Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li da se endi vrati na ovaj podforum
da 147 79.46%
ne 38 20.54%
Glasovatelji: 185. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2007., 13:40   #541
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
znanost ne poznaje pojam dogme, dokazi ili suti o svojim tlapnjama, to je sve.
Itekako poznaje.

Quote:
a ja bi se na tvom mjestu sramio, jer te srednjoskolci sishaju za par razina iako si star, ocito nije, starost-mudrost.
Naravno da nije, iz tvoje perspektive. Ali to mi ne smeta, jer mi je ipak poznato kako izgleda gledati iz tvoje perspektive.
Batt_X is offline  
Old 01.10.2007., 13:42   #542
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
O genije, gdje si? Jesi uslikao one sa šampanjcima an Ruđeru?
Ne. Pojma nemam koji su ti tipusi. Čitao sam o njima ovdje na forumu. To je sve što znam o njima.

Quote:
Inače nije problem u "dogmama" već u kranje neargumentiranoj raspravi te Orvelovskom izokretanju pojmova
Za Gezu ne mogu ništa reći, jer ja se ne slažem s njim, ali mogu reći da ovi što su napadali Gezu, najčešće nisu bili drugačiji od njega, u smislu argumentacije. Da bi nešto argumentirao, moraš to poznavati. Iz školskih čitanki se znanost ne može obuhvatiti. Slane li se na tome, jedino preostaje - dogmatsko gledanje.
Batt_X is offline  
Old 01.10.2007., 13:44   #543
Da, da, važeća maksima je očita: razmišljanje nije nikoga ubilo, ali zašto reskirati?!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 01.10.2007., 13:45   #544
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Itekako poznaje.
koje?

Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, iz tvoje perspektive. Ali to mi ne smeta, jer mi je ipak poznato kako izgleda gledati iz tvoje perspektive.
da, tebi je sve poznato

kao i cinjenica da si opet izabrao odgovoriti na samo dio mog posta.

kao i cinjenica da mi vec par dana neces dat dokaz za svoje tlapnje o tome kako covjek nije gradjen od molekula
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Old 01.10.2007., 13:47   #545
Uuuuu. 40 ljudi te nevoli endi. c-c-c-c
Ri3 is offline  
Old 01.10.2007., 14:11   #546
Tema je izgubila svrhu,ako ju je ikad i imala.
Nova chataona nam ne treba,postojeća je dovoljna.
A što se ruba znanosti tiče,tko želi pisati na temama podforuma pisat će,tko ne želi neće,kao i kod svih ostalih podforuma.
zatvoreno.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.