Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 00:00   #121
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Delija zašto postoji ograničenje u tim brojevima u smislu ponavljanja istih na brojeve do 53. Da li bi bilo moguće da postoje i veći brojevi, možda sa širim značenjima?
Od kud seže početak računanja tih brojeva, monada, ima li negdje opisanih tehnika?
Pa zato jer je u našem Sunčevom sistemu formirano SEDAM Astrala ili bolje reći SEDAM Energetskih mreža (vidi stranicu 4, shema 1 i 2).

I upravo se u tim Energetskim mrežama (Astralima) nalazi bezbroj Monada koje imaju Svoju INDIVIDUALNOST koja se u Monadi pokazuje u vidu ŠIFRE (CODE):
G-Z-P/(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey
za Materijalne vrijednosti koje imaju u svojoj Esenciji karakter Organskog.


Ovo: ima li negdje opisanih tehnika? nije razumljivo pitanje.

(4,831)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:18   #122
Svakako, kako na ovu stranicu dolaze mnogi koji su umorni od svakodnevnih zadataka iz kojeg razloga zaborave šta su tu pročitali to ću ponovno iznijeti podatak vezan za ŠIFRE (CODE).

...Ipak, kako znam da će biti onih koji bi htjeli znati vrijednosti slova i brojeva u šifri - evo kratka informacija.
Temeljna šifra glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"

Dakle evo objašnjenje za slova i brojeve koji se nalaze u temeljnoj šifri..
***G:
Koji će broj zamjeniti G to ovisi od broja pod kojim se u sistemu Kosmičkog Uma vodi Određena galaksija.
Naša galaksija, Kumovska slama, vodi se u sistemu Kosmičkog Uma pod brojem: 18 - koji broj je diktiran s time što se naše Sunce nalazi 25.920 godina svjetlosti od centra Galaksije.
Zbrojimo li brojeve: 2+5+9+2+0 = 18.

***Z:
Koji će broj zamjeniti Z to ovisi od udaljenosti zvijezde (sunca) od središta galaksije i brzine njenog kretanja oko središta galaksije.
Naše Sunce je udaljeno od središta galaksije 25.920 godina svjetlosti i kreće se brzinom od 233 km/sek.
Zbrojimo li: 2+5+9+2+0+ 2+3+3 = 26.

***P:
Koji će broj zamjeniti P to ovisi od mjesta na kojem se nalazi planeta od Svoje zvjezde (sunca).
Kako se Zemlja nalazi na trećem mjestu od Sunca to broj koji zamjenjuje P = 3.

***(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/
Što se tiče brojeva koje će zamjeniti neku od vrijednosti (M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M;o njima sad neću iz tog razloga jer su te vrijednosti veoma spektakularne.
Jedino sad mogu iznijeti njihove vrijednosti koje su nama prepoznatljive kao brojevi: 13,18,23,28,32,43,53.

***M;
Koji će broj zamjeniti M (da li M1- M2...) to ovisi od D, ili (+).

***D) je datum, čiji je zbir brojeva u tom datumu vezan za jedan od brojeva Mreža ili Među-mreža (13-18-23-28-32-43-53).

***(+) je dodatak datumu; za koji je vezana osoba ili događaj – (ako su vezani za šifru pod kojom se vodi u sistemu Kosmičkog Uma).
(+) dodatak datumu se može, od nas; ljudi, prihvatiti kao spekulativan dodatak.
No upravo s tim dodatkom je preko Kozmičkog Uma data mogućnost da Sve što postoji u kosmosu dobije svoju šifru.

*** “Y” označava vrijednost zadatka osobe, događaja – (koja stoji u Zapisu).

*** “E1;ex” se odnosi na Sekvence slobodne volje osobe (ili osoba) koja je (ili su) duhovno vezani za događaj.

*** “A” se odnosi na vrijeme početka aktiviranja “duhovne vrijednosti”osobe ili događaja .

*** “E2;ey” se odnosi na Sekvence po zadatku koji stoji u Sudbinskom zapisu.

Onima koji su pročitali moju Autobiografiju trebalo bi biti poznato da sam u 53-ćoj godini života DOBIO enormni bioenergetski potencijal, nakon čega sam počeo iscjeljivati ljude bioenergijom.

