Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2014., 13:43   #101
Piše na njihovim stranicama da nakon 14. rođendana Family Filmclub kartica postaje "•Od 14. rođendana nadalje svi članovi Family Filmcluba automatski postaju CINEPLEXX članovi!"
Ali kaj je to?
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:14   #102
Nepopust srijedom

Bas smo se neugodno iznenadili ove srijede u Cineplexxu. Dosli u kino nas 4 i naravno ocekivali cijenu od 19 kn za Tajni život Waltera Mittija (film u 2d, kraci od 120 min), kad ono CIJENA 37 KUNA!!!! Dakle, duplo a film je igrao cijeli taj tjedan?! Redovito idemo u kino srijedom i to nam se nikad nije dogodilo. Budući da to nije inace praksa i prvi put nam se to dogodilo, ostali smo zateceni i u nevjerici. O tome nema ni slova na njihovim internetskim stranicama gdje se objašnjavaju popusti srijedom. Reklamiraju popust, kad ono dođeš tamo - i platiš duplo. Koja pljačka. Dovedu te pred gotov čin da ni ne znaš što te snašlo. Znam samo da ćemo se na neko vrijeme srijedom ići u Cinestar.
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:23   #103
Quote:
Maldives kaže: Pogledaj post
Bas smo se neugodno iznenadili ove srijede u Cineplexxu. Dosli u kino nas 4 i naravno ocekivali cijenu od 19 kn za Tajni život Waltera Mittija (film u 2d, kraci od 120 min), kad ono CIJENA 37 KUNA!!!! Dakle, duplo a film je igrao cijeli taj tjedan?! Redovito idemo u kino srijedom i to nam se nikad nije dogodilo. Budući da to nije inace praksa i prvi put nam se to dogodilo, ostali smo zateceni i u nevjerici. O tome nema ni slova na njihovim internetskim stranicama gdje se objašnjavaju popusti srijedom. Reklamiraju popust, kad ono dođeš tamo - i platiš duplo. Koja pljačka. Dovedu te pred gotov čin da ni ne znaš što te snašlo. Znam samo da ćemo se na neko vrijeme srijedom ići u Cinestar.
To je bila pretpremijera. Redovno Walter Mitty igra tek od ovog četvrtka. I u Cinestaru ti je ista cijena bila.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:29   #104
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
To je bila pretpremijera. Redovno Walter Mitty igra tek od ovog četvrtka. I u Cinestaru ti je ista cijena bila.
Da to su nekom objašnjavali da je pretpremijera.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 02:28   #105
Danas sam bila "prisiljena" otici u cineplexx jer sam htjela pogledati film i jedino mi je tu odgovarao termin.

Ja to kino stvarno ne volim...kao grad duhova( i cijeli onaj Kaptol centar).

Idealno kino za otici sa ljubavnicom jer vas tu nitko nece sresti...nikad nema ljudi.

Nadalje, onaj "umak od sira" sto posluzuju uz tacitos je nejestivi. Ne pamtim kad sam gadljiviju stvar probala. Da, nije ni u cinestaru to divni, zdravi obrok, ali ovo je gumeno.

Savrseno da vam zgadi sve grickalice i brzu hranu. Eto, mozda je i plus. Cineplexx mi pomaze da zdravije zivim.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 08:33   #106
Ok, za grickalice ne znam... nisam ih nikad kupio u kinu nego odem u Mercator i za 20 kn kupim najskuplji čips i sok (predlažem i tebi u buduće tako )
Zbilja ne kužim zašto bi mana cineplexxa bila taj što "nema nikoga"?
Pa ja bi za kartu (koju u cineplexxu plaćam 22 kn) prije dao 30-40 kn da nema skoro nikoga i da u miru gledam film. Nema klinaca, nema brdo reklama, nema glasnog zvuka od kojeg me uši bole više nego kad iz NECa izlazim nakon turbofolk izlaska.

Problem cineplexxa je neizgrađen brand, nema reklama na TV-u, ulicama itd., kino dvorane im se ni po čemu ne razlikuju od cinestara, usluga je identična, istina cijena bi trebala biti manja, ne zbog usluge nego zbog neizgrađenog branda- ne može cijena biti ista kao u cinestaru, ali za studente je 22-25 kn cijena SVAKI DAN bez obzira na satnicu !

