Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 12:39   #41
Arrow Akcijske cijene kastracija u Veterinarskoj stanici Zaprešić

Akcijske cijene kastracija u Veterinarskoj stanici Zaprešić
Akcija traje od 3.6.-21.6.2013.


__________________
Kontakt: [email protected] 095 056 3234
Šapica FB Youtube channel
UDRUGA ŠAPICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 13:22   #42
firta, uz prijavnicu za kastraciju po povoljnijoj vijeni Prijateljima životinja kastracija ženske mace je 200 kn. mislim da je muški 150 ili 120 čak.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 15:13   #43
Vetsvijet na Rudeškoj, za 320kn..mislim da nema nigdje redovno za manje novaca.
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 23:28   #44
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Jel ima kakvih akcija za mačore ovih dana?
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Ljudovi, jel ima kakva akcija sterilizacija kujica u Zagrebu ili okolici Zagreba?
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=1905
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 10:41   #45
Evo bliži se veljača, vrijeme povoljnijih kastracija pa da malo dignem temu...
Slobodno javite za kakvu akciju jer ja jako želim svome Beliju za treči rođendan pokloniti jedan jajorez.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 08:57   #46
50 % popusta na sterilizacije i kastracije pasa u siječnju-Zagreb

http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Vrapce...ija-pasa-31659
Paxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 12:43   #47
Subvencionirano cijepljenje i sterilizacija - gdje traziti pomoc?

Prije nego išta napišem želim naglasiti da nije da nemam novaca, nego nemam puno novaca pa ako mogu di uštediti hoću, jer sam čitao neke teme pa se uvijek nađe komentar da ako nemožeš prijuštiti psa da ga ni ne udomiš.

uglavnom imam kujicu, 3 i pol mjeseci staru, udomljena sa ceste. već sam joj obavio cijepljenja protiv zaraznih bolesti, i sad čekamo za bjesnoću, čipiranje i na kraju sterilizaciju. Međutim, dok sam ju šetao na livadi rečeno mi je da (negdje, nisam uspio zapamtiti gdje) nude besplatno cijepljenje za udomljene pse, a jedan mi je drugi gospodin rekao da na kineziološkom (ili veterinarskom, ne sjećam se ni toga) nude besplatnu sterilizaciju. jel mi može netko nešto više reći u vezi toga

hvala!
__________________
"U Demokraciji riječ dvaju idiota vrijedi više od riječi mudraca!" A.H.

Zadnje uređivanje Chocolate Puma : 18.01.2014. at 13:09.
suaske666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 15:23   #48
svako toliko poneka ambulanta napravi akciju sniženja cijena za sterilizacije i kastracije
ima negdje i tema na forumu o tome

obzirom spominješ fakultete (kineziološki ne radi to ) vjerojatno si iz zagreba, pa probaj vidjeti sa kojom udrugom, poneke imaju ugovore sa veterinarskim ambulantama za niže cijene za nađene životinje
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 16:18   #49
Ostavila sam temu malo posebno otvorenu da dobije paznju pa mozda netko uskoci i pomogne, ali zapravo spada u zbirnu temu akcijskih cijena, pa premjestam..

Takodjer preporucam ako ste vec psa pokupili sa ceste (hvalevrijedno) da se javite jednoj od udruga, za ugovor, jer vecina nudi nize cijene sto kastracija sto cijepljenja. Za potpuno besplatne usluge nisam jos nazalost cula, ali neka me netko ispravi ako grijesim, daj boze zapravo..
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 16:33   #50
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post

Takodjer preporucam ako ste vec psa pokupili sa ceste (hvalevrijedno) da se javite jednoj od udruga, za ugovor, jer vecina nudi nize cijene sto kastracija sto cijepljenja.
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Za potpuno besplatne usluge nisam jos nazalost cula, ali neka me netko ispravi ako grijesim, daj boze zapravo..
Dumovec nudi potpuno sve besplatno pod uvjetom da se s njima potpiše Ugovor o udomljavanju te nešto tipa da će udomitelj vratiti sva sredstva u punom iznosu ukoliko se ne bude pridržavao dogovora.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 18:06   #51
Ne piše koja je cijena
najbolje nazvati

