Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2010., 10:06   #1
Karte za auto navigaciju

kupio sam auto navigaciju Mio C250 s usnimljenim kartama hrvatske i bosne
Da li se negdje može besplatno skinuti karta europe
gogo-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 11:54   #2
Možeš, ali ne na tvoj orginalni viaGPS. Za tvoj orginalni viaGPS možeš kupiti pojedinačno karte onih zemalja koje ti trebaju od Mirea, ili paket cijele istočne i zapadne EU.

Drugu stvar koju možeš napraviti je da navigaciju otključaš i zatim na njoj pokreneš neki drugi navigacioni program sa pripadajućim kartama. Član sa ovog foruma po nicku #denba# je napravio lijepu kolekcijicu kvalitetnih unlocka za tvoj uređaj. Zbog toga nema razloga da razbijaš glavu kako da otključaš svoj uređaj, nego na PP zamoli njega da ti da jedan iz njegove kolekcije pa od tuda kreni. Pošto su downloadi takvih stvari obično thankswheri, ne zaboravi se zahvaliti...
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:01   #3
ile.ri je legenda GPS na forumima.

Dodao bi još samo jednu malu digresiju.
U današnje vrijeme najbolje je kupiti smartphone većeg ekrana tipa iphone, Nokia (recimo 5800) ili nešto slično.
Bubnit unutra različite navigacije tipa igo8 i Navigon i imati alternativu.

Ile jel može Black edition na iphone?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:04   #4
S obzirom da fakat nemam pojma o ovoj tematici postavit ću pitanje nadajući se da ima nekog smisla...

Imam Alfu Romeo sa oriđiđi navigacijom u autu, al nemam Hrvatske, već samo zapadnu Europu...e sad, da li postoji mogućnost instalacije Hrvatske??

Naime, već sam se o tome raspitivao na nekim drugim forumima i navodno za tu konkretnu navigaciju ne postoji karta Hrvatske, tako da ne postoji ni ta mogućnost...da li je to točno ili postoji neka druga solucija??
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 22:57   #5
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
ile.ri je legenda GPS na forumima.

Dodao bi još samo jednu malu digresiju.
U današnje vrijeme najbolje je kupiti smartphone većeg ekrana tipa iphone, Nokia (recimo 5800) ili nešto slično.
Bubnit unutra različite navigacije tipa igo8 i Navigon i imati alternativu.

Ile jel može Black edition na iphone?
Koliko ja znam via GPS 3.1 ne može na iPhone. Ta aplikacija je kreirana za Win OS. No ukoliko budeš još malo strpljiv, informacije kažu da će novi build via GPS-a (v. 4.0 Don't Panic) biti kreirana kao Multiplatforma, odnosno da će ista aplikacija moći biti na više različitih OS-a (MS Windows CE i Mobile, Aplle iPhone, Sybian...)

Evo dva linka za najavu (linkovi na slike su preuzeti sa gps4us.org stranica) nove verzije via GPS 4.0 Don't Panic aplikacije:
via GPS 4.0 Don't Panic (pic. 1) i via GPS 4.0 Don't Panic (pic. 2).

Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
S obzirom da fakat nemam pojma o ovoj tematici postavit ću pitanje nadajući se da ima nekog smisla...

Imam Alfu Romeo sa oriđiđi navigacijom u autu, al nemam Hrvatske, već samo zapadnu Europu...e sad, da li postoji mogućnost instalacije Hrvatske??

Naime, već sam se o tome raspitivao na nekim drugim forumima i navodno za tu konkretnu navigaciju ne postoji karta Hrvatske, tako da ne postoji ni ta mogućnost...da li je to točno ili postoji neka druga solucija??
Zaista ne znam. Ne znam niti koji navigacioni softwer Alfe vrte u orginalnom uređju, ali probaj prošvrljati za koji dan (nešto im trenutno nije u redu sa stranicama) po GPS Underground-u. Ukoliko nešto postoji za tvoju navigaciju, onda ćeš to naći tamo.
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:27   #6
Provjeri kod zastupnika za RH.
Uvijek ti je puno skuplje od zastupnika o kojoj god da se karti radi.

Danas i djeca imaju smartphone, probaj na taj način ili kupi Vivax sa cijelom EU+HR, a ako imaš više love uzmi neku poštenu navigaciju renomiranih proizvođača.
Sve je bolje nego kupovati kod zastupnika, ali svakako prije projveri.
Sretno.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 17:13   #7
hvala na pomoći
gogo-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 15:21   #8
Hvala na informacijama!!
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 09:48   #9
Kupio sam rabljeni Ford koji ima ugrađenu navigaciju i još se nisam nikad susreo sa time, nemam nijednu autokartu, vidim da ima utor SD.
Zna li netko reći, što se da napraviti? Ima li netko da se bavi ugradnjom ovih karata?
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.