Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2014., 17:28   #81
Meni je ovo preloše.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:10   #82
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Cini mi se da ce film zaraditi dovoljno da bi mogli dobit jos jedan nastavak.
već ima jedan nastavak previše.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 20:59   #83
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Cini mi se da ce film zaraditi dovoljno da bi mogli dobit jos jedan nastavak.
Da, točno za 20 godina.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 00:16   #84
Ovo je bas los film. To nema veze s originalom. Carrey i Daniels razocarali, potpuno izvan likova prije 20 godina.
Studio gangsta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:02   #85
Užasno je ovo. Mrcvarenje.
__________________
How many people have to die before we finally do something about dropping pianos?
HedgehogDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 15:40   #86
Ne znam ni zašro sam gledao ovo,valjda zato što me prvi dio svojedobno dobro nasmijao. Jako loše, rekao bih i nepotrebno.
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 16:06   #87
Prv dio mi je ako ne i najjača komedija ikad, a ovo je jako jako loše, tj. grozno, negledljivo.
Što je najgore, meni se čini da su i Carrey i Daniels u formi, tj. imaju volje za zajebanciju, ali čitavi karakteri likova su skroz fulani i naravno scenarij je živi užas._mislim da je previše vremena prošlo od prvog filma pa su zaboravili kakvi su bili Loyd i Harry. Dobro je neko gore rekao, ovo kao da je nastavak onog neslužbenog nastavka di su oni još u školi.
Ova debilna braća Farrelly su za penziju, ne mogu vjerovat da su oni snimili Glup i gluplji prvi dio i npr. Kralj svih glavonja, po meni remek djela komedije, a sve nakon toga, ja ne znam kak ih nije sram. Više niš od njih ne gledam.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 20:07   #88
Nisam ništa bolje ni očekivao. Carrey je prošlost. Njegovi gegovi više nikom nisu zabavni. Kreveljio se dok je išlo, sad jednostavno više nije zanimljiv. Pokušaj oživljavanja karijere na starom uspjehu.
Denzel Hayes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 23:57   #89
zbog losih komentara nisam nista ocekivao od filma, ali onda je usljedilo iznenadenje...
ovo je sasvim solidan nastavak, nije ni blizu prvom,da, ali bilo je scena koje su me nasmijale. carrey jos uvijek smijesan, sve u svemu ok film. ja zadovoljan
Billko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:29   #90
Teško probavljivo smeće i za ne vjerovat da su ovo Farellijevi isto režirali ! Bilo je prestrašno vidjeti nekada zamamnu Kathleen Turner koja danas izgleda kao debeloglavi pećinski trol ! Sve skupa za povući vodu !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 17:22   #91
Quote:
Derek Trotter kaže: Pogledaj post
Teško probavljivo smeće i za ne vjerovat da su ovo Farellijevi isto režirali ! Bilo je prestrašno vidjeti nekada zamamnu Kathleen Turner koja danas izgleda kao debeloglavi pećinski trol ! Sve skupa za povući vodu !
Kakve veze ima kako ona izgleda sa kvalitetom ovog jedva osrednjeg filma???
Žena ima 60 godina, stani ti pred ogledalo kada (ako) navršiš 60 pa se sjeti svojih riječi.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 20:42   #92
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima kako ona izgleda sa kvalitetom ovog jedva osrednjeg filma???
Žena ima 60 godina, stani ti pred ogledalo kada (ako) navršiš 60 pa se sjeti svojih riječi.
De me nemoj ispravljat jer nije samo riječ o godinama (pogledaj Helen Mirren ili Sophiu Loren koje su po 70 i 80 godina ) već i o načinu života ! kad su joj rekli da boluje od reumatoidnog artritisa odala se alkoholu i prejedanju kao alternativnoj medicini što je rezultiralo pomalo grotesknom pojavom, vjerujem da bi još bila sexy jer 60 i nisu neke godine !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 21:53   #93
Quote:
Derek Trotter kaže: Pogledaj post
De me nemoj ispravljat jer nije samo riječ o godinama (pogledaj Helen Mirren ili Sophiu Loren koje su po 70 i 80 godina ) već i o načinu života ! kad su joj rekli da boluje od reumatoidnog artritisa odala se alkoholu i prejedanju kao alternativnoj medicini što je rezultiralo pomalo grotesknom pojavom, vjerujem da bi još bila sexy jer 60 i nisu neke godine !
Iskompleksiran? Nitko te ne ispravlja, lup(et)aj po tipovnici i dalje, no kakve veze ima izgled te glumice (ili bilo koga drugoga) i njezini problemi sa kvalitetom ovog filma???
Ne palimo se ovdje svi na bakice, ok?
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 23:13   #94
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Iskompleksiran? Nitko te ne ispravlja, lup(et)aj po tipovnici i dalje, no kakve veze ima izgled te glumice (ili bilo koga drugoga) i njezini problemi sa kvalitetom ovog filma???
Ne palimo se ovdje svi na bakice, ok?
Ako tako gledaš onda ništa nema veze s ničim ! A kvalitetu filma svatko doživljava drukčije ili kroz režiju ili kroz likove ili vizualno na mnogo načina pa i uz sarkastični osvrt ! Ne znam što tebe smeta ako ja komentiram kakav mi je koji lik vizualno...bezveze... pa to je moja stvar a ti zapeo kao mali Borg ! Bojim se da si ti taj s kompleksićima i suvišnom potrebom za lamentiranjem oko nepotrebnog ! Sorry ako ne kužiš da ovdje svatko govori o ukupnom dojmu filma. Ako je tebi netko lijep ili ružan to je tvoja stvar i ja te neću po tom pitanju ispravljati jer nemam potrebu za tim ! Kritiziraj film...znači film ! A netko se pali i na bakice i što onda i to je isto ok !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 12:23   #95
Pogledao jučer i nemam jake osjećaje prema filmu.

