Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 16:28   #1381
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Pokušaj kontaktirati Sedmu od devet ... nemam telefon ali na fejsu su.
Hvala, probat ćemo!
Zlogermo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 08:38   #1382
Pozdrav,

u subotu 12.9.2015. pronađena je mačka, mačaK, na području Ivanić - Grada, cca 2 km od centra. Mačak je star max do 6 mjeseci, ima još uvijek sve mliječne zube. Njegovane je dlake, čist u potupnosti, izuzetno mazan i privržen ljudima, stalno traži i želi biti uz ljude. Trenutno je na smještaju kod nas no nije mu baš thje best of a on to svakako zaslužuje. Dali je naučen na pijesak ili je ko dvaka mačka pametnica pijesak od prve prihvatio - ne znam - no sve obavlja u pijesak.

Molim vas da bacite oko, mooožda bude neka luda sreća pa se ispostavi da je mačak izgubljen pa mu se nađe vlasnik ili da ga udomimo.

Evo frajera



__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary

Zadnje uređivanje ja u kutu : 15.09.2015. at 08:48.
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 14:45   #1383
Pronađena je zeleno-žuta papigica u Varaždinu, na području Banfice pa ako netko traži svoju ili zna nekoga javite se na pm za slike i kontakt.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:35   #1384
Maca Buba, crna sa bijelim ispod vrata, IZGUBLJENA!

Mica Buba , stara oko 3 mjeseca, izgubljena 18.9. na području MEDVEŠČAKA, Ulica MEDVEŠČAK 49, mica je izašla kroz otškrinuti krovni prozor, NAGRADA NALAZNIKU! KONTAKT ukoliko ste ju vidjeli ili uzeli k sebi je 095 846 7004. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
gaspar19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:57   #1385


Novčana nagrada za informaciju koja nam pomogne!

Izgubljen na području Markuševca, Zagreb.
Pogledajte šupe, podrume, bilo di di se on mogao zavuć i možda ne može izaći van, da ga slučajno netko negdje nije zatvorio. Moj email je [email protected]
__________________
Shelfari
Shokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 13:17   #1386


NOVI ZAGREB - IZGUBLJENA/UKRADENA
Japanska akita Yumi, stara 1 godinu, u šetnji na nasipu se izvukla iz ogrlice i krenula trčati prema doma , zadnje ju je vlasnica vidjela u Savskom gaju, ispod rotora i od tamo se izgubila. Pretpostavlja se da ju je netko presreo na putu do doma jer je znala sama put a nije se vratila. Ako je netko prepozna i vidi, neka nazove na broj 098 1337434. Pokušajte ju zadržati na mjestu, plaha je i boji se nepoznatih ljudi.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 12:15   #1387
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

u subotu 12.9.2015. pronađena je mačka, mačaK, na području Ivanić - Grada, cca 2 km od centra. Mačak je star max do 6 mjeseci, ima još uvijek sve mliječne zube. Njegovane je dlake, čist u potupnosti, izuzetno mazan i privržen ljudima, stalno traži i želi biti uz ljude. Trenutno je na smještaju kod nas no nije mu baš thje best of a on to svakako zaslužuje. Dali je naučen na pijesak ili je ko dvaka mačka pametnica pijesak od prve prihvatio - ne znam - no sve obavlja u pijesak.

Molim vas da bacite oko, mooožda bude neka luda sreća pa se ispostavi da je mačak izgubljen pa mu se nađe vlasnik ili da ga udomimo.

Evo frajera




Mačak je pod jurisdikcijom udruge RINA te će preko nje biti i udomljavan.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 13:31   #1388
Stavi ga na Njuškalo, napiši da je plavi i imat ćeš 10 poziva prvi dan. Za moju plavušu je stalno zvonio mobitel, za seku (tigrasto crnu) nitko ne zove.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:47   #1389
dva psa na kiši - zg dubrava

Ispred Superkonzuma na Dankovečkoj - Gornja Dubrava, ZG

2 psa srednjeg rasta ostavljena i napuštena čekaju nekog da im pomogne.

jedan je crni "s paljevinom" i ima samo tri noge, drugi malo manji smeđe sivi rudlavi, spol im neznam i nemam slike

viđeni danas popodne i još uvijek su tamo. par ljudi im je dalo hrane i to je sve...

