Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2016., 15:25   #21
Evo slikice maca, ljudi molim vas...ovom svijetu zaista ne treba više siročića...iovako se čini kao borba s vjetrenjačama










A ovo je malena koju je mm spasio sa jako prometne ceste


cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 15:31   #22
A ovo je Arči





Pozdrave vam šalje i Malena



Evo, kako možete i vidjeti i dalje smo mi jedna velika mačko-preća obitelj koja treba pomoć, pogotovo nam je teško kad se dogode vanrdne situacija poput ove s macama koje nas trebaju, molim vas, pomozite nam da im pomognemo !
Hvala svima .
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 12:59   #23
Vidim tema se čita ali pomoći nema....tužno...moje su ruke vezane, ja im sama pomoći ne mogu
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 22:32   #24
Čupanka ja ti mogu poslati nešto hrane i par ampula Strongholda.Imam vreću rc urinari ,za topljenje kamenca i dve ampule.Ako želiš ja ti to pošaljem,novce ne mogu jer ni sama nemam.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 23:15   #25
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Čupanka ja ti mogu poslati nešto hrane i par ampula Strongholda.Imam vreću rc urinari ,za topljenje kamenca i dve ampule.Ako želiš ja ti to pošaljem,novce ne mogu jer ni sama nemam.
Draga Lola 27 hvala od srca, donacija u svakom obliku i vise nego dobro dode, novac kojim bih ja ionako morala kupiti ampule i hranu tako cu preusmjeriti na mace, na fejsu su nam obecane 3 donacije ukupno 200 kn ja cu dodati 30 i to je za jednu macu, dakle skupljamo za jos 3, sutra idem u lov, skupio se novac ili ne, ja cu ih maknuti na sigurno....ne mogu ih ostaviti..to nisam ja, pa makar morala opet prodavati sve sto imam !
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 23:21   #26
Evo ja cu cim prije nesto uplatiti, pa ti javim... ma eto, citamo i vrijeme nam promakne, a tebi gori pod nogama
Drzi se, vidi se da ulazes ogroman trud, skupiti ce se malo po malo, vidjeti ces
Mademoiselle_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 09:21   #27
Ja ću danas uplatiti 100 kn , da krene i za sljedeću!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 23:26   #28
Quote:
Mademoiselle_92 kaže: Pogledaj post
Evo ja cu cim prije nesto uplatiti, pa ti javim... ma eto, citamo i vrijeme nam promakne, a tebi gori pod nogama
Drzi se, vidi se da ulazes ogroman trud, skupiti ce se malo po malo, vidjeti ces
Hvala od srca

Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Ja ću danas uplatiti 100 kn , da krene i za sljedeću!
Od sveg srca vam hvala, hvala i za prošlu upalatu od 80 kn koju sam zaboravila spomenuti, ispričavam se


Mace su na sigurnom, sutra ću pokušati dogovoriti termin i prijevoz do veta da se obave sterilizacije i kastracije, 2 su cure i 2 dečka, dosta brzo su ušli u lovku jer su očito bili gladni jako tako da nije bilo problema, slikice uskoro.

Na račun je sjelo 100kn od male khale, 25 kn i 50 kn od cura sa facebooka, dakle točna cirfa koju skupljamo će najvjerovatnije biti 2 x 230 kn za cure i 2 x 150 k za dečke, znaći ukupno 760 kn, sve što bude višak ide za hranu, hvala vam od srca i molim i dalje za pomoć
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:07   #29
Imamo uplacenih 425 kn, moze li jos netko pomoci pliz ?

