Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2007., 14:45   #61
sudac je super junak rvacke katoličke crkve,imamo i mi konja za utrku
i liči na đizu
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 15:46   #62
da, ima Jezus look.

vjerujem da lik ima moći i sve to, samo mi je malo bed to HDZ i slične stvari.

uglavnom volio bih poći na neku njegovu misu ili predavanja.
jako zanimljiv lik. ima li tko da napiše nešto više o njemu, kada su mu se stigme pojavile, najzanimljivije stvari. ili gdje to mogu pronaći.
je li tko od vas još imao kakva zanimljiva iskustva.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 16:35   #63
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Ne negira već smatra irelevantnim. Ako ne možeš ništa kvalitativno reći o tome onda ne možeš ništa reći o tome. Tako jednostavno.
Ma daj, molim te.....Teorija struna, veliki prasak, itd...itd....teorije bez pokrića
sa prefiksom znanstvene.

Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Jer ako nešto ne možeš izračunati, osjetiti, shvatiti, posredno opaziti, tko ti garantira da to jest tu?
Puno toga se ne može tako "podrediti" znanosti. Čak ni ono što znanost svojata, a na klimavim je nogama. U mnogim "subjektivnim" stvarima kojima se znanost ne bavi jer nema uporište niti metodu da to podredi sebi, odvijaju se djelatnosti bitne za sam opstanak, a jedna od njih je i " duhovnost".
Znanost ju ne može izmjeriti, ali možeš stati ispred crkve gdje je Sudac imao propovijed i gledati lica ljudi koja izlaze s mise. Zaključak izvedi na temelju vidjenog, i lijepo bi bilo da ga podijeliš s nama!!!
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 16:41   #64
evo i jedna prigodna slika da ljudi koji ga nisu vidjeli steknu neko viđenje istog.

__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 20:01   #65
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Ma daj, molim te.....Teorija struna, veliki prasak, itd...itd....teorije bez pokrića
sa prefiksom znanstvene.



Puno toga se ne može tako "podrediti" znanosti. Čak ni ono što znanost svojata, a na klimavim je nogama. U mnogim "subjektivnim" stvarima kojima se znanost ne bavi jer nema uporište niti metodu da to podredi sebi, odvijaju se djelatnosti bitne za sam opstanak, a jedna od njih je i " duhovnost".
Znanost ju ne može izmjeriti, ali možeš stati ispred crkve gdje je Sudac imao propovijed i gledati lica ljudi koja izlaze s mise. Zaključak izvedi na temelju vidjenog, i lijepo bi bilo da ga podijeliš s nama!!!
Ne laži. Teorija velikog praska ima dokaze, to što ih ti ne znaš ne opravdava tvoje tvrdnje. A šta se tiče teorije struna ona je hipoteza i zasad je nedokazana i to joj je glavni problem, što nije još uvijek znanstvena teorija.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 21:10   #66
a kada je to levitiro Sudac?

je li koga izlječio ili nešto slično?
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:09   #67
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Ne laži. Teorija velikog praska ima dokaze, to što ih ti ne znaš ne opravdava tvoje tvrdnje.
Čekaj, čekaj, lažem ili ne znam? Daj se dogovori sam sa sobom. Previše si sranja pokupio od stanovite spodobe koja je divljala po forumu do nedavno. Daj se uozbilji.


Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
A šta se tiče teorije struna ona je hipoteza i zasad je nedokazana i to joj je glavni problem, što nije još uvijek znanstvena teorija.
Ma znanost se već na veliko "kiti" tom teorijskom indicijom. Već je poćela svojatati moguće a nedokazano. Tako ona radi, znamo to, samo kad si joj podredjen i slijepo pokoran, kao mnogi, ograniči ti vidike i onda si u mraku.
Nego, nisam vidio da si komentirao nešto o Sudcu??? Kakav eksperiment, opservaciju, pa kratak osvrt?
Pilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:20   #68
pilence i pećina,teorija praska nije ovdje tema.

Što se Sudca tiče,nisam baš"obožavatelj" zbog svih ostalih aspekata djelovanja tipa politike,no navodno je stigmatik.
Kako bi se,općenito(ne mislim sad samo na Sudca) objasnile stigme?
Da li je bilo kakvih istraživanja etc.?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:37   #69
koliko se sjećam Zlatko je bio na ispitivanju u Veroni, prije 4 ljeta no ništa nije u javnost procurilo o rezultatima ispitivanja tj. nisu objelodanjeni službeni znanstveni podatci.

inače stigme su znanstveno objašnjive, no neću vam reći jer ste mi maknuli kolegu
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:40   #70
Quote:
normall kaže: Pogledaj post

inače stigme su znanstveno objašnjive, no neću vam reći jer ste mi maknuli kolegu
da čovjek ih na neki način napravi sam sebi
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:41   #71
Quote:
woolfwalter kaže: Pogledaj post
da čovjek ih na neki način napravi sam sebi
da, na "neki način"
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:53   #72
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
inače stigme su znanstveno objašnjive, no neću vam reći jer ste mi maknuli kolegu
Pa nećeš nas valjda ostaviti u neznanju?
Kako su objašnjive?