Prema tome, momenat kada sam dobio enormnu bioenergiju je bio “obilježen” u mojoj Monadi pod šifrom:
18-26-3; (M1-M2-... -M4-M5-M6-...)23/ 22101935; 1; "E1;ex"; "53". "E2;ey"

Dakle prema pokazateljima koje sam iznio (a i koje još nisam iznio) – sve materijalno u kozmosu je kompjutezirano, a to znači da se Sve anorgansko i organsko nalazi pod Sugestivnom simulacijom.
Znači i ljudi.
Iako, ljudima je DAT (od strane Vodećih vrijednosti Viših sfera) najveći postotak Samosvijesti čija je latentna moć (potajna, skrivena moć) djelotvorna pri stvaranju Samovolje.

Nemojte da vas ova informacija “izbaci iz ravnoteže” – (ako je vaše mišljenje da čovjek posjeduje 100-postotnu samosvijest, samovolju).
Naime onog dana kad će ljudi shvatiti da od svog postanka žive unutar Sugestivne simulacije uvidjet će da i nije tako strašno biti simuliran, svakako na način na koji smo mi ljudi, a i sve ostalo, simulirani.
I tad će mnogi uvidjeti da je u stvari bilo strašno što ljudi nisu znali da žive pod simulicijom.
Naime, tek tad će shvatiti koje su sve gluposti radili sa svojim relativno malim postotkom Slobodne volje, koja im je DATA od strane Prirode i Stvoritelja.

Uostalom, da ljudi (živa bića) dišu po svojoj Slobodnoj volji – sigurno je da bi u nekom momentu mnogi zaboravili disati.
To se svakako odnosi i na ostale radnje onih funkcija koje su je DATE u nadležnost Vegetativnom živčanom sistemu.

Ili, da se insekti, ptice… ne nalaze pod simulacijom, mnoge biljke ne bi postojale - jer insekti, ptice… jednostavno, svojom svješću, ne bi vršili oprašivanje.

Ili… previše je tih ili da bi ih sve iznio u ovoj knjizi

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 01:14   #123
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Temeljna šifra glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"

***M;
Koji će broj zamjeniti M (da li M1- M2...) to ovisi od D, ili (+).

***D) je datum, čiji je zbir brojeva u tom datumu vezan za jedan od brojeva Mreža ili Među-mreža (13-18-23-28-32-43-53).
Da li to znaći da zbroj u brojeva u datumu D, moraju dati jedan od 13..53 brojeva?
Ako je onda zbroj u D 32, onda će M biti 32?

18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)32/23081981(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"

Jel bi sad trebalo nekako M uvrstiti u ove brojeve 13..53 ili što vidim iz te jednadžbe?
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 16:36   #124
(4,973)

Nastavak

Mislim da ste mogli shvatiti da Kosmicki Um koristi Razne kombinacije kod "vezivanja" Zapisa za ONO; koje je vezano za Zapis.
Svakako - PRIRODA i Stvoritelj su preko Kosmickog Uma morali vrsiti razne manipulacije kod postavljanja kombinacija za sifre - radi nemoguce zamislivog broja Zapisa i sifri (za čitav Sunčev sistem).

No da se razumijemo.
Nigdje u prostoru zvjezdanih sistema, u našem slučaju Sunčevom sistemu, nisu u Astralima ZAPISANE Šifre onako kako sam ih ja napisao i objavio.
Zato sam ranije i objavio tekst iz kojeg se može zaključiti da je Jedan IMPULS taj koji aktivira Memoriju koja se nalazi u Monadi (kao i na PC tvrdom disku) i na taj način možemo svjesno (tokom meditacije) ili nesvjesno (jednostavno Nametnutom Mišlju koja nije Aktivirana od strane Materijalne svijesti čovjeka kod kojeg se je pojavila Misao) doći, putem Podsvijesti, do informacije koje stoje u Zapisu - opet u vidu Impulsa.

