Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 14:11   #1
HITNO - mladog dobermana će uspavati ako ne nađe privremeni dom!

HITNO!!! Trazi se smjestaj za dobermana od godinu dana. Ugrizao djete koje ga je grlilo, a ljudi nisu znali prepoznati njegove znakove upozorenja.
Star godinu dana. Psa ce se uspavati danas ako se nitko ne nađe!

Pas je u Slivnici kraj Zadra, mužjak, star godinu dana, ovo mu je jedni ispad, inače je dobar s ljudima i psima. Ima prijevoz do Zadra i unutar Zadra.
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 14:24   #2
Quote:
steas kaže: Pogledaj post
HITNO!!! Trazi se smjestaj za dobermana od godinu dana. Ugrizao djete koje ga je grlilo, a ljudi nisu znali prepoznati njegove znakove upozorenja.
Star godinu dana. Psa ce se uspavati danas ako se nitko ne nađe!

Pas je u Slivnici kraj Zadra, mužjak, star godinu dana, ovo mu je jedni ispad, inače je dobar s ljudima i psima. Ima prijevoz do Zadra i unutar Zadra.
Predaleko sam, iskreno se nadam da će pas biti spašen.
I da ugriz nije bio jak da je dijete dobro.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 14:37   #3
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Predaleko sam, iskreno se nadam da će pas biti spašen.
I da ugriz nije bio jak da je dijete dobro.
I ja se nadam i držim mu fige! Dijete je dobro. Ne znam što se točno dogodilo i kako... U svakom slučaju i pas i dijete odgovornost su odraslih...
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:00   #4
infu treba serati preko fejsa, otici na stranicu gdje se udomljavaju cistokrvni psi, polijepiti na stranicama udruga.slike ne bi bile na odmet, isto ko i detaljnija infa o nemilome dogadaju.imala sam dobija i slaba sam na njih,trenutno mogu samo podizati temu.steta psa,ljubitelje pasmine,pomagajte...
bundeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:39   #5
Quote:
bundeva kaže: Pogledaj post
infu treba serati preko fejsa, otici na stranicu gdje se udomljavaju cistokrvni psi, polijepiti na stranicama udruga.slike ne bi bile na odmet, isto ko i detaljnija infa o nemilome dogadaju.imala sam dobija i slaba sam na njih,trenutno mogu samo podizati temu.steta psa,ljubitelje pasmine,pomagajte...

sve je to već učinjeno ;-) i pas je spašen u zadnji tren, trenutačno je u privremenom domu gdje mu društvo pravi kuja boxerica :-)
inače nije agresivan ni prema ljudima ni prema psima što je i veterinar potvrdio :-) detaljne informacije o napadu na dijete nemam, ali dijete je dobro... dijete ga je grlilo, pas se maka jer mu je očito to bilo nelagodno... dijete je opet krenulo za njim i opet ga grlilo i došlo je do ugriza... zna se čija je to greška i čija je odgovornost... uglavnom, pas ima dobru budućnost i velike izglede da ubrzo nađe i stalni dom <3
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 07:59   #6
Drago mi je za psa! Ljudi su stvarno neodgovorni , ja imam dvije manje udomljenje kujice koje ne vole da ih nepoznati dodiruju i stalno pazim na djecu koja ih žele pomaziti.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 11:05   #7
Slažem se sa malom khalom. Ljudi misle da ako je to životinja da automatski voli da ju se dira po svuda. Uvijek pitam da li bi netko od čovjeka volio da šeće po ulici i da mu priđe netko nepoznati i počne ga češkati po glavi,po leđima,po nosu... vjerojatno bi čovjek podivljao i napravio scenu. E tako i životinja. Ne voli svaka životinja da mu se tuđe ruke guraju po njuški. Tako da u ovom slučaju okrivljujem roditelje ili tko je bio od starijih u prisustvu kad se to dogodilo. Mi smo ti,veliki i odrasli,koji moramo naučiti djecu da se po životinjama ne prčka ukoliko sama životinja to ne želi.
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 14:44   #8
mala khala i konto- hvala na komentarima, uvijek je lijepo pročitati kad netko ima razumijevanja za psa :-)
uglavnom, pas očito nije dobro socijaliziran ni s ljudima ni s ostalim psima... prošao je velik šok -odbacila ga je njegova obitelj, došao je među nepoznate... treba mu odgovoran novi vlasnik koji će znati s njim, koji će imati i energije i živaca raditi s njim :-) iako nije agresivan, njegovo ponašanje nije ni uzorno, najčešće reagira lajanjem na brojne situacije, nepoznate pse, ljude...
eto, ako je netko spreman na izazov i želi ga udomiti nek se javi tu ili u inbox :-)
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 11:32   #9
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 11:36   #10
Izidor ima godinu ipo,cijepljen je i zdrav, nije kastriran, udomljava se uz provjeru uvjeta. Ima svoju fejs stranicu pod nazivom Izidor- koga zanima neka potraži i prati, a tamo može i potražiti dodatne informacije...
steas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 14:12   #11
Izidor u 24 sata: slike i broj mobitela za potencijalne udomitelje :-)

http://ljubimci.24sata.hr/udomi-me/p...ive-ljude-1532
steas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.