Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 12:14   #1
Zatočena maca traži smještaj

Pozdrav svima!

U dvorištu susjedne nam zgrade nalazi se zatočen mačić od možda 4 mjeseca starosti. Mačić je dolje već najmanje 3 dana, mi mu odnosimo hranu i vodu ali mu se dosad nismo uspjeli približiti. Mi za pristup tom dvorištu trebamo preskakati visoku ogradu i već smo imali pa susreta sa susjedima kojima smeta što ulazimo u dvorište ali im očito ne smeta što im svakodnevno mjauče maca. Maca se može sakriti u podrumsku prostoriju kroz prozor a tamo nemamo pristup. Jako je slatka i jako preplašena, tako da ne znamo ni spol.

Koliko sam ja uspjela vidjeti maca nema očitih zdravstvenih problema ali je jako prljava i mršava. Da ju i uspijemo uhvatiti ne želim je voditi k nama u stan jer već imamo mačka i nikako ne možemo imati još jednu mačku . Spremni smo sudjelovati u eventualnim veterinarskim troškovima i troškovima hrane, samo tražimo nekog tko bi je mogao primiti do eventualnog udomljenja prije nego krenemo u akciju hvatanja. Nadam se da sam pružila dovoljno informacija.

Bilo kakve savjete kome da se obratimo primamo Kontakt molim na PM. Hvala!

__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.