Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 01:12   #41
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ako si gledao "Lud, zbunjen, normalan", onda znaš da je kao Čombe legendaran.
Čuo sam da je na audiciji oduševio nazočne.

Mislio sam na film...ovaj zadnji dio, kažu vauuuu...

Tom kao Tom, uvijek u elementu...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:22   #42
Tomov friz, slično kao i u MI-2, dodaje barem +30% awesomnessa filmu
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 16:34   #43
Dobar je film, nije nikakvo remek djelo, ali sasvim ugodna zabava, definitivno među boljim akcijsko/špijunskim u zadnje vrijeme.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 23:48   #44
Nisam ga gledao, ali vidim da od Itana Hunta žele napravit novog Bonda, sa još boljim igračkama, a to me nervira. Moja želja je da se napravi film, (može i Bond serijal), u kome agent obavlja svoj zadatak sa manje eksplozija, akcije, buke... a sa više mudrih poteza, tajanstvenosti, misterije i elegancije. Da priča bude beton, a ne da se u prvi plan stavlja akcija i glupost.
Skiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 23:57   #45
Upravo ga pogledao... Ušao sam bez posebnim očekivanja, al ispalo odlično!!! Svaka im čast za ovaj, poslije dva loša nastavka po meni. A koji smijeh samo nastao u kino kad se na samom početku u kadru pojavio Navojec, i kasnije kad počne priča o Hrvatskoj.... evo, sve u svemu, preporučam!
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 01:03   #46
evo, upravo sam došla iz kina i ono ..

meni je film bio pregenijalan !! .. rekla bih 10/10
inače volim tomeka kao glumca i mogu reći da me ni ovog puta nije razočarao bilo je i akcije, humora ...ma ono, pogodili su u sridu
glumačka postava mi je super .. tomek i onaj drugi agent imaju odlično dupe ..a onaj riđokosi je samo smiješan xD

i DA ..navojec i čombe su bili baš cool ..a rvacku su spomenuli ČAK tri puta

ma e, oduševljena sam filmom, kao i cijeloukupnom postavom!

@ nemon
koji je tek smijeh bio kada se onaj lik smijao


PREPORUKA SVAKAKO!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 01:11   #47
Kakav je IMAX dozivljaj?
N-dizajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 13:27   #48
Quote:
N-dizajn kaže: Pogledaj post
Kakav je IMAX dozivljaj?
Nikakav.
Uštedite si 15 kn, nećete ništa propustiti.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 17:21   #49
Ne znam, meni je osobno ok, i svakako mi je bolje dati 60 kn za film u IMAX-u kod nas (bio ''pravi'' ili ne) nego u Cinestaru jer osjetim razliku i nije mi uopce zao radi tih 15-ak kuna skuplje karte. Osim toga, nije da ce me tih dodatnih 15 kn ubiti sta odem najvise 2-3 puta godisnje u IMAX ili kino opcenito.
Ali sve je stvar ukusa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 19:20   #50
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Dobar je film, nije nikakvo remek djelo, ali sasvim ugodna zabava, definitivno među boljim akcijsko/špijunskim u zadnje vrijeme.

To je ipak samo tvoje osobno mišljenje, neke bi ankete ipak bile relevantnije.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 19:21   #51
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
To je ipak samo tvoje osobno mišljenje, neke bi ankete ipak bile relevantnije.

btw. Gdje ga mogu najlakše skinuti preko neta?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 20:35   #52
Na torrentima, ali badava ti to jos nekoliko tjedana jer je sve cam verzija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:41   #53
Pogledao ga upravo... nije loš,svakako bolji od prethodna dva dijela.. Ugodna dvosatna zabava.. Nije bilo prevelikih očekivanja nakon prethodna dva nastavka,pa je dojam možda još i bolji...
__________________
“How you expect to run with the wolves come night when you spend all day sparring with the puppies?"
kolekcionar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 01:11   #54
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
..navojec i čombe su bili baš cool ..a rvacku su spomenuli ČAK tri puta
Četiri ..Navojec čak i pleše

Solidna akcijska razbibriga. Možda malo previše furanja na Bonda i tehnološke igračke, al aj..i to pomalo postaje zaštitni znak MI serijala. Ne fali razbijačine, eksplozija, a i auti lete na sve strane (svi BMW-i s konvencionalnim motorima su razbijeni..i8 je ipak previše vridan )
Drago mi je da ovaj put dramaturgiju i zaplete nisu temeljili na već poznatom maskiranju. Nadmašiti ono maskiranje iz MI3 bilo bi stvarno previše.

Odigrati onako dobru ulogu negativca ko što je Hoffman to učinio u MI3 bilo je teško pa ovaj put glavni negativac nije u prvom planu.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 01:59   #55
Pogledao film po drugi puta u IMAX-u čisto zbog efekata... sjajno, što reć... i opet me nanovo stislo u grlu prilikom gledanja scena koje se odvijaju na Burj Khalifi.
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 03:02   #56
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Četiri ..Navojec čak i pleše

a onda mi je još taj jedan put promaknuo
ma navojec je baš ono .. ..pregenijalan je. ekipa se nije mogla prestati smijati dobrih minutu dvije

Quote:
Odigrati onako dobru ulogu negativca ko što je Hoffman to učinio u MI3 bilo je teško pa ovaj put glavni negativac nije u prvom planu.

znaš li kako se zove ovaj lik koji je glumio negativca u ovom nastavku

taj čovjek inače glumi jako često takve uloge. i stvarno mu dobro ide
to je već drugi film u mjesec dana koji gledam, a da je on the bad one
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 10:56   #57
Usput, jesam ja jedini kojem se sviđa M:I-2?
Ok, možda nije bio tipičan mission impossible, ali kao Woo-ova akcijska opereta je bio genijalan
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:14   #58
Prvi dio je klasik, drugi mi se nimalo ne sviđa... ne mogu jednostavno povezati taj Woo-ov stil sa MI, a treći dio je solidan, ali nisam se toliko u njega uživio kao u ovaj četvrti. Inače, još sam htio dodati da mi malo fali što više nisu koristili glavnu glazbenu temu Nemoguće misije jer to je ipak zaštitni znak serijala od još serije iz 60-ih godina... I naravno paljenje fitilja na samom početku
I da vas još pitam... Ja sam gledao u Cinestaru u ovom novom Extreme kinu, ali nisam primjetio nikakvu razliku u odnosu na "obični" projektor... Jel itko drugi kaj vidio?
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:26   #59
Yep, to je glavni problem zašto MI2 ima loše kritike - zato što ga svi ocjenjuju kao MI, a ne kao standalone akcijski film.

Quote:
Inače, još sam htio dodati da mi malo fali što više nisu koristili glavnu glazbenu temu Nemoguće misije
waaaat, nema je? bah
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:29   #60
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post

znaš li kako se zove ovaj lik koji je glumio negativca u ovom nastavku

taj čovjek inače glumi jako često takve uloge. i stvarno mu dobro ide
to je već drugi film u mjesec dana koji gledam, a da je on the bad one
Michael Nyqvist :guglolmajti: ..nisam mu ime zna, al tio sam reć da je sama njegova uloga poprilično površna, lik mu nije dovoljno okarakteriziran, a ni sama radnja/scenarij mu ne daje puno mista.

Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
I da vas još pitam... Ja sam gledao u Cinestaru u ovom novom Extreme kinu, ali nisam primjetio nikakvu razliku u odnosu na "obični" projektor... Jel itko drugi kaj vidio?
I ja. Ništa neuobičajeno nisam vidio
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.