Da bih bio jasniji poslužimo se ovim primjerom.
Uzmimo, za ovaj primjer, da je početna Vrijednost Impulsa = "X1" - koji u sebi nosi vrijednost koja je izražena u vidu Frekvencije (koja se, opet, odražava kao Vrijednost od npr. o,oo1 titraja/Određeno vrijeme).

- Dakle imamo "X1"

- Kad ste ušli u stranicu "X1" (koja ima u sebi dosta teksta) prije svega uradite ovo: Stisnite tipku na tipkovnici Ctrl+F i u prozor tražilice upišite X

- Nakon toga ćete moći pročitati JASNU Poruku u dužoj formi koja će vam dati na znanje šta možete očekivati nakon 50 metara, ako se ispod markiranog kruga nalazi znak X

Možete li razumjeli našta vas navodim.
Možete li razumjeti da je dovoljan JEDAN Impuls Određene frekvencije koji će zamjeniti kompletnu šifru koja glasi:
G-Z-P /(M1-M2-M3-M4-M5-M6-M7)M/ D(+);“Y”;"E1;ex";"A";"E2;ey"
– odnosno:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey

Svakako, za čovjeka nezamislivo malom promjenom Određene frekvancije dobiva se nova šifra - koja je svakom slučaju Vezana za svoju početnu Vrijednost impulsa.

Ovo sam vam iznio iz tog razloga da bi shvatili, kao sto cete kasnije saznati, da u nekim slucajevima PRIRODA i Stvoritelj koriste brojeve da nam preko Kosmickog Uma a putem sifre "iznese pricu Buducnosti".
Tako je na primjer u datumu rodenja i smrti Einsteina dato ljudima Zemlje na znanje da ce na toj planeti svakako doci do Treceg svjetskog rata u kojem ce se koristiti ATOMSKO ORUZJE.

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 16:56   #125
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Da li to znaći da zbroj u brojeva u datumu D, moraju dati jedan od 13..53 brojeva?
Ako je onda zbroj u D 32, onda će M biti 32?

18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)32/23081981(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey"

Jel bi sad trebalo nekako M uvrstiti u ove brojeve 13..53 ili što vidim iz te jednadžbe?
Kako se tvoj Spirit vodi (i) u Astralu 28 razlog je da ti moram odgovoriti na tvoje pitanje - s primjerom.

Uzmimo za primjer Albert Einsteina
Rođen Ulm, 14. 03. 1879. = 1+4+ 3+ 1+8+7+9 = 33
Umro: Princeton, 18. 04. 1955. = 1+8+ 4+ 1+9+5+5 = 33

Inace, (za Einsteina) kompletna prica PRIRODE glasi ovako.
rođen: Ulm............. 14. 03. 1879.
Umro: Princeton...... 18. 04. 1955.
14
18
----
32

3.
4.
----
7 - dakle upisan u svim astralima

1879
1955
-------
3834 = 18 Osnovni Astral gdje se nalazi CENTRALNA Monada ŽIVUČEG Einsteina.

I sad možemo iznijeti neke podatke za Osnovnu šifru Einsteina:
18-26-3/(13-18-23-28-32-43-53)M/D(+);“Y”;"E1;ex";“A”;"E2;ey

18-26-3 /(13-18-23-28-32-43-53)=konstanta
M=svijest Einsteina uključena u svih 7 astrala/
D=33+2023= (astral 13=Nobelova nagrada) u kom se nalazi i šifra budućeg rata sa godinom rata;
“Y“=1=vrijednost zadatka za ljude”;
"E1;ex=sekvence slobodne volje";
“A“=21=produhovljenje”;
"E2;ey=sekvence iz života"

Dakle iz ovog se vidi da D nije Direktno vezan za brojeve astrala - već zajedno sa +.

