Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2015., 15:12   #1
Mala maca hitno treba pomoć :(

Jučer smo cimerica i ja našle malenog mačića koji je izgleda slijep i ima infekciju drugog oka. Uzele smo ju jer je stara možda koji tjedan, još nema niti pravu dlaku. Mi se ne možemo brinuti za nju jer zahtijeva zatvoreni stan, no radimo na traženju udomitelja. Glavni problem je što zbog okica hitno treba veterinaru a mi možemo ušparati max 50, 100kn kaj nije dovoljno. Okupale smo ju, dale antibiotsku mast i skrpale koliko možemo. Iz Plave šape su javili da mogu srediti popust veterinara ali svejedno nećemo imati dovoljno za liječenje pa molimo sve dobre duše da se jave ako znaju udomitelja, ili ako imaju da nam pomognu s liječenjem po barem s 10, 20 koliko god kuna da ju barem spasimo. Strašno je draga i umiljata samo ju boli i cijelo vrijeme mjauče.
Pa ako slučajno imate a nije vam problem da barem neki mali iznos uplatite da skupimo za liječenje. Ili ako ima nekoga tko bi ju uzeo, barem privremeno. Mi bismo ju rado zadržale, ali nažalost to zbog financijske situacije nije moguće Hvala unaprijed.
BROJ RAČUNA, IBAN je:
xxxxxxxxx
http://imgur.com/xJU23Vu

Zadnje uređivanje fermina-daza : 28.06.2015. at 11:39. Reason: obrisan broj računa. Ovaj podatak razmjenjivati putem privatnih poruka.
Violetta235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 16:36   #2
Je li ikako moguce zaduziti se kod veta? Macu hitno morate voditi kod veterinara, bilo bi najbolje (ako je ikako moguce) da je vodite ODMAH da je se spasi a tek onda organizirate placanje lijecenja.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:13   #3
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Je li ikako moguce zaduziti se kod veta? Macu hitno morate voditi kod veterinara, bilo bi najbolje (ako je ikako moguce) da je vodite ODMAH da je se spasi a tek onda organizirate placanje lijecenja.
Organizirano je za ponedeljak. Prije ne može. Izgleda da postoji šansa da ćemo račun srediti, ali je trenutno najbitnije ipak naći udomitelja. S time da odkad mažemo oko antibiotikom oko je malo bolje.
Violetta235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:10   #4
A gdje je maca - u Zagrebu?

Ste bili koda veta? Da probate kontaktirati Pravu šapu? Oni su jako efikasni.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 08:27   #5
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
A gdje je maca - u Zagrebu?

Ste bili koda veta? Da probate kontaktirati Pravu šapu? Oni su jako efikasni.
Dobili smo preko Prave šape lijekove za miceka, a sredit će nam krajem tjedna i posjet veterinaru. Sad nam je primarno miceku naći stalni smještaj jer ju mi nažalost nismo u mogućnosti zadržati. Tako da ako znate nekoga tko je voljan uzeti ovu malu slatku macu, javite
Violetta235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 10:09   #6
Kak je micek? Kaj ima novog?
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 09:28   #7
Micek je super. Prava šapa nam je stvarno puno pomogla, tako da evo jedno javno hvala! Dobile smo tablete i kremu za okice, a sutra idemo kod veterinara. Tretirali smo miceka protiv buha i unutarnjih nametnika. Malac jede redovito i postao je veoma zaigran. Vidi se velika promjena u ponašanju od prvoga dana. Koliko skače okolo, čovjek zaboravi da ne vidi. XD

Još uvijek tražimo miceku smještaj, tako da ako znate nekoga tko bi htio micka uzeti javite se u inboks. I da, sad vidim da sam prije zaboravila napomenuti da smo iz Zagreba.
Violetta235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 10:22   #8
https://www.facebook.com/ines.domini...=3&pnref=story

Napravile smo album sa slikama miceka i tu stavljamo informacije o njenom oporavku, pa koga zanima napredak može slobodno baciti oko.

P.S. Nadam se da se smiju stavljati linkovi facebook albuma
Violetta235 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.