Meni samo nije jasna politika cineplexxa, otvore multiplex u najsiromašnijoj regiji (Slavonija) gdje posluju 2 multiplexa cinestar i od nedavno 3. u Vukovaru a ne otvore ga u Rijeci, 2. najbogatijoj regiji u kojoj ima jedno pravo kino
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 10:03   #107
Meni je Cineplexx puno draži od Cinestara upravo zato što nisu tolike gužve (iako u City Centru East gdje uglavnom idem ima sve više ljudi u zadnje vrijeme), sjedala su mi malo udobnija u odnosu na Cinestar, zvuk je puno ugodniji jer nije preglasno kao u Cinestaru već taman i reklame prije filma traju 5min za razliku od Cinestara gdje su 15min, po svemu ostalom nema razlike Ako mi paše termin i uspijem se tako dogovorit s ekipom, radje odem u Cineplexx East nego Cinestar iako mi je više manje svejedno, no prvi put čujem da je nekome nedostatak gužve minus.

Glavni problem Cineplexxa je loš, tj. nepostojeći marketing, kina su im jednako dobra kao Cinestarova, a ljudi je osjetno manje, mnogi valjda nisu ni svjesni da postoje.

Što se Osijeka tiče, tamo su stvarno promašili lokaciju, no treba uzeti u obzir da u vrijeme kada su tamo otvorili kino još nije bilo Portanove i Cinestara tako da u početku je to djelovalo kao dobra ideja, no isto tako tamo relativno malo ljudi uopće ide u kino, nevezano koje i slažem se da bi Rijeka pa i Pula bili bolji izbor ako već ne otvaraju 50 dvorana po cijeloj Hrvatskoj.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 10:27   #108
Sramota je da još ni jedan kino distributer nije odlučio otvoriti multiplex dvoranu u Sisku , koji je ipak velik grad (sa nedalekom Petrinjom ima preko 70 tisuća stanovnika) , i da smo prisiljeni odlaziti u kino u Zagreb
billy walsh is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 13:37   #109
@gilach - cineplexx se prvotno trebao otvoriti u portanovi ali je u zadnji tren uskocio cinestar... ne znam tko se otvorio prije ali znam da su u cineplexxu prije otvaranja u avanue mallu znali da im dolazi konkurencija u portanovu

A Rijeka ostala na jednom kinu... da ga hebeš nema smisla
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 19:54   #110
karte za kino na popustu !
http://trendi.hr/offers/2-kino-ulazn...n#.Uv3ldM7DUmQ
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:37   #111
:klap:

Karte za ZGDox se ne mogu rezervirati preko njihove stranice.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:44   #112
U Cineplexxu stvarno rade neku cudnu promociju filma. Prvo najave Mens Night s filmom 300, dijelit će se pivo i magazin Rolling Stone. Onda otkažu tako da to saznamo slučajno, brat zvao prije tijedan dana da rezervira i rekli mu da neće uopće igrati, na Faceu isto. Sada na naslovnici imaju reklamu da ce igrati no nema mens nighta. Totalno cudno!
Peho11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 17:32   #113
U Cineplexxu akcija 5+1. Svaka šesta ulaznica gratis.

http://www.cineplexx.hr/Content.Node...ija_5_1.hr.php
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:07   #114
ok, jel to samo meni ne ide kupnja karata online, ili Cineplexxu to jednostavno ne radi a s webom samo trolaju naivce? neka mi netko kaže da odustanem prije nego mi pukne neka žilica u mozgu.


nešto kasnije:

nije do mojih kartica. Cinestar online kupnja radi normalno, a Cineplexx jebe ljude u mozak, i sa webom i sa automatom na telefonu tobožnje pomoći.

Zadnje uređivanje uzadnjicas : 10.08.2015. at 19:40.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 10:35   #115
Zatvara se Cineplexx u Kaptol Centru.

http://www.jutarnji.hr/u-nedjelju-se...lexxu/1534397/
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 13:09   #116
Što će sad biti tamo da mi je znati? Znači sad imaju jedan u Zagrebu i jedan u Splitu. Malo...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 13:19   #117
Steta, volio sam gledat filmice s jos 20 osoba max, pase mi takav ugodjaj...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 21:11   #118
04.05. Cineplexx slavi rođendan. Sve ulaznice 10 kuna.

http://www.cineplexx.hr/Content.Node...irthday.hr.php
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:23   #119
Znaci samo cigani i djeca. Super.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 18:34   #120
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Znaci samo cigani i djeca. Super.
Neki si nemogu priuštiti 30 kn za kartu pa će sad ić za 10. Pogotovo obitelji.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.