Produhovljenje: Imao je pet godina kad je dobio prvi kompas, i to je događaj kojeg se i sam kasnije rado sjećao.
Snažno ga je impresionirala magnetska igla kojom je upravljala neka nevidljiva sila.
1879 + 5 = 1884 = 21
(Svakako, da je poznat točan datum, odnosno točno vrijeme kad je dobio prvi kompas - ovaj broj 21 bi se, radi nas ljudi, sigurno uklopio u jedan od 7 brojeva Astrala).

I još neki primjeri za razumjevanje ovog koje iznosim.
Svakako je interesantno navesti da je Einstein između 1905. i 1925. godine promijenio naše razumijevanje prirode na svim razinama, od najmanjeg fotona pa do svemira kao cjeline.
Dakle 1905 + 1925 = 32

U ožujku 1905. godine Einstein je poslao u tada vodeći njemački časopis iz fizike Annalen der Physik članak pod naslovom Razmatrajući heuristički pogled prema emisiji i transformaciji svjetlosti. U tom radu iznio je novo razumijevanje strukture svjetlosti. Zaključuje da svjetlost ima dvojnu prirodu: ovisno o tipu eksperimenta, svjetlost će se ponašati kao čestica ili kao val. Diskretne, neovisne čestice energije od kojih se svjetlost sastoji kasnije su nazvane fotonima.
Dakle 3 + 1905 = 18

Einstein je uspješno objasnio fotoelektrični efekt pomoću koncepta fotona, što mu je donijelo i Nobelovu nagradu 1921.
Dakle 1921 = 13

Itd... itd...

Eto gocat, nadam se da sam bio dovoljno jasan.

I tebi

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 18:42   #126
Unhappy

došla sam na ovu temu samo jer sam krivo pročitala
-umjesto delijina-debljina...
mislila sam neki alternativni način za mršavljenje pomoću viska, kristala..
.kao igra brojeva-konfekcijskih

iđem sad na orbitrek

(javite kad dođete do nečeg tako korisnog)
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:23   #127
Lightbulb

Quote:
lala kaže: Pogledaj post
došla sam na ovu temu samo jer sam krivo pročitala
-umjesto delijina-debljina...
mislila sam neki alternativni način za mršavljenje pomoću viska, kristala..
.kao igra brojeva-konfekcijskih

iđem sad na orbitrek

(javite kad dođete do nečeg tako korisnog)
OVO GORE NAM NUDI SPOZNAJU, KAO NEOBORIVI DOKAZ, DA SE "REINKARNACIJA" (PONAVLJANJE) OSTVARUJE.

Naime jedno NEREINKARNIRANO živo biće, kojeg nazivamo čovjekom (dajmo mu oznaku XY) pokazuje se u Prvom životu kao totalni Idiot.
(Primjedba: dakle ne vređajmo idiote pogrdno - jer oni ipak nisu krivi što su Prvi puta rođeni).

Nakon Prve "Reinkarnacije" kod XY se tokom života pokazuju momenti samosvjesnosti.
Počinje sam da se služi žlicom, vilicom, nožem... a katkada izgovara suvisle riječi.

Tekar nakon Treće "Reinkarnacije" XY pokazuje neke odlike normalnog čovjeka - no slabo pamti, teško uči... još uvijek ne pokazuje znakove samostalnosti.

O toj grupi ljudi je objavljen članak:
Trećina čovječanstva mentalno poremećena
Zaključak istraživanja o mentalnim oboljenjima što ga je objavio ugledni medicinski časopis Lancet je da svake godine od nekog oblika mentalnog poremećaja pati čak 30 posto svjetske populacije, od čega dvije trećine ne prima nikakvu terapiju ili ona nije adekvatna. Prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), mentalne bolesti čine 14 posto globalnih bolesti, ali zbog zanemarivanja ili neadekvatnog tretmana mentalna oboljenja često rezultiraju onesposobljenošću pacijenata za normalan život. BBC... http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6977262.stm

Uglavnom, mentalno poremećeni treba da se "Reinkarniraju" NAJMANJE Deset puta (u ovo spada ova lala) da bi postali Normalni.