(offtopic)A što se kolege tiče,kaj da ti velim..nažalost,pretjerao je i nije htio stati(bilo potican ili ne).
No,većinu,znaš i sam.
A kao i u svemu drugom u životu- bez svakog se može.
Meni fali Aganor.

Quote:
woolfwalter kaže:
da čovjek ih na neki način napravi sam sebi
Kako?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 00:40   #73
kako? neznam ali znam da su prije imali stigme na dlanovima jer se vjerovalo da je isius bio na krizu pribijen cavlima na dlan a sad kad se vjeruje da je ustvari bio pribijren na zglobovima sad stigmatcari imaju rane na tim mjestima.. eto vjera je jebena stvar..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 00:40   #74
nije Verona već Gemela, moja greška

evo izvatka iz jednog članka (razgovor sa Zlatkom) koji je u biti politički no izdvojio sam bitno.

U rimskoj bolnici Gemeli ispitivali su Vaše stigme…

Dr. Simona Gotovac je posvjedocila o tome na televiziji, ona je bila voditeljica cijelog tima koji me medicinski obradivao u Gemeliju. Utvrdeno je da su moje stigme takvog podrijetla da medicina ništa tu ne može reci, da nije ni oboljenje tkiva, niti je izazvano mehanicki, sve su to ustanovili, jednostavno one postoje na slavu Božju.

Kad se dogode krvarenja iz stigmi?

Patnje znaju doci iznenada, primijetio sam da su ucestale kad se susrecem s ljudima koji mi dolaze s nekom velikom patnjom, tada osjecam kao da za te ljude ponesem križ, za njih molim i trpim

napomenuo bih da je Dr.Simona Gotovac supruga pokojnog Vlade Gotovca, vrhunska svj. kardiologinja i vjernica, (liječila je i Papu) , no nisu ga vodili na psihološka testiranja i na psihijatrijsku obradu što je vrlo znakovito.

proučavali su samo kardiovaskularni sustav, jer je "sramota" voditi jednog svećenika na dobru neuropsihijatrijsku obradu.

ovo boldano je bitno, poremećaj je duboko psihosomatski no o tome se ne priča jer nije "pristojno".
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 01:13   #75
meni je zanimljiviji fenomen bilokacije
priča se da naš zlatkić ima i tu sposobnost koju je imao i faca nad facama - padre pio iz pietrelcine
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 12:05   #76
Kad se Pio pojavio u oblacima i pokazao dlan savezničkim avionima. "No, no, dečki, dalje nemojte ići."
Tipovi su se toliko usrali da su okrenuli avione i otišli. Njegovo mjesto nije nitko bombardirao.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:59   #77
sudac,rane na rukama,kriz na celu...levitacija



pa kada je to levitiro
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 16:31   #78
ja sam bila na njegovim predavanjima i misi...i bilo je bas lijepo...mislim covjek stavrno odlicno prica...ima nesto...i glas...ali mene je to sve strasilo...sve te rane...inace i nisam neki prtjerani obozavatelj svecenika...ali Sudac je npr...govorio protiv nasih svecenika koji se vozaju u autima i slicno...sjecam se da je rekao "sveceniku dajte dobro auto i ubit cete i ono malo boga u njemu"...


pogotovo me bilo strah ljudi koji su padali...nisam to nikad vidjela..kao d anisu pri sebi i onda se odjendom dignu kao dignu kao d anista nije bilo
beautiful_soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 16:40   #79
Prijatelj mi kaže da je i on pao na predavanjima oca Jamesa.

da je odjednom samo kleknuo, kao prisilno.

i još nekolicina.

zanimljivo.



a da vas pitam, što kažu na one suze iz kipa Marije ili isusa, krv iz rana.

što znanstvenici kažu na to.
macon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 17:15   #80
[QUOTE=macon;10666259]
Quote:
Prijatelj mi kaže da je i on pao na predavanjima oca Jamesa.

da je odjednom samo kleknuo, kao prisilno.

i još nekolicina.

zanimljivo.
Psihosomatske pojave. Posebno ako si labilna osoba, a posebno ako si k tome i vjernik. Čitao sam o tome u zatvoru.


Quote:
a da vas pitam, što kažu na one suze iz kipa Marije ili isusa, krv iz rana.

što znanstvenici kažu na to.
Najčešće prijevare, a ponekad orošavanje ili neke bakterije s crvenim pigmentom. No činjenice su vjernicima nevažne. Oni misle da su to suze i krv i nema te kemijske analize koja bi ih uvjerila u suprotno. Ludi su.
Ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.