eto, akonetko ima mogućnosti mislim da zaslužuju da im se pruži šansa za bolji život

također da napomenem, vrlo su pristojni, sjedili i čekali da im dam jesti, nisu napadni, agresivni ni ništa slično...
audi100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 16:03   #1390
Danas je na Žumberku, kod sela Poklek nađen pas, vjerojatno neka vrsta goniča, tamno sivi sa širokom ogrlicom oko vrata. Pitom i pristojan, vjerojatno se izgubio, ne mislim da bi ga netko ostavio u šumi. Zbog okolnosti ga ne možemo zadržati. Traži li ga itko?
brunesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 17:00   #1391
crni mačak/mačka

U Petrovoj ulici kod nekih ljudi na prozoru vec 2 mejseca sjedi crna maca dulje dlake. Oni ju ne puštaju ujutra, pa pretpostavljam da nije njihova, iako joj stavljaju hranu.

Mislim da je nečija kućna maca, jer gotovo uopće ne odlazi s tog prozora, pa mi se čini preplašeno.
skips is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 09:45   #1392
TRAŽI SE!!!

Izgubljena mlada ženska maca na području Jaruna (odlutala iz ulice Borovci).
Boja je bijelo-siva sa prugicama, na trbuhu ima i smeđe flekice.
Nedavno je sterilizirana, tako da na trbuhu ima nešto kraću dlaku i ožiljak koji se može napipati.

Nema ogrlice, ali je čipirana (broj čipa 191100000765665).


Molim vas pomozite da ju vratimo doma, vlasnici su očajni!

SVAKA INFORMACIJA JE DOBRODOŠLA!

Tel. 091/3456-137 ili 098/191-3326








patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 11:57   #1393
Rijeka - pronađen crni mačić

U petak 30.10. u lučkom prostoru pored parkirališta na Brajdici cijeli dan se motao crni mačić s bijelom pjegicom. Ima 3-4 mjeseca, potpuno je pitom, ide za ljudima, čist je, zdrav (pregledan kod veterinara), naučen na kuću/pijesak, prijateljski prema drugim macama. Očito je bio kod nekoga u kući. Izgleda kao da je ostavljen na parkingu, ali možda je i izgubljen.

Udomljen je, ali ako ga (bivši) vlasnik traži neka se javi na 098/222-482 i vratit će ga.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 19:12   #1394
Prekjučer vidla sam psa pointer engleski u Španskome prije kružnog toka kraj City Centra, na šljunastom putu između zgrade i livade, grmlja. Ima dvije ogrlice, sivu i tanku crvenu. Mirisao je trag prepostavljam od kuje koja se tira. Nije me doživljavao. Crno-bijeli s malo točkica po tijelu.
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 20:02   #1395
Mačka sa 4 mačića na Meštrovićevom trgu u Zaprudu, odnosno u ulici od dječjeg igrališta prema središću, u onoj krami smeća kod prve zgrade, ako ih itko može primiti bar privremeno rado ću pomoći sa hranom i pijeskom.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 22:24   #1396
PRONAĐEN PAS ... RAKITJE/NOVAKI/SVETA NEDELJA

Prije dva dana dolutao mali pesek...
Ima crnu ogrlicu i jako je umiljat...
Trenutno je u Novakima kod Svete Nedelje...













racunovodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 09:56   #1397
Quote:
skips kaže: Pogledaj post
U Petrovoj ulici kod nekih ljudi na prozoru vec 2 mejseca sjedi crna maca dulje dlake. Oni ju ne puštaju ujutra, pa pretpostavljam da nije njihova, iako joj stavljaju hranu.

Mislim da je nečija kućna maca, jer gotovo uopće ne odlazi s tog prozora, pa mi se čini preplašeno.
U kom dijelu Petrove je viđena ova mačka? Poslala sam ti pp
sijamka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 00:15   #1398
Prepre sladak psić mješanac sa špagicom oko vrata luta u Sachsovoj ulici u garaži. Umiljat je, ali sam izbjegaval kontakt jer živim sa pasomrscem. Onako smiješan mješanac sa kratkim nogicama koje onako preslatko stoje u V crni sa bijelim flekama. Kome da se obratim? Sad sam ga vidjela, dala mu vode i klope. Vidjet ću ujutro.
__________________
Pao je snijeg i ja s njim!
sita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 20:50   #1399
Ja se njima uvijek obratim: http://www.suza.hr/
Nandy1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 14:49   #1400
kujica na Trgu Francuske

jel pronađen ovaj pas???


http://suza.hr/default.aspx?id=3&idziv=52908

Jučer sam ga vidjela na Trgu Francuske Republike

Zadnje uređivanje skips : 15.11.2015. at 15:23.
skips is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.