Do 30 "Reinkarnacija" XY neće vjerovati ni u šta koje ulazi u predmet Ta meta ta physika.
Tek nakon 30 "Reinkarnacija" kod XY se pokazuje interes u vezi "paranormalnog", ali ne ulazi u bit predmeta jer se plaši tajni koje okružuju to "paranormalno"...

Na kraju, to sam već objavio, Ponavljanje ("Reinkarnacija") se kod ljudi može ostvarivati max. 210 puta.

(5,049)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:51   #128
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Kako se tvoj Spirit vodi (i) u Astralu 28 razlog je da ti moram odgovoriti na tvoje pitanje - s primjerom.
Po čemu si to zaključio da je moj astral 28?

Quote:
delija kaže: Pogledaj post
M=svijest Einsteina uključena u svih 7 astrala/
Da li je M kod Einsteina onda 7?

Quote:
delija kaže: Pogledaj post
D=33+2023= (astral 13=Nobelova nagrada) u kom se nalazi i šifra budućeg rata sa godinom rata;
Od kuda ovaj 2023? Jel onda D 2056?

Quote:
delija kaže: Pogledaj post
1879 + 5 = 1884 = 21
(Svakako, da je poznat točan datum, odnosno točno vrijeme kad je dobio prvi kompas - ovaj broj 21 bi se, radi nas ljudi, sigurno uklopio u jedan od 7 brojeva Astrala).
Kako se određuje točka prosvijetljenja? Npr zašto to možda nije datum kada je predstavio čuvenu E=mc2, ili neki drugi trenutak? Zašto se ne mjeri npr broj mjeseci od trenutka rođenja?

Quote:
delija kaže: Pogledaj post
U ožujku 1905. godine Einstein je poslao u tada vodeći njemački časopis iz fizike Annalen der Physik članak pod naslovom Razmatrajući heuristički pogled prema emisiji i transformaciji svjetlosti. U tom radu iznio je novo razumijevanje strukture svjetlosti. Zaključuje da svjetlost ima dvojnu prirodu: ovisno o tipu eksperimenta, svjetlost će se ponašati kao čestica ili kao val. Diskretne, neovisne čestice energije od kojih se svjetlost sastoji kasnije su nazvane fotonima.
Dakle 3 + 1905 = 18
U prvom primjeru zbrajali smo godinu rođenja sa godinom prosvjetljenja. Zašto sada zbrajamo godinu u životu i mjesec u godini? Kako znamo kada događaj mjeriti od rođenja a kada od trenutne godine?

Fala unaprijed na odgovorima, još pokušavam skužiti kako to funkcionira, ima puno pitanja
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 14:11   #129
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
OVO GORE NAM NUDI SPOZNAJU, KAO NEOBORIVI DOKAZ, DA SE "REINKARNACIJA" (PONAVLJANJE) OSTVARUJE.

Naime jedno NEREINKARNIRANO živo biće, kojeg nazivamo čovjekom (dajmo mu oznaku XY) pokazuje se u Prvom životu kao totalni Idiot.
(Primjedba: dakle ne vređajmo idiote pogrdno - jer oni ipak nisu krivi što su Prvi puta rođeni).

Nakon Prve "Reinkarnacije" kod XY se tokom života pokazuju momenti samosvjesnosti.
Počinje sam da se služi žlicom, vilicom, nožem... a katkada izgovara suvisle riječi.

Tekar nakon Treće "Reinkarnacije" XY pokazuje neke odlike normalnog čovjeka - no slabo pamti, teško uči... još uvijek ne pokazuje znakove samostalnosti.

