Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 11:12   #61
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
O, siroče moje, pa volim ja i tebe.
I nemoj dezinformirati javnost, kad već offtopičariš. Vidiš, to je pitanje ponosa, ja sam prva bila na ovoj temi. A i ti me slijediš?
Ti mi nisi nikakav izazov. Slijediti te potpuno je nepotrebno. Baš svi znaju gdje te se može naći, uvijek, i u svakom trenutku na forumu.
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:16   #62
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
Potpis.
To što ga je varala nije bilo dovoljno da uništi njegovu ljubav. Da bar jest! Sad bi mu bilo puno lakše. On je i dalje voli. Ali sebe voli ipak malo više. I to je dobro. Zdravo. Tako i treba biti.
Muško je, oporavit će se

U akutnim trenucima nitko ne vjeruje da će ljubav proći, to je zajedničko svima.
I tada zapravo nije bitno što mi točno nazivamo "ljubavlju". Kad tako jako boli, seciranje ne pomaže (boli te ego a ne srce, boli te pretkutnjak a ne kutnjak, whatever)... Treba poštivati takvu bol i priznati da je strašna, a ne iz mudre pozicije rekonvalescenta tvrditi da je to ovo ili ono...

Ma nema veze...

Dakle, svakome tko je prisiljen razumom ratovati protiv osjećaja slijedi duga bitka. Dok ne shvati da ratovanja uopće nema. I da je jedna stvar prihvatiti vlastite osjećaje, a druga zbog njih od sebe napraviti žrtvu.
Al to dođe s vremenom.

Evo jedan Dr. Phil savjet: posveti se sebi.
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:20   #63
Ajme ljudi...
Pa smirite se, spustite loptu na zemlju...
Svađe su zadnja stvar koju sam želio čitati, toga mi je preko glave :-)
Svi ste u pravu, idemo sad dalje...
I da citiram Davorina Bogovića iz davnih dana... Ti to možeš, ti si jači. Ovo zadnje ja sam sebe tješim...
whiteman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:22   #64
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
Niš mi ne fali. Al nekad valjda mogu bit i ozbiljan.
A ozbiljan sam kad vidim da šarlatani nedužnom čovjeku odmažu, te temu odvode u smjeru suprotnom od onoga što je autor teme želio.

Nije to sad valjda potpuna preobrazba ?
Iz Krmka u Mr Ozbiljni ?
Već te zamišljam kak u odjelu i s knjigama u rukama ponosno hodaš svijetom i dijeliš savjete
Zezam se...

S jedne strane si u pravu,Lord ne pomaže whitemanu u ovom trenu jer on sada ni ne može skužiti kaj mu lord hoće reći.
Lord to često radi na raznim temama jer je objektivan i vidi stvari isfiltrirano.
S druge strane to i nije tako loše jer te takvi komentari tjeraju da razmišljaš i da se trgneš.

BTW krmak,ti si meni u najvećoj agoniji rekao da ne cmizdrim i da se poševim u triu il da dam šupka pretući
Da sam onaj tren mogla do tebe sama bi te pretukla
I mislila sam si kak ti nik ne paše jer nisi dragi krmak nego ....prešutit ću to kaj sam mislila jer te sad ipak volim
Ljudi se mijenjaju ,jelda ?
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:23   #65
Naravno da možeš.
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:25   #66
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Muško je, oporavit će se

U akutnim trenucima nitko ne vjeruje da će ljubav proći, to je zajedničko svima.
I tada zapravo nije bitno što mi točno nazivamo "ljubavlju". Kad tako jako boli, seciranje ne pomaže (boli te ego a ne srce, boli te pretkutnjak a ne kutnjak, whatever)... Treba poštivati takvu bol i priznati da je strašna, a ne iz mudre pozicije rekonvalescenta tvrditi da je to ovo ili ono...
hijena već sam ti rekla,al moram opet,ženo ti si meni postala mrak
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:29   #67
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post


BTW krmak,ti si meni u najvećoj agoniji rekao da ne cmizdrim i da se poševim u triu il da dam šupka pretući
Da sam onaj tren mogla do tebe sama bi te pretukla
I mislila sam si kak ti nik ne paše jer nisi dragi krmak nego ....prešutit ću to kaj sam mislila jer te sad ipak volim
Ljudi se mijenjaju ,jelda ?

Tebi je to tada trebalo, ništa ti drugo nije pomagalo.

Ovaj čovjek se ne dvoumi da li oprostiti, da li je primiti natrag, niti mu je potreban razgovor u tom smjeru. A to je ono gdje su mentor i učenica fulali i pokušali odvući temu u krivom smjeru.
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:31   #68
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
hijena već sam ti rekla,al moram opet,ženo ti si meni postala mrak
hijena je moj mentor u prebolijevanju.
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:32   #69
Quote:
whiteman kaže: Pogledaj post
Medenany... ostavljaš me bez teksta... skidam ti kapu!
Čitaš mi misli...

