Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2008., 12:46   #1
The X-Files: I Want to Believe

The X-Files - I want to beleve

kako vam izgleda?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 15:42   #2
Sve šta ima Bill Connolly-a u sebi gledam. Jedan od pet najboljih stand up komičara (po mom mišljenju, i mišljenju svakog ko ima mrvu pameti ) tako da gledam ziher + Mulder i Scully ponovo u akciji, tak da predviđam velik uspjeh ili totalni krah.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 23:11   #3
jako dobar plakat
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 23:38   #4
podsječa na postere iz prvog dijela
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 01:56   #5
Nemogu otvorit onaj link gore.
O cemu se radi u novom X-files-u??
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:06   #6
Za sve oni koje zanima nešto više o novom X-Files filmu tu je SF Centar.

Inače, nekidan je izašla kvalitetna inačica trailera, koju također možete pogledati na SF Centru.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:53   #7
čitam po netu da tematika bez obzira na naslov neće imati veze s vanzemaljcima
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 01:41   #8
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
čitam po netu da tematika bez obzira na naslov neće imati veze s vanzemaljcima

SPOILER - vjerojatno
.................
.
.
.
.
.
.
.
.
..............
vukodlak
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:08   #9
jedva cekam da dodje k nama u kina!!! nekada najbolja serija na tv-u!!!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 12:47   #10
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
jedva cekam da dodje k nama u kina!!! nekada najbolja serija na tv-u!!!
slezem se...predobra serija...i film cu pogleat obavezno
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 12:03   #11
izašao novi trailer: http://www.xfiles.com/ ocito sa xzibitom žele privući i nove fanove. mene su pak privukli sa amandom peet.
grand_bastard B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 13:33   #12
Na prvu loptu bjelokosi mi izgleda preglumljeno, xzibitove domete neznam za ovakvu vrstu žanra-nije ovo pimp my ride, Amanda je bila dobra u komedijama a Muldera i Scully je lijepo opet vidjet.
Ovo što vidim pejsaža je jakooo lijepo.I rashlađujuće.

I opet ona melodija, n-e-p-o-n-o-v-lj-i-v-a i n-e-n-a-d-m-a-š-n-a.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:46   #13
jedva čekam, serija bila zakon
__________________
When Aliens ask me: "What do you read?" I will answer "Čitulje!!!"
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 17:43   #14
Izašla su dva inserta iz filma:

http://movies.yahoo.com/movie/1809953361/trailer

(ne nazire se bad guy)
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:31   #15
Meni se nekako, iz viđenih trailera, čini da ipak neće negativac biti (pišem bijelom iako je to tek moja pretpostavka)
vukodlak, već neki demon a možda čak i devil himself!
4_8_15_16_23_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:37   #16
e to je več dobar protivnik..

sad sam pogledoa trailere.ne bih rekao.(znamo da neki vanzemaljci mogu poprimat ljudski oblik.)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 08:08   #17
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
e to je več dobar protivnik..

sad sam pogledoa trailere.ne bih rekao.(znamo da neki vanzemaljci mogu poprimat ljudski oblik.)
Opet bijelom bojom:

Pa mislim da je potvrđeno da neće biti film o aliensima, kao i da nije riječ o vukodlaku!
A u ovom traileru Scully izgovara rečenicu vezanu uz vizije lika Connolya:
"Maybe its not God doing the sending!" (Pogledaj trailer još jednom!)
http://www.xfiles.com/
Po meni možda ili demon (možda neki opsjednuti lik) ili možda vrag.
Al nećemo znati još jedno mjesec dana!
4_8_15_16_23_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 20:43   #18
Pogledao sam danas film i uopće ne znam što da napišem. S jedne strane dosta sam razočaran zbog toga što film zbilja nije ništa posebno, ali mi je s druge strane toliko drago bilo vidjeti njih dvoje ponovno zajedno na ekranu da su mi sve druge mane potpuno nebitne.

No, dobro... Film je dosta spor i dosadan. Nije nalik niti jednoj epizodi bilo koje sezone. Zapravo bih se usudio reći da uopće nema atmosferu starih Dosjea-X. Ali - to NIJE loša stvar, jer je atmosfera u ovom filmu predivna. Možda na moje mišljenje dosta velikog utjecaja ima i trenutna situacija s vremenom u Hrvatskoj gdje je svakog dana +40, dok na filmu gotovo neprestano pada snijeg, međutim bez obzira na to uvijek mi je bilo lijepo gledati scene na snijegu.
Prvih 40 minuta filma je dosta dobro: radnja se fino odvija, Chris i Frank su fino započeli scenarij, ali nakon negdje trećeg razgovora između Muldera i Scully film polagano gubi na napetosti, a Chris i Frank pažnju posvećuju nebitnim stvarima. Ima doticaja sa serijom, odnosno spominju se neke stvari koje mi fanovi znamo, ali uvijek nakratko i zapravo gotovo nebitno za film (osim dijela sa sinom Williamom).

Sjećam se govora Chrisa Cartera prije puštanja prvog filma 1998. godine u kina da su se trudili da taj film bude pristupačan i onima koji prate seriju i onima koji nisu gledali niti jednu jedinu epizodu. To je potpuno pogrešno, budući je kompletan film iz 1998. godine ukomponiran u seriju i zapravo čini dosta važan dio cijele njezine priče (sjećamo se, u filmu je ubijen Dobro Maskiran Čovjek).
Ovdje je situacija zapravo onakva kakvu je Chris želio za prvi film: da nitko nije gledao niti jednu epizodu Dosjea, ovaj film bi bez problema mogao pogledati. Nisam siguran da li je to dobra ili loša stvar, ali ako ocjenjujemo samo film sam za sebe onda ta ocjena ne bi bila nimalo pozitivna. Film je zapravo više drama, nego bilo što drugo - akcije gotovo da i nema osim jedne potjere. Previše su išli u nekakav katolicizam i bespotrebne Mulder/Scully razgovore koji ne vode nikuda i koji se uvijek okreću oko iste stvari.

Međutim, unatoč svemu lošem, film Dosjei-X: Želim vjerovati treba pogledati čisto zbog nostalgije za možda najkultnijom serijom u povijesti televizije (nakon Twin Peaksa).

Jebote, ne sjećam se kad sam zadnji put ovoliko puno pisao o nekom filmu. Možda i to nešto znači.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 20:54   #19
a šta je sa onim 2 novih agenata?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:25   #20
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
a šta je sa onim 2 novih agenata?
SPOILER!!!
Kojih dvoje novih agenata? Misliš na filmu? To su Amanda Peet i Xzibit, ali oni zapravo nemaju veze s istragom na Dosjeima-X. Oni istražuju nestalu agenticu FBI-ja (svoju kolegicu) oko čega i započne cijela priča. Amanda Peet pozove Muldera i postane nepopularna u FBI-ju, a njezin partner (Xzibit) je skeptik oko nekog vidovnjaka koji pronalazi ljudske ostatke sa svojim vizijama.

Inače, u filmu kratku ulogu glumi i Mitch Pileggi, za sve one koji su bili fanovi njegovog lika. Meni je on oduvijek bio super i epizoda "Zero Sum" mi je i dan danas jedna od najdražih u kompletnim Dosjeima. Nažalost, Annabeth Gish i Robert Patrick se NE pojavljuju u filmu. A bilo je prostora i vremena i za to.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.