O toj grupi ljudi je objavljen članak:
Trećina čovječanstva mentalno poremećena
Zaključak istraživanja o mentalnim oboljenjima što ga je objavio ugledni medicinski časopis Lancet je da svake godine od nekog oblika mentalnog poremećaja pati čak 30 posto svjetske populacije, od čega dvije trećine ne prima nikakvu terapiju ili ona nije adekvatna. Prema podacima Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), mentalne bolesti čine 14 posto globalnih bolesti, ali zbog zanemarivanja ili neadekvatnog tretmana mentalna oboljenja često rezultiraju onesposobljenošću pacijenata za normalan život. BBC... http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6977262.stm

Uglavnom, mentalno poremećeni treba da se "Reinkarniraju" NAJMANJE Deset puta (u ovo spada ova lala) da bi postali Normalni.

Do 30 "Reinkarnacija" XY neće vjerovati ni u šta koje ulazi u predmet Ta meta ta physika.
Tek nakon 30 "Reinkarnacija" kod XY se pokazuje interes u vezi "paranormalnog", ali ne ulazi u bit predmeta jer se plaši tajni koje okružuju to "paranormalno"...

Na kraju, to sam već objavio, Ponavljanje ("Reinkarnacija") se kod ljudi može ostvarivati max. 210 puta.

(5,049)
Gladna sam, ne mogu se koncentrirati, a vidim da mi je netko odgovorio.
Je li možeš, jednostavnim riječnikom, kratko (dok mi kipi smjesa za šećernu depilaciju)reći
jesi li došao do čega korisnoga? Pusa
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 15:47   #130
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
1. Gladna sam, ne mogu se koncentrirati, a vidim da mi je netko odgovorio.
2. Je li možeš, jednostavnim riječnikom, kratko (dok mi kipi smjesa za šećernu depilaciju)reći
3. jesi li došao do čega korisnoga? Pusa
1. Efo najkraće i najednostavnijim rječnikom (drugi put napiši rečnikom - sigurnije je)
.._ ._. ,,, ... ;;; _. _.. ::: ;;.. :.. ;::; ... .._ ._. :_; ... .._ ._. ,,, ... ;;; _. _.. ::: ;;; _. _.. ::: ;;.. :.. ;::; ... .._ ._. :_; :_; ... .._ ._. ,,, ... ;;; _.

2. Jel se to depilacifruješ da budeš ko ofa?



3. I faljda sad i sama fidiš da sam doša do korisnoga

I tebi (ak izgledaš ko ofa)

Ah da: Prijatno!
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:17   #131
E moj gocat,
da čitaš moje tekstove ne bi mi trebao postavljati ovakva pitanja.

1. Po čemu si to zaključio da je moj astral 28?

Piše u tvom datumu rođenja.

2. Da li je M kod Einsteina onda 7?

Ne mješaj broj od 7 astrala (koliko ih ima u našem Sunčanom sistemu) s Vrijednosti koju nosi svaki astral posebice.
Dakle pitanje ti je totalno bez veze.
Uostalom, prouči bolje tekst koji se odnosi na shemu 1 i shemu 2 na 4-toj stranici ovog topića kojeg sam ja signirao sa svojom šifrom (3,403).

3. Od kuda ovaj 2023?

Sa interneta iz vremena kad si ti još bio mali dečec.
Naime, Treći sv. rat bi po Numerološkim vrijednostima trebao započeti 8/9. 09. 2023. godine.
Svakako bi mi bilo drago da je informacija netočna.

4. Jel onda D 2056?

Nije.

5. Kako se određuje točka prosvijetljenja? Npr zašto to možda nije datum kada je predstavio čuvenu E=mc2, ili neki drugi trenutak? Zašto se ne mjeri npr broj mjeseci od trenutka rođenja?
U prvom primjeru zbrajali smo godinu rođenja sa godinom prosvjetljenja. Zašto sada zbrajamo godinu u životu i mjesec u godini? Kako znamo kada događaj mjeriti od rođenja a kada od trenutne godine
?