http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Vrapce...ija-pasa-31659
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 18:35   #52
Zna li netko hoće li u Osijeku biti akcije slijedeći mjesec,trebam 2 sterilizacije i 1 kastraciju
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 19:20   #53
Quote:
udruga RINA kaže: Pogledaj post
Dumovec nudi potpuno sve besplatno pod uvjetom da se s njima potpiše Ugovor o udomljavanju te nešto tipa da će udomitelj vratiti sva sredstva u punom iznosu ukoliko se ne bude pridržavao dogovora.
je, ali vrijedi li to i za pse koji nisu iz azila? moju sam doslovno sa ceste pokupio. logično bi mi bilo da to vrijedi samo za pse iz njihovog azila. nazvat ću u svakom slučaju.
__________________
"U Demokraciji riječ dvaju idiota vrijedi više od riječi mudraca!" A.H.
suaske666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 19:39   #54
Cupanka, u veljaci u vet. stanici Osijek, u suradnji sa Udrugom Maca.
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 19:58   #55
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Cupanka, u veljaci u vet. stanici Osijek, u suradnji sa Udrugom Maca.
Super,hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 20:03   #56
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Ne piše koja je cijena
najbolje nazvati

http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Vrapce...ija-pasa-31659
Zna netko možda kolika je redovna cijena? Treba mi za jednog pasonju a ovaj popust od 50% zbilja zvuči primamljivo.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 22:00   #57
Quote:
suaske666 kaže: Pogledaj post
je, ali vrijedi li to i za pse koji nisu iz azila? moju sam doslovno sa ceste pokupio. logično bi mi bilo da to vrijedi samo za pse iz njihovog azila. nazvat ću u svakom slučaju.
ja sam bila zvala Dumovec kad sam pronašla svoje peseke, pitala sam za sve , od cijepljenja do sterilizacije, rekli su mi da se za cijepljenja i čipiranje moram sama snaći ali da sterilizacija i kastracija mogu preko njih, s time da psi moraju doći sa svim cijepljenjima i čipiranjem najkasnije tri tjedna prije zahvata. btw. oko mjesec i pol se čeka, ja sam zvala 31.12. i dobila termin za sterilizaciju 5.2.
leonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 22:19   #58
Quote:
leonaaa kaže: Pogledaj post
ja sam bila zvala Dumovec kad sam pronašla svoje peseke, pitala sam za sve , od cijepljenja do sterilizacije, rekli su mi da se za cijepljenja i čipiranje moram sama snaći ali da sterilizacija i kastracija mogu preko njih, s time da psi moraju doći sa svim cijepljenjima i čipiranjem najkasnije tri tjedna prije zahvata. btw. oko mjesec i pol se čeka, ja sam zvala 31.12. i dobila termin za sterilizaciju 5.2.
super ako je tako. moja mala ima tek 3 mjeseca tako da imamo još vremena na pretek do sterilizacije, pa ćemo zakazati ka kasnije
__________________
"U Demokraciji riječ dvaju idiota vrijedi više od riječi mudraca!" A.H.
suaske666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 22:38   #59
Quote:
suaske666 kaže: Pogledaj post
super ako je tako. moja mala ima tek 3 mjeseca tako da imamo još vremena na pretek do sterilizacije, pa ćemo zakazati ka kasnije
ali nazovite vi njih odmah u ponedjeljak, kažete da ste pronašli peseka i to sve skupa okvirno dogovorite, kažete svoje ime i prezime da vas ipak nekako evidentiraju, tak su meni ljudi savjetovali kad sam našla pesonjiće da ih odmah zovem i dogovorim. oni će vam onda reći da se javite tamo negdje u travnju, kad će pesica imati šest mjeseci pa da dogovorite termin... tak je moje iskustvo
leonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 22:41   #60
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Zna netko možda kolika je redovna cijena? Treba mi za jednog pasonju a ovaj popust od 50% zbilja zvuči primamljivo.
ja sam bila kod njih pitala za Ramba, on je imao 17 kg kad je kastriran, a rekli su mi da je cijena za takvog psa 780 kn
a Rambo je samo tulavo blejao u ribice u akvariju ne znajući kaj mu se sprema...
leonaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.