Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 19:09   #1
Doček Nove u Parizu!

Da li je itko bio na dočeku u Parizu??
Kakvi su dojmovi?
svpetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 22:03   #2
mIJAU?
svpetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 23:28   #3
bio ja s curom za ovu novu godinu i super nam je bilo, isli s agencijom al smo si sve sami organizirali jer vodic bas i nije nesto bio sposoban
Weah23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 09:36   #4
bio ja. doček ispod slavoluka pobjede. odlična atsmofera
maskerony is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 13:23   #5
i ja bila
super je atmosfera, ulice prepune ljudi..glavni djir je oko slavoluka pobjede i champs elysses...i ne nosi pariz uzalud naziv "grad svjetlosti" jer je sve predivno okiceno i osvjetljeno
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 15:14   #6
ja isto idem pa me zanima. prek kompasa idemo. mi bi trebali slaviti na champs elysees. kako je tamo i dal se moze poslije okolo po klubovima slaviti?
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 16:35   #7
Quote:
Čačkalica kaže: Pogledaj post
ja isto idem pa me zanima. prek kompasa idemo. mi bi trebali slaviti na champs elysees. kako je tamo i dal se moze poslije okolo po klubovima slaviti?
Ako ideš sa agencijom onda te oni obično organizirano odvedu od hotela u predgrađu do Champs Elysees i tamo dobiješ par sati slobodno koje koristiš u šetnji po aveniji ili do Eifelovog tornja gdje je isto super atmosfera. Naravno posebne čari dočeku na otvorenom daje kiša na koju se uvijek mora računati.
girica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 22:21   #8
obožavam Pariz

bila za novu 2003 tak da nisu sviježe info al opet... sa moje strane gledišta nikamo više ne idem na doček nove.. jednostavno dođeš pred eifel i vidiš red od par stotina ljudi .. dođeš u luvre ista stvar, versaj ista stvar, notre dame moraš se gurat.. pet dana prođe u nesnosnoj gužvi i lošim hotelima a ak uplatiš aranžman za dva tijedna kasnije puno manje gužvi..bolji hotel ..i sve puno smirenije (sorite ali to je moje mišljenje i nije mi se dalo tražit kak se pravilno pišu eifel i ost)
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 13:06   #9
Quote:
girica kaže: Pogledaj post
Ako ideš sa agencijom onda te oni obično organizirano odvedu od hotela u predgrađu do Champs Elysees i tamo dobiješ par sati slobodno koje koristiš u šetnji po aveniji ili do Eifelovog tornja gdje je isto super atmosfera. Naravno posebne čari dočeku na otvorenom daje kiša na koju se uvijek mora računati.
nama pise u programu ili disneyland (meni se tamo ne ide) ili champs elysees i kao onda poslije on your own. zato me je zanimalo dal rade kakvi pabovi okolo.
Necega organiziranoga kao npr u restoranu ili klubu nema, sto mi je zao.
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 15:39   #10
Bio u Parizu na dočeku 2002 (čini mi se, onda kad su uvodili euro): ogromna gužva, skoro ništa organizirano, noćni prijevoz nakon dočeka prava katastrofa...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 17:05   #11
Quote:
Čačkalica kaže: Pogledaj post
nama pise u programu ili disneyland (meni se tamo ne ide) ili champs elysees i kao onda poslije on your own. zato me je zanimalo dal rade kakvi pabovi okolo.
Necega organiziranoga kao npr u restoranu ili klubu nema, sto mi je zao.
rade restorani i diskoteke, sve puno i skupo, i onda ti se ne svidi atmosfera ili društvo iz grupe...najbolje kupit par sendviča i bocu vina i opalit šetnju po Champs Elysses...vatromet, puno veselih ljudi iz cijelog svijeta, metro free vozi cijelu noć...u Disneyland gužva užas...
cosmopolitana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 17:07   #12
Pariz

Quote:
gioa kaže: Pogledaj post
bila za novu 2003 tak da nisu sviježe info al opet... sa moje strane gledišta nikamo više ne idem na doček nove.. jednostavno dođeš pred eifel i vidiš red od par stotina ljudi .. dođeš u luvre ista stvar, versaj ista stvar, notre dame moraš se gurat.. pet dana prođe u nesnosnoj gužvi i lošim hotelima a ak uplatiš aranžman za dva tijedna kasnije puno manje gužvi..bolji hotel ..i sve puno smirenije (sorite ali to je moje mišljenje i nije mi se dalo tražit kak se pravilno pišu eifel i ost)
ako ideš preko agencije vodič ti sve organizira da ne čekaš..
cosmopolitana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 16:20   #13
metro free??????? E ovo je bas lijepo iznenađenje. Thanks Cosmopolitana, na pomoci :-)
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 11:18   #14
Quote:
cosmopolitana kaže: Pogledaj post
ako ideš preko agencije vodič ti sve organizira da ne čekaš..


Halo pa ne može me vodič ugurat u Luvre ak nema mjesta.. kolko ljudi izađe tolko uđe.. kaj misliš da oni padaju u trans kad mi dođemo a ostali koji čekaju u redu su budale??
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 13:37   #15
Quote:
gioa kaže: Pogledaj post



Halo pa ne može me vodič ugurat u Luvre ak nema mjesta.. kolko ljudi izađe tolko uđe.. kaj misliš da oni padaju u trans kad mi dođemo a ostali koji čekaju u redu su budale??
Možda hoće reć da postoji poseban ulaz za grupe?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:41   #16
postoji "ulaz" za grupe al je isto ogromna guzva za louvre..jer u parizu imas kako bezbroj individualnih turista, tako i grupnih..pogotovo za novu..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:52   #17
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
postoji "ulaz" za grupe al je isto ogromna guzva za louvre..jer u parizu imas kako bezbroj individualnih turista, tako i grupnih..pogotovo za novu..
upravo to ..hrpa turista za novu (moje mišljenje je da treba izbjegavati takva mjesta u te dane i da ti nikakav vodić neće pomoći, bdw ja sam išla sa agencijom)
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 21:09   #18
ja sam cula, da je bas zbog tih guzvi u Louvreu, zbog kojih svakome padne volja za razgledavanjem, puno bolje otici u malo manje poznat i malo manje razvikan Musee d'Orsay. Jel netko bio tamo i dojmovi?
__________________
Light travels faster than sound. That's why people look intelligent, until they open their mouth...
Čačkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 08:42   #19
Quote:
Čačkalica kaže: Pogledaj post
ja sam cula, da je bas zbog tih guzvi u Louvreu, zbog kojih svakome padne volja za razgledavanjem, puno bolje otici u malo manje poznat i malo manje razvikan Musee d'Orsay. Jel netko bio tamo i dojmovi?
Musse d'Orsay izlaže samo umjetnine iz razdoblja impresionizma i postimpresionizma.
Ne radi se o "razvikanosti" nego o dva potpuno različita muzeja: i po veličini i po bogatstvu i broju izložaka,a o vrijednosti i važnosti ,da se i ne govori.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 08:42   #20
na zalost, za orsay je za novu isto guzva, sjecam se da se cekalo bar sat i pol za ulaz u orsay (individualni posjet, nas 5)..jako lijep muzej i umjetnine isto i svakako se isplati..ja 2x bila u parizu i nisam nijednom uspjela obici louvre od prevelike guzve , samo predvorje vidjela (sve ostalo jesam obisla itekako plus versailles)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.