Pročitaj još jednom ili još... još... još... ovo:
(4,973)

Nastavak

Mislim da ste mogli shvatiti da Kosmicki Um koristi Razne kombinacije kod "vezivanja" Zapisa za ONO; koje je vezano za Zapis.
Svakako - PRIRODA i Stvoritelj su preko Kosmickog Uma morali vrsiti razne manipulacije kod postavljanja kombinacija za sifre - radi nemoguce zamislivog broja Zapisa i sifri (za čitav Sunčev sistem)...

I još nešto.
Ja sam mnogo puta objavio da Informacije o brojevima NE IZNOSIM JA već te Informacije dolaze do moje Materijalne svijesti LATENTNIM Putem - što znači da ODNEKUD (do mog DNA; i dalje) stižu Nečije MISLI, koje se nameću mojoj Materijalnoj svijesti - stvarajući nešto; kao moju Misao.
Dakle ja MISAONO postavim pitanje i nakon toga do moje Materijalne svijesti dolaze MISAONI odgovor (koji je vezan za to pitanje).

Sad, tko u to ne vjeruje to je njegova stvar.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 17:37   #132
(5,468)

Shvatite ovo ozbiljno.

Drago mi je da je moja Igra... skinuta s top teme jer stvarno više nemam vremena da vas zabavljam.

Svakako to ne znači da se Igra... ne vodi na nekom drugom forumu - te ako nekog interesira da prati dalje od zadnjeg teksta objavljenog na forumu.hr - to može pratiti ovdje i to od ''mojeg šifriranog broja'' (5931)

Pozdrav svima.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:31   #133
Wow, delija na galaksija.com!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:05   #134
Vjerujem da ima "nečega" u tome, odnosno definitivno ima, ali zar nije čovjeku "zabranjeno" baviti se tom "problematikom", dok smo u "dimenziji" u kojoj jesmo?
Tek smrću prelazimo u onozemaljski duhovni svijet, a do tada zadiranje u te vode nije pravilni izbor..

Naime, takve stvari oduvijek su me zanimale, ali novosaznato me udaljilo od tog područja..

P.S. Primjetila sam da mi se broj 18 često pojavljuje u životu, a zbroj dana, datuma i godine rođenja daju broj 32.
Ah..
Linda_S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 02:57   #135
Draga Delija i ekipa tu.............
bila san upucena da tu stavim moje pitanje za diskusije ili informacije

Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Jednom mije prijateljica rekla da svi imamo broj po numerologiji koja je zbrajana po dan rodjena..

Ona kaze da neki ljudi su jako mocni, i to su ljudi sa num. br. 33, 22, 11

Jel znate ista o tome..
Kako su te osobe mocne ?
Sto je razlika u sto mogu razliciti num. br. raditi ?
Jel ste ikad imali susret (experience) sa takom osobom ? kako je bilo
od ovaj link gdje sam zaPocela (dati ne prepisujem sve sto sam do sada rekla/isjasnila moje pitanje)....
https://www.forum.hr/showthread.php?p...8#post10390188
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 12:09   #136
nema delije već par dana al, doći će on, ne brini se ti.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 13:03   #137
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
nema delije već par dana al, doći će on, ne brini se ti.
fala cekam za svetu deliju uopce nije hitno , i ja sam malo bizi ovih par tjedna.. lip pozdrav
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:54   #138
Informacija:
Oni koji su poštovali poginulog pjevača Proeskog mogu saznati o njegovoj spiritualnoj vezi sa Drvetom života (Drvetom svjetlosti) - Astralima ovdje
(Tekst se nalazi na kraju stranice)
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:16   #139
svaka cast super tema ljepo si nasao brojcani smisao u svemu + ljepa prezentacija
inace rođen sam 11 u mjesecu i zbroj brojeva u datumu rođenja je 23 svacam sve o enditetima u prezentaciji...sve u svemu genijalno
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
ritualist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:02   #140
pokušao sam isčitati nešto i pohvatati konce, ali... nejde!
niš mi nije jasno!

postoji negdje vodič za neznalice?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.