Treptat cu i okicama ako treba 😁
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 18:23   #30
Nemam snage ništa posebno pisati, pa ću samo prenijeti što sam stavila na FB :

UZNEMIRUJUCE FOTOGRAFIJE
Evo....jos jedan mali zivot je ugasen...nemam rijeci kojima bih opisala bol koju sad osjecam...danas oko podneva, izasla sam van sa psima...zamjetila sam ju desno na cesti i odmah otrcala maknuti u stranu da ju nadolazeci automobili ne gaze...kad sam joj se priblizila vidjela sam da dise, ali je bez svijesti, odnjela sam ju doma u kutiju i probudila Vjeku koji je dosao iz nocne, gotovo istog trena smo bili na putu do veta, maca se u meduvremenu probudila ali je i pocela krvariti...uspjela sam primjetiti da je tesko ozljedena ispod repa....napravili smo napraviti rengen koji je pokazao lom zdjelice dok se organi niti mjehur ne vide, sve je ispunjeno tekucinom, ispod repica se nije moglo razaznati dali je muskic ili curica jer je sve popucalo i otvorile se dvije velike rane....maca je par minuta kasnije glasno mjauknula par puta i izdahnula
Molim pomoc u podmirivanju nastalog veterinarskog troska u iznosu od 293 kn (slika racuna u komentaru)
Hvala













cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:27   #31
Baš mi je žao!!! RIP maleni anđele!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 22:35   #32
Tako je valjda moralo biti

Sljedeći tjedan sam uspjela naći prijevoz do veta, no novac se još nije skupio za sterilizaciju, uplačeno je 545 kn a trebamo velikih 740 kn :/

Za stradalu macu je uplaćeno tek 50 kn, dragi moji....užasno je teško odvojiti novac kad brinete o velikom broju životinja, gotovo sve što uspijemo skupiti na aukcijama je već raspoređeno prvenstveno na hranu, jer, ako imate barem jednu macu i psa, pokušajte njene troškove pomnožiti sa 11 (mačaka) i 3 (psa), ogromna je to cifra samo za hranu, gotovo nikad ne spominjem pijesak, a i njega moram kupovati, tj pelete, jer pijesak im ne mogu priuštiti, naprosto donacija nema, tu i tamo se netko sjeti na kapaljku...ampule, tablete za gliste....posebna skupa medicinska hrana...financijski je nategnuto do najtanje žice, svoje zdravlje i ono što bi mi trebalo biti bitno odavno sam pomela pod tepih i doslovno sve za njih dajem, no ne znam do kad će tako ići...sve je teže
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 18:16   #33
Javljam da se skupilo i za mace koje idu na sterilizaciju i za pokrivanje troška za stradalu macu, hvala vam dobri ljudi od sveg srca

Na sterilizacije smo se naručili u petak ujutro jer sam našla prijevoz čim sam ponudila platiti trošak....no što da radim, tako mora biti...mm nažalost nikako ne može :/
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 20:11   #34
Super!!!! I da sve dobro prodje!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 13:17   #35
Tako mi je drago da se uspjelo skupiti za sve najpotrebnije! Znam koliko se trudite i dajete od sebe i više nego što je moguće - držim vam velike fige da uspijete u svemu!
Pesekh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 22:42   #36
Hvala cure

Javljam da su mace sterilizirane/kastrirane i da je sve prošlo u redu, hvala od sveg srca svima na pomoći, nešto novčića je i ostalo pa smo uzeli nešto hrane, a nešto ćemo još kupiti po potrebi, račune i obračun stavljam čim prije, za sad samo od zahvata




Račun je bio manji nego što smo očekivali, za to veliko hvala vetici iz Anubis kluba Vukovar
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 08:56   #37
Ajde super...
Ako budeš imala neku aukciju za Božić pošalji mi link ...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 14:33   #38
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ajde super...
Ako budeš imala neku aukciju za Božić pošalji mi link ...
Imam u planu ali nazalost nema bas donacija, oni sto obecaju uglavnom zaborave...al budem nesto smislila, vrijeme je darivanja pa nas se mozda netko sjeti
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 16:29   #39
Bravo!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 11:08   #40
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Imam u planu ali nazalost nema bas donacija, oni sto obecaju uglavnom zaborave...al budem nesto smislila, vrijeme je darivanja pa nas se mozda netko sjeti
Ja ću ti nešto poslati,samo moram uhvatiti jednu curu koja bi isto mogla donirati nešto.
Imam neke knjige i nešto nenošene odjeće,pa čim uhvatim vremena šaljem.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.