A idealiziranje, ma nisam ja ono citirao u tom smislu... Nikoga ne valja idealizirati - treba voljeti osobu koja je uz tebe, takvu kakva jest.
Jako me podsjećaš na jednu moju frendicu sa tim "idealiziranjem", to je ona uvijek običavala govoriti :-)

Da voljeti takvu kakva je...
al kad ta osoba počne izlaziti iz nekih naših zamišljenih okvira kakva bi trebala biti,kakvom je mi želimo gledati onda počnemo malko žmirkati na mane jer nam baš i nisu prihvatljive pa je krenemo idealizirati i živimo u nekoj našoj vlastitoj fikciji...
Tak to nekak bude...al to je više stvar nas nego te osobe
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:33   #70
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
Tebi je to tada trebalo, ništa ti drugo nije pomagalo.

zapravo kad sam malo razmislila i trebalo mi je
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:34   #71
Quote:
whiteman kaže: Pogledaj post
Ajme ljudi...
Pa smirite se, spustite loptu na zemlju...
Svađe su zadnja stvar koju sam želio čitati, toga mi je preko glave :-)
Svi ste u pravu, idemo sad dalje...
I da citiram Davorina Bogovića iz davnih dana... Ti to možeš, ti si jači. Ovo zadnje ja sam sebe tješim...
Ajde, da se vratimo tebi...

Možda ti se čini da će ti biti teško jer ćeš je zbog djece morati gledati često. Ali zapravo je to dobra stvar. Otupit ćeš na nju. Zamisli da je ne viđaš i da ti se njezina slika kakva je bila prije non stop vrti u glavi.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:36   #72
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
hijena je moj mentor u prebolijevanju.
Ha?
Otkad?
Imam li pravo na honorar?

Whiteman, btw, skidam kapu na topicu koji si pokrenuo i potrebi da o ovakvim stvarima razgovaraš (a da to ne završi na usamljenim srcima, među depresivnim tinejdžerima).

Na žalost, da netko ima recept za instant prestanak ljubavi, taj bi bio bogatiji od Gatesa i Abramoviča zajedno.
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:40   #73
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Možda ti se čini da će ti biti teško jer ćeš je zbog djece morati gledati često. Ali zapravo je to dobra stvar. Otupit ćeš na nju. Zamisli da je ne viđaš i da ti se njezina slika kakva je bila prije non stop vrti u glavi.
E ovo je vrlo zanimljivo. Neki kažu da je za prebolijevanje najbolje napraviti čisti rez, dakle prekinuti sve veze (što ovdje nikako ne dolazi u obzir). A neki pak kažu da je bolje očuvati civilizirane odnose...
Valjda ovisi od osobe, situacije, itd.

Osobno, ne znam što je bolje. Jedan dan mi se čini ovako, drugi onako...
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:43   #74
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Ha?
Otkad?
Imam li pravo na honorar?
Ma kakav honorar? Što sam sve proživio i preživio s tobom tamo na temi, dizanja, padanja, posrtaji, rastanci, analize... Još si ti meni dužna naknadu!
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:43   #75
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
E ovo je vrlo zanimljivo. Neki kažu da je za prebolijevanje najbolje napraviti čisti rez, dakle prekinuti sve veze (što ovdje nikako ne dolazi u obzir). A neki pak kažu da je bolje očuvati civilizirane odnose...
Valjda ovisi od osobe, situacije, itd.

Osobno, ne znam što je bolje. Jedan dan mi se čini ovako, drugi onako...

Pa u početku je lakše prekinuti sve odnose(ako je moguće )
A kako s vremenom nestaje ljutnja,mržnja čitaj ljubav i kako postaješ indiferentan pristojna komunikacija ti nije neki bed...
Al treba doć do toga
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:44   #76
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
E ovo je vrlo zanimljivo. Neki kažu da je za prebolijevanje najbolje napraviti čisti rez, dakle prekinuti sve veze (što ovdje nikako ne dolazi u obzir). A neki pak kažu da je bolje očuvati civilizirane odnose...
Valjda ovisi od osobe, situacije, itd.

Osobno, ne znam što je bolje. Jedan dan mi se čini ovako, drugi onako...
Ne znam ni ja, ali mogu potvrditi da je sporadično viđanje najgora opcija.
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:46   #77
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
Ma kakav honorar? Što sam sve proživio i preživio s tobom tamo na temi, dizanja, padanja, posrtaji, rastanci, analize... Još si ti meni dužna naknadu!
Ispričavam se, nisam (bila) svjesna da moje agonije proživljavaš sa mnom.

Ja se u tvoje nekako nikad nisam uživila...
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:47   #78
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja, ali mogu potvrditi da je sporadično viđanje najgora opcija.

tebi je jer te on svaki put da prostiš razjebe
Jer te neće pustiti
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:47   #79
Quote:
"dragi krmak" kaže: Pogledaj post
E ovo je vrlo zanimljivo. Neki kažu da je za prebolijevanje najbolje napraviti čisti rez, dakle prekinuti sve veze (što ovdje nikako ne dolazi u obzir). A neki pak kažu da je bolje očuvati civilizirane odnose...
Valjda ovisi od osobe, situacije, itd.

Osobno, ne znam što je bolje. Jedan dan mi se čini ovako, drugi onako...
Whiteman nažalost nije ni u mogućnosti napraviti čisti rez, tako da čemu uopće pričati o toj opciji.
Zbog klinaca je sigurno treba održavati civilizirane odnose. Uljudno pozdraviti, pričati o djeci, ali izbjegavati bilo kakve razgovore o "odnosu". I ne nasjesti na eventualne provokacije.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:50   #80
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Ispričavam se, nisam (bila) svjesna da moje agonije proživljavaš sa mnom.
a nikad ne znaš ko sve čita... i puno ih više čita nego što piše.

Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Ja se u tvoje nekako nikad nisam uživila...
ma moje su zanemarive u usporedbi. ipak sam ja krmak.
a i ja to sam odrađujem, tako mi bolje ide.
__________________
Dok se ne pomiriš s tim da radiš loše jer si loš, a ne zato što to loše što radiš nije loše, pisat ćeš ovakve baljezgarije, lažno zadovoljan sobom.
"dragi krmak" is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.