam Sačića
ja tarzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 20:59   #65
Quote:
ja tarzan kaže: Pogledaj post
Iskreno, briga me za njega, nego pizdim na ovog pedera što se zadnjih dana dere po televiziji pa sam zato to napisal da malo zvređam Sačića
Samo daj..........je malo je zabrijao tip.A očito ga nešto muči.......
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:28   #66
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
A dije taj čovjek ,nisam ga čuo dosta,jeli živ?
Disu one emisije njega i Raosa....................duo na kvadrat!
Da, te emisije su bile urnebesne.
Schwartz ti je u Zagrebu, vodi onu neku svoju web stranicu, pojavi se na pokojoj desnoj tribini, sreo sam ga kao gosta na jednom predavanju u Matici hrvatskoj i tak.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 00:49   #67
Schwartz je židovsko prezime. On sam je vrlo vjerojatno židovskog porijekla. A izigrava nekakvog velikog nacistu...
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 01:27   #68
Quote:
fotomatik kaže: Pogledaj post
Schwartz je židovsko prezime. On sam je vrlo vjerojatno židovskog porijekla. A izigrava nekakvog velikog nacistu...
Schwartz je beogradski Židov, ili se on tamo samo rodio (on to nit ne skriva)...

Ima blog: http://schwartze-garde.cropress.org/blog/
pandur! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 01:39   #69
Quote:
pandur! kaže: Pogledaj post
Schwartz je beogradski Židov, ili se on tamo samo rodio (on to nit ne skriva)...
U svakom slučaju lik je vic figura...
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:31   #70
Quote:
Mr. Političar kaže: Pogledaj post
Mladen Schwartz - svašta bi se dalo o njemu reći. Sa dosta njegovih stvari se slažem, ali isto tako sa dosta i ne slažem.
+ on je koliko znam podrijeklom židov, tako da i da ne želim moram biti bar malo skeptičan prema njemu.
Ne kužim u čemu bi bio problem njegovo židovsko porijeklo.Ili srpsko,ili bilo kakvo.Svi koji žele zajedno s nama graditi bolju budućnost,uz dužnu toleranciju prema većinskom hrvatskom narodu su dobro došli.Pola vrha NDH je bilo oženjeno za židovke.Visoki časnici u NDH su također bili židovi.U čemu je tvoj problem?
Biti hrvatski nacionalist ne znači automatski da mrziš nehrvate.O tome i Schwartz i priča.Hrvatskoj desnici su fašistički predznak nalijepili upravo lijevi udbaško-partizansko-srbočetnički jugokomunisti,koji sebe običavaju nazivati "antifašistima".

Zadnje uređivanje kakadoo : 11.05.2013. at 12:32. Reason: gramatika
kakadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 13:24   #71
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Zato kaj je protuustavno, protivno svim međunarodnim odredbama o ljudskim pravima i i protivno tekovinama moderne Europe koje smo napokon dostigli u nekim stvarima. U neku ruku je jako dobro što danas više države ne mogu same donositi baš svaku odluku o sebi.
Japan ima prisilni rad kao kaznenu mjeru i dan danas. I nije izopćen iz međunarodne zajednice.
Kojiro Izawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 15:20   #73
Zar ga Z. Malnar nije likvidirao sa flasom pokvarenog mirogojceka ?
Vajo Madzun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 17:43   #74
Šteta što na Youtubeu nema snimaka epizoda emisije Crveno i Crno sa OTV-a gdje su se Schwartz i Raos svaku emisiju svađali
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 19:07   #75
Sjebali ga masoni .
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 20:23   #76
http://www.facebook.com/groups/429491113767126/?fref=ts

http://www.facebook.com/groups/555222431172395/?fref=ts

Evo vam tu njegove dvije grupe. Bez obzira na njegov radikalizam čovjek ima utemeljene stavove.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 21:16   #77
Budući da ga mediji ne šljive, mogao bi se kao i komandir Šamil obratiti određenim komunikeom
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 04:36   #78
Quote:
kakadoo kaže: Pogledaj post
Ne kužim u čemu bi bio problem njegovo židovsko porijeklo.Ili srpsko,ili bilo kakvo.Svi koji žele zajedno s nama graditi bolju budućnost,uz dužnu toleranciju prema većinskom hrvatskom narodu su dobro došli.Pola vrha NDH je bilo oženjeno za židovke.Visoki časnici u NDH su također bili židovi.U čemu je tvoj problem?
Biti hrvatski nacionalist ne znači automatski da mrziš nehrvate.O tome i Schwartz i priča.Hrvatskoj desnici su fašistički predznak nalijepili upravo lijevi udbaško-partizansko-srbočetnički jugokomunisti,koji sebe običavaju nazivati "antifašistima".
I vidiš zbog ovakvog upisa ti bi mogao biti sankcioniran, a ovi koji glume zaštitnike židova su ih ovime u biti uvrijedili. A zvati ga nacistom je smješno. On je možda ultranacionalist, ali nije fašist. Kak se zalagao da Italija zavlada Hrvatskom? Dajte mi jedan link.
On je najbolji primjer da i onaj tko nije hrvatskog porijekla može biti hrvatski državljan. A bogme podosta njegovih stavova nije niti za odbaciti.
Njega sigurno Ruža ne bi nazvala gostom. A vidljivo je ovdje kvaziljevičarsko prebrojavanje krvnih zrnaca. Kad je Židov desničar ne odgovara, a kad je za Titu dignu mu spomenik.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 00:14   #79
Quote:
KrasnodarRora kaže: Pogledaj post
I vidiš zbog ovakvog upisa ti bi mogao biti sankcioniran, a ovi koji glume zaštitnike židova su ih ovime u biti uvrijedili. A zvati ga nacistom je smješno. On je možda ultranacionalist, ali nije fašist. Kak se zalagao da Italija zavlada Hrvatskom? Dajte mi jedan link.
On je najbolji primjer da i onaj tko nije hrvatskog porijekla može biti hrvatski državljan. A bogme podosta njegovih stavova nije niti za odbaciti.
Njega sigurno Ruža ne bi nazvala gostom. A vidljivo je ovdje kvaziljevičarsko prebrojavanje krvnih zrnaca. Kad je Židov desničar ne odgovara, a kad je za Titu dignu mu spomenik.
Sankcioniraj ti svoju mamu .Jednom u pola godine napišem post i odmah naletim na provokatora.Ako misliš da ću se upecati na ovo,zajebo si se.
Prvo si me napao i posrao,a u drugom dijelu posta si rekao isto ono što sam i ja rekao.
A rekao sam to,da nije bitno koje je čovjek nacionalnosti,nego je bitno da voli ovu državu u kojoj živi,i da sudjeluje u borbi za opće dobro.Na način koji najbolje zna i umije.Josip Frank,također istaknuti hrvatski političar i pravaš,bio je također porijeklom židov.Ako ti nije jasno niti sada što sam napisao nacrtaj si.I nemoj mi više sraćkati po postovima ako imaš nečasne namjere i ako me misliš zajebavati,jer nemam vremena za takve,dakle ODJEBI u skokovima.

Zadnje uređivanje kakadoo : 14.05.2013. at 00:26. Reason: gramatika,gramatika
kakadoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 00:33   #80
A kao treće ne mislim više nikada ništa napisati na ovom usranom forumu,jer sam tek sada primijetio da vam je prosinac decembar.Vi ste forum hr,koliko je hrvatska i elektro-industrija Niš.
kakadoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.