Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2015., 14:21   #21
cupanka me zamolila da stavim novosti na ovu temu, s obzirom da joj komp otkazuje poslušnost i ne može se ni ulogirati na Forum.

Mamica i bebe se bore za život
, jučer su prestali jesti, jutros je veterinarka rekla da imaju panleukopeniju.
Intervencija je bila brza, ali šanse za preživljavanje ima samo mamica, bebice su premajušne kamo sreće da je u krivu.

Cupanka poduzima sve što je u njenoj moći da spriječi širenje virusa na ostale mace i mačiče (sve zajedno ih ima 25 na skrbi).

Većinu novaca od donacija i aukcije je potrošeno na hranu i sve ostale potrepštine koje mace i mačići trebaju.
Novac koji je namijenjen sterilizaciji dviju mamica je na strani (u kasici), isto tako ostalo je još nešto malo novaca za veterinarske troškove.
Donacija nema, a aukciju je cupanka htjela napraviti na fejsu, no zbog otkazivanja kompjutera nije ju u mogućnosti napraviti.

Eto, život se pobrine da tužna priča (sudbina) bude još tužnija

Što god da imate potrebu reći ili napisati ovdje, ili na nekoj drugoj cupankinoj temi, ja ću joj prenijeti.
Isto tako ću do daljnjega biti cupankin glas, prenosit ću vam ono što mi kaže.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 02:54   #22
. jako tužno nakon toliko truda, nadajmo se najboljem.
__________________
"Život je maskembal...nikome nije do nas stalo..ljudi su krivi,..sa tuđom maskom lakše se živi."
wlenarsi II is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 09:09   #23
Zao mi je , mislim na njih i držim velike fige da se desi čudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 08:48   #24
Znam kako je tesko gledati u oci koje te traze za pomoc,a ti nemozes nista.
Veterinar i dragi bog ulijevaju nadu.Ako tu ne uspije,onda se oprastas sa vriskom u srcu,sa boli u grudima i pitas,oh boze zasto uzimas,zasto ne pomognes.Ali ostaje samo tisina,odgovora nema.
Drzi se cupanka zivot ide dalje.Tuga nam je vjerni pratioc,ali oni koji ostaju nemogu bez nas.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 23:47   #25
Na žalost ili očekivano, ali čudo se nije dogodilo - sve bebice su iza duge

Mamica se oporavlja i bit će dobro, voze ju dva puta dnevno vetu.

Laptop je na putu u servis u ZG, cupanka se nada da je kvar takav da će biti pokriven garancijom. Koliko će sve to potrajati ne zna, ali do tada neće moći aktivno sudjelovati na Forumu, stavljati nove slike štićenika i sve ostalo...

Novcem namijenjenim za sterilizaciju mama maca biti će podmireni troškovi liječenja ove mačje obitelji.

Kasice su prazne, aukciju na fb je nemoguće postaviti bez laptopa
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 09:48   #26
RIP maleni anđeli!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 21:11   #27
Hvala vam drage moje na podršci, borba je nažalost bila bezuspješna za malene, mamica je dobro,izvukla se.
Dužna sam puno toga na ovoj temi,ali molim za strpljenje, bila sam u komi, u poslu, oko životinja, bez kompa i neta i baš mi se svega skupilo

Komp sad imam zahvaljujuči jednom anđelu, našoj dragoj winici, draga moja, ovom gestom si spasila ne samo mene, nego i sve ove životinjice koje imam na skrbi i one koje će doći, jer bez kompa i neta mi smo osuđeni na doslovnu glad, njih je trenutno 23 mačke (imam dvije nove, ne pitajte) i 2 psa...što da kažem, okrenut glavu ne mogu i neću, nadam se od srca da nečete niti vi.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 01:49   #28
Za mamicu na ovoj temi kupljen Foresto


Hrana za mamicu



Budući sam dobila veeeliki popust za liječenje, zamoljena sam da račun ne objavljujem javno, s toga sam odlučila sama liječenje platiti jer nema smisla da ne mogu opravdati vaše donacije, tako da 600kn i dalje stoji u kasi i čeka se sterilizacija ove mame mace i mame dvoje malih iz teme "Dva malca+ "
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.