Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2015., 14:03   #101
Rio je kod mene već skoro godinu dana, navikao se nakon puno rada na zatvorene prostore i na lajnu, hoda kao pravi I dalje je miran, ne ulazi u sukobe sa drugim psima, slaže se i sa mačkama. Predivan pas, nemam što drugo reći U šinteraju je bio skoro 4 mjeseca, ako se ne varam, izvadili smo ga prije roka eutanazije.

Molim vas da nam pomognete naći mu vlasnika, vjerujem da je sada potpuno spreman za novi dom Usvojio je sve manire, lijepo hoda na lajni (bio je kaos kada smo učili hodati), predivne je osobnosti, miran, ne znaš za njega osim kad je gladan

U šinteraju je bio blizu 4 mjeseca, izvađen pred nekih godinu dana. Sjećam se da sam uzela baš njega, bilo ih je dosta na popisu za eutanaziju, jer je samo ležao u kutu, bio je potpuno slomljen pas. A danas pravo čudo, predivna životinja.
__________________
The truth can be adjusted...

Zadnje uređivanje fermina-daza : 01.04.2015. at 18:44. Reason: spajanje postova
aisha samara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 10:35   #102
Ako je upola dobar kao što je bila njegova mamica (sjećate li se bake Lile koja je udomljena od mene?), onda je pas za poželjeti. A i prekrasan je.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 14:23   #103
Udomljen
__________________
The truth can be adjusted...
aisha samara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 14:41   #104
Drago mi je - možda još koju riječ o udomiteljima za nas koji smo pratili cijelu priču? :-)
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 14:48   #105
Udomiteljice su iz Siska, jedna baka i njena kćer Rio je cijelo vrijeme u kući i uživa, na dvorište se još privikava, čak je dobio i svoj ventilator da mu slučajno ne bi bilo vruće Kad sam došla sljedeći dan nije mi htio ni blizu, valjda od straha da ga ne uzmem nazad

Dobiva za jelo same oblizeke, salamice se kupuju samo za njega. Voljen je i to je najvažnije
__________________
The truth can be adjusted...
aisha samara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 22:06   #106
:jump ing:Sretno!!!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 12:37   #107
jako mi je drago za biga i ovih par godina sam često mislila na njega. budući da ekipa iz slavonije misli da je ikakvo dvorište bolje nego nikakvo, onima koji su u stanju ipak razložno razmišljati bigova teška priča trebala bi biti dokaz da to nije točno. ako pas nije zlostavljan i životno ugrožen, što bigo nije bio, bolje je da ostane tamo gdje je nego da se daje u bilo kakva dvorišta iz kojih će pobjeći na nepoznatom terenu, uz neki autoput, prometnicu i slično. također se čudim da nitko od odgovornih za njegov bijeg, odnosno udomljenje u neadekvatno dvorište, nije našao za shodno 2 godine pretražiti sisački šinteraj. zar je toliko bitan jedan pas? i nakon svega piše samo udomljen? pa kakv je to info. vidjela sam proširenu info na upit linelene.

sretno bigo, a ekipi iz slavonije poručujem da smanje broj smrtno stradalih na smještajima. i nestalih.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 08:19   #108
Nemam naviku pisati čitabe jednom kada je životinja udomljena, a ako netko želi više info može samo pitati. Sklonište se nekoliko puta kontaktiralo ali životinja tada još nije bila tamo. Imao je dva čipa s tim da u prvom čipu nije bilo podataka. I to smo otkrili ove godine kada je cijepljen.

Rio je na kraju odlično udomljen, i ne želim ulaziti u rasprave bilo čijih postupaka i udomljavanja. Cure su dale sve od sebe da mu nađu adekvatan dom i kasnije su se trudile pronaći ga. Gdje je bio u međuvremenu, do dolaska u šinteraj, i dalje je tajna
__________________
The truth can be adjusted...
aisha samara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.