Nisam očekivao previše, to sam i dobio. Bilo je trenutaka koji su me nasmijali, ali kako to obično biva, likovi su odvedeni u krajnost.
Ali to me ne čudi, ipak je puno prošlo između filmova, tako da je to normalno.
U prvom djelu su bili smješno glupi, u drugom to su karikature.

U nedostatku kvalitetnih komedija dat ću 6/10.
Može se pogledati. Humor je sličan prvom djelu, samo što smo mi ostarili
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 13:03   #96
Jako, jako loše.

Veliki sam fan Jim Carreya, ali ovo je bilo strašno. Prenemaganje, forsiranje, gegovi koji uopće nisu više u njegovom stilu. Izgledalo mi je kao forsiranje da gluma bude jednaka onoj prije 20 god, kao da se u međuvremenu ništa nije dogodilo.

Tek dvije dobre scene u cijelom filmu, ostatak vremena sam osjećala susramlje.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 16:46   #97
ponavljalo se sve slično ko u prvom dijelu, samo ova dvojica em što su ostarili em što su tupani još gluplji nego u prvom

inače svi oko njih napravljeni totalnim retardima, nije tako bilo u prvom

nasmijao sam se, ali daleko je to od prvog dijela... neka stanu na ovom

ili će Carrey ko Švarcy u Termiću nastupati dok se ne raspadne

7/10
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 18:43   #98
A onak.... Neka 3, 4 od 10.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 01:08   #99
Totalno loše...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 19:27   #100
Radi se nazalost o losem nastavaku. Braca Farrelly su u prvom "Dumb and Dumber" stavili 2 majice razlicite boje u masinu na hladno pranje i svi su bili zadovoljni krajnjim ishodom, dok su u drugom nastavku stavili iste na vruce pranje i na kraju dobili mrlje na obje majice.

Ili drugim rijecima, drugi nastavak se bazira na slicnim scenama i (gotovo identicnim) idejama koje su nas u prvom nastavku nasmijavale (i donijele status jedne od kultnih komedija 90-tih), a sad ostavile ravnodusnima. Redatelji su imali sansu napraviti puno bolje i vise s obzirom na glumacku postavu, a i iz postovanja prema fanovima istoga.